Як зробити зуби білими за один візит до клініки

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Відбілювання або чистка – у чому різниця?

Для початку давайте розберемося, чим відрізняється чистка від процедури відбілювання зубів. Професійне чищення видаляє всі зубні відкладення і відновлює натуральний колір емалі. Технологія кабінетного відбілювання передбачає значне освітлення зубів (до 12 тонів), посмішка стає дійсно білосніжною.

Найпоширеніші методи чищення зубів: ультразвуковий і лазерний «клінінг», процедура Air Flow. Тривалість сеансу – 30–60 хвилин, після чого зуби стають помітно світлішими, набувають здорового блиску. Для тих, хто цікавиться тим, як відбілити зуби від сигарет, рекомендуємо професійну чистку зубів. Цієї процедури буде достатньо, щоб негарний темний наліт зник без сліду. Кабінетна чистка обов'язково проводиться перед відбілюванням.

Види відбілювання зубів: «класика» і новинки

Професійне відбілювання вибирають більшість сучасних людей. Тільки кабінетні методи гарантують найвищу ефективність, безпеку і мінімальний ризик можливих ускладнень.

Як відбілити зуби

Як відбілюють зуби у стоматології – найпопулярніші методи:

  • Лазерне відбілювання. Сучасна технологія, яка дає відмінний результат і абсолютно безпечна для емалі. Посмішка при цьому виглядає натуральною, а не «порцеляновою». Суть процедури: на пацієнта надягають захисні окуляри і халат, у рот вставляють спеціальний фіксатор. Ясна обробляють пастою, яка оберігає від дії гелю. Поверхню зубів покривають гелем із 30-відсотковим вмістом перекису водню. Тільки після цього у справу вступає лазер: лікар спрямовує промінь на кожний зуб протягом декількох хвилин. Просвічування запускає хімічну реакцію, з гелю виділяються активні атоми кисню, який освітлює зуби. Уся процедура триває до години. Посмішка відбілюється до 10 тонів.
  • Не варто турбуватися, чи шкідливе відбілювання зубів, – суворе дотримання технології кваліфікованим фахівцем дозволяє не тільки зберегти здорову емаль, але й надовго захистити зуби від шкідливих бактерій.
  • Фотовідбілювання. Найефективніший метод на сьогоднішній день: за один годинний сеанс зуби світлішають до 12 тонів. Процедура отримала свою назву через апарат, дія якого схожа на фотоспалах. Технологія є аналогічною лазерному відбілюванню, тільки як світловий каталізатор використовується галогенна лампа.
  • Одна з новітніх методик – відбілювання зубів за системою Beyond. Його «фішка» – у застосуванні особливої системи LightBridge (лампи двох типів – галогенна і світлодіодна). Американська технологія припала до смаку Голлівуду – це відповідь на питання, як зірки відбілюють зуби. Пацієнт проводить у кріслі нерухомо 45 хвилин, зате приголомшливий результат видно відразу. З фотовідбілюванням головне не перестаратись, інакше зуби будуть виглядати дорого, але штучно.
  • Внутрішньоканальне відбілювання. Депульпований зуб змінив колір і виділяється на фоні інших? Причина криється не зовні, а всередині. У цьому випадку стоматолог вичищає потемнілий канал, розширює його, вкладає особливий гель і ставить тимчасову пломбу. Періодично гель замінюється, поки бажаний відбілювальний ефект не буде досягнуто. Після тимчасова пломба замінюється постійною. Насправді цей спосіб – проміжний варіант між лікуванням і відбілюванням.

Чи можна відбілити посмішку, не виходячи з дому

Багатьох цікавить, чим відбілити зуби в домашніх умовах, щоб не ходити по клініках. Прагнення народу заощадити і витратити мінімум сил на красиві зуби настільки велике, що люди готові пожертвувати власним здоров'ям. Але ніякі чудодійні рецепти, народні методи, розрекламовані пасти і капи не дають такого ефекту, як професійне відбілювання. Максимум, на який можна розраховувати, – світліший колір зубів (1–2 тони) за рахунок видалення нальоту. Слід пам'ятати, що самостійні домашні експерименти можуть спричинити серйозне пошкодження емалі та подразнення слизової рота.

Про те, як відбілити зуби швидко і без сумних наслідків, знають тільки фахівці. Покладіться на нашу компетентність і професіоналізм, і ми забезпечимо вам сліпучий результат!

Якщо ж пацієнт не хоче робити відбілювання зуби або це не дасть бажаного результату, то ми можемо запропонувати інші варіант, наприклад, реставрацію зубів або ж встановити вініри.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


Відгуки на тему
Т
5

Перед собственной свадьбой я решила раскошелиться и отбелить зубы, чтобы на фотографиях быть лучше всех. Так что теперь у меня голливудская улыбка. Спасибо Хелси дент, 5!

А
5

Поменяла две клиники в поисках реально крутой бережной чистки зубов. Хелсидент приятно удивил, чистка была вообще безболезненной. Гигиенистка все делала очень тщательно и аккуратно. По обслуживанию - со мной ещё нигде так не возились, я очень довольна

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №38
Статті на тему
Від чого залежить колір зубів

А ви знаєте, що білосніжні зуби – це рекламний міф? «Зубні» експерти-стоматологи заявляють: у природі немає ідеально білих зубів. Натуральна емаль – мультихромна і залежить від ступеня мінералізації тканини.

Поверхня зуба здатна пропускати світло, яке, заломлюючись, створює особливий відтінок (від блакитного до жовто-помаранчевого).

відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.