Вініри

Що таке вініри?

Вініри – це найтонші накладки з кераміки або композитних матеріалів, які фіксуються на зовнішній стороні зубів спеціальним цементом. Ділянка застосування – зона посмішки: 8 нижніх і 10 верхніх зубів. Товщина пластинки – 0,3–0,5 мм, проте мікропротез міцний, установка вінірів не впливає на жувальну функцію зубів. Звісно, розгризати фундук або відкривати пляшки зубами не радимо, але цього не варто робити і без вінірів.

Голлівудські вініри - секрет ідеальної посмішки

Композитні та керамічні вініри пропускають світло, як і природна зубна емаль. Відрізнити, де накладки, а де «рідні» зуби, не під силу навіть досвідченому стоматологу. Це можливо тільки під час огляду ротової порожнини пацієнта. Однак головна умова – встановлені мікропротези мають бути якісними, але інші варіанти ми і не використовуємо.

«Чим частіше брешете, тим біліші ваші зуби», – таким секретом білосніжної посмішки поділилася з Дюма-сином одна паризька куртизанка.

Вельми оригінальна думка. У XIX столітті стоматологія могла небагато, от і доводилося керуватися такими порадами. Сьогодні, щоб посмішка стала сліпучо красивою, не треба обманювати, достатньо на зуби поставити вініри або люмініри у стоматологічній клініці Healthy Dent.

Установка вінірів – простий і швидкий спосіб зробити посмішку на мільйон. Зуби стануть не просто білими, а ідеальними: рівними, правильної форми і без вад.

Вініри Київ

Вініри: у чому плюси стильних штучок

У голлівудських вінірів не один, а цілий арсенал плюсів, інакше ці пластинки не стали б такими популярними. П'ять плюсів, які особливо радують наших пацієнтів:

 1. Вініри на зуби – це не боляче: ніяких неприємних відчуттів під час установки та в подальшому.
 2. Немає адаптації: не потрібно звикати до вінірів, як до брекетів або знімних протезів, комфортно і красиво відразу.
 3. Встановлені накладки не спотворюють дикцію: вимова не змінюється.
 4. Швидко встановлюються: композитні вініри стоматолог робить прямо в роті пацієнта, для встановлення керамічних накладок потрібні два-три візити до клініки.
 5. І головне – диво перетворення: ідеальна посмішка відразу після встановлення вінірів.
що таке вініри
Щоб посмішка була білосніжною, достатньо відбілити зуби, а щоб вона стала ідеальною - потрібні вініри.

У яких ситуаціях допоможуть вініри на передні зуби:

 • зубна емаль змінила колір: стала тьмяною, пожовкла;
 • з'явилися темні плями на поверхні зубів: наліт через куріння сигарет, вживання кави, чорного чаю;
 • реставрація зубів: потрібно заховати відколи, тріщини;
 • діастеми або треми: широкі щілини між передніми зубами;
 • короткі зуби: накладка потрібної довжини візуально змінить лінію зубного ряду;
 • дефекти розташування зуба: нахил або кривизна.
Вініри виготовляються індивідуально, тому можна зробити реставрацію зубів по всій лінії посмішки або «тюнінгувати» окремий зуб.

Однак будемо чесними: вас, напевно, цікавлять і плюси, і мінуси вінірів. Головний недолік полягає в тому, що голлівудська накладка є недосконалою, адже не може виправити всі дефекти зубів. На жаль, при сильному викривленні або руйнуванні зуба вініри не допоможуть, доведеться обрати інший варіант.

Є й протипоказання до встановлення. Цей варіант реставрації зубів не підійде, якщо в пацієнта:

 • прямий прикус: ріжучі краї верхніх і нижніх зубів торкаються один одного;
 • бруксизм: мимовільний скрегіт зубами;
 • відсутність декількох молярів: жувальне навантаження на фронтальні зуби зростає.

Про голлівудські вініри і не тільки

Види вінірів

У стоматології Healthy Dent пацієнт може вибрати, який варіант голлівудських вінірів встановити на передні зуби.

Терапевтичні композитні вініри

Терапевтичні вініри

Композитні вініри ще називають прямими або миттєвими через те, що виготовляються вони прямо в роті пацієнта. Лікар спочатку готує зуб: злегка шліфує передню поверхню зуба, щоб вінір міцно «зчепився» з дентином і не видавався вперед, створюючи ефект «кінських зубів». Потім шар за шаром накладає композит, формуючи нову «зовнішність» зуба.

Це найбільш швидкий і бюджетний варіант голлівудських накладок. Недолік усього один: строк служби менший, ніж у люмінірів або мікропротезів з кераміки, – у середньому 5 років. Згодом композитні вініри тьмяніють, втрачають білизну та блиск.

Керамічні вініри

Керамічні вініри

Керамічні вініри – це найбільш затребуваний варіант серед пацієнтів Healthy Dent, вінірова класика. За властивостями максимально наближені до зубної емалі, тому виглядають як рідні зуби. Ніякого ефекту «порцелянових» зубів, незважаючи на те, що накладка виготовляється з медичної порцеляни.

Розраховано керамічні вініри на 10–15 років служби.

Люмініри

Люмініри

Люмініри – ультратонкі вініри на зуби, товщина «пелюстка» – всього 0,1–0,3 мм, в 3–10 разів тонші від нігтя на руці. Незважаючи на вражаючу витонченість, накладка справляється з двома головними завданнями: зуби в робочому стані і при цьому виглядають на мільйон. При акуратному використанні слугуватимуть такі накладки 15–20 років. Ще один плюс – абсолютно нетравматична процедура, адже обточувати емаль перед установкою практично не потрібно.

Люмініри – удосконалена розробка голлівудських дантистів, яку вже оцінили американські зірки, а тепер поставити їх у Києві може кожен.

Установка вінірів у Києві

Вініри – це просто і швидко для пацієнта. Від стоматолога ж потрібна професійна майстерність при виготовленні (у випадку з композитами) та встановленні вінірів.

Як встановлюють вініри

Прямий спосіб

вініри: до та після

Нова посмішка за один візит до стоматології. Для тих, хто обирає композитні вініри. Лікар створює накладку безпосередньо на зубі пацієнта. Щоб поставити вініри на зуби в зоні посмішки, стоматологу потрібно витратити 3–3,5 години на один ряд.

Непрямий спосіб

Установка вінірів: до та після

Кожна накладка виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Лікар обточує зуби, знімає відбитки і відправляє до лабораторії. На виготовлення йде 7–10 днів, на цей час пацієнтові встановлюються тимчасові вініри. Коли керамічні вініри готові, стоматолог приміряє і фіксує мікропротези на зубах. Цим самим способом встановлюються і люмініри, тільки без попереднього обточування емалі.

Якщо порівнювати вініри за вартістю, то пластинки з кераміки – це золота середина. Дешевшими будуть композитні накладки, а люмініри – варіант luxury.
Голлівудські вініри

Якщо хочете посміхатися гордо, не соромлячись, і цікавить установка вінірів у Києві, тоді запишіться на прийом до Healthy Dent.

Консультація стоматолога-ортодонта в нашій клініці є безкоштовною.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Вінір класичний
7000 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.