Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Вініри

Що таке вініри?

Вініри на зуби виправляють колір, невелику кривизну та інші дефекти посмішки. Це тонкі пластинки з кераміки або композитних матеріалів. Вони накладаються на фронтальну частину зуба і закривають собою всі недоліки: бляклий або жовтий колір емалі, недостатню довжину або форму коронки чи інші дефекти.

За рахунок матеріалів, з яких накладки виконано, ваша усмішка виглядає природно красивою. У клініці Healthy Dent підберемо вам натуральної білизни вініри на передні зуби. Такі навіть стоматолог зі стажем не помітить без огляду.

Показання до встановлення
Що конкретно можна виправити за допомогою цих конструкцій:
  • Закрити широкі міжзубні проміжки.
  • Подовжити короткі зуби.
  • Вирівняти кривизну коронки.
  • Надати форму і красивий білосніжний або більш світлий відтінок депульпованим зубам.
  • Надати красивий білосніжний або більш світлий відтінок пожовклим або потьмянілим зубам.
Що таке вініри
Щоб усмішка була білосніжною, достатньо відбілити зуби, а щоб вона була ідеальною, – потрібні зубні вініри.

Надійна кераміка або надміцні італійські композитні матеріали – в нашій клініці використовуємо красиві, міцні та світлопропускаючі реставраційні накладки, які виглядають як натуральна емаль. Ніяких «лялькових» або «пластмасових» зубів. Ваша посмішка матиме природно красивий вигляд, ніби вона у вас від природи.

Про голлівудські вініри і не тільки

Види вінірів
Терапевтичні композитні
Терапевтичні вініри

Їх ще називають «миттєвими» – усього за один візит ваша усмішка змінюється до невпізнання. Спочатку стоматолог щадно шліфує емаль на фронтальній частині зуба, а після цього пошарово наносить особливий світополімерний композитний матеріал, тим самим коригуючи форму, розмір і колір зуба. Але швидкий спосіб установлення – це тільки одна перевага композитних накладок.

Їх головна перевага перед іншими видами «накладних» конструкцій – відносно низька вартість. Правда, і недолік у таких конструкцій є – вони слугують не так довго, як керамічні або люмініри. А також із часом втрачають свою білизну через фарбувальні властивості багатьох продуктів.
Керамічні
Керамічні вініри

Як аромат «Шанель № 5», такі конструкції вважаються обраною класикою. Вони неймовірно гарні, міцні та довговічні порівняно з іншими видами. Кожна окрема керамічна накладка виготовляється в лабораторних умовах з особливої медичної порцеляни. Встановлюються такі конструкції за 2-3 візити, усе залежить від того, яку кількість зубів ви хочете відновити.

Вініри є ефективними не тільки для корекції лінії посмішки, але й для виправлення дефектів одного зуба (кривизни, тьмяного кольору, відколів).

У середньому між першим прийомом і встановленням проходить до 7 днів. Цього часу достатньо, щоб ортодонт виготовив красиві тонкі накладки для кожного окремого зуба.

Люмініри
Люмініри

Це справжні обранці американських селебриті і не тільки. Тому такі конструкції називають «голлівудськими». Вони гранично тонкі (0,1–0,3 мм), тому фіксуються на зубах без сточування фронтальної частини емалі.

Завдяки фарфоровому матеріалу різних відтінків накладки дуже близькі за кольором до природних відтінків емалі. Ваша посмішка буде чарівно красивою і натуральною одночасно.
Встановлення вінірів в Києві за кілька візитів

10 верхніх і 8 нижніх зубів – зона посмішки. Саме стільки зубів необхідно змінити за допомогою накладок, щоб ви більше не соромилися посміхатися. Тому сам процес змінення проходить не так довго, як іноді уявляють собі наші пацієнти.

Прямий спосіб
Вініри: до і після

За прямого встановлення стоматолог, як правило, працює протягом 1-2 візитів. Усе залежить від того, скільки часу за один день ви готові провести у кріслі, і чи записані на прийом до лікаря інші пацієнти. Наприклад, прямий спосіб установлення накладок на верхню лінію посмішки займає 3–3,5 години, іноді трохи довше.

Непрямий спосіб
Установка виниров: до и после
  1. На першому прийомі вибираємо тип і колір накладок разом з вами.
  2. Наш стоматолог щадно обточує зубну поверхню (залежить від типу і товщини пластинки).
  3. Робить відбитки, за якими в лабораторії стоматолог–ортодонт виготовляє керамічні пластинки.
  4. Наш стоматолог встановлює вам тимчасові накладки.
  5. На наступному прийомі приміряємо вже готові накладки і закріплюємо їх за допомогою стоматологічного цементу.

Вартість вінірів: про бюджетні та довгострокові способи

Білосніжна усмішка – стандарт краси, що не минає вже кілька століть. Колись одна куртизанка розповіла Дюма-сину, що секрет білосніжної усмішки – у брехні. Чим більше брехати, тим приголомшливою буде білизна.

Голівудські вініри

Тепер білизну зубів не пов'язують із брехнею. У 30-х роках минулого століття один каліфорнійський стоматолог знайшов унікальний спосіб зробити посмішку здоровою і неймовірно красивою. Спочатку цей секрет був відомий суто голлівудському бомонду, але незабаром про вініри дізналися всі.

Приходьте до клініки Healthy Dent, і ми розповімо вам докладно про кожний вид вінірів, їх переваги та недоліки. Що стосується вартості, то з прайсом нашої компанії ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».

У цілому композитні – найдешевший щодо інших вид вінірів, а люмініри – найдорожчий. Золота середина за естетикою, міцністю і витратами – керамічні конструкції.

Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Вінір класичний
6000 грн
Наши специалисты
Лікар-стоматолог Ірина Поліщук
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, ендодонт, лікар-куратор
Відгуки
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.