Вініри

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Що таке вініри?

Вініри – це найтонші накладки з кераміки або композитних матеріалів, які фіксуються на зовнішній стороні зубів спеціальним цементом. Ділянка застосування – зона посмішки: 8 нижніх і 10 верхніх зубів. Товщина пластинки – 0,3–0,5 мм, проте мікропротез міцний, установка вінірів не впливає на жувальну функцію зубів. Звісно, розгризати фундук або відкривати пляшки зубами не радимо, але цього не варто робити і без вінірів.

Голлівудські вініри - секрет ідеальної посмішки

Композитні та керамічні накладки на зуби пропускають світло, як природна зубна емаль. Відрізнити, де мікропротези, а де природні зуби, не під силу навіть досвідченому стоматологу. Це можливо тільки при огляді ротової порожнини пацієнта. Однак установлені вироби мають бути якісними. Для стоматологів Healthy Dent – це головна умова, тому інші варіанти ми не використовуємо.

Установка вінірів – простий і швидкий спосіб зробити посмішку на мільйон. Зуби стануть не просто білими, а ідеальними: рівними, правильної форми і без вад.

Вініри Київ

Вініри: плюси і мінуси

У голлівудських вінірів не один, а цілий арсенал плюсів, інакше ці пластинки не стали б такими популярними. П'ять плюсів, які особливо радують наших пацієнтів:

 1. Вініри на зуби – це не боляче: ніяких неприємних відчуттів під час установки та в подальшому.
 2. Немає адаптації: не потрібно звикати до вінірів, як до брекетів або знімних протезів, комфортно і красиво відразу.
 3. Швидко встановлюються: тимчасові накладки на зуби стоматологом установлюються під час візиту, вініри виготовляються в лабораторії кілька днів. Усього для встановлення керамічних мікропротезів потрібні два-три візити до клініки.
 4. Результат видно відразу: ідеальна посмішка після встановлення естетичних пластинок.
що таке вініри
Щоб посмішка була білосніжною, достатньо відбілити зуби, а щоб вона була ідеальною, потрібні голлівудські вініри.

У яких ситуаціях допоможуть вініри на передні зуби:

 • зубна емаль змінила колір: стала тьмяною, пожовкла;
 • з'явилися темні плями на поверхні зубів, які неможливо прибрати за допомогою професійного чищення.
 • потрібна реставрація зубів, щоб сховати відколи, тріщини;
 • є діастеми або треми – широкі щілини між зубами;
 • виросли короткі зуби, тому накладка потрібної довжини візуально змінить лінію зубного ряду;
 • є невеликі дефекти розташування зуба: нахил або кривизна.
Мікропротези виготовляються індивідуально, тому можна зробити реставрацію зубів за всією лінією посмішки або встановити вінір на один зуб.

Однак вас напевно цікавлять і плюси, і мінуси цих виробів. Головний недолік полягає в тому, що голлівудська накладка не може усунути всі дефекти зубів. На жаль, за значних викривлень або руйнувань зубів накладки не допоможуть, доведеться обрати інший варіант протезування.

Існують і протипоказання щодо встановлення вінірів. Цей варіант реставрації зубів не підійде, якщо в пацієнта:

 • прямий прикус: ріжучі краї верхніх і нижніх зубів торкаються один одного;
 • бруксизм: мимовільний скрегіт зубами;
 • немає кількох молярів: зростає жувальне навантаження на фронтальні зуби, через що надійність фіксації накладок зменшується.

Види вінірів

Композитні вініри

Терапевтичні вініри

Композитні вініри ще називають прямими або миттєвими через те, що виготовляються вони прямо у роті пацієнта. Лікар спочатку підготовляє зуб: злегка шліфує передню поверхню зуба, щоб накладка надійно зафіксувалась і не видавалася вперед, створюючи негативний естетичний ефект. Потім він шар за шаром наносить композит, формуючи нову поверхню зуба.

Це найшвидший і найбюджетніший спосіб установити зубні вініри. Недолік лише один – строк служби менший, ніж у люмінірів або мікропротезів із кераміки – у середньому 5 років. Згодом композитні накладки тьмяніють, втрачають білизну та блиск.

Керамічні вініри

Керамічні вініри

Керамічні вініри – це найбільш затребуваний варіант серед пацієнтів Healthy Dent. За властивостями максимально наближені до зубної емалі, тому виглядають як рідні зуби. Правильно встановлені та підібрані за відтінком емалі накладки не створюють ефект «порцелянових» зубів, незважаючи на те, що накладка виготовляється з медичної кераміки.

Розраховано керамічні вініри на 10–15 років служби.

Люмініри

Люмініри

Люмініри – ультратонкі вініри на зуби, товщина пелюстки – усього 0,1–0,3 мм, у 3–10 разів тонші від нігтя на руці. Незважаючи на вражаючу витонченість, накладка справляється з двома головними завданнями: зуби в робочому стані та виглядають бездоганно. За умови акуратного використання слугуватимуть такі накладки 15–20 років. Ще один плюс ультратонких вінірів – установлення є нетравматичним, адже обточувати емаль перед установленням практично не потрібно.

Люмініри – удосконалена розробка голлівудських дантистів, яку вже оцінили американські зірки, а тепер поставити їх у Києві може кожен.

Установка вінірів у Києві

Вініри для зубів – це просто і швидко для пацієнта. Від стоматолога ж вимагається професійна майстерність при виготовленні (у випадку з композитами) та встановленні вінірів.

Як встановлюють вініри

Прямий спосіб (композитні)

вініри: до та після

Нова посмішка за один візит до стоматології – це для тих, хто обирає композитні накладки. Лікар створює мікропротез безпосередньо на зубі пацієнта. Щоб поставити вініри на зуби в зоні посмішки, стоматологу потрібно 3–3,5 години на один ряд.

Непрямі вініри

Установка вінірів: до та після

Кожна накладка виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Лікар обточує зуби, знімає відбитки і відправляє до лабораторії. На виготовлення йде 7–10 днів, на цей час пацієнтові встановлюються тимчасові вініри. Коли вироби готові, стоматолог приміряє і фіксує мікропротези на зубах. Цим самим способом установлюються і люмініри, тільки попереднє обточування емалі є мінімальним.

Якщо порівнювати вініри за вартістю, то пластинки з кераміки – це золота середина. Дешевшими будуть композитні накладки, а люмініри – дещо дорожчий варіант.
Голлівудські вініри

Ультраніри і вініри: скільки коштує встановлення

Одне із ключових питань, які цікавлять пацієнтів перед установленням мікропротезів, – скільки коштує поставити вініри в Києві. Вартість вінірів визначається типом виробів і матеріалів, з яких вони виготовлені. Найбільш бюджетні – композитні накладки, які встановлюються прямим способом.

Керамічні вініри для зубів дорожчі за рахунок більш дорогого матеріалу і високоточної технології виготовлення. Ціна вінірів із кераміки у стоматології Healthy Dent – 7000 грн за один зуб.

Також у Києві можна встановити люмініри. Ціна ультратонких накладок – на рівні вінірів, різниця у вартості визначається виробником: мікропротези відомих зарубіжних марок дорожчі, ніж виготовлені вініри в Києві.

Після встановлення вінірів

Незважаючи на те, що вініри – це мікропротези, установлення для пацієнта проходить максимально швидко і безболісно. Косметичний ефект помітний одразу і зберігається роками, поки стоять накладки.

Вініри: термін служби

Товщина накладок на зуби – всього 0,1–0,5 мм, проте вироби не поступаються іншим дентальним протезам за строками експлуатації. Тривалість використання залежить від матеріалу, з якого виготовлено вініри для зубів.

Вироби з композитної маси є найменш довговічними: середній строк служби не перевищує 5 років. Після закінчення цього строку пластинки можуть триматися на зубах, проте втрачають естетичний вигляд: змінюють колір під дією харчових барвників.

Керамічні вініри більш довговічні у функціональному та естетичному плані: розраховані на 10–15 років служби. Строк використання люмінірів ще більший: до 20 років. Якщо через роки фіксація мікропротезів не ослабла, поверхня зберегла первісний вигляд, то вінір може використовуватись і далі.

Як правильно доглядати за голлівудськими накладками

Строк служби та зовнішній вигляд накладок безпосередньо залежать від того, як пацієнт доглядає за ротовою порожниною. Рекомендації стоматологів допоможуть максимально продовжити тривалість використання вінірів.

Правила догляду за вінірами:

 • для чищення зубів використовувати щітки з м'якою щетиною і неабразивні пасти, щоб не подряпати поверхню накладок;
 • вживати кислотовмісну їжу в помірній кількості;
 • не надкушувати тверді продукти передніми зубами: горіхи, насіння у шкаралупі, сухарики тощо, які можуть призвести до пошкоджень і відколів накладок;
 • з цією ж метою не слід тягти і відривати передніми зубами шматки продуктів, наприклад, не відкушувати лаваш або шашлик, а розрізати і їсти шматочками;
 • раз на 3–6 місяців проводити гігієнічне чищення зубів у стоматології, адже наліт, який накопичується на емалі, призводить до руйнування зуба і відшарування вініра.

Голлівудська посмішка, яка створена за допомогою вінірів, відбілювання не потребує. Однак, щоб інші зуби зберігали природний блиск і залишалися здоровими, необхідно мінімум раз на півроку відвідувати стоматолога.

Якщо хочете посміхатися гордо, не соромлячись, і цікавитеся встановленням вінірів у Києві, тоді запишіться на прийом до Healthy Dent. Консультація стоматолога-ортодонта в нашій клініці безкоштовна.
Выполненные работы
Бойко Андрей Владимирович
Бойко Андрей Владимирович
Стоматолог-ортопед, гнатолог
Бойко Андрей Владимирович
Бойко Андрей Владимирович
Стоматолог-ортопед, гнатолог
Бойко Андрей Владимирович
Бойко Андрей Владимирович
Стоматолог-ортопед, гнатолог
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Вінір класичний
7700 грн
Відгуки
Н
Медпортал 103
5

Поставила виниры на передние зубы, осталась довольна результатом, а также уровнем обслуживания персонала. Очень понравилась клиника, в будущем планирую обращаться только сюда.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №213
А
5

Хочу висловити величезну подяку найкращій стоматології на Печерську та, швидше за все, й у всьому Києві. Після прийому у ваших стоматологів можна хоч у рекламі зубної пасти зніматися.

Л
5

Ще з дитинства мої зуби були недосконалі, але в 35 років таки зрозуміла, що потрібно з цим щось робити, тим більше що доходи дозволяють. Поставила чоловіка перед фактом, роблю вініри, і все. Результат вразив не тільки мене, але й чоловіка – зуби красиві, білі й рівні, як з обкладинки в журналі. Дякую Станіславу Олеговичу і всьому колективу Healthy Dent за розкішну посмішку.

Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.