Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Реставрація зубів

Що таке реставрація?
Це відновлення форми частково зруйнованого зуба за допомогою композитних матеріалів. Коли пошкодження незначні, стоматолог встановлює пломбу. Якщо ж руйнується частина коронки – лікар реставрує зуб: за допомогою матеріалів, що точно відтворюють відсутній фрагмент за формою і кольором.

Такі маніпуляції проводяться не тільки для відновлення фізіології зуба, але й для поліпшення естетики. Навіть у тих випадках, коли в пацієнта немає ніяких скарг, крім естетичних. Про причини, можливості та способи реставрації розповідаємо по порядку.

Реставрація зубів – чудовий спосіб відновити форму і колір зубів та усунути дефекти посмішки.

Нарощування зубів

Посмішка з вадою – як масна пляма на сорочці: її бачать усі. Досить соромитися своєї посмішки, прикривати її долонею і стискати губи під час розмови. Приходьте до Healthy Dent, і стоматологи клініки зроблять її красивою.

Показання
У яких випадках стоматолог може наростити зуб
 • Для корекції форми і розмірів.
 • Для усунення зубних проміжків (у тому числі й щербинки між передніми зубами).
 • При відновленні ріжучого краю.
 • При усуненні відколів і відновленні форми зуби.
 • Для відновлення відтінку.

Реставрація зубів: види і методики

Пряма

Таку процедуру відразу виконують у ротовій порожнині. Як матеріали використовують фото- і геліокомпозити – світловідбивні матеріали. Іноді використовуються нанокомпозитні матеріали. Вони повністю імітують властивості тканин. Процедура проводиться за одне відвідування.

Непряма

Процедура виконується в кілька етапів:

 1. Підготовка та зняття відбитку.
 2. Виготовляються вініри, накладки, вкладки, безметалеві коронки з використанням відновлювальних матеріалів.
 3. Фіксація створеного матеріалу.

Такий різновид відновлення є найякіснішої методикою, оскільки в лабораторії технік ретельно створює форму реставраційного матеріалу – до 1 мкм. А також вибирає спосіб закріплення нової частини моляра з рідною. Ціни на нарощування зубів таким способом трохи вищі, ніж у випадку з «прямою» методикою. Процедура проводиться за два відвідування стоматолога.

Що таке вкладки?

Коли частина моляра зруйнована, то «з місця руйнування» знімають відбиток – у лабораторних умовах створюється вкладка, яка є ідентичною відсутній частині. Така методика відновлення форми вважається більш дорогою, але вкладки тримаються практично «вічно».

Відновлення зубів за допомогою вкладок – найбільш надійний і довговічний спосіб реставрації.

До того ж вони стійкі до фарбувальної їжі та навіть міцніші за рідні.

Вкладки на 100% щільно прилягають до збереженої конструкції – такого результату не дозволяє досягти жодний інший існуючий спосіб.

Коли вам не подобається посмішка

Коли вам не подобається посмішка – про це говорять навіть ваші фотографії

Реставрація передніх зубів в клініці Healthy Dent

Приходьте в нашу клініку на процедуру і посміхайтеся на всі 32! Наші фахівці провели вже більше 10 000 процедур, що відновлюють красу посмішки на своєму досвіді.

Вони швидко і надійно «приведуть вашу посмішку в форму», а також виконають нарощування передніх зубів з використанням сучасного обладнання якісних матеріалів. Приходьте на огляд і дізнайтеся скільки коштує наростити зуб в вашому випадку і скільки часу займе лікування.

Чому через Ванессу Параді в Healthy Dent стало менше клієнтів

Ця французька актриса зробила маленьку підніжку стоматологам у всьому світі. Француженка відома не тільки кіношними успіхами, але й своєю посмішкою із щербинкою. Остання саме і стала своєрідною візиткою акторки. За переконаннями декого, естетичний недолік – щербатість – перетворився на прикрасу. Тепер актриси, моделі та дівчата по всьому світу різних поколінь не виправляють цей візуальний недолік, а успішно вирізняються з його допомогою.

3 правила догляду за ротовою порожниною від стоматологів Великобританії:

 1. Використовуйте для чищення фторовмісну пасту. Фтор сприяє зміцненню емалі, тоді як відбілювальні засоби для чищення можуть сприяти її стоншенню, але разом з цим не дають потрібного ефекту. Відбілювання звичайною пастою – це всього лише маркетингові ходи.
 2. Уникайте використання ополіскувачів рота на основі спирту. Вони негативно впливають на стан емалі в цілому. Альтернатива таким засобам – ополіскувачі на основі фтору. Інакше емаль може стоншуватись, і вам можуть знадобитися лікування та нарощування зубів: Київ і так місто з не найкращою екологією.
 3. Ретельно очищайте язик, адже на ньому накопичується величезна кількість бактерій, які не тільки сприяють розвитку карієсу, але і провокують появу неприємного запаху з рота.
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Реставрація зуба 1 рівень
від 700

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 960

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 1200

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 1300

Estelite

Високоестетична художня реставрація 1 рівень
1400 грн

Enamel Plus

Високоестетична художня реставрація 2 рівень
1750 грн

Enamel Plus

Наши специалисты
Лікар-стоматолог Ірина Поліщук
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, ендодонт, лікар-куратор
Відгуки
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.