Реставрація зубів

Що таке реставрація?
Це відновлення форми частково зруйнованого зуба за допомогою композитних матеріалів. Коли пошкодження незначні, стоматолог встановлює пломбу. Якщо ж руйнується частина коронки – лікар реставрує зуб: за допомогою матеріалів, що точно відтворюють відсутній фрагмент за формою і кольором.

Такі маніпуляції проводяться не тільки для відновлення фізіології зуба, але й для поліпшення естетики. Навіть у тих випадках, коли в пацієнта немає ніяких скарг, крім естетичних. Про причини, можливості та способи реставрації розповідаємо по порядку.

Реставрація зубів – чудовий спосіб відновити форму і колір зубів та усунути дефекти посмішки.

Нарощування зубів

Посмішка з вадою – як масна пляма на сорочці: її бачать усі. Досить соромитися своєї посмішки, прикривати її долонею і стискати губи під час розмови. Приходьте до Healthy Dent, і стоматологи клініки зроблять її красивою.

Показання
У яких випадках стоматолог може наростити зуб
 • Для корекції форми і розмірів.
 • Для усунення зубних проміжків (у тому числі й щербинки між передніми зубами).
 • При відновленні ріжучого краю.
 • При усуненні відколів і відновленні форми зуби.
 • Для відновлення відтінку.

Реставрація зубів: види і методики

Пряма

Таку процедуру відразу виконують у ротовій порожнині. Як матеріали використовують фото- і геліокомпозити – світловідбивні матеріали. Іноді використовуються нанокомпозитні матеріали. Вони повністю імітують властивості тканин. Процедура проводиться за одне відвідування.

Непряма

Процедура виконується в кілька етапів:

 1. Підготовка та зняття відбитку.
 2. Виготовляються вініри, накладки, вкладки, безметалеві коронки з використанням відновлювальних матеріалів.
 3. Фіксація створеного матеріалу.

Такий різновид відновлення є найякіснішої методикою, оскільки в лабораторії технік ретельно створює форму реставраційного матеріалу – до 1 мкм. А також вибирає спосіб закріплення нової частини моляра з рідною. Ціни на нарощування зубів таким способом трохи вищі, ніж у випадку з «прямою» методикою. Процедура проводиться за два відвідування стоматолога.

Що таке вкладки?

Коли частина моляра зруйнована, то «з місця руйнування» знімають відбиток – у лабораторних умовах створюється вкладка, яка є ідентичною відсутній частині. Така методика відновлення форми вважається більш дорогою, але вкладки тримаються практично «вічно».

Відновлення зубів за допомогою вкладок – найбільш надійний і довговічний спосіб реставрації.

До того ж вони стійкі до фарбувальної їжі та навіть міцніші за рідні.

Вкладки на 100% щільно прилягають до збереженої конструкції – такого результату не дозволяє досягти жодний інший існуючий спосіб.

Коли вам не подобається посмішка

Коли вам не подобається посмішка – про це говорять навіть ваші фотографії

Реставрація передніх зубів в клініці Healthy Dent

Приходьте в нашу клініку на процедуру і посміхайтеся на всі 32! Наші фахівці провели вже більше 10 000 процедур, що відновлюють красу посмішки на своєму досвіді.

Вони швидко і надійно «приведуть вашу посмішку в форму», а також виконають нарощування передніх зубів з використанням сучасного обладнання якісних матеріалів. Приходьте на огляд і дізнайтеся скільки коштує наростити зуб в вашому випадку і скільки часу займе лікування.

Чому через Ванессу Параді в Healthy Dent стало менше клієнтів

Ця французька актриса зробила маленьку підніжку стоматологам у всьому світі. Француженка відома не тільки кіношними успіхами, але й своєю посмішкою із щербинкою. Остання саме і стала своєрідною візиткою акторки. За переконаннями декого, естетичний недолік – щербатість – перетворився на прикрасу. Тепер актриси, моделі та дівчата по всьому світу різних поколінь не виправляють цей візуальний недолік, а успішно вирізняються з його допомогою.

3 правила догляду за ротовою порожниною від стоматологів Великобританії:

 1. Використовуйте для чищення фторовмісну пасту. Фтор сприяє зміцненню емалі, тоді як відбілювальні засоби для чищення можуть сприяти її стоншенню, але разом з цим не дають потрібного ефекту. Відбілювання звичайною пастою – це всього лише маркетингові ходи.
 2. Уникайте використання ополіскувачів рота на основі спирту. Вони негативно впливають на стан емалі в цілому. Альтернатива таким засобам – ополіскувачі на основі фтору. Інакше емаль може стоншуватись, і вам можуть знадобитися лікування та нарощування зубів: Київ і так місто з не найкращою екологією.
 3. Ретельно очищайте язик, адже на ньому накопичується величезна кількість бактерій, які не тільки сприяють розвитку карієсу, але і провокують появу неприємного запаху з рота.

Автор материала

Науменко Ярослав Сергійович - фото стоматолога
Ярослав
Науменко
Стоматолог-терапевт, ендодонт
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Реставрація зуба 1 рівень
від 750

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 1000

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 1250

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 1400

Estelite

Високоестетична художня реставрація 1 рівень
1500 грн

Enamel Plus

Високоестетична художня реставрація 2 рівень
1850 грн

Enamel Plus

Наші спеціалісти
Відгуки
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.