Отзывы

К
0

Я залишилася в захваті від клініки та професіоналізму лікарів .  Довго підбирали стоматологію, дізнавалися у знайомих, читали відгуки і зрештою зважилися на імплантацію в Хелсі Дент. Про що жодного разу не пошкодували. Так тримати !

А
0

Имплант Штрауман - это как Мерседес, не только по цене, но и по качеству. Склонялся к более дешевым аналогам, но из-за проблем с костью, вынужден был поставить именно его. Были сомнения, что приживется быстро, как обещали в клинике. Но вынужден признать, что он того стоит. Спасибо за рекомендацию

Г
0

Хочу сказать спасибо врачам и персоналу клиники Healthy Dent за профессионализм, чуткое отношение, качество и что развиваетесь, несмотря ни на что! Протезирование all-on-6 - это прям находка -решение, которое экономит и время, и деньги. 

В
0

Планували робити знімні протези, але після візиту до лікаря зупинилися на імплантації на 6. Були здивовані кваліфікації лікарів та рівнем цін. Результат не порівняти Виходить дорожче, але за  естетикою і за комфортом – це небо та земля.

Д
0

Записав маму в клініку Хелсі Дент на імплантацію зубів,а їх чимало потрібно поставити + є моменти зі здоров'ям, які потрібно було врахувати. Але після консультації з лікарем, вирішили зробити все-на-6 – це вийшло набагато дешевше та швидше, ніж ми розраховували. Рекомендую!

Т
0

Після 2-х пологів посипалися 3 зуби, вимушена була звернутися в цю стоматології  і жодного разу не пошкодувала! Тепер я володарка шикарної посмішки, завдяки Хелсі Дент

М
0

Довго вибирала клініку, ходила на консультації та порівнювала ціни на імпланти. Зі всього запропонованого, зупинила вибір на швейцарських імплантах Straumann

У Хелсиденті працюють справжні професіонали, з якими не страшні ніякі маніпуляції із зубами )))

Л
0

Обійшла кілька клінік, перш ніж зупинилася на Хелсидент. Підкупили чистота, ставлення і, звичайно ж, рівень цін! І виявляється, що не так все страшно з імплантами, як я собі уявляла! Дуже дякую лікарям за терпіння та професіоналізм 😉

О
0

Подяка лікарю Пюрку Оресту Вікторовичу за підхід до лікування зубів та просто людське ставлення. Все пройшло легко та без затягування лікування на довгий період, де за кожен візит потрібно платити... Все якісно та без зайвих рухів. дякую)

О
0

Пришел по страховке удалять зуб с перспективой в будущем поставить имплант. Но к моему большому удивлению, мне предложили поставить сразу имплант на место удаленного зуба и через 3 месяца я с новым зубом. Теперь только к вам!

Страницы

Оставьте свой отзыв о нашей работе!
*
*
*
Когда вы посетили нас?
Например: 2023-06-30