Блог
Healthydent
Категорії 5
Проблеми 4
Брекети на одну щелепу
«Хочу підрівняти тільки нижні (або верхні) зуби за допомогою брекетів» – до нас у клініку часто звертаються з таким запитом, при цьому пацієнти дивуються, коли ортодонт повідомляє, що ставити апарати доведеться відразу на обидві щелепи.
Апарат Френкеля: виправлення прикусу в найменших
Минуло вже 70 років, а апарат Френкеля, названий на честь конструктора, залишається найбільш затребуваним пристосуванням для виправлення складних аномалій прикусу в дітей.
Спецтема~ 6 хв. читання
Брекети і зуби мудрості
Брекети і зуби мудрості: що робити з вісімками перед установленням ортоконструкцій

Twin Block – комфортне виправлення прикусу в підлітків
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Чому потрібно носити ретейнер після брекетів?
Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.
Стоматит у дітей: види та лікування
У вашого малюка з'явилися виразки за нижньою губою? Не панікуйте, швидше за все, у нього стоматит.
Види та стадії пародонтиту: як розпізнати ворога в обличчя
Пародонтит – це запалення ясен. Спочатку ясна починають трохи боліти.
Сучасні методи лікування зубів: чари та майстерність
Хороші новини, друзі! Сучасні методи лікування зубів у більшості своїй не мають нічого спільного з процедурами, які доводилося терпіти пацієнтам будь-якої стоматологічної клініки у ХХ столітті.
Перша зубна щітка вашої дитини
Те, які зуби будуть у дитини, залежить від батьків. І справа не тільки у спадковості. Більшість проблем із зубами виникає через недостатню гігієну рота. Якість чищення на 50% залежить від дотримання процедури і на 50% – від зубної щітки. Першу щітку вибирають батьки. До речі, зуби малюкові в перші роки чистять мама або тато. Сьогодні ми навчимо батьків, як обрати зубну щітку дитині, щоб чищення пішло на користь і для задоволення.
Догляд за брекетами та іншими зубними конструкціями
Природа іноді помиляється – це факт. На щастя, багато «недосконалостей» можна виправити завдяки досягненням сучасної науки. Тим, хто не може похвалитись ідеальною посмішкою через проблеми прикусу, стоматологи рекомендують встановлення брекетів. Усього рік-два, і ви – володар красивих рівних зубів. Метод ефективний для дітей і дорослих, але є головна умова: правильний догляд за брекетами. Ми розповімо, як і чим чистити брекет-системи. Навчимо азам догляду за імплантами і знімними протезами.
Хвороби зубів та ефективні методи лікування
Є зуби – є хвороби. Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби зубів є у 99% дорослого населення земної кулі. У 60–90% дітей теж спостерігаються проблеми із зубами. З таким станом справ роботи у стоматологів завжди буде більш ніж достатньо. Невже не можна вберегти себе від проблем із зубами? Авторитетно заявляємо: можна! Для цього достатньо стежити за станом зубів, регулярно відвідувати дантиста і не тягнути з лікуванням. Ми озброїмо вас інформацією про те, які недуги зустрічаються найчастіше і як лікують зуби сучасними способами. Ваше завдання – поставитися до цього серйозно і відповідально.