Знімні протези

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Що таке знімний протез?

Про знімний зубний протез ідеться, коли всі (або більшість) натуральні зуби втрачено. Найчастіше це відбувається у зв'язку з віком, рідше – через отримані травми.
знімний протез в Києві

Повністю знімний протез: показання

Протезування є необхідним, якщо:

  1. пацієнт втратив зуби природним шляхом, тобто з віком;
  2. пацієнт пережив фізичну травму, через яку зуби частково або повністю втрачені;
  3. у пацієнта діагностували пародонтит в запущеній стадії (відсутність двох або більше зубів, розташованих поруч).

З першим і другим пунктом усе досить просто: в шанованому віці, як і внаслідок масштабної травми, – найчастіше це єдине оперативне рішення проблеми. Що стосується пародонтиту, то можливі й інші варіанти лікування, якщо зуби не втрачено повністю. Наприклад, вектор–терапія плюс протезування.

Знімний протез цена

Якщо словосполучення «знімний протез» викликає у вас асоціації зі щелепою у стаканчику – саме час залишити стереотипи в минулому. Технології сучасної стоматології зробили крок по-справжньому далеко.

Більше немає необхідності опускати протез в дезінфікуючий розчин на ніч. А матеріали, з яких роблять протези, не обмежуються виключно акрилом.

Сучасні знімні зубні протези: переваги

  1. Виконуються з міцних і гнучких матеріалів, які дозволяють створювати протези саме під вашу щелепу, а не «ну, майже один-в-один».
  2. Не викликають алергії. Рекомендуємо вам повністю нейлоновий протез, якщо у вас алергія на метал або акрил.
  3. 3. Мають найкраще співвідношення ціни та якості. Зокрема, зубні протези набагато дешевші за незнімну імплантацію.

Знімне протезування зубів від А до Я

Протезування Київ

Існує 3 категорії знімних протезів:
  1. Частково-знімні протези кріпляться за допомогою кламерів або аттачментів, тому встановити їх можна тільки на щелепу, на якій ще є кілька здорових зубів.
  2. Умовно-знімні протези фіксуються за допомогою гвинтів або стоматологічного цементу. Цей тип конструкції пацієнт не може зняти самостійно – тільки у стоматологічному кріслі. З особливостей: коли потрібен знімний протез на один зуб – це єдино правильний варіант.
  3. Повністю знімні протези фіксуються за допомогою присосок, кламерів або накладаються на клей. Їх дуже просто знімати і встановлювати самостійно.

З категоріями розібралися. Отже, саме час переходити до видів знімних протезів. Тут усе достатньо просто – їх назвали на честь матеріалу, з якого їх виготовлено.

Види знімних протезів:

Пластинкові
Пластинкові протези
Якщо потрібен знімний протез на один зуб, рекомендуємо пластинкові протези. Вони складаються з пластмасової пластини і кріпляться на кламери. Це один з найбюджетніших варіантів.

На жаль – зі значними недоліками. Їх складно встановити, і, можливо, в майбутньому знадобиться повторно зафіксувати конструкцію. Та й тверду їжу доведеться жувати максимально акуратно.

Бюгельні
Бюгельні протези
Якщо ви шукайте знімний протез на верхню щелепу, то зверніть увагу на бюгельні протези. Їх по–праву можна вважати одним з останніх досягнень сучасної стоматології.

Їх можна закріпити кламмерами або за допомогою замків. Останній варіант принадніший, оскільки дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на ясна і жувати тверду їжу, не замислюючись. Установити їх можна тільки за наявності не менше шести природних зубів.

Іммедіат–протези
Іммедіат–протези
Якщо вам необхідно зробити тимчасове протезування зубів, то придивіться до іммедіат-протезів. Вони необхідні тільки на час, поки не буде готова постійна конструкція: наприклад, імплантат або коронка.

Іммедіат-протези хороші тим, що прекрасно замаскують відсутність зубів, а також утримають на своїх місцях ті, що є в наявності. Вони встановлюються за допомогою металевих гачків або ж на спеціальний стоматологічний клей.

Знімні зубні протези: ціна задоволення

Від 4000 до 20 000 гривень. Точна вартість залежить від видів знімних протезів, які вам необхідні. Дізнатися всі подробиці ви зможете, якщо зателефонуєте, або у розділі «Ціни» чи скориставшись формою зворотного зв'язку.

Відновлення втрачених природних зубів у XXI столітті – проблема, що легко вирішується. Стоматологи клініки Healthy Dent з радістю допоможуть вирішити її. Чекаємо вас на прийомі!

Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Знімне протезування
Індивідуальна ложка
від 800
Знімний акриловий протез
від 5300

Повний

Знімний нейлоновий протез
від 7400

Повний

Бюгельний протез з кламерною фіксацією
від 11500
Бюгельний протез з замковою фіксацією
від 12500
Імплантація зубів
Знімний протез на імплант
від 19400
Наші спеціалісти
Відгуки
Г
0

Дуже хороша стоматологія. Рекомендую

Я
4

Ну, нормальна клініка з вихованим персоналом, нічого особливого. Не можу сказати, що мене щось вразило, просто поставили знімний протез, скарг поки що немає.

А
0

Дякую за чудову роботу Горбатюку Мирославу Анатолійовичу. У 50 років доводиться робити протез: як кажуть, не хочеться, а треба. Відкладав цю справу, але дружина змусила. Зате тепер і посміхатися можу вільно, і жувати повноцінно.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Безметалова кераміка у стоматології

Виправити серйозні дефекти зубів і повернути усмішці колишню привабливість зараз не проблема. Хочете, щоб нові зуби були схожими на природні – вибирайте металокерамічні коронки. Однак зовсім недавно з'явилися протези, які відрізнити від «рідних» зубів неможливо. Безметалова кераміка  у стоматології – для людей з найвищими естетичними запитами.

Завдяки своїм якостям кераміка – досконалий матеріал для  зубного протезування. Міцність коронок з оксидом цирконію не поступається металу, зараз виготовляють навіть керамічні мостоподібні протези. Здатність заломлювати промені світла – як у натуральної емалі. Строк служби перевищує 20 років – у 1,5–2 рази більше від металокераміки. Давайте разом розберемось, як з'являються такі диво-протези і які найпопулярніші.