Знімні протези

Що таке знімний протез?

Про знімний зубний протез ідеться, коли всі (або більшість) натуральні зуби втрачено. Найчастіше це відбувається у зв'язку з віком, рідше – через отримані травми.
знімний протез в Києві

Повністю знімний протез: показання

Протезування є необхідним, якщо:

  1. пацієнт втратив зуби природним шляхом, тобто з віком;
  2. пацієнт пережив фізичну травму, через яку зуби частково або повністю втрачені;
  3. у пацієнта діагностували пародонтит в запущеній стадії (відсутність двох або більше зубів, розташованих поруч).

З першим і другим пунктом усе досить просто: в шанованому віці, як і внаслідок масштабної травми, – найчастіше це єдине оперативне рішення проблеми. Що стосується пародонтиту, то можливі й інші варіанти лікування, якщо зуби не втрачено повністю. Наприклад, вектор–терапія плюс протезування.

Знімний протез цена

Якщо словосполучення «знімний протез» викликає у вас асоціації зі щелепою у стаканчику – саме час залишити стереотипи в минулому. Технології сучасної стоматології зробили крок по-справжньому далеко.

Більше немає необхідності опускати протез в дезінфікуючий розчин на ніч. А матеріали, з яких роблять протези, не обмежуються виключно акрилом.

Сучасні знімні зубні протези: переваги

  1. Виконуються з міцних і гнучких матеріалів, які дозволяють створювати протези саме під вашу щелепу, а не «ну, майже один-в-один».
  2. Не викликають алергії. Рекомендуємо вам повністю нейлоновий протез, якщо у вас алергія на метал або акрил.
  3. 3. Мають найкраще співвідношення ціни та якості. Зокрема, зубні протези набагато дешевші за незнімну імплантацію.

Знімне протезування зубів від А до Я

Протезування Київ

Існує 3 категорії знімних протезів:
  1. Частково-знімні протези кріпляться за допомогою кламерів або аттачментів, тому встановити їх можна тільки на щелепу, на якій ще є кілька здорових зубів.
  2. Умовно-знімні протези фіксуються за допомогою гвинтів або стоматологічного цементу. Цей тип конструкції пацієнт не може зняти самостійно – тільки у стоматологічному кріслі. З особливостей: коли потрібен знімний протез на один зуб – це єдино правильний варіант.
  3. Повністю знімні протези фіксуються за допомогою присосок, кламерів або накладаються на клей. Їх дуже просто знімати і встановлювати самостійно.

З категоріями розібралися. Отже, саме час переходити до видів знімних протезів. Тут усе достатньо просто – їх назвали на честь матеріалу, з якого їх виготовлено.

Види знімних протезів:

Пластинкові
Пластинкові протези
Якщо потрібен знімний протез на один зуб, рекомендуємо пластинкові протези. Вони складаються з пластмасової пластини і кріпляться на кламери. Це один з найбюджетніших варіантів.

На жаль – зі значними недоліками. Їх складно встановити, і, можливо, в майбутньому знадобиться повторно зафіксувати конструкцію. Та й тверду їжу доведеться жувати максимально акуратно.

Бюгельні
Бюгельні протези
Якщо ви шукайте знімний протез на верхню щелепу, то зверніть увагу на бюгельні протези. Їх по–праву можна вважати одним з останніх досягнень сучасної стоматології.

Їх можна закріпити кламмерами або за допомогою замків. Останній варіант принадніший, оскільки дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на ясна і жувати тверду їжу, не замислюючись. Установити їх можна тільки за наявності не менше шести природних зубів.

Іммедіат–протези
Іммедіат–протези
Якщо вам необхідно зробити тимчасове протезування зубів, то придивіться до іммедіат-протезів. Вони необхідні тільки на час, поки не буде готова постійна конструкція: наприклад, імплантат або коронка.

Іммедіат-протези хороші тим, що прекрасно замаскують відсутність зубів, а також утримають на своїх місцях ті, що є в наявності. Вони встановлюються за допомогою металевих гачків або ж на спеціальний стоматологічний клей.

Знімні зубні протези: ціна задоволення

Від 4000 до 20 000 гривень. Точна вартість залежить від видів знімних протезів, які вам необхідні. Дізнатися всі подробиці ви зможете, якщо зателефонуєте, або у розділі «Ціни» чи скориставшись формою зворотного зв'язку.

Відновлення втрачених природних зубів у XXI столітті – проблема, що легко вирішується. Стоматологи клініки Healthy Dent з радістю допоможуть вирішити її. Чекаємо вас на прийомі!

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Знімне протезування
Індивідуальна ложка
640 грн
Знімний акриловий протез
4900 грн

Повний

Знімний нейлоновий протез
6800 грн

Повний

Бюгельний протез з кламерною фіксацією
9300 грн
Бюгельний протез з замковою фіксацією
10900 грн
Імплантація зубів
Знімний протез на імплант
16 100 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Безметалова кераміка у стоматології

Виправити серйозні дефекти зубів і повернути усмішці колишню привабливість зараз не проблема. Хочете, щоб нові зуби були схожими на природні – вибирайте металокерамічні коронки. Однак зовсім недавно з'явилися протези, які відрізнити від «рідних» зубів неможливо. Безметалова кераміка  у стоматології – для людей з найвищими естетичними запитами.

Завдяки своїм якостям кераміка – досконалий матеріал для  зубного протезування. Міцність коронок з оксидом цирконію не поступається металу, зараз виготовляють навіть керамічні мостоподібні протези. Здатність заломлювати промені світла – як у натуральної емалі. Строк служби перевищує 20 років – у 1,5–2 рази більше від металокераміки. Давайте разом розберемось, як з'являються такі диво-протези і які найпопулярніші.