Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Протезування зубів

Зубний протез уже давно не ототожнюють зі штучною щелепою у стаканчику з водою. Красиві голлівудські вініри, поодинокі коронки, мости і навіть кульшові вкладки, які відновлюють частину відколотого зуба, – усе це належить до сфери зубного протезування.

Протезування зубів у Healthy Dent

Протезування зубів в Києві

Не бійтесь і не соромтеся цього слова на букву «п», приходьте до Healthy Dent, і наші стоматологи зроблять вашу посмішку здоровою та красивою. Вона буде дуже привабливою і натуральною – ніхто й не здогадається про ваші походи до стоматолога.

Показання до протезування:

  • У вас відкололась частина зуба
  • Карієс «з'їв» частину коронки
  • У вас немає одного або декількох зубів, чи майже всіх
  • Вас не влаштовує форма, колір, розмір зубів

Підберемо оптимальний спосіб відновлення: щоб посмішка виглядала красиво і натурально, зубний протез оптимально «жив» з рідними зубами, а вартість стоматологічної допомоги була співставною з бюджетом, на який ви розраховуєте.

Види протезування в Healthy Dent:

Вкладки
Вкладки

Вироби з кераміки, які створюються за індивідуальними відбитками в зуботехнічних лабораторіях. Від звичайних пломб відрізняються формою. Дозволяють відновити навіть дуже зруйновані зуби при зберіганні кореня. Ідеально прилягають до дентину і на вигляд не відрізняються від натурального зуба. Плюси: довговічність і надійність.

Вініри

Надзвичайно тонкі керамічні пластинки (до 0,3 мм). Прикріплюються до передньої поверхні емалі. Вініри поправляють естетику зубного ряду в зоні посмішки, приховують тріщини, широкі проміжки і навіть невеликі вади прикусу.

Коронки
коронки

Найбільш популярний вид протезування. Якісна коронка бере на себе функції справжнього зуба: виглядає природно, і жувати на неї можна навіть тверду їжу. Найбільше визнання завоювали металокерамічні та керамічні зубні протези завдяки натуральному зовнішньому вигляду і високій міцності. Кераміку встановлюють на фронтальні зуби, коронки з металевим каркасом на відмінно справляються з жувальним навантаженням, тому ставляться на задні зуби.

Керамічні коронки найкращим чином підходять для передніх зубів, а міцна та естетична металокераміка – для жувальних.

Мостоподібний протез
Мостоподібний протез

Міст – це відразу кілька коронок, з'єднаних в один ряд. Фіксується на здорових опорних зубах. Оптимально підходить для відновлення функцій декількох втрачених зубів. Мости дозволяють відразу вирішити проблему відсутності кількох сусідніх зубів, повністю відновлюють жувальну функцію та естетику зубного ряду.

Пластинкові протези
Пластинкові протези

Знімні конструкції на пластмасовій основі, до яких прикріплено зубні коронки. Пластмасові протези – бюджетні, але недовговічні. Розраховані на 2–2,5 року служби.

Бюгельний протез
Бюгельный

Відновлення більшості зубів. Класика.

Відрізняються від пластинкових матеріалом основи і компактними розмірами. Основа бюгеля – металева дуга з титану, кобальту, хрому або цирконію. Протез можна не знімати на ніч. При носінні дикція не порушується, адже бюгель не тисне на піднебіння. Строк експлуатації – від 5 до 10 років.

Зубні протези в Києві

Ультранові матеріали та європейські методи встановлення

За останні 10 років матеріали і техніки відновлення зубів розвиваються так само швидко, як з'являються нові покоління айфонів. Стоматологи нашої клініки постійно проходять навчальні тренінги в Європі, освоюють методики протезування новими матеріалами, які за міцністю і прозорістю є практично ідентичними із зубною емаллю.

Як правило, одиничне відновлення потребує 1-3 прийомів. Усе залежить від того, наскільки занедбано зуб і як його відновлювати.

Записуйтеся до нас на консультацію в будь-який зручний час. Працюємо 7 днів на тиждень. Наш стоматолог огляне вашу ротову порожнину і розповість, які способи відновлення найкраще підійдуть у вашому випадку. А також зорієнтує щодо строків відновлення, протягом яких виконуватиметься протезування зубів, та орієнтовної вартості лікування.

Протезування зубів у фото

До протезування Після протезування
Коронка на зуб в києві ціна Фото протезування зубів коронками
Ціни
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
330 грн
Зняття зліпків А силіконовою масою
470 грн
Культьова вкладка лита
640 грн
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
1200 грн

НОВИНКА

Акрилова вкладка 1 рівень
від 2500
Коронка металокерамічна (Німеччина)
2300 грн
3000 грн
Цифровий WAX UP
4000 грн

 (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері) 

Керамічна вкладка
4300 грн
Коронка керамічна
5300 грн
5900 грн
Вінір класичний
6000 грн
Коронка на основі оксиду цирконію
5500 грн
6300 грн
Знімне протезування
Знімний акриловий протез
4500 грн

Повний

Знімний нейлоновий протез
6400 грн

Повний

Бюгельний протез з кламерною фіксацією
8300 грн
Бюгельний протез з замковою фіксацією
9900 грн
Наші спеціалісти
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, ендодонт, лікар-куратор
Відгуки
Статті на цю тему
Реставрація зубів: види та тривалість

Хочете виправити щербинку, змінити форму і розміри зубів – художнє моделювання вам у поміч! Стоматологія у цій сфері досягла сьогодні значних висот.

Завдяки новітнім технологіям можна стати щасливим володарем голлівудської посмішки без болю і зайвих зусиль. Естетичне відновлення зуба проводиться кількома методами, про які йтиметься далі.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.