Ваші зуби знову в порядку

Протезування зубів
у Healthy Dent

акціяМеталокерамічні коронки,
Німеччина
2 700 ₴

Безкоштовна консультація ортопеда

Відновимо один зуб, кілька або всі, якщо стався відкол, поширився карієс або зуби втрачено. Функціонально і дуже красиво.

Біда
із зубами?
Ви втратили частину зуба, цілий зуб, а може, і не один. І, можливо, вже відчули:
проблеми з розжовуванням їжі та негативні наслідки для шлунково-кишкового тракту;
сором – ви менше посміхаєтесь і смієтеся;
довелося відмовитися від улюблених яблук і горіхів;
порушення мови;
спотворення обличчя там, де необхідно вставити зуб – запалі щоки і губи.
Протезування зубів вам допоможе!
Протезування зубів – це вже давно не тільки «вставна щелепа». Це можливість відновити втрачені частини зуба за допомогою високоестетичної кераміки і при цьому:
зберегти здоровими зуби, що залишилися;
жувати, як раніше, і сміятися, точно знаючи, що ніхто нічого не помітить;
обрати найкращий варіант за красою і бюджетом;
повернути собі впевненість і харизму;
відкоригувати невеликі дефекти прикусу, змінити колір і форму зубів.

Приходьте до Healthy Dent на протезуання зубів, щоб повернути посмішку

З турботою
Будемо старатися зберегти настільки великий обсяг вашого рідного зуба, наскільки це можливо
Як вам
зручно
Запропонуємо 2–4 варіанти того, як вирішити вашу проблему за допомогою протезування зубів, проте не тільки це
Руками
профі
Наша команда з 3 ортопедів використовує передові методи у протезуванні зубів, у тому числі 3D-моделювання. Всі конструкції виготовляються у високоточній зуботехнічній лабораторії.
І по
страховці
Лікуйтеся за стоматологічною страховкою – отримайте дисконт на послуги, які нею не покриваються
Горбатюк Мирослав Анатолійович

Здорова посмішка – це швидко. Переконайтеся самі

Ціни на протезування зубів

Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
від 450
Зняття зліпків А силіконовою масою
від 700
Кульшова вкладка лита
від 1100
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
від 1400

НОВИНКА

Коронка металокерамічна (Німеччина)
від 4000
Цифровий WAX UP
від 2800

НОВИНКА (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері),одна щелепа

Керамічна вкладка
від 4500
Коронка керамічна
від 8200
Вінір класичний
від 9000
Коронка на основі оксиду цирконію
від 7500
Протезування зубів у Києві

Який шлях до здорової посмішки саме ваш? Надішліть заявку, щоб дізнатись

Як відбувається зубне протезування
або 6 кроків до прекрасних зубів

План
дій

Ми познайомимося, стоматолог-ортопед оцінить ситуацію і запропонує варіанти лікування – знімні або незнімні протези (якщо ситуація складна). Покаже, який вигляд може мати готова робота

Підготовка зубів

Готуємо зуби для протезування. Де потрібно – почистимо і полікуємо, якщо проводиться мікропротезування чи ставляться коронки і вініри – по мінімуму обточимо

Зняття зліпків

У той самий прийом робимо зліпок щелеп із силіконових матеріалів

Лабораторне
виготовлення

Доки виготовляються ваші майбутні ідеальні зуби, ми встановимо вам тимчасові протези

Встановлення

Приміряємо і фіксуємо зубні протези: коронку, вінір, вкладку або міст. Ви звикаєте до нових відчуттів

Все як раніше,
але краще

Ви вже забули про те, що вам щось було встановлено. Тільки раз на півроку відвідуєте гігієніста для профілактичного чищення

Протезування зубів приходить на допомогу там, де не справляється реставрація, або там, де важливий не просто хороший, а неймовірно хороший зовнішній вигляд. Адже протези зубів з кераміки мають ту ж щільність, що і рідні тканини зуба. Це дає такий прекрасний природний зовнішній вигляд, якого не досягти навіть з найкращими фотополімерними матеріалами.

Тому зубне протезування зараз – на передньому краї стоматології. При цьому за допомогою зубних протезів ми успішно вирішуємо всі ті ж вічні проблеми, пов'язані з пошкодженням або втратою зубів. Тільки тепер ми це робимо не лише функціонально і надійно, але і дуже естетично.

Яка у вас проблема?

 • Зуб цілий, є невеликий карієс. При невеликому дефекті вам допоможе пломба, а якщо уражено контактну поверхню (наприклад, між зубами) – стоматологічна вкладка
 • Зуб живий, але карієсом уражено 3/4 поверхні. Ми запропонуємо поставити пломбу або коронку на зуб
 • Зуба майже немає. Найкраще поставити кульшову вкладку і коронку
 • Зуба немає. Найкращий варіант – імплантація та встановлення коронки на протезі. Якщо вас лякає імплантація, інший варіант – мостовидні протези
 • Немає двох або трьох зубів – алгоритм той самий. Ми вам пропонуємо поставити 1-2 імпланти і мостовидний протез
 • Є передні зуби, а бічних немає. Підійде встановлення 2–4 імплантів і моста. Є ще варіант – бюгельні протези
 • Зубів немає зовсім. Підійдуть знімні протези, які прикріплено до щелепи на 2–4 імплантатах
Протезування зубів київ

Не можете зважитися? Приходьте на безкоштовну консультацію

Голлівудські вініри, коронки, мости і навіть кульшові вкладки, які відновлюють частину зуба, що відкололася, – усе це відноситься до сфери зубного протезування.

Протезування зубів у Healthy Dent

Технології виготовлення протезів сьогодні настільки вдосконалені, що штучні зуби виглядають дуже красиво і натурально. Судячи з відгуків наших пацієнтів, оточуючим не здогадатися, що новий вид зубів – це результат роботи стоматолога-ортопеда. Приходьте до Healthy Dent, і наші стоматологи зроблять вашу посмішку здоровою і красивою.

Показання до протезування зубів:

 • Відколовся фрагмент зуба.
 • Карієс зруйнував частину коронки.
 • Відсутні один, кілька або всі зуби.
 • Потрібно відкорегувати форму, колір, розмір зубів.

Стоматолог-ортопед підбере оптимальний спосіб протезування зубів: щоб посмішка виглядала природно, зубний протез оптимально сусідив із рідними зубами, а вартість стоматологічної допомоги була порівнянна з бюджетом, на який ви розраховуєте.

протезирование передних верхних зубов

Види протезування зубів

Вкладки

Вироби з кераміки, які створюються за індивідуальними відбитками в зуботехнічних лабораторіях. Від звичайних пломб ці зубні протези відрізняються індивідуальною формою, кольором і прозорістю. Дозволяють відновити навіть сильно зруйновані зуби при збереженому корені. Ідеально прилягають до дентину і на вигляд не відрізняються від натурального зуба. Плюси – довговічність і надійність. Рекомендуються для відновлення жувальних зубів.

Вініри

Надзвичайно тонкі керамічні пластинки (до 0,3 мм). Прикріплюються до передньої поверхні емалі. Вініри покращують естетику зубного ряду в зоні посмішки, приховують тріщини, широкі проміжки і навіть невеликі вади прикусу. Композитні вініри створюються і встановлюються прямим способом – у порожнині рота пацієнта, керамічні накладки виготовляються в зуботехнічній лабораторії.

Коронки

Найбільш популярний вид протезування зубів. Якісна коронка бере на себе функції справжнього зуба: виглядає природно і витримує повноцінне жувальне навантаження. Найбільше визнання завоювали металокерамічні, керамічні зубні протези, а також протези з оксиду цирконію, завдяки натуральному зовнішньому вигляду і високій міцності. Кераміку встановлюють на фронтальні зуби, коронки з металевим каркасом чудово справляються з жувальним навантаженням, тому встановлюються на моляри.

Коронки – універсальний вид зубних протезів: керамічні вироби кращим чином підходять для передніх зубів, а міцна та естетична металокераміка – для жувальних.

Мостоподібний протез

Міст – це відразу кілька зубних коронок, які з'єднані в один ряд. Фіксується на здорових опорних зубах. Оптимально підходить для відновлення функцій декількох втрачених зубів. Мости дозволяють вирішити проблему відсутності 1–4 зубів, що стоять підряд, повністю відновлюють жувальну функцію та естетику зубного ряду. Для виготовлення використовуються металеві сплави, кераміка, діоксид цирконію.

Пластинкові протези

Знімні конструкції на пластмасовій основі, до якої прикріплено зубні коронки. Пластмасові протези – бюджетні, проте недовговічні. Розраховані на 2–2,5 року служби.

зцбні протези

Бюгельний протез

Для відновлення більшості зубів. Затребуваний спосіб протезування зубів. Відрізняються від пластинкових матеріалом основи і компактними розмірами. Основа бюгелю – металева дуга з титану, кобальту, хрому або цирконію. Протез можна не знімати на ніч. При протезуванні дикція не порушується, адже бюгель не тисне на піднебіння. Строк експлуатації – від 5 до 10 років.

Протезування зубів за методом All-on-4 чи All-on-6

All-on-4 чи All-on-6 – метод протезування зубів, який застосовується при повній втраті зубів і передбачає мінімальні обмеження. Технологія All-on-4/All-on-6 – це чудова альтернатива імплантації та знімному протезуванню. Дане рішення дозволяє встановити протези на 4 або 6 імплантатах і в найкоротші строки. Ще один із плюсів – вартість. Цей метод набагато дешевший, ніж установлення імплантів поштучно. Імплантація щелепи на 4 чи 6 імплантатах – унікальний спосіб, що об'єднує найсучасніші досягнення в імплантології та протезуванні, які успішно використовують наші лікарі.

Незнімне протезування зубів: у яких випадках застосовується

Дентальні конструкції, які неможливо зняти без втручання лікаря: мости, коронки, вініри, вкладки. Цей вид стоматологічних послуг затребуваний завдяки тому, що використання протезів не вимагає зусиль і турботи з боку пацієнта: стандартна гігієна порожнини рота, вироби надійно зафіксовані, їх не потрібно знімати.

Показання до встановлення незнімних протезів:

 • Показання до встановлення незнімних протезів:
 • Каріозне ураження коронкової частини зуба – понад 50%.
 • Травми, що призвели до необхідності видалення або протезування зуба.
 • Вроджені аномалії розвитку зубів.
 • Підвищене стирання зубів.
 • Клиновидний дефект.

Однак незнімне протезування не проводиться при запальних захворюваннях ясен, патологічному прикусі та надмірній рухливості зубів.

Незнімне протезування зубів: вартість

Вартість протезування залежить від типу конструкції та матеріалів, з яких виготовлено вироби. Якщо вибрали коронку, щоб вставити зуб: ціна металокерамічного протеза (Німеччина) у стоматології Healthy Dent – від 2700 грн. Протезування вінірами, керамічними і цирконієвими коронками є дорожчим – 6–7 тис. грн за один зуб. Вставити в зуб вкладку з кераміки обійдеться в 4300 грн.

Знімне зубне протезування: в яких випадках застосовується

Можливості сучасної стоматології дозволяють зробити використання знімних зубних протезів максимально функціональним і комфортним для пацієнта. Це підтверджують і позитивні відгуки пацієнтів нашої клініки після встановлення тимчасових іммедіат-протезів, бюгельних або нейлонових виробів.

Знімне зубне протезування показане при:

 • частковій або повній адентії;
 • вікових змінах щелепної кістки та зубного ряду;
 • пародонтиті на запущеній стадії;
 • серйозних травмах щелепи і порожнини рота, які призвели до втрати зубів;
 • наявності протипоказань до встановлення незнімного протеза.

Ціни на встановлення знімних протезів

Протезування зубів у Києві відрізняється за вартістю. Головні чинники, від яких залежить ціна, – тип знімного протезу і матеріал, з якого він виготовлений. Найдоступніші – пластинкові вироби з акрилової маси.

У Healthy Dent ми проводимо повне протезування зубів: ціна акрилової конструкції на одну щелепу – 4900 грн. Бюгельний протез є більш надійним, комфортним у використанні та довговічним, однак і ціна вища: 9–11 тис. грн. Одиночний іммедіат-протез обійдеться дешевше, ніж повне протезування зубів: ціна становить 1–2 тис. грн.

Зубні протези, які ми встановлюємо

Ультранові матеріали та європейські методи встановлення

За останні 10 років матеріали й технології відновлення зубів стрімко розвиваються. Фахівці нашої клініки постійно проходять навчальні тренінги в Європі, освоюють методики протезування новими матеріалами, які за міцністю і прозорістю практично ідентичні зубній емалі.

Зазвичай, щоб вставити зуб, потрібні 1–3 прийоми. Все залежить від стану ротової порожнини пацієнта, того, наскільки запущений зуб і як будемо його відновлювати.

Записуйтеся до нас на консультацію з питання протезування зубів у будь-який зручний час. Працюємо сім днів на тиждень. Наш стоматолог-ортопед огляне вашу ротову порожнину і розповість, які способи відновлення найкраще підійдуть у вашому випадку. А також зорієнтує щодо строку, протягом якого буде виконуватися протезування зубів, і вартості стоматологічних послуг.

протезування в місці києві

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор