Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Імплантація зубів

Що таке зубні імпланти

Імплантація – інноваційна методика відновлення втрачених зубів. Імплантація титанового імпланта дозволяє відновити відсутній зуб без шкоди сусіднім здоровим зубам, на відміну від мостовидного протезування.
зубні імпланти

Імпланти слугують до 10–15 років і впевнено витісняють інші способи протезування.

Імплант – це тонкий титановий стрижень із різьбленням. Він встановлюється в кісткову тканину на місце відсутнього зуба, а на ньому закріплюються абатмент і коронка.

У результаті подібно до рідного зуба у вашому роті міцно «сидить» його штучний близнюк. Раніше про таке навіть не мріяли.

Коли найкраще встановити імпланти зубні

Ставити відразу після видалення чи колись потім? Найчастіше саме останній варіант «нелікування» обирають наші пацієнти. Вони приходять на імплантацію через роки після видалення рідного зуба. І це одна з неприпустимих помилок – як з точки зору фізіології, так і в грошово-витратному плані.

Що таке зубний імплант

Кісткова тканина в місці відсутності зуба з часом стає тоншою. А це означає, що імплант варто встановлювати відразу після видалення зуба. Чим довше ви відкладатимете, тим більшою стане ймовірність, що імплант не можна буде зафіксувати. Нестача обсягу кісткової тканини – це не єдиний недолік відтермінування імплантації. У місцях відсутності зубів шкіра провисає, як пружина у старому ліжку. Ви маєте старший вигляд за свій вік. Це можна виправити, просто потрібно зважитися на процедуру.

Приходьте до Healthy Dent на консультацію – наш стоматолог оцінить стан вашої ротової порожнини і розповість, чи можлива імплантація у вашому випадку без попереднього втручання або альтернативних рішень.

5 переваг імплантів, які зараховують їх до майбутнього у стоматології

 1. Слугують набагато довше, ніж коронка – 20 років і більше. Звичайно ж, за правильного догляду і звичного використання (без розколювання горіхів і відкриття пивних пляшок зубами).
 2. Установлення системи не наносить шкоди сусіднім зубам – вони не підпилюються, не покриваються коронками.
 3. До них дуже просто звикнути, набагато швидше, ніж до мостовидих протезів. Буквально за день-два після повного встановлення конструкції наші пацієнти зовсім забувають про «чужорідний предмет» у роті.
 4. Зменшують навантаження на здорові зуби при жуванні: вони менше розхитуються і розходяться.
 5. Сприяють поліпшенню травлення – їжа краще подрібнюється і легше перетравлюється.

Імплант зуба: про види систем, які встановлюємо в нашій клініці

Найпопулярніші системи в Німеччині – доступні та довговічні. Більше 30 тис. європейців уже успішно проімплантовано ICX-templant. Системи сертифіковано і в нашій країні, правда, працює з ними невелика кількість клінік.

У чому особливість титанових протезів ICX-templant:

 • Мають найвищу ступінь стерильності і як результат – швидко приживляються.
 • Вони розроблені за системою «no-touch», це означає, що у процесі виробництва з титановою основою не контактують ніякі предмети. Починаючи з пакувальних інструментів і закінчуючи рукавичками.
 • Розроблено на базі знань німецької стоматологічної імплантогіі за останні 20 років.
 • Мають прийнятну ціну разом з довговічністю конструкції та високим процентом позитивних приживлень.

Цікавить імплантація зубів, про ціни на систему ICX-templant дізнавайтеся в цьому розділі.

Ще один бренд гідних з великої літери імплантів з Німеччини. Зубний імплантат Ankylos також виготовляється в умовах повної стерильності та упаковується у двошарову скляну колбу.

У чому особливість систем Ankylos:

 • Унікальна конструкція: починаючи з особливого кріплення імпланта та абатмента, який є опорою для коронки, і закінчуючи струменевою обробкою стрижня, за рахунок чого при жуванні навантаження на імплант зуба настає раніше.
 • Універсальне розміщення. Їх використовують для відновлення будь-яких зубів на верхній і нижній щелепах: жувальних, передніх, премолярів.

Обирайте німецькі імпланти зубів і приходьте на операцію до Healthy Dent. З вами працюватимуть сертифіковані хірурги-імплантологи, які успішно пройшли навчання в Європі та успішно практикують імплантацію в Україні.

Швейцарські імпланти Straumann – одна з кращих систем дентальної імплантації. Кожен п'ятий встановлений імплант у світі – це Straumann.

У чому особливість систем Straumann SLA

Імпланти Straumann SLActive® підходять навіть для пацієнтів з крихким здоров'ям:

 • пацієнтам, які пройшли променеву терапію; через 5 років після операції спостерігається 100% показник приживлення;
 • пацієнтам з діабетом; через 2 роки після імплантації, відзначається 100% показник приживлення імплантів;
 • літнім пацієнтам;
 • більш того, імпланти показали 100% приживлення у пацієнтів-курців.

Приходьте за посмішкою вашої мрії в Healthy Dent!

Етапи імплантації зубів

Імплантація зубів, Київ, у HealthyDent: строки встановлення

 1. На першому прийомі, коли ви остаточно наважуєтеся на операцію, лікар оглядає вашу ротову порожнину. Вона має бути здоровою (ніякого карієсу чи захворювань ясен) за винятком відсутніх зубів. Якщо проблеми є, лікар повинен усунути їх. Це найважливіша вимога для проведення процедури – повна стерильність і повноцінне здоров'я.
 2. Після цього робимо панорамний знімок зубів і КТ верхньої та нижньої щелеп. На основі цього стоматолог-хірург оцінює стан кістки і робить висновок, яка система підходить вам оптимально.
 3. Під місцевою анестезією стоматолог вживляє зубний імплант. Далі потрібен час – титановий стрижень повинен прижитися. До наступного етапу – закріплення абатмента та встановлення коронки – має пройти 3–6 місяців.
 4. Ви приходите на прийом до лікаря через 3 місяці, а потім ще через 3 місяці – на контрольний огляд. Як тільки лікар зазначить, що система прижилася, він закріплює абатмент і коронку, а ваша усмішка знову стає красивою та повноцінною.
Імплантація зубів в Києві
Для встановлення на титановий протез ви можете вибрати будь-яку коронку – від бюджетної металокераміки до міцних і довговічних конструкцій на основі оксиду цирконію. Імплантація зубів у Києві в нашій клініці проводиться з різними видами коронок, у тому числі в нас є сезонні пропозиції за вигідною ціною.
Якщо кісткової тканини недостатньо для встановлення титанового протеза, пропонуємо 2 варіанти відновлення зубів:
 1. Мостовидне протезування.
 2. Кісткова пластика з подальшою імплантацією.

Ще 10 років тому єдиною відомою альтернативою втраченим зубам були тільки мостовидні конструкції. Якщо імплантація як спосіб відновлення зубів не підходить клієнту, то, звичайно, рекомендуємо встановлення мостовидного протезу. Проте, якщо імплант не можна встановити через недостатню товщину кісткової тканини щелепи, то це можна виправити. Спочатку хірург виконує кісткову пластику, а через півроку після приживлення кісткової пластини, проводить імплантацію.

Як доглядати за імплантом

І наостанок: кілька слів про те, як правильно доглядати за імлантом

Незважаючи на те, що ви стали власником штучного зуба, гігієну ротової порожнини ніхто не відміняв. Особливих заходів щодо догляду немає. Але є загальноприйняті, якими для вашого ж здоров'я нехтувати не можна.

Що потрібно робити:

 • Ретельно чистити зуби 2 рази на день.

 • Користуватись ополіскувачем для рота.

 • Ходити раз на півроку на чищення до професійного стоматолога.

Нічого складного, правда? Робіть усе вчасно, ваша нова посмішка буде приголомшливою протягом десятиліть.

Вартість імплантації зубів

Ця процедура – не найдоступніша в нашій країні з точки зору одноразових витрат. Але нам як стоматологам з досвідом в декілька десятків років хочеться зазначити, що вона варта кожної витраченої гривні. Тож якщо ви вирішили протезувати зуби, і у вас відсутні протипоказання, то зважуйтеся на імплантацію.

На відміну від коронок, навіть найміцніших і дорогих, титановий протез слугує мінімум у 2 рази довше. А встановлення імплантів не наносить шкоди сусіднім здоровим зубам, як при мостовидому протезуванні.

І найголовніше – як показує досвід сотень наших пацієнтів, до системи звикають набагато швидше, ніж до мостовидого або знімного протезів. Зубні імпланти – ціна вкладення у здоров'я зубів на десятки років уперед. Чекаємо вас на консультацію за попереднім записом, із задоволенням допоможемо вам у будні та на вихідних.
Ціни
Імплантація зубів
Консультація імплантолога
Безкоштовно
Тимчасова коронка на імплант CAD/CAM PMMA
1200 грн

НОВИНКА

Коронка металокерамічна на імплант
3400 грн

гвинтова фіксація

Остеопластика
від 4500
Коронка цирконієва на імплант
6500 грн
Коронка цирконієва на імплант
6900 грн

 гвинтова фіксація

Імпланти ICX–templant Німеччина
9 900 грн
10 500 грн
Знімний протез на імплант
14000 грн
Імпланти Ankylos Німеччина
17 000 грн
Імпланти Straumann Roxolid SLActive
20 000 грн
Відгуки
Статті на цю тему
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.