Незнімні протези

Що це таке?

При незнімному протезуванні зубів протез закріплюється таким чином, щоб пацієнт не міг самостійно його зняти або загубити.
Незнімні протези ціна

Незнімні зубні протези – це найбільш простий і традиційний спосіб відновлення здоров'я і краси зубів. Вони дозволяють створити голлівудську посмішку і дбайливо відновити зуб навіть за глибокого ураження карієсом.

Часто причиною втрати зуба є його руйнування в результаті карієсу або захворювання ясен. Залежно від характеру вашої проблеми лікар-ортопед може запропонувати вам два види протезування зубів – знімне або незнімне.

Результат незнімного протезування:

  1. відновлення зубного ряду;
  2. відновлення краси і здоров'я зубів;
  3. збереження здорових зубів, тому що протези беруть на себе частину навантаження при жуванні.

Якість протезування зубів залежить як від кваліфікації стоматолога, так і від обладнання стоматологічної клініки.

Незнімні зубні протези: види

Незнімне протезування – це найбільш комфортний спосіб відновлення краси посмішки для пацієнтів. Незнімні протези не вимагають особливого догляду і при цьому виглядають природно та естетично. Лікар-ортопед аналізує стан вашої зубощелепної системи і потім рекомендує вам оптимальний тип протезування.

Коронки. Коронка встановлюється при лікуванні великих дефектів зуба. Зуб обточують, а якщо він сильно зруйнований, то встановлюється вкладка, після чого одягається коронка. Процедура часто проводиться за 3 відвідування лікаря. Існують коронки різних конструкцій, виготовлені з різних матеріалів.

Нині мікропротезування, до якого відносять вініри і вкладки, вважається найпопулярнішим напрямом незнімного протезування. Мода на вініри як атрибут білосніжної усмішки прийшла до нас із США.

Вініри. Це тонкі пластинки з кераміки (часткові коронки), що кріпляться до зовнішньої сторони зубів. Основна перевага вінірів полягає в тому, що за мінімальної обробки зубної емалі вони дають ідеальний естетичний результат, захищений від впливу зовнішніх факторів.
Вкладки. Є більш якісною альтернативою пломб і реставрації. Вкладки використовуються, якщо зуб у вас частково зруйнований у результаті захворювання. Виготовляються вкладки з кераміки і фотополімерних матеріалів за індивідуальним відбитком у лабораторії. Це гарантує правильний прикус та ідеальне прилягання вкладки до оточуючих зубів, чого ніколи не досягти за допомогою реставрації.
Мостовидні протези. У цьому випадку зубний протез, який ставиться на місце відсутнього зуба, спирається на два сусідніх зуба, на які встановлюють коронки. Існують й інші, більш щадні, варіанти встановлення моста без опорних точок – адгезивний мостовидний протез та імплант.

 

Імплантація.Цей метод відновлення зубного ряду з'явився відносно недавно, але вже встиг стати популярним і затребуваним в усьому світі. Строк служби імплантованих зубів практично необмежений, при цьому вони виглядають так само, як натуральні, і виконують усі необхідні функції.

З чого виготовляють протези?

Незнімні протези виготовляють у зуботехнічних лабораторіях з таких матеріалів:
  1. метал – найбільш довговічними вважаються вкладки із золота і титану;
  2. цирконій – найлегший і міцний матеріал, точно імітує зовнішній вигляд справжнього зуба;
  3. кераміка – естетичний матеріал із строком служби до 10 років;
  4. пластмаса – дешевий недовговічний матеріал.
  5. сучасні композитні матеріали.

Установка незнімних протезів зубних

З кожним роком з'являються нові методики і способи незнімного протезування, дедалі більш ефективні та щадні. Звертайтеся до клініки Healthy Dent, де вам у будь-якому віці повернуть посмішку і здоров'я найбільш підходящим для вас способом з протезуванням чи без нього.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
350 грн
Зняття зліпків А силіконовою масою
490 грн
Акрилова вкладка 1 рівень
від 2800
Коронка металокерамічна (Німеччина)
2700 грн
3000 грн
Коронка керамічна
6200 грн
Вінір класичний
7000 грн
Коронка на основі оксиду цирконію
6300 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.