Вектор-терапія

Що таке вектор-терапія?

Вектор-терапію застосовують при пародонтиті - запаленні ясен, яке послаблює з'єднання зуба з щелепними тканинами і без належного лікування може призвети до втрати зуба.

Початкові симптоми пародонтиту можуть бути практично непомітними – рідкісні кровотечі ясен, але надалі він протікає важко – ясна кровоточать, можливим є утворення абсцесу, нагноєння. Зуби розхитуються, з'являється неприємний запах з рота.

Переваги вектор-терапії

Чому «Вектор»?

  1. Без болю і максимально щадно для емалі та дентину.
  2. Повне знищення бактерій і під’ясневого каменю.
  3. Найбільш ретельне з існуючих засобів очищення приясневих кишень.
  4. Єдина альтернатива хірургічним методам лікування.

Коли варто застосовувати вектор-терапію

терапія Вектор

  • Різноманітні захворювання ясен.
  • Профілактика ускладнень після проведення пародонтологічних операцій.
  • Для уникнення відторгнення імплантів.
Ультразвукова система «Вектор» – це реальний спосіб продовжити життя зубів, підтримати кісткову тканину, вилікувати пародонтит без хірургічного втручання і пошкодження м'яких тканин. Він видаляє причину захворювання – відкладення зубного каменю, токсини і бактерії нижче рівня ясен, глибоко в ясневій кишені.

Принцип дії

Вектор чищення

Vector створює у приясневій кишені ультразвукові коливання, які знищують 100% патогенних мікроорганізмів. При цьому верхня частина кореня і всі важкодоступні ділянки очищуються від хвороботворного нальоту, а потім яснева кишеня до самого дна ретельно промивається. Процедуру проводять кілька разів з інтервалом у кілька тижнів.

Результати лікування

Зарубіжні дослідження і наш практичний досвід показали приголомшливу ефективність такого відновлювального і профілактичного способу лікування пародонтиту. Перші результати ви відчуєте вже за кілька днів, а після закінчення лікування зможете позбутися хвороби – ясна «підтягнуться», зникнуть запах з рота, кровотеча, рухливість зубів. Найважливіше, що і лікування із застосуванням хірургічного втручання (кюретаж), і вектор-терапія дають однаково позитивні результати, але, зрозуміло, якщо є альтернатива операції, то нею слід скористатися.

Дізнайтеся докладніше про процедури чищення і VIP-чищення, регулярне проведення яких попередить появу пародонтиту.

Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Лікування ясен апаратом Вектор
3300 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Пародонтологія: основні захворювання і способи лікування

Лікарям-пародонтологам безробіття не загрожує. Згідно зі статистикою, в кожному третьому випадку пацієнта до стоматолога приводять пародонтологічні захворювання. У чому причина такої сумнівної популярності? Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже нічого особливо не болить.