Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Вектор-терапія

Що таке вектор-терапія?

Вектор-терапію застосовують при пародонтиті - запаленні ясен, яке послаблює з'єднання зуба з щелепними тканинами і без належного лікування може призвети до втрати зуба.

Початкові симптоми пародонтиту можуть бути практично непомітними – рідкісні кровотечі ясен, але надалі він протікає важко – ясна кровоточать, можливим є утворення абсцесу, нагноєння. Зуби розхитуються, з'являється неприємний запах з рота.

Переваги вектор-терапії

Чому «Вектор»?

 1. Без болю і максимально щадно для емалі та дентину.
 2. Повне знищення бактерій і під’ясневого каменю.
 3. Найбільш ретельне з існуючих засобів очищення приясневих кишень.
 4. Єдина альтернатива хірургічним методам лікування.

Коли варто застосовувати вектор-терапію

 • Різноманітні захворювання ясен.
 • Профілактика ускладнень після проведення пародонтологічних операцій.
 • Для уникнення відторгнення імплантів.
 • Ультразвукова система «Вектор» – це реальний спосіб продовжити життя зубів, підтримати кісткову тканину, вилікувати пародонтит без хірургічного втручання і пошкодження м'яких тканин. Він видаляє причину захворювання – відкладення зубного каменю, токсини і бактерії нижче рівня ясен, глибоко в ясневій кишені.

  Принцип дії

  Vector створює у приясневій кишені ультразвукові коливання, які знищують 100% патогенних мікроорганізмів. При цьому верхня частина кореня і всі важкодоступні ділянки очищуються від хвороботворного нальоту, а потім яснева кишеня до самого дна ретельно промивається. Процедуру проводять кілька разів з інтервалом у кілька тижнів.

  Результати лікування

  Зарубіжні дослідження і наш практичний досвід показали приголомшливу ефективність такого відновлювального і профілактичного способу лікування пародонтиту. Перші результати ви відчуєте вже за кілька днів, а після закінчення лікування зможете позбутися хвороби – ясна «підтягнуться», зникнуть запах з рота, кровотеча, рухливість зубів. Найважливіше, що і лікування із застосуванням хірургічного втручання (кюретаж), і вектор-терапія дають однаково позитивні результати, але, зрозуміло, якщо є альтернатива операції, то нею слід скористатися.

  Дізнайтеся докладніше про процедури чищення і VIP-чищення, регулярне проведення яких попередить появу пародонтиту.
  Лікування зубів і ясен
  Консультація стоматолога–терапевта
  Безкоштовно
  Лікування ясен апаратом Вектор
  3300 грн
  Наші спеціалісти
  Відгуки
  Вектор-терапія
  Пародонтологія: основні захворювання і способи лікування

  Лікарям-пародонтологам безробіття не загрожує. Згідно зі статистикою, в кожному третьому випадку пацієнта до стоматолога приводять пародонтологічні захворювання. У чому причина такої сумнівної популярності? Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже нічого особливо не болить.