Імпланти Straumann

Імпланти Straumann
Швейцарські імпланти Straumann – одна з кращих систем дентальної імплантації. Кожен п'ятий встановлений імплант в світі – це Straumann.
Переваги імплантів

Імплантація без меж

SLActive® – це інноваційна унікальна наноструктурна поверхня імплантів, розроблена компанією Straumann. Вона стимулює загоєння і прискорює остеоінтеграцію імплантатів.
Поверхня SLActive®

Завдяки чітким наноструктурам контактна поверхня імплантів Straumann в 1,5 рази більше, ніж у титанових імплантів, створених шляхом механічної обробки. За рахунок цього системи Straumann успішно приживаються навіть у пацієнтів, яким протипоказана імплантація за станом здоров'я.

Через 10 років після операції імпланти демонструють відмінну приживлюваність – рекордні 98,2% випадків.

Імпланти Straumann SLActive® підходять навіть для пацієнтів зі слабким здоров'ям:

Імпланти Штрауман показання
  • пацієнтам, які пройшли променеву терапію. Через 5 років після операції спостерігається 100% показник приживлення.
  • пацієнтам з діабетом. Через 2 роки після імплантації, відзначається 100% показник приживлення імплантів.
  • літнім пацієнтам.
Імпланти показують 100% приживлення у пацієнтів-курців.

Рання статистика демонструє, что що дентальна імплантація курців має високі показники неприживлення і великий ризик післяопераційної інфекції. Імпланти Штрауман вщент зруйнували ці закономірності.

Самонарощування кісткової тканини

Roxolid® SLActive® покриття імплантів

За рахунок шорсткої наноструктурної поверхні систем, імплант має велику площу контакту з кістковою тканиною. Матеріал SLActive®, притягує білкові структури і сприяє швидкому нарощуванню кісткової тканини в місці встановлення імпланта.

Вони швидко приживаються, в тому числі і при негайному навантаженні. Замість 6-8 тижнів, системи Штрауман приживаються за рекордні 3-4 тижні. Вони з'єднуються з кістковою тканиною більш щільно, що збільшує термін служби імплантів, виключаючи повторну імплантацію.

Встановлення імплантів Straumann в Healthy Dent

В клініці встановлюємо інноваційну серію імплантів Roxolid® Straumann з наноструктурним покриттям SLActive®.

Roxolid® – серія універсальних імплантів з покриттям SLActive® і матеріалом Roxolid® в якості основи (85% сплав титану і 15% цирконію). За рахунок міцної основи, невеликого діаметру і зменшеної довжини стержня інвазивність протезування зводиться до мінімуму. Система швидше приживається і скорочується термін післяопераційної реабілітації.
Гарантія на імпланти Штрауман
На імпланти Straumann Roxolid® довічна гарантія від виробника.

Компанія компенсує аналогічний імплант або абатмент, а також вартість лікування, якщо через 10, 20 років або пізніше трапиться перелом імпланта.

Хочете встановити довговічний імлант? Записуйтеся на встановлення імплантів Straumann в Healthy Dent. Системи Штрауман підходять навіть людям з крихким здоров'ям (які пройшли променеву терапію або з діабетом 2-го типу, людям похилого віку).

Імплантація зубів у Healthy Dent

Залишилися питання? Приходьте на консультацію до нашого хірурга-імплантолога. Якщо ви встановлюєте додаток Healthy Dent консультація безкоштовна.

Відгуки
Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант - це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент - зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.