Імпланти Straumann

Імпланти Straumann
Швейцарські імпланти Straumann – одна з найкращих систем дентальної імплантації. Кожний п'ятий установлений імплант у світі – це Straumann.
Переваги імплантів

Особливості імплантів Straumann

SLActive® – це інноваційна унікальна наноструктурна поверхня імплантів, яка розроблена компанією Straumann. Вона стимулює загоєння і прискорює остеоінтеграцію імплантатів.
Поверхня SLActive®

Завдяки чітким наноструктурам контактна поверхня імплантів Straumann в 1,5 разу більша, ніж у титанових імплантів, створених шляхом механічної обробки. За рахунок цього у систем Straumann шанси приживлення високі навіть у пацієнтів, яким протипоказана імплантація за станом здоров'я.

Через 10 років після імплантації імпланти демонструють відмінну приживлюваність – рекордні 98,2% випадків.

Переваги імплантів Straumann («Штрауман»)

Чому хірурги клініки Healthy Dent рекомендують імплантацію зубів за допомогою швейцарських імплантів Straumann:

 

 • мінімальний ризик відторгнення: усього 1,8%;
 • компактні розміри: діаметр 2,9–3,3 мм;
 • збереження кісткової тканини: за 10 років використання край кістки зменшується максимум на 0,5–1 мм;
 • рекордно швидке приживлення: остеінтеграція відбувається за 3–4 тижні;
 • універсальність: імплантація зубів із моментальним і раннім навантаженням, імплантати підходять для знімного і незнімного протезування, як основа під коронки і мостоподібні протези;
 • довічна гарантія.

Імпланти Straumann SLActive® підходять навіть для пацієнтів зі слабким здоров'ям:

Імпланти штаурман показаня
 • пацієнтам, які пройшли променеву терапію; через 5 років після операції спостерігається 100%-й показник приживлення імплантів;
 • пацієнтам з діабетом; через 2 роки після імплантації реєструється 100%-й показник приживлення імплантів;
 • літнім пацієнтам.
Імпланти показали 100%-ве приживлення в пацієнтів-курців.

Рання статистика показує, що дентальна імплантація курців має високі показники неприживлення і великий ризик післяопераційної інфекції. Імпланти «Штрауман» ущент зруйнували ці закономірності.

Відгуки пацієнтів клініки Healthy Dent теж свідчать про те, що швейцарській продукції можна довіряти: навіть через роки після імплантації проблем з імплантами «Штрауман» не виникає.
Roxolid® SLActive® покриття імплантів

Види імплантів Straumann

Імплантати мають шершаве покриття, яке збільшує адгезію металевого стрижня з кістковою тканиною. Компанія Straumann розробила і запатентувала інноваційну технологію обробки поверхні імплантатів – SLA. У клініці Healthy Dent ми проводимо встановлення двох видів імплантів від Straumann. Це Roxolid SLA і Roxolid SLActive.

Імпланти Straumann Roxolid SLA

Імпланти «Штрауман» лінійки Roxolid SLA виготовляються зі спеціального сплаву Roxolid, що складається з 85% титану 4-го класу (підвищеної чистоти) і 15% цирконію. У процесі виготовлення поверхня імплантатів обробляється із застосуванням піскоструминної технології та протравлюється кислотою. Імпланти Straumann з активною поверхнею SLA швидко інтегруються у щелепну кістку, при цьому ризик розвитку периімплантиту мінімальний.

Імпланти Straumann Roxolid SLActive – кращі з найкращих

Удосконалена лінійка імплантів Straumann Roxolid SLActive – це вироби з гідрофільною поверхнею. Вони ще швидше приживляються в кістковій тканині: за 3–4 тижні, надійні в експлуатації при моментальному та ранньому навантаженні. Встановлення можливе навіть при атрофії щелепної кістки, у пацієнтів з ослабленим здоров'ям (після променевої терапії, які хворіють на цукровий діабет, у курців).

Як відбувається імплантація імплантами Straumann

За рахунок шершавої наноструктурної поверхні системи імплант має велику площу контакту з кістковою тканиною. Матеріал SLActive® притягує білкові структури і сприяє швидкому нарощуванню кісткової тканини в місці встановлення імпланту.

Вони швидко приживляються, у тому числі й при моментальному навантаженні. Замість 6–8 тижнів системи «Штрауман» приживляються за рекордні 3–4 тижні. Вони з'єднуються з кістковою тканиною щільніше, що збільшує строк служби імплантів, усуваючи повторну імплантацію.

Гарантія на імпланти Штаурман

Установлення імплантів Straumann

Roxolid® – серія універсальних імплантів, якими можна замінити будь-який відсутній верхній або нижній зуб, використовувати як основу під знімні та постійні протези. За рахунок міцної основи, невеликого діаметру і зменшеної довжини інвазивність протезування зводиться до мінімуму. Система швидше приживляється, а термін післяопераційної реабілітації скорочується.

Етапи імплантації

Імплантація зубів імплантами «Штрауман» – це вирішення серйозних стоматологічних проблем у максимально короткі строки.

Процес імплантації відбувається поетапно:

 1. Консультація та діагностика. На цьому етапі хірург-стоматолог проводить огляд ротової порожнини пацієнта і комп'ютерно-томографічне обстеження. На основі діагностики ухвалює рішення про подальшу імплантацію та вибирає відповідний тип імплантів.
 2. Підготовка до імплантації: санація ротової порожнини, гігієнічне чищення зубів, за необхідності нарощується щелепна кістка.
 3. Встановлення імпланту. На цьому етапі імплантується титановий стрижень. У середньому процедура займає до 20 хвилин: від введення анестезії до накладання швів на ясна.
 4. Строки фінального етапу – встановлення абатменту і коронки – залежать від типу імплантації. При моментальному навантаженні хірург видаляє зуб і встановлює імплантат, коронка фіксується того ж дня. Якщо застосовується класична двоетапна імплантація, повторне відвідування лікаря відбувається через 3–4 тижні, після остеоінтеграції імплантату.

Із «Штрауман»-імплантами процес класичної імплантації скорочується до рекордних строків: 1 місяць замість 6–9 місяців при використанні інших імплантів.

Гарантія

На всі «Штрауман»-імпланти виробник надає гарантію Straumann® Lifetime, яку підтримують 400+ клінік у Києві й інших містах України.

Компанія компенсує аналогічний імплант чи абатмент, а також вартість лікування, якщо через 10, 20 або більше років станеться перелом імпланту.

Хочете встановити довговічний імплант? Записуйтеся на встановлення імплантів Straumann до Healthy Dent. Системи «Штрауман» підходять навіть людям зі слабким здоров'ям (які пройшли променеву терапію або з діабетом 2-го типу, людям похилого віку).

Ціна встановлення імпланту Straumann під ключ

Ціна швейцарських імплантів бренду Straumann відповідає преміальній якості: у нашій клініці – від 18 тис. грн. Для виготовлення виробів Straumann застосовуються ексклюзивні дорогі матеріали й технології, однак ціна імплантації під ключ залежить також від додаткових процедур, кількості відвідувань пацієнтом клініки.

Компактні розміри, мінімальний діаметр імплантатів дозволяють проводити малоінвазивні хірургічні маніпуляції. А це означає, що остеоінтеграція проходить швидше, візитів пацієнта до стоматології потрібно менше, тому й ціна імплантації буде нижчою.

Установка Імпланта

Що найчастіше запитують у нас пацієнти про імплантати Straumann

Коли пацієнти звертаються до нашої клініки для консультації з приводу імплантації, ми розповідаємо про нюанси різних видів зубних імплантів. Тут відповідаємо на найчастіші запитання від наших клієнтів.

«Штрауман» или «Нобель»: какие импланты лучше?

Обидва види імплантів відносяться до преміальних брендів, тому якість на висоті. Відмінності полягають у нюансах: у імплантів «Нобель» висока первинна стабільність, у «Штрауманів» дуже високий відсоток приживлюваності, зручна ортопедія і мінімальні строки навантаження при двоетапній імплантації.

Чи боляче вживляти імпланти?

У процесі операції болю ви не відчуєте, оскільки буде застосована канальна місцева анестезія – ми «вимкнемо» половину щелепи. Так, ви відчуєте, що в ротовій порожнині щось відбувається, але болю не буде. Після операції, коли дія анестезії завершиться, ми пропишемо вам болезаспокійливі, які знизять майже до нуля залишкові больові відчуття.

Чи існують вікові обмеження на встановлення імплантів?

Зубні імпланти Straumann імплантуються навіть у тих випадках, коли встановлення інших імплантів протипоказане. Завдяки компактним розмірам і мінімальному навантаженні на щелепу вироби «Штрауман» установлюються з 18 років і без вікових обмежень для літніх пацієнтів.

Залишилися запитання? Приходьте на консультацію до нашого хірурга-імплантолога. При встановленні застосунку Healthy Dent консультація безкоштовна.

Відгуки
Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант - це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент - зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.