Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Імпланти Straumann

Імпланти Straumann
Швейцарські імпланти Straumann – одна з кращих систем дентальної імплантації. Кожен п'ятий встановлений імплант в світі – це Straumann.
Переваги імплантів

Імплантація без меж

SLActive® – це інноваційна унікальна наноструктурна поверхня імплантів, розроблена компанією Straumann. Вона стимулює загоєння і прискорює остеоінтеграцію імплантатів.
Поверхня SLActive®

Завдяки чітким наноструктурам контактна поверхня імплантів Straumann в 1,5 рази більше, ніж у титанових імплантів, створених шляхом механічної обробки. За рахунок цього системи Straumann успішно приживаються навіть у пацієнтів, яким протипоказана імплантація за станом здоров'я.

Через 10 років після операції імпланти демонструють відмінну приживлюваність – рекордні 98,2% випадків.

Імпланти Straumann SLActive® підходять навіть для пацієнтів зі слабким здоров'ям:

Імпланти Штрауман показання
  • пацієнтам, які пройшли променеву терапію. Через 5 років після операції спостерігається 100% показник приживлення.
  • пацієнтам з діабетом. Через 2 роки після імплантації, відзначається 100% показник приживлення імплантів.
  • літнім пацієнтам.
Імпланти показують 100% приживлення у пацієнтів-курців.

Рання статистика демонструє, что що дентальна імплантація курців має високі показники неприживлення і великий ризик післяопераційної інфекції. Імпланти Штрауман вщент зруйнували ці закономірності.

Самонарощування кісткової тканини

Roxolid® SLActive® покриття імплантів

За рахунок шорсткої наноструктурної поверхні систем, імплант має велику площу контакту з кістковою тканиною. Матеріал SLActive®, притягує білкові структури і сприяє швидкому нарощуванню кісткової тканини в місці встановлення імпланта.

Вони швидко приживаються, в тому числі і при негайному навантаженні. Замість 6-8 тижнів, системи Штрауман приживаються за рекордні 3-4 тижні. Вони з'єднуються з кістковою тканиною більш щільно, що збільшує термін служби імплантів, виключаючи повторну імплантацію.

Встановлення імплантів Straumann в Healthy Dent

В клініці встановлюємо інноваційну серію імплантів Roxolid® Straumann з наноструктурним покриттям SLActive®.

Roxolid® – серія універсальних імплантів з покриттям SLActive® і матеріалом Roxolid® в якості основи (85% сплав титану і 15% цирконію). За рахунок міцної основи, невеликого діаметру і зменшеної довжини стержня інвазивність протезування зводиться до мінімуму. Система швидше приживається і скорочується термін післяопераційної реабілітації.
Гарантія на імпланти Штрауман
На імпланти Straumann Roxolid® довічна гарантія від виробника.

Компанія компенсує аналогічний імплант або абатмент, а також вартість лікування, якщо через 10, 20 років або пізніше трапиться перелом імпланта.

Хочете встановити довговічний імлант? Записуйтеся на встановлення імплантів Straumann в Healthy Dent. Системи Штрауман підходять навіть людям з крихким здоров'ям (які пройшли променеву терапію або з діабетом 2-го типу, людям похилого віку).

Залишилися питання? Приходьте на консультацію до нашого хірурга-імплантолога. Якщо ви встановлюєте додаток Healthy Dent консультація безкоштовна.

Ціни
Імплантація зубів
Консультація імплантолога
Безкоштовно
Імпланти Straumann Roxolid SLActive
20 000 грн
Відгуки
Статті на цю тему
Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант - це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент - зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.