Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 0.01.2020

Яка зубна паста є кращою?

Краща зубна паста

Ці питання належать до тієї самої серії типу: «Який фільм кращий?» або «Яка кава смачніша?». Відповідь на них проста – залежить від того, що людині більше до душі. А у випадку із зубною пастою – зважаючи на те, що їй підходить.

Вибір зубної пасти – процес індивідуальний. Усе залежить від особливостей пацієнта і «слабких точок» його ротової порожнини. Наприклад, пацієнтам зі слабкою емаллю рекомендується не відбілювальна паста, а, навпаки – з низькою абразивністю. Для чутливих зубів призначається ферментна паста, яка підсилює захисні властивості слини, добре видаляє зубні відкладення і, звичайно ж, попереджає появу карієсу.

Healthy Dent рекомендує: гігієнічні зубні пасти Curaden

Далі розповімо про зубну пасту, яка заслужено отримала наше стоматологічне схвалення, а також тисяч стоматологів по всьому світу.

Виробник засобів з догляду за ротовою порожниною Curaden – родом із Швейцарії. Зубні пасти цієї компанії виробляються під брендом Curaprox і рекомендуються для чищення зубів усієї родини, починаючи з 6 років.

Паста Курапрокс

Які зубні пасти рекомендують стоматологи

Якщо говорити про універсальну зубну пасту, яка допомагає попередити карієс і підходить будь-якому пацієнтові для профілактики карієсу, то слід згадати пасту CURAPROX ENZYCAL. Вона не має гіпервідбілюючого ефекту, але при цьому чудово сприяє боротьбі з нальотом і карієсом.

Ферментна паста CURAPROX ENZYCAL:

  • Підходить для профілактики карієсу, гінгівіту і пародонтиту всім: від 6 років.
  • За рахунок ферментів-ензимів підвищує захисні властивості слини, легко очищаючи емаль і ротову порожнину від нальоту, бактерій.
  • Має противірусну дію і сприяє загоєнню слизової.

Також у лінійці Curaprox є малоабразивні відбілювальні та фторовмісні зубні пасти, які борються з потемніннями на зубах. Склад зубної пасти такого виду: активоване вугілля і щадні активні компоненти, які не ушкоджують емаль.

Ці пасти не містять:

  • Содіуам лаурил сульфатів
  • Триклозану
  • Відбілювальних речовин
  • Цукру

Паста CURAPROX ENZYCAL

Також виробник випускає щадні та водночас ефективні зубні щітки з ультратонкими щетинками. У комплексі з хорошою зубною пастою вони є дуже ефективними: не тільки з метою профілактики, але і в процесі лікування ротової порожнини, ясен.