Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Краща зубна паста

Ці питання належать до тієї самої серії типу: «Який фільм кращий?» або «Яка кава смачніша?». Відповідь на них проста – залежить від того, що людині більше до душі. А у випадку із зубною пастою – зважаючи на те, що їй підходить.

Вибір зубної пасти – процес індивідуальний. Усе залежить від особливостей пацієнта і «слабких точок» його ротової порожнини. Наприклад, пацієнтам зі слабкою емаллю рекомендується не відбілювальна паста, а, навпаки – з низькою абразивністю. Для чутливих зубів призначається ферментна паста, яка підсилює захисні властивості слини, добре видаляє зубні відкладення і, звичайно ж, попереджає появу карієсу.

Запишіться на безкоштовну консультацію в Healthy Dent


Healthy Dent рекомендує: гігієнічні зубні пасти Curaden

Далі розповімо про зубну пасту, яка заслужено отримала наше стоматологічне схвалення, а також тисяч стоматологів по всьому світу.

Виробник засобів з догляду за ротовою порожниною Curaden – родом із Швейцарії. Зубні пасти цієї компанії виробляються під брендом Curaprox і рекомендуються для чищення зубів усієї родини, починаючи з 6 років.

Паста Курапрокс

Які зубні пасти рекомендують стоматологи

Якщо говорити про універсальну зубну пасту, яка допомагає попередити карієс і підходить будь-якому пацієнтові для профілактики карієсу, то слід згадати пасту CURAPROX ENZYCAL. Вона не має гіпервідбілюючого ефекту, але при цьому чудово сприяє боротьбі з нальотом і карієсом.

Ферментна паста CURAPROX ENZYCAL:

  • Підходить для профілактики карієсу, гінгівіту і пародонтиту всім: від 6 років.
  • За рахунок ферментів-ензимів підвищує захисні властивості слини, легко очищаючи емаль і ротову порожнину від нальоту, бактерій.
  • Має противірусну дію і сприяє загоєнню слизової.

Також у лінійці Curaprox є малоабразивні відбілювальні та фторовмісні зубні пасти, які борються з потемніннями на зубах. Склад зубної пасти такого виду: активоване вугілля і щадні активні компоненти, які не ушкоджують емаль.

Ці пасти не містять:

  • Содіуам лаурил сульфатів
  • Триклозану
  • Відбілювальних речовин
  • Цукру

Паста CURAPROX ENZYCAL

Також виробник випускає щадні та водночас ефективні зубні щітки з ультратонкими щетинками. У комплексі з хорошою зубною пастою вони є дуже ефективними: не тільки з метою профілактики, але і в процесі лікування ротової порожнини, ясен.

Залишилися питання?

Ми з радістю поділимося досвідом


 

Відгуки на тему
В
5

После того как поставил здесь брекеты, мне посоветовали зубную щетку(швейцарского производства). Она действительно отлично справляется с очищением труднодоступных мест в брекетах.

Д
4

Хороша, винятково ввічлива атмосфера, вишколений персонал, усе на високому рівні! Хороша зубна косметика – незвичайні зубні щітки, в магазинах ніколи таких не зустрічав, такі суцільно м'якенькі. Дякуємо.

Статті на тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Головні правила чищення зубів

Кожний день ми чистимо зуби. Прості дії, знайомі кожному з дитинства: дістав зубну щітку, видавив пасту і потер зуби. Звідки ж тоді береться наліт і карієс? Щоб зуби завжди були «у формі», потрібно правильно їх чистити. Тоді і професійне чищення зубів можна буде робити набагато рідше. Про те, як це відбувається і скільки разів потрібно чистити зуби, ми розповімо далі.