Блог
Healthydent
Категорії 3
Проблеми 5
Що таке шинування в стоматології
Щоб кістка правильно зрослася після перелому, лікар накладає гіпс. Він шинує перелом і тим самим сприяє правильному загоєнню. З порушенням положення зубів чинять так само, їх шинують, щоб зберегти положення.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Спецтема~ 3 хв. читання
VIP-чищення PROPHYpearls
Клініка Healthy Dent представляє новий метод професійного чищення зубів із застосуванням засобу PROPHYpearls та захисту для губ і ясен ОптраГейт. VIP-читска PROPHYpearls забезпечує глибоке очищення ротової порожнини та не пошкоджує м'які тканини. Після процедури стоматолог проведе заспокійливі і відновлюючі ротові ванночки.

Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Яка зубна паста є кращою?
«Який фільм кращий?» або «Яка кава смачніша?». Відповідь на ці питання проста – залежить від того, що людині більше до душі. А у випадку із зубною пастою – зважаючи на те, що їй підходить.
Як вибрати зубну щітку?
Іригатори – це, простіше кажучи, професійні електричні зубні щітки з насадками, які допомагають чистити зуби більш ретельно, ніж робите ви, застосовуючи звичайну зубну щітку.
Все про стоматит: лікування, діагностика, профілактика
Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів. Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.
Спецтема~ 3 хв. читання
Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога
Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом
Треті моляри, вісімки, зуби мудрості – це одне і те саме. Вони ж – крайні зуби, які прорізуються пізніше за всі постійні зуби.
Естетична стоматологія
Людство прагнуло прикрашати себе з незапам'ятних часів. Індіанці племені майя обточували зуби, щоб зробити їх коротшими. Народ пангве славиться традицією вибивати собі передній зуб, щоб підвищити влучність плювка.
Композитні вініри і вкладки
Хочете отримати голлівудську посмішку? Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.
Пародонтоз – чим полоскати: чи допомагає прополіс при пародонтозі
Розпечений іржавий цвях з медом проти флюсу, солоне сало проти зубного болю і господарське мило проти зубного нальоту. Здавалося б, медицина поганого не порадить. Але народна медицина гостро нокаутує своїми нещадними прийомами. Довіряти їм чи ні – залежить лише від вас. Але ми одностайно рекомендуємо звертатися до фахівців.
Як і чим лікувати гінгівіт, щоб ясна були в нормі
Стоматологічні проблеми не обмежуються зубами. Достатньо забути про зубну щітку на кілька днів, щоб отримати серйозну неприємність – гінгівіт.
Як видалити зубний камінь швидко, якісно і без болю
Чистите зуби як годиться, два рази на день, але посмішка тьмяніє? Стоматологи відразу скажуть, у чому справа: винні тверді зубні відкладення. Жодна, навіть найпросунутіша, зубна щітка не може ідеально вичистити ротову порожнину. Неторканими залишаються більше 30% відкладень на зубах. У підсумку всього через два тижні такий «залишковий» наліт твердне і стає зубним каменем.