Блог
Healthydent
Категорії 4
Проблеми 4
Пломбування молочних зубів
Гіппократ вважав, що молочні зуби формуються з молока. Можливо, батько медицини дійшов такого висновку через підвищену крихкість і раннє випадіння тимчасових зубів.
Брекети на одну щелепу
«Хочу підрівняти тільки нижні (або верхні) зуби за допомогою брекетів» – до нас у клініку часто звертаються з таким запитом, при цьому пацієнти дивуються, коли ортодонт повідомляє, що ставити апарати доведеться відразу на обидві щелепи.
Спецтема~ 6 хв. читання
Брекети і зуби мудрості
Брекети і зуби мудрості: що робити з вісімками перед установленням ортоконструкцій

Апарат Френкеля: виправлення прикусу в найменших
Минуло вже 70 років, а апарат Френкеля, названий на честь конструктора, залишається найбільш затребуваним пристосуванням для виправлення складних аномалій прикусу в дітей.
Twin Block – комфортне виправлення прикусу в підлітків
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Чи допомагає депофорез зберегти зуб?
Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.
Спецтема~ 6 хв. читання
Чутливість зубів: чому виникає, і що з цим робити
Чутливість зубів: чому виникає, і що з цим робити

Чим корисне фторування зубів
Процедура фторування – це ефективна профілактика зубного карієсу. Вона дуже корисна при дефіциті в організмі фтору – елементу, що відповідає за міцність зубів.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Гранульома зуба: лікування після діагностики
Зубна гранульома – ускладнення запущеної стадії карієсу (пульпіту, періодонтиту) або травми. Через те, що карієс руйнує емаль, інфекція потрапляє в пульпу, потім може поширитися на зубний корінь і в результаті викликати появу гранульоми.
Що допомагає від зубного болю
Гострий зубний біль – це реакція організму на бактерії, які потрапили в під’ясневу зону, дісталися до нервового пучка або кореня.
Як лікувати флюс правильно?
Із флюсом ви, ймовірно, знайомі ще з дитинства. Напухлі щока і пов'язка на одну сторону завжди сприймались однозначно – це, безсумнівно, флюс на яснах. А скибочка сала до хворого зуба – лікувальна панацея.