Блог
Healthydent
Категорії 4
Проблеми 3
Брекети на одну щелепу
«Хочу підрівняти тільки нижні (або верхні) зуби за допомогою брекетів» – до нас у клініку часто звертаються з таким запитом, при цьому пацієнти дивуються, коли ортодонт повідомляє, що ставити апарати доведеться відразу на обидві щелепи.
Апарат Френкеля: виправлення прикусу в найменших
Минуло вже 70 років, а апарат Френкеля, названий на честь конструктора, залишається найбільш затребуваним пристосуванням для виправлення складних аномалій прикусу в дітей.
Спецтема~ 6 хв. читання
Брекети і зуби мудрості
Брекети і зуби мудрості: що робити з вісімками перед установленням ортоконструкцій

Twin Block – комфортне виправлення прикусу в підлітків
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Спецтема~ 3 хв. читання
Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога
Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?

Все про стоматит: лікування, діагностика, профілактика
Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів. Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.
Пародонтоз – чим полоскати: чи допомагає прополіс при пародонтозі
Розпечений іржавий цвях з медом проти флюсу, солоне сало проти зубного болю і господарське мило проти зубного нальоту. Здавалося б, медицина поганого не порадить. Але народна медицина гостро нокаутує своїми нещадними прийомами. Довіряти їм чи ні – залежить лише від вас. Але ми одностайно рекомендуємо звертатися до фахівців.
Як і чим лікувати гінгівіт, щоб ясна були в нормі
Стоматологічні проблеми не обмежуються зубами. Достатньо забути про зубну щітку на кілька днів, щоб отримати серйозну неприємність – гінгівіт.
Види та стадії пародонтиту: як розпізнати ворога в обличчя
Пародонтит – це запалення ясен. Спочатку ясна починають трохи боліти.
Сучасні методи лікування зубів: чари та майстерність
Хороші новини, друзі! Сучасні методи лікування зубів у більшості своїй не мають нічого спільного з процедурами, які доводилося терпіти пацієнтам будь-якої стоматологічної клініки у ХХ столітті.
Пародонтологія: основні захворювання і способи лікування
Лікарям-пародонтологам безробіття не загрожує. Згідно зі статистикою, в кожному третьому випадку пацієнта до стоматолога приводять пародонтологічні захворювання. У чому причина такої сумнівної популярності? Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже нічого особливо не болить.