Блог
Healthydent
Категорії 4
Проблеми 5
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Глосалгія – хвороба язика
Язик пече так, ніби в роті стручок перцю чилі, але ви при цьому навіть молока не пили? Це не смакові галюцинації, так проявляється глосалгія.
Спецтема~ 5 хв. читання
Неприємний запах з рота: вся правда про проблему
Люди будь-якого віку і статі, і продавець у супермаркеті, і голлівудська суперзірка стикаються, по суті, з одними і тими самими проблемами. Неприємний запах з рота – одна з таких неприємностей.

Озонування зубів: дезінфекція за хвилину
Як же зробити зуби стерильними і захистити їх від карієсу? Допоможе нова стоматологічна послуга – озонування.
Чи допомагає депофорез зберегти зуб?
Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Спецтема~ 3 хв. читання
Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога
Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?

Гранульома зуба: лікування після діагностики
Зубна гранульома – ускладнення запущеної стадії карієсу (пульпіту, періодонтиту) або травми. Через те, що карієс руйнує емаль, інфекція потрапляє в пульпу, потім може поширитися на зубний корінь і в результаті викликати появу гранульоми.
Що допомагає від зубного болю
Гострий зубний біль – це реакція організму на бактерії, які потрапили в під’ясневу зону, дісталися до нервового пучка або кореня.
Все про стоматит: лікування, діагностика, профілактика
Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів. Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.
Як лікувати флюс правильно?
Із флюсом ви, ймовірно, знайомі ще з дитинства. Напухлі щока і пов'язка на одну сторону завжди сприймались однозначно – це, безсумнівно, флюс на яснах. А скибочка сала до хворого зуба – лікувальна панацея.
Лікування каналів зуба
У вас різко заболів зуб? Якщо ниючий зубний біль несподівано прийшов у гості, можливо, у вас запалені зубні канали.
Пародонтоз – чим полоскати: чи допомагає прополіс при пародонтозі
Розпечений іржавий цвях з медом проти флюсу, солоне сало проти зубного болю і господарське мило проти зубного нальоту. Здавалося б, медицина поганого не порадить. Але народна медицина гостро нокаутує своїми нещадними прийомами. Довіряти їм чи ні – залежить лише від вас. Але ми одностайно рекомендуємо звертатися до фахівців.