Блог
Healthydent
Категорії 3
Проблеми 4
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Чи допомагає депофорез зберегти зуб?
Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.
Спецтема~ 3 хв. читання
Седація у стоматології: лікування зубів без страху
При думці про візит до дантиста починається паніка? Ви не самотні: багато пацієнтів до тремтіння в ногах бояться стоматологічного кабінету. Вік тут не має значення: до дентофобії схильні і маленькі діти, і дорослі чоловіки.

Що таке шинування в стоматології
Щоб кістка правильно зрослася після перелому, лікар накладає гіпс. Він шинує перелом і тим самим сприяє правильному загоєнню. З порушенням положення зубів чинять так само, їх шинують, щоб зберегти положення.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Видалення зуба мудрості під загальним наркозом
Треті моляри, вісімки, зуби мудрості – це одне і те саме. Вони ж – крайні зуби, які прорізуються пізніше за всі постійні зуби.
Естетична стоматологія
Людство прагнуло прикрашати себе з незапам'ятних часів. Індіанці племені майя обточували зуби, щоб зробити їх коротшими. Народ пангве славиться традицією вибивати собі передній зуб, щоб підвищити влучність плювка.
Композитні вініри і вкладки
Хочете отримати голлівудську посмішку? Стоматологія XXI століття пропонує безліч методів якісної реставрації зубів на будь-які смак, колір і, звичайно ж, бюджет.
Видалення зуба при періодонтиті: врятувати не можна, помилувати
Пам'ятаєте, як ми боялися ходити до стоматолога в дитинстві? У дорослому віці страх нікуди не дівається – «страх має великі очі». Та й карієс залишається на зубах. Але як би не було страшно, тягнути з лікуванням не варто, адже карієс не зупиниться, доки не знищить зуб.
Хвороби зубів та ефективні методи лікування
Є зуби – є хвороби. Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби зубів є у 99% дорослого населення земної кулі. У 60–90% дітей теж спостерігаються проблеми із зубами. З таким станом справ роботи у стоматологів завжди буде більш ніж достатньо. Невже не можна вберегти себе від проблем із зубами? Авторитетно заявляємо: можна! Для цього достатньо стежити за станом зубів, регулярно відвідувати дантиста і не тягнути з лікуванням. Ми озброїмо вас інформацією про те, які недуги зустрічаються найчастіше і як лікують зуби сучасними способами. Ваше завдання – поставитися до цього серйозно і відповідально.