Блог
Healthydent
Категорії 1
Проблеми
Пломбування молочних зубів
Гіппократ вважав, що молочні зуби формуються з молока. Можливо, батько медицини дійшов такого висновку через підвищену крихкість і раннє випадіння тимчасових зубів.
Бруксизм – чому скриплять зуби
Дослівно «бруксизм» перекладається з давньогрецької як «зубний скрегіт». Ви цей скрегіт можете і не почути: хвороба дає про себе знати в основному під час сну, коли людина не контролює свої м'язи. Найчастіше хворому про нічний скрегіт повідомляють близькі або стоматолог.
Стоматит у дітей: види та лікування
У вашого малюка з'явилися виразки за нижньою губою? Не панікуйте, швидше за все, у нього стоматит.
Як вирвати молочний зуб: 3 способи від тата-стоматолога
Іти з малюком до стоматолога чи видаляти молочний зуб у домашніх умовах? З цією дилемою стикаються всі батьки. То як же краще зробити? Однозначної відповіді на це запитання немає. Звісно, як лікар я вам пораджу йти на прийом до дантиста, щоб він у стерильних умовах і без болю видалив зуб вашій дитині.
Навіщо робити рентген зубів дитині?
Так уже склалося, що похід до стоматолога завжди і для всіх залишається неприємною процедурою. А для дітей – особливо. Страшні, незрозумілі апарати, люди в білому і звук працюючої бормашини – для малюка це кошмар наяву. Іноді у процесі лікування дитини, щоб побачити картину в цілому, призначається рентген зубів. І тут лякаються зовсім не діти, а їх батьки. Колишня слава рентгенографії, як і страх перед стоматологом, міцно закріпилися в їхній пам'яті. «Робити рентген – це небезпечно», – кажуть вони. Ми ж відповідаємо: «Зовсім ні». І зараз розповімо, чому.
Карієс молочних зубів – профілактика популярної дитячої хвороби
Немає зубів – немає проблем. Це розуміють батьки, які пережили не одну безсонну ніч з малюком, у якого ріжуться зубки. Але складний етап позаду, і можна розслабитися. Не тут-то було! Як тільки виросли молочні зуби, з'являється серйозніша небезпека – карієс.
Перша зубна щітка вашої дитини
Те, які зуби будуть у дитини, залежить від батьків. І справа не тільки у спадковості. Більшість проблем із зубами виникає через недостатню гігієну рота. Якість чищення на 50% залежить від дотримання процедури і на 50% – від зубної щітки. Першу щітку вибирають батьки. До речі, зуби малюкові в перші роки чистять мама або тато. Сьогодні ми навчимо батьків, як обрати зубну щітку дитині, щоб чищення пішло на користь і для задоволення.