Забудьте про дискомфорт під час візиту до стоматолога!
Дізнайтеся про безпечні методи анестезії для безболісного лікування
* Адміністратор Healthy Dent зв’яжеться з вами протягом 20 хвилин, щоб підтвердити запис
Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії
Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.
Анестезія при лікуванні зубів підбирається індивідуально під пацієнта. Різноманітність варіантів дозволяє ефективно і безпечно знімати больові відчуття навіть у дітей і вагітних жінок. Плануєте лікувати зуби, але не знаєте, яку анестезію вибрати? Ми розповімо про найпоширеніші види знеболювання та в яких випадках вони будуть оптимальними. Відповімо на запитання: чи шкідлива анестезія при лікуванні зубів і в яких випадках «заморозка» не діє.
Багатьох пацієнтів турбує питання: чи боляче лікувати зуби з анестезією? Стоматологічне знеболювання – усунення чутливості тканин. Принцип дії: «пильність» зубного нерва на якийсь час «присипляється», і пульпа не надсилає в мозок больових сигналів. Коли дія ліків закінчується, чутливість відновлюється. Пацієнт не відчуває болю, зате сприймає все, що робить лікар.
Знеболювання у стоматології поділяється на 2 категорії: загальне і місцеве.
Загальний наркоз при лікуванні зубів – застосовується рідко і тільки за особливими показниками:
Не варто ставитися до загальної анестезії як до «легкого укольчику». Наркоз впливає на роботу всього організму, може спровокувати серйозні наслідки: зупинку дихання, падіння тиску, нудоту.
Місцева анестезія використовується в переважній більшості випадків. Ефективний і зручний варіант знеболювання.
Професіоналізм дантиста зводить до мінімуму ускладнення після анестезії у стоматології. Але попереджений – отже, озброєний, наведемо список можливих неприємностей:
Інша можлива складність – знеболення не дає ефекту. Чому не діє анестезія при лікуванні зубів? Є кілька причин, які зводять анестезію нанівець:
Чи можна лікувати зуби з анестезією при вагітності? Завжди актуальна тема. Зуб може захворіти в будь-який момент, очікування малюка – не виняток. Сучасні методи місцевого знеболення дозволяють лікувати зуби навіть жінкам у цікавому становищі. Прекрасно зарекомендував себе препарат «Ультракаїн», який вводиться ін'єкційним способом. Зубний наркоз при вагітності прибирає неприємні відчуття у майбутньої мами і не шкодить здоров'ю дитини.
Довіртеся професіоналам і назавжди забудьте про неприємні відчуття у кріслі стоматолога! Приємного вам лікування!