Лікування зубів

Причини захворювань зубів та ясен

Знаєте, скільки літрів пасти необхідно, щоб підтримувати гігієну ротової порожнини цілий рік усім жителям США? Всього нічого – 53 млн літрів. Незважаючи на таку вражаючу цифру, карієс зустрічається в кожного другого американця.
Лікування зубів

Виходить, що справа не тільки в кількості чисток, але й у їх якості. А головне – у проблемі, що встигла розвинутися. Цікаво, скільки пасти щороку купують кияни?

Ходити до стоматолога на огляд для профілактики хоча б раз на рік – це негласне правило знають усі. Але, як показує практика, пацієнти приходять до клініки на лікування зубів (Київ), коли проблема вже є занедбаною і потребує нагального вирішення.

У стоматології Healthy Dent ефективно справляються з хворобами ротової порожнини – наші фахівці вилікували тисячі пацієнтів і повернули їм здорову посмішку.

Лікування зубів: чим небезпечний карієс?

Захворювання ясен

Це захворювання, як і безліч інших хвороб ротової порожнини, проявляється не відразу. Спочатку емаль починає повільно, але впевнено руйнуватися. Потім уражає внутрішню частину зуба – у цей момент карієс переростає в пульпіт. Потім вчасно не вилікуваний пульпіт «трансформується» в періодонтит, періостит... А в підсумку й узагалі може «перерости» в повну втрату молярів, коли стоматологічна допомога буде зовсім марною.

І чим більше запущеним є захворювання, тим складнішою і дорожчою є процедура лікування. Коли ураження переходить на найглибшу стадію, моляри й зовсім не можна врятувати. Навіть якщо за справу береться стоматолог з величезним досвідом і колосальним бажанням допомогти.

Темні плями на емалі чи різкий короткочасний зубний біль – перша ознака, що потрібно поквапитися на прийом до стоматолога.

Якщо ви так і зробили, то, скоріше за все, ваша проблема буде вирішена за одне півгодинне відвідування.

Одне з побічних явищ захворювань ротової порожнини – неприємний запах з рота. Раніше його «детектором» були тільки ваші співрозмовники або ваш нюх. У 2017 році все змінилося.

Лікування ясен
На стоматологічній виставці IDS 2017 компанія Philips презентувала зубну щітку з аналізатором свіжості дихання. На щітці є спеціальний сенсор, який передає дані на спеціальний додаток на смартфоні. На основі цього розробляється спеціальна програма чищення.

Захворювання ясен: чим вони небезпечні?

Постійний стрес, погане харчування, шкідливі звички та неретельна гігієна ротової порожнини – весь цей величезний клубок причин звалюється на вашу імунну систему і збільшує ризик захворювання ясен. Найголовніша явна ознака проблем з яснами – кровоточивість. Такий симптом сигналізує про те, що ви занедбали захворювання, і лікування не можна далі відкладати.

Сучасне лікування карієсу

Сьогодні існує безліч методик і препаратів, які дозволяють швидко і результативно усунути захворювання ясен. Однак пам'ятайте, що з лікуванням зволікати не можна. Чим більше захворювання занедбане, тим складнішою є процедура, а вартість лікування зубів і ясен – вищою. У хронічній формі захворювання ясен найчастіше призводять до втрати молярів.

Ще одна річ, яка може завдати шкоди здоров'ю вашої ротової порожнини, – це пірсинг. Так, саме пірсинг. Чужорідна металева річ у роті – це магніт для скупчення бактерій.

Останні, у свою чергу, накопичуються та інтенсивно діють на емаль, поступово руйнуючи її, якщо ви не дотримуєтеся гігієни ротової порожнини.

Крім того, металева сережка постійно треться об моляри та ясна, що може призвести до руйнування, тріскання емалі й захворювань тканин пародонта.

Що саме лікуємо в клініці Healthy Dent?

Навіть якщо ви звернулися до нас в останній момент, фахівці нашої клініки підуть до кінця, щоб зберегти здоров'я вашої посмішки. Стоматологи клініки Healthy Dent проведуть комплексне лікування ротової порожнини, а саме:

  • Карієсу – найпоширенішої хвороби на планеті. 98% дорослого населення землі страждають на це захворювання. Підступність захворювання в тому, що виникає воно непомітно. Поступово кісткова тканина розм'якшується, в емалі утворюється порожнина, куди проникають бактерії.
  • Пульпіту – запалення нерва і судин всередині моляра. Найчастіше це «логічне продовження» запущеного карієсу. У клініці Healthy Dent використовують технології, що дозволяють зберегтии судини і нерви живими, а отже, продовжити «життя» моляра.
  • Періодонтиту ураження тканин, які оточують моляр. Ще одне поширене ускладнення карієсу. Лікування зубів при періодонтиті охоплює повний комплекс заходів.
  • Усіх видів захворювань ясен. Класична «антияснева трійця»: гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. Починаються вони безневинно – при чищенні на щітці з'являється кров. Але наслідки недбалого ставлення до ясен є плачевними: кісткова тканина руйнується, ясна відступають від коренів, а моляри поступово стають рухливими (у разі пародонтиту) і в підсумку випадають.
Ми не тільки надаємо високоякісне лікування всім нашим пацієнтам, але й розповідаємо про «уразливі місця» ротової порожнини, пропонуємо індивідуальні методики лікування і розповідаємо про процедури, які допоможуть уникнути різних захворювань у майбутньому.

Як проводиться лікування каналів зуба в Healthy Dent? Передові методики лікування карієсу

Як проводять лікування каналів зуба

У Healthy Dent це виконується двома методиками:

  1. Традиційний спосіб. Ця методика передбачає видалення ушкодженої частини з частиною здорової зубної тканини. Так виконується в тому числі й лікування коренів зубів. Таким чином, здорова частина моляра повністю буде «ізольована» від ураження, і карієс більше не поширюватиметься на нього. Для тих, кого найбільше лякає біль при лікуванні, нам є що запропонувати: сучасні та безпечні методи анестезії, включаючи седацію (в особливих випадках лікування).
  2. Сучасне лікування карієсу. Це максимально щадна процедура з мінімальним втручанням у структуру здорового моляра. Карієс усувається через крихітний отвір в емалі. За такого підходу емаль залишається практично цілою

Але такий спосіб, на жаль, не використовується при лікуванні пульпіту, періодонтиту та інших форм карієсу. Однак це ідеальне рішення для усунення його перших проявів з мінімальною шкодою для молярів. Якщо у вас поверхневий карієс, то таке лікування зубів ідеально підійде у вашому випадку.

До речі, відомий французький хірург і стоматолог Амбруаз Паре був переконаний, що для збереження здоров'я ротової порожнини необхідно всього лише натирати моляри одним специфічним засобом. Цим засобом, не повірите, є смажений мозок зайця. Таку методику догляду за ротовою порожниною він рекомендував усім своїм пацієнтам.

Лікування зуба мудрості

Як відбувається лікування каналів

Не відкладайте похід до стоматолога на «завтра», «потім» або «як-небудь іншим разом». Записуйтеся до нашої клініки на прийом, і ми проведемо профілактичний огляд ротової порожнини. Адже головне – вчасно виявити захворювання і вилікувати зуб, коли проблема перебуває ще в зародку. Це збереже здоров'я ротової порожнини, а турбота про неї на ранніх стадіях захворювання завжди дешевша, ніж у випадку із запущеною проблемою.

Записуйтеся до нас на прийом і приходьте на лікування зубів та ясен уже сьогодні, щоб зберегти їх здоров'я в майбутньому!

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
700 грн

за одну щелепу

Підготовка 1-го каналу до пломбування
510 грн

файлінг

Лікувальне пломбування 1-го каналу Ca
270 грн
Пломбування 1го каналу (гутаперча)
470 грн
Лікування під мікроскопом одного каналу
1990 грн

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
2900 грн

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Реставрація зуба 1 рівень
від 750

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 1000

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 1250

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 1400

Estelite

Високоестетична художня реставрація 1 рівень
1500 грн

Enamel Plus

Високоестетична художня реставрація 2 рівень
1850 грн

Enamel Plus

Лікування ясен апаратом Вектор
3300 грн
Панорамний знімок зубів
300 грн
Відгуки
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періодонтит: симптоми і лікування

Періодонтит є підступним: знають про цю хворобу в основному лише ті, кому довелося «обличчям до обличчя» стикнутися з недугою. Раніше, щоб позбутися болю, потрібно було видаляти зуб. Сучасні методи дозволяють у більшості випадків вилікувати періодонтит і зберегти зуб. Хочете дізнатися, що таке періодонтит, які форми він приймає і як лікують захворювання в наші дні – прочитайте цю статтю.