Лікування зубів

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Діючий член Асоціації ендодонтів України, спеціалізується на лікуванні кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа (проходження сильно викривлених та вузьких каналів, вилучення зламаних інструментів), художній реставрації зубів, лікуванні пацієнтів в седації.

Підраховано, що для гігієни ротової порожнини жителі США сумарно за рік використовують 53 млн літрів зубної пасти. Цікаво, скільки пасти щороку купує Київ? Однак, незважаючи на таку вражаючу цифру, карієс зустрічається в кожного другого американця. Виходить, що справа не тільки в кількості чищень, а й у їх якості. А головне – у тому, щоб вчасно вилікувати зуби.

Приходити до стоматолога на огляд для профілактики хоча б один раз на рік – це негласне правило знають усі. Але, як показує практика, пацієнти приходять до клініки на лікування зубів, коли проблема вже є занедбаною і потребує нагального вирішення.

У стоматології Healthy Dent ефективно справляються з хворобами ротової порожнини – наші фахівці вилікували тисячі пацієнтів і повернули їм здорову усмішку.

Лікування зубів

Причини захворювань зубів

Найпоширенішу хворобу на планеті – карієс – викликають бактерії Streptococcus mutans. Основна причина їх появи на зубах – погана або нерегулярна гігієна порожнини рота. Однак руйнування зубів та емалі, інші хвороби зубів виникають і з інших причин:

 • генетична схильність;
 • особливості раціону;
 • якість і склад питної води;
 • механічні та хімічні травми зубів;
 • порушення обміну речовин;
 • хронічні захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту, анемія.
Щоб зберегти здорову усмішку в подальшому, важливо не тільки вилікувати зуби, але й усунути першопричину стоматологічних проблем.
Захворювання десен

chews

Лікування зубів: чим небезпечний карієс?

Це захворювання, як і безліч інших хвороб ротової порожнини, проявляється не відразу. Спочатку емаль повільно руйнується. Потім ураження зубів доходить до внутрішньої частини зубної коронки – у цей момент карієс переростає в пульпіт. Потім недолікований пульпіт «трансформується» в періодонтит, періостит.

І чим більш запущеним є захворювання, тим складнішою і дорожчою є терапія. Ураження зубів і кореневих каналів на найпізнішій стадії може призвести до втрати молярів, коли стоматологічна допомога буде вже марною. Навіть якщо за справу береться стоматолог із величезним досвідом і колосальним бажанням допомогти.

Темні плями на емалі чи різкий короткочасний зубний біль – перші ознаки, що потрібно записатися на консультацію до стоматолога.

Якщо ви так і зробили, то, швидше за все, ваша проблема буде вирішена за одне півгодинне відвідування.
Лікування десен

Як відбувається лікування зубів у клініці Healthy Dent

Навіть якщо ви звернулися до нас в останній момент, фахівці нашої клініки зроблять усе, щоб зберегти здоров'я вашої усмішки. Стоматологи клініки Healthy Dent у Києві проведуть комплексне лікування ротової порожнини, а саме:

 • Карієсу – найпоширенішої хвороби на планеті. 98% дорослого населення Землі страждає на це захворювання. Підступність захворювання в тому, що виникає воно непомітно. Поступово кісткова тканина розм'якшується, в емалі утворюється порожнина, куди проникають бактерії.
 • Пульпіту – запалення нерва і судин усередині моляра. Найчастіше це ускладнення запущеного карієсу. У клініці Healthy Dent використовують технології та обладнання, які дозволяють зберегти судини і нерв живими, а отже, продовжити «життя» моляра.
 • Періодонтиту – ураження тканин, які оточують зуб. Ще одне поширене ускладнення карієсу. Лікування зубів при періодонтиті охоплює повний комплекс заходів.
 • Усіх видів захворювань ясен. Гінгівіт, пародонтит і пародонтоз – три найпоширеніші хвороби, через які можна втратити зуби, якщо не лікувати ясна. Початок захворювань безвинний – при чищенні на щітці з'являється кров. Але наслідки недбалого ставлення до ясен є плачевними: кісткова тканина руйнується, ясна відступають від коренів, а моляри поступово стають рухливими (у разі пародонтиту) і в підсумку випадають.
Сучасне лікування карієсу
Ми не тільки надаємо високоякісне лікування всім нашим пацієнтам, а й розповідаємо про уразливі місця ротової порожнини, пропонуємо індивідуальні методики лікування і розповідаємо про процедури, які допоможуть уникнути різних захворювань у майбутньому.

Лікування передніх зубів

Зуби в зоні посмішки завжди в центрі уваги, тому до їх естетики висуваються підвищені вимоги. У стоматології Healthy Dent ми лікуємо та відновлюємо передні зуби (10 верхніх і 8 нижніх зубів на щелепі) за допомогою реставраційного матеріалу Enamel Plus HRi. Фотополімерна пломба за твердістю і світлозаломлюючими властивостями є ідентичною із зубною емаллю: відновлений зуб виглядає як новий здоровий. Ціни на послуги з відновлення передніх зубів ви знайдете на нашому сайті в розділі «Високоестетична реставрація».

Лікування зубів під час вагітності

Санацію ротової порожнини краще провести ще на етапі планування вагітності. Однак «цікаве становище» не є протипоказанням до стоматологічних процедур: за необхідності лікувати зуби можна і при вагітності. Найсприятливішим для стоматологічного лікування є другий триместр (із 14-го по 26-й тиждень), коли плацента вже сформована і захищає плід.

Вагітним пацієнткам надаються такі стоматологічні послуги:

 • терапія карієсу, пульпіту, періодонтиту, встановлення пломби;
 • видалення зубів через гострий біль, кісту розміром понад 10 мм, неефективність консервативного лікування;
 • протезування для відновлення можливості повноцінного харчування пацієнтки;
 • професійна чистка зубів із використанням апарату, який не впливає на стан плода.

Встановлення брекетів, імплантацію, видалення зубів мудрості та інші хірургічні операції стоматологи рекомендують проводити після пологів.

Як проводиться лікування каналів зуба

Лікування зубів у Києві

Потрібен терміновий «ремонт» зубів, професійна чистка або просто хочете перевірити, чи все в порядку із зубами, – приходьте до нашої стоматології в Києві. Кожен наш пацієнт гарантовано отримує висококваліфіковане обслуговування у приємній атмосфері розуміння і турботи. Здійснюємо супровід пацієнта на всіх етапах лікування зубів.

Ремонт зубів: види послуг у Healthy Dent

Healthy Dent – стоматологія повного циклу: ми надаємо весь спектр послуг, щоб зберегти ваші зуби здоровими і красивими.

Стоматологічні послуги з лікування зубів:/p>

 • діагностика стану ротової порожнини;
 • лікування карієсу та пульпіту;
 • пломбування зубів;
 • терапія періодонтиту;
 • реставрація зубів;
 • лікування зубних каналів;
 • стоматологічні маніпуляції під наркозом.

Лікування зубів проводимо без вікових обмежень: наймолодших пацієнтів обслуговує дитячий стоматолог.

Як проводиться лікування каналів

Вартість лікування зубів

Вартість лікування залежить від складності й характеру захворювання, необхідних стоматологічних процедур, тривалості лікування. Одна справа прибрати крейдяну пляму на емалі, інше – вилікувати канали та реставрувати коронку: ціна лікування зуба відрізняється в рази.

Ціни на стоматологічні послуги в клініці Healthy Dent вказано внизу цієї сторінки.

Записуйтеся до нас на прийом і приходьте на лікування зубів та ясен уже сьогодні, щоб зберегти їх здоров'я в майбутньому!

Лікування зубів і ясен
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
від 800 (одна щелепа)

за одну щелепу

Підготовка 1-го каналу до пломбування
від 650

файлінг

Лікувальне пломбування 1-го каналу Ca
від 360
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Пломбування 1го каналу (гутаперча)
від 600
Лікування під мікроскопом одного каналу
від 2190

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
від 3500

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Реставрація зуба 1 рівень
від 1800

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 2100

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 2300

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 2500

Estelite

Реставрація сильно зруйнованого зуба
від 3650
Лікування ясен апаратом Вектор
від 3500
Панорамний знімок зубів
350 грн
Наші спеціалісти
фото Кошарний Володимир Володимирович
Стоматолог-терапевт, ендодонт. Діючий член Асоціації ендодонтів України
Відгуки
5

Замечательная клиника, отличные специалисты, приятные цены, приятно иметь дело!

HealthyDent №1
5

Уже не первый раз лечусь в этой клинике, хороший сервис и компетентные врачи. Доктору Максиму Евгеньевичу отдельное спасибо, приятный и очень хороший специалист, зубы как новые)

Лечение зубов healthydent
Н
5

Очень благодарна доктору Науменко Ярославу Сергеевичу, за профессионализм и внимание. Делала реставрацию, очень понравилось! Рекомендую.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №5
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періодонтит: симптоми і лікування

Періодонтит є підступним: знають про цю хворобу в основному лише ті, кому довелося «обличчям до обличчя» стикнутися з недугою. Раніше, щоб позбутися болю, потрібно було видаляти зуб. Сучасні методи дозволяють у більшості випадків вилікувати періодонтит і зберегти зуб. Хочете дізнатися, що таке періодонтит, які форми він приймає і як лікують захворювання в наші дні – прочитайте цю статтю.