Протезування + імплантація

Повне відновлення
зубного ряду за
технологією All-on-6

All-on-6 під ключ
від 276 240 ₴

Запишіться на консультацію

Автор статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Протезування зубів за методом All-on-6 – одне з найнадійніших рішень при повній адентії. У клініці Healthy Dent відновлюємо весь зубний ряд на шести імплантах під ключ.

 

Ми пропонуємо готові рішення, які дозволяють вам отримати зуби ВІДРАЗУ, практично на самому початку лікування і навіть у дуже обмеженому бюджеті (див. ціни нижче)

 

Показання до протезування на 6 імплантах

Коли застосовується метод All-on-6:

 • повна або майже повна (залишилося кілька зубів) адентія;
 • неможливість чи небажання використовувати знімний протез;
 • сильна рухливість зубів, що залишилися, коли показано їх видалення;
 • атрофія альвеолярного відростка (протезується верхня щелепа на 6 імплантах);
 • дефіцит кісткової тканини легкого та середнього ступеня.

Переваги All-on-6

За понад 15 років сотні пацієнтів Healthy Dent здобули можливість жити комфортно з красивим та повним зубним рядом. Наші клієнти відзначають такі плюси системи All-on-6:

 

Фіксована, точна та виправдана вартість

20 варіантів пакетів, до яких включено все, що необхідно більшості пацієнтів. Продумані та гуманні ціни в широкому діапазоні.

Результат відразу

Тимчасові незнімні протези встановлюються на 6 імплантах за один-два візити до стоматології. Не треба чекати і розтягувати лікування!

Ідеальна усмішка та комфорт

Ідеальні зуби після встановлення готові до помірних навантажень.

Імплантація без остеопластики

Методика All-in-6 часто проводиться при легкій та середній атрофії кісткової тканини. В іншому випадку ми все одно знайдемо та запропонуємо рішення, які дадуть швидкий надійний результат.

Ціна

Поставити протез на 6 імплантах у рази вигідніше, ніж вживляти окремі імпланти під кожний зуб на всю щелепу.

Довговічність

Конструкція (імпланти + протез) слугує десятки років.

Ніхто не хоче розтягувати лікування, тому ми також націлені на те, щоб ви отримали нові функціональні зуби одразу. Імплантація «Все на 6» – найкраще рішення, коли ви хочете отримати нові й міцні зуби максимально швидко та за принципом «поставив і забув». Але якщо цей варіант не підходить за ціною/швидкістю, ми розглядатимемо можливість зробити «Все на 4» або «Все на 2» + протезування відразу.

Існують і тимчасові обмеження, наприклад, імплантація зубів «Усі на шести» не проводиться при вагітності чи ГРВІ, але можлива надалі. Як дізнатися, чи підходить вам цей вид протезування? Досить просто записатися на консультацію до Healthy Dent у Києві.

Пюрко Орест Ігорович
Пюрко Орест Ігорович
Хірург-імплантолог, щелепно-лицевий хірург, заст. головного лікаря з лікувальних питань. Член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України

Що входить до пакета All-on-6

Ми все продумали і включили у наші пакети усі необхідні послуги та матеріали, щоб відновити зубний ряд під ключ і зробити вашу усмішку ідеальною.

 • 3D КТ двох щелеп (один раз), ортопантомограма (два рази).
 • Силіконові відбитки (А – один, С – два), індивідуальна ложка, восковий валик на жорсткому базисі.
 • Шаблон навігаційний – попередньо змодельована під особливості вашої щелепи каппа для суперточного позиціонування імплантів.
 • 6 імплантів та всі комплектуючі до них – мультиюніти, захисні ковпачки, трансфери.
 • Операція із вживлення імплантів.
 • Тимчасові коронки: CAD/CAM PMMA на імплантах (армовані) + балочна конструкція (або умовно постійний протез акриловий армований дуговий на імплантах з гвинтовою фіксацією), точка фіксації платформи.
 • Постійна металокерамічна конструкція «Все на 6» на каркасі SLM з урахуванням ясен із гвинтовою фіксацією + точка фіксації платформи / постійного титанового абатмента.
 • У разі вибору цирконієвих протезів – примірочна конструкція (3D-надрукована, копія постійної), після чого – повно-анатомічний циркон на фрезерованій титановій балці з розфарбуванням та штучними яснами + точка фіксації платформи + балка фрезерована титанова.
 • Робота стоматолога-ортопеда.

Ціни протезування за методом All-on-6

Повне відновлення зубного ряду All-on-2/4/6
All-on-2: акриловий протез + імпланти ICX / Osstem
74 350 – 76 860 грн
All-on-4: акриловий протез + імпланти ICX / Osstem / Straumann
149 850 – 214 050 грн
All-on-4: металокерамічні коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
211 170 – 271 720 грн
All-on-4: цирконієві коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
275 520 – 336 320 грн
All-on-6: металокерамічні коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
276 240 – 381 240 грн
All-on-6: цирконієві коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
350 540 – 455 540 грн

Записатися на консультацію у Healthy Dent

Гарантована допомога в Healthy Dent

Розстрочка на
протезування All-on-6
Сплатити всі процедури можна частинами: розстрочка надається на 3–6 місяців. Але ви із зубами ВЖЕ на 2-4 день від початку лікування! Доступна також і оплата частинами від Приватбанку.
Підготовлена
команда лікарів
Технологію All-іn-6 наші стоматологи (2 ортопеди та 2 хірурга) освоювали в європейських клініках і вже 15 років застосовують у Healthy Dent.
За страховкою
Є страховка? Підготуємо всю необхідну документацію. Список страхових компаній указано на нашому сайті.
Альтернативні
рішення
Якщо встановити всі зуби на 6 імплантах не можна, наші стоматологи порекомендують альтернативний метод, наприклад, «Усе-на-4» або «Усе-на-2».

Етапи процедури «Все на 6 імплантах»

Імплантація щелепи на 6 імплантах відбувається поетапно.

Діагностика

Робимо КТ, знімаємо зліпки та виготовляємо навігаційний хірургічний шаблон, який дозволяє точно позиціонувати кожен імплант. Це знижує ризики: імплант ставиться відразу і точно на краще місце у кістці.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 11 650 грн

Встановлення імплантів

Сануємо ротову порожнину, видаляємо за показаннями зуби, що залишилися. Використовуючи хірургічний шаблон операції All-on-6, установлюємо імпланти в точно заданих точках щелепи. Фіксуємо мультиюніти (конектори імпланту та майбутнього протезу), вшиваємо слизову та ставимо захисні ковпачки.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 119 200 - 215 000 грн залежно від обраної вами системи імплантів

Тимчасові цифрові фрезеровані коронки

Як тільки зубні імпланти вживили, робимо зліпок щелепи та за 2-4 дні виготовляємо фрезеровані коронки на міцній металевій балці для встановлення «Всі на шести». Це тимчасовий протез (3-6 міс.), що надійно тримається на 6 імплантах. Їсти тверду їжу можна вже наступного дня.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 71 960 - 75 960 грн

Встановлення постійних протезів

Через 3–6 місяців після повного приживлення імплантів зліпок щелепи відправляється в зуботехнічну лабораторію. Постійні зубні протези на 6 імплантах через 10–14 днів остаточно фіксуються на імплантах. Коронки на ваш вибір – металокерамічні, виготовлені за сучасною технологією лазерного спікання (SLM), або цирконієві, посилені титановою балкою.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 75 500 -154 950 грн залежно від обраного вами виду протезування

У чому суть технології All-on-6

Протезування з використанням технології All-on-6 – це приваблива альтернатива знімному протезуванню та імплантації. Зуби на 6 імплантах однозначно зручніші, ніж вставні щелепи, та дешевші від імплантів, установлених поштучно на місці кожного відсутнього зуба.

Концепція All-on-6 передбачає встановлення протеза на шести імплантах. Один протез замінює всі зуби на щелепі. Незнімна конструкція надійно фіксується, що робить використання протеза максимально комфортним.

Особливість технології «Все на 6»утому, що імпланти вживлюються в щелепу не перпендикулярно, як при класичній імплантації, а під кутом. Це мінімізує ризик зачепити гайморову пазуху чи нерв. Для максимальної точності ми використовуємо індивідуальний хірургічний шаблон (простими словами – зроблену під вас спеціальну капу з отворами під майбутні імпланти). Це в рази скорочує ризики та дозволяє поставити імпланти суперточно.

Відмінності методик All-on-6 і All-on-4

Технологія в них одна, етапи операції такі самі, різниця полягає в кількості імплантів, які імплантують: 4 або 6. Що дає використання шести імплантів:

 • можливість збільшити протез: замінює до 14 зубів уряду, а не 10–12, як при протезуванні «Всі на 4»;
 • незнімний протез стоїть на 6 імплантах: навантаження рівномірно розподіляється по щелепі;
 • універсальність: технологія All-on-6 підходить практично для всіх дорослих пацієнтів будь-якого віку.

Незнімне протезування на шести імплантах – більш надійний та універсальний метод порівняно з аналогічною операцією на чотирьох стрижнях.

Недоліки протезування «Все на 6»

Використання шести імплантів замість чотирьох забезпечує більш надійну фіксацію постійного протезу. Проте за значного дефіциту кісткової тканини протезувати зуби за технологією All-on-6 не можна, стоматолог порекомендує альтернативний спосіб відновлення зубного ряду. Також ми можемо провести нарощування кістки – це покращує розподіл навантаження та підвищує надійність імплантації.

Ще один «антибонус» – ціна імплантації «Все на шести»: імплантів використовується більше, отже, і остаточна вартість вища.

Метод «Все на 6»: види імплантів

Для імплантації за протоколом «Всі на шести» ми застосовуємо перевірені та надійні імпланти всесвітньо відомих брендів:

 • Straumann Roxolid SL Active (Швейцарія);
 • ICX-templant (Німеччина);
 • Osstem NH (Корея).

Типи різьблення та ціни на матеріали відрізняються, стоматолог обирає певний вид імплантів з урахуванням діагнозу пацієнта. Завдяки правильно обраним матеріалам і професійно проведеній операції All-on-6 приживаність конструкцій вища – 98%. Тут багато що залежить також від якості кістки – її щільності, висоти та первинної стабілізації імпланту в ній. Ці ризики ми оцінюємо наперед.

Попереджений, отже, озброєний: можливі ускладнення

Методика дозволяє за пару днів поставити імпланти і протез на всю щелепу й одразу ж давати жувальне навантаження, зрозуміло, в межах розумного. Звучить привабливо, проте треба пам'ятати, що імплантація «Всі на шести» – це стоматологічна операція, й організму треба отямитися.

У перші дні після протезування можливі такі проблеми:

 • біль у місці встановлення імплантів;
 • набряклість ясен у зоні операції;
 • кровоточивість.

Симптоми неприємні, але природні та зазвичай проходять за 2–4 дні. Щоб унеможливити запалення рани, зменшити біль, стоматолог призначає анестетики та антибактеріальні препарати. Звернутися до лікаря потрібно вразі сильної кровотечі або больового синдрому, який не усувається ліками.

Рекомендації з питання, як доглядати зуби на 6 імплантах

Щелепа на 6 імплантах – постійний протез, тому в догляді мінімально простий. Потрібно лише чистити зуби двічі на день. У перші 6 місяців підійде щітка з м'якою щетиною, після чого можна перейти на щітку середньої жорсткості. Пасти – неабразивні, щоб не дряпати протези та не травмувати ясна.

Також рекомендуємо використовувати іригатор – корисний пристрій, який і зуби чистить, і ясна зміцнює, що дозволяє швидше відновитися після операції «Все на шести імплантах». І не забувайте приходити на огляд щонайменше раз на півроку – це забезпечить упевненість у тому, що зубний протез у повному порядку, та є обов'язковою умовою гарантійного обслуговування після процедури All-on-6.

Ціна протезування під ключ за методом All-on-6

Перед тим як ви перейдете до таблиці вартості, хочемо уточнити, що процедура «Все на 6 імплантах» – це послуга під ключ, яка включає в себе:

 • діагностику і підготовку ротової порожнини до імплантації;
 • операцію з вживлення шести імплантів (і самі імпланти);
 • виготовлення та встановлення тимчасового протезу;
 • фіксацію постійного протезу.

Ціна в Києві відрізняється залежно від виду імплантів і протезів, проте підсумкова вартість на протезування All-on-6 – достатньо відчутна. Ми це чудово розуміємо, тому в Healthy Dent ви можете все оплачувати частинами, протягом 3–6 місяців – до встановлення постійного протезу.

Технологія «Все на 6» – ефективний, малоінвазивний та швидкий спосіб на десятиліття закрити питання із зубами. Ставите протези на 6 імплантах за один день – і життя одразу ж починає грати новими фарбами. Якщо не наважуєтеся зробити перший крок, є питання чи побоювання, тоді записуйтеся на безкоштовну консультацію імплантолога в Healthy Dent.

Ми пропонуємо перевірені багаторазово випробувані та продумані пакетні рішення, які закриють ваше питання з повною відсутністю зубів відразу після початку лікування та у прийнятному для вас бюджеті.

Запишіться на протезування на імплантатах за технологією All-on-6

Відгуки
Галина К
0

Хочу сказать спасибо врачам и персоналу клиники Healthy Dent за профессионализм, чуткое отношение, качество и что развиваетесь, несмотря ни на что! Протезирование all-on-6 - это прям находка -решение, которое экономит и время, и деньги. 

Володимир
0

Планували робити знімні протези, але після візиту до лікаря зупинилися на імплантації на 6. Були здивовані кваліфікації лікарів та рівнем цін. Результат не порівняти Виходить дорожче, але за  естетикою і за комфортом – це небо та земля.

Дмитро Павленко
0

Записав маму в клініку Хелсі Дент на імплантацію зубів,а їх чимало потрібно поставити + є моменти зі здоров'ям, які потрібно було врахувати. Але після консультації з лікарем, вирішили зробити все-на-6 – це вийшло набагато дешевше та швидше, ніж ми розраховували. Рекомендую!