Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Імплантати ICX-templants

Що таке імпланти ICX-templant?

У системі ICX поєднуються знання, накопичені німецькою імплантологією за останні 20 років. Великий досвід і глибокі знання дозволили компанії Medentis створити високотехнологічні якісні та довговічні імплантати за більш як прийнятною ціною.

Переваги

  1. Найвища чистота виробів завдяки системі No-Touch.
  2. Точне та унікальне поєднання абатмента з імплантом.
  3. 30 000 осіб по всій Європі вже використовують ICX-templant.
  4. У Німеччині імплантати ICX настільки популярні, що визнані «народними імплантатами».

Що таке система No-Touch?

Імпланти ICX-templant
  1. Система No-Touch гарантує найвищу стерильність виробів, якої немає в конкурентів.
  2. Імплантати ICX монтуються за системою No-Touch, яка гарантує, що поверхня імплантату не контактувала з іншими предметами, а саме: з рукавичками і інструментами, які використовуються при упаковці стерильних і повністю оброблених імплантатів.
  3. Система No-Touch забезпечує імплантатам системи ICX найвищі чистоту, безпеку і надійність.
  4. Абсолютна стерильність – обов'язкова умова приживлення і тривалого користування в подальшому.

Гідрофільна поверхня і точно задана мікрошерехатість. Чому важливо?

ICX-templant імпланти

Клінічні дослідження показали, що імплантати з гідрофільною поверхнею зростаються з кістковою тканиною значно швидше і міцніше від інших.

Система No-Touch – запорука успішного загоєння імплантатів ICX.

Первинна стабілізація після встановлення імплантатів ICX з гідрофільною поверхнею відбувається протягом місяця, що значно скорочує процес лікування.

Точно задана мікрошерехатість ICX-templant – чудове середовище для наростання кісткової тканини, яка сприяє вростанню імплантату в кістку.

Струменева обробка і травлення утворюють на поверхні бімодальну структуру, яка дозволяє імплантату надійно з'єднатися з кістковою тканиною на рівні мікроструктури. На малюнку показано поверхню імплантату при 1500-кратному збільшенні.

50-кратне збільшення витка різьби ICX-templant за допомогою растрового електронного мікроскопа.

Дослідження і тести *

Дослідження поверхні

Результати досліджень найкращого німецького фахівця з імплантології Дірка Дюддека ** підтвердили найвищу чистоту поверхні імплантатів ICX.

Дослідження стійкості

Протягом декількох років 108 пацієнтам встановлено 413 імплантатів. Потім були проведені клінічні та рентгенівські обстеження для збирання даних.

Тільки 3 з 413 імплантатів було видалено. 2 – через недостатнє зрощування з кісткою внаслідок цукрового діабету і гормональних порушень, 1 – через переімплантит. Решта 410 імплантацій виявились успішними.

Імплантати ICX та Україна

Шерехатість імплантів

Імплантати ICX сертифіковано в Україні, однак можна порахувати на пальцях руки стоматологічні клініки, які роблять операцію імплантації із системами ICX.

Healthy Dent – одна з лічених стоматологічних клінік Києва, в яких ви можете встановити собі імплантат системи ICX.

Установіть собі найкращий імплантат за найкращою ціною в 4500 грн у стоматологічній клініці Healthy Dent.

** Джерело: Duddeck, Dirk: Oberflächenuntersuchung von Implantaten mit dem Rasterelektronenmikroskop. – 2009. – 169 S. Köln, Univ., Diss.

* Проведено Фраунгоферським інститутом механіки матеріалів IWM відповідно до вимог стандарту ISO 14801.

Ціни

Імплантація зубів

Консультація імплантолога
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Імпланти ICX–templant Німеччина (вперше в Україні)
15 950 грн

під ключ + металокерамічна коронка

Відгуки
5

Дякую велике за все вашій команді! Хоч привід і не дуже веселий, але було приємно ходити до вас на процедури. Ну а результат вище всіх очікувань - і вигідно, і якісно плюс німецьке виробництво імплантів одразу викликає довіру. 

4

Не стежила раніше за здоров'ям зубів, а тепер ходжу з трьома імплантатами. Процедура, звісно, не двохвилинна, але з естетичної та практичної точки зору я не пошкодувала, що пройшла все це. Посмішка красива, і жувати зручно, все як зі здоровими зубами.

Статті на цю тему
Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.