Лікування ясен

Бактерії в роті як мафія, яка ніколи не спить

Лікування захворювань ясен
Лінь – рушійна сила прогресу і причина захворювань ясен. Давайте згадаємо про класичну вечірню картину: ви засинаєте за улюбленим серіалом. Смак м'ясного бутерброда в роті залишається з вами на всю ніч, адже хтось полінувався почистити зуби перед сном. І ось поки місто засинає, прокидається мафія. Для її злодіянь є цілих 8–9 годин вашого сну.

У цей час бактерії активно розмножуються, атакують зубну емаль і ясна. І добре, якщо з ранку за допомогою зубної щітки відразу ж накрили цей бактеріальний картель. Інакше ця зграя продовжить розхитувати здоров'я ротової порожнини.

Профілактика гінгівіту

Не варто рубати зуб, яким жуєш

З одного боку, бактерії викликають карієс, а з іншого – хвороби ясен. Саме скупчення шкідливих мікроорганізмів в області ясен призводить до інфекцій і запалень ясен. Їх несвоєчасне лікування може стати не просто причиною дискомфорту і болю, а втрати здорових зубів.

Види захворювань і лікування ясен у Healthy Dеnt

Щоб цього не сталося, рекомендуємо постійно дотримуватися гігієни ротової порожнини, а також приходити раз на півроку-рік до нашої клініки на профілактичний огляд. У нас є акція, ми розсилаємо SMS клієнтам і пропонуємо 15% знижки на професійне чищення зубів раз на 8 місяців. Протягом місяця пацієнт може скористатися послугою.

Якщо запалення є, стоматолог виявить його на початковій стадії, пропише полоскання і дасть рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною з огляду на ваші «слабкі зони».

Переможна трійця: найпоширеніші захворювання, від яких страждають наші пацієнти до приходу в клініку

Лікування ясен
Гінгівіт, пародонтит, пародонтоз – три захворювання, які з року в рік уражають ротову порожнину пацієнтів. Незважаючи на підвищення культури гігієни ротової порожнини, біль у яснах продовжує мучити багатьох

Хвороби краще не допускати, ніж занедбувати, а потім лікувати

Але навіть якщо не вдалося цього уникнути, у стоматологів нашої клініки є безліч інструментів і стратегій боротьби з ними.

Приходьте на прийом, і лікар розповість, як можна професійно впоратись і ліквідувати проблему та усунути її наслідки.

Лікування запалених ясен: види хвороб і способи

Гінгівіт

 1. Кому варто боятися найбільше: з такою проблемою частіше приходять чоловіки.
 2. Основні симптоми: запалення, почервоніння ясен, кровоточивість при чищенні.
 3. Як будемо лікувати в Healthy Dent: проводимо професійне чищення ротової порожнини, тим самим усуваємо зубний наліт. Також, якщо причина запалень – деформована або неправильно встановлена пломба чи коронка, усуваємо їх. Після цього прописуємо індивідуальні препарати, полоскання, щоб зняти запалення.

Пародонтит

 1. Кому варто боятися найбільше: якщо у вас був гінгівіт, і ви його не вилікували
 2. Основні симптоми: запалення ясен до зубів, гнійні утворення за яснами, неприємний запах, хиткість зубів
 3. Як будемо лікувати в Healthy Dent: ґрунтовно боремося з інфекцією – для початку видаляємо гнійні утворення, проводимо очищення зуба аж до кореня. Потім виконуємо чищення ротової порожнини, прописуємо ліки і полоскання проти інфекції.

Пародонтоз

 1. Кому варто боятися найбільше: проблема спадкова. Якщо в родині у когось спостерігалося таке захворювання.
 2. Основні симптоми: тканини навколо зуба руйнуються, опускаються і бліднуть ясна, але зуби залишаються нерухомими; боляче жувати.
 3. Як будемо лікувати в Healthy Dent: проблеми з яснами такого роду вирішуємо терапевтично. За допомогою препаратів покращуємо кровообіг у яснах, що сприяє регенерації тканин.
Профілактика захворювань ясен

За будь-яких описаних симптомів і просто для профілактичного огляду записуйтеся на прийом-консультацію в нашій клініці. Давайте разом боротися за здоров'я ваших зубів, забезпечивши своєчасне лікування захворювань ясен.

У лікуванні використовуємо профільне стоматологічне обладнання. З його допомогою лікування проходить більш швидко, результативно і безболісно.
 • Чищення Air Flow і Prophy Pearls
 • Німецький апарат «Вектор» для лікування ясен
 • Методика плазмоліфтингу для поліпшення регенерації тканин і відновлення
Ваші ясна кровоточать, і це не припиняється навіть через кілька тижнів? Ви відчуваєте легкий ниючий біль? Або помітили, що ясна почали трохи опускатись? Усе це явні сигнали, що похід до стоматолога потрібно запланувати на найближчий час – лікування проблем з яснами вимагає професійного втручання. У клініці Healthy Dent на Печерську ми чекаємо вас у будь-який день тижня за попереднім записом.

Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
700 грн

за одну щелепу

Лікування ясен апаратом Вектор
3300 грн
Плазмоліфтинг
1200 грн
Відгуки
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Як лікувати пародонтит

Наші зуби – це 32 богатиря, яким щодня доводиться боротися з безліччю ворогів: бактеріями, мікроорганізмами, залишками їжі. Без нашої допомоги зубам не впоратись, інакше їх атакуватимуть хвороби. Одна з найпідступніших – пародонтит.

Починається недуга непомітно, а результат – плачевний: зуби розхитуються і випадають. Згідно зі статистикою, захворювання за поширеністю не поступається карієсу, але ураження пародонту призводить до втрати зубів у 2–3 рази частіше.

Асоціація стоматологів України приводить шокуючі цифри: 80% населення страждає на це захворювання! Щоб не доводити до сумного фіналу, потрібно знати, з чим боротися. Ми розповімо про те, що таке пародонтит і як його лікувати.