Що таке пародонтит?

Таке сильне запалення призводить до руйнування тканин, що утримують зуб - зубоясневих з'єднань і альвеолярних відростків кісток щелепи. Зуби стають більш хиткими і рухливими, що в результаті призводить до повної втрати зуба.
Група ризику
.jpg)
- Недостатньо ретельною гігієною рота, скам'янілим зубним нальотом
- Вживанням солодкої їжі у великих кількостях
- Курінням і жуванням тютюну
- Нестачею в організмі кальцію, вітамінів В і С
- Неправильним прикусом
- Перевантаженням тканин пародонту, внаслідок відсутності великої кількості зубів
- Постійним вживанням м'якої їжі
- Жуванням «на одну сторону»
- Спадковою схильністю
Пам'ятайте, що чим раніше захворювання діагностовано, тим простіше з ним боротись. І тим вищою є ймовірність його повноцінного усунення на користь здоров'я ваших зубів.
В одній газеті ми натрапили на статтю, що пародонтит можна перемогти, випиваючи по кілька чашок чаю з березового гриба на день.
З такими сумнівними методами хворобу можна запустити до найважчої стадії.
З пародонтитом жарти погані. Його не можна занедбувати, віддаючи здоров'я зубів в руки народної медицини.
Як тільки у вас з'явилися деякі з далі перелічених симптомів, приходьте до нас в клініку на прийом, - лікар розповість все про вашу проблему і про те, як відбувається лікування пародонтиту лазером..
8 основних ознак пародонтиту
- Почервоніння і набряк ясен, кровоточивість
- З'являється неприємний запах з роту
- Підвищена чутливість ясен
- Утворюються зубоясневі кишені
- З'являється хиткість зубів
- Зубні відкладення збільшуються
- Між зубами і яснами виділяється гній
- 8Порушуються смакові відчуття
Діагноз «пародонтит» ставить тільки кваліфікований стоматолог. Якщо у вас проявляються деякі з перерахованих вище симптомів - це ще не привід "приписувати собі хворобу", але це явний сигнал, що потрібно терміново звернутися до фахівців.
Стадії пародонтиту

Альвеолярна кістка убуває на третину висоти зубного кореня. Утворюються пародонтальні кишені глибиною до 3,5 мм. Зуби при цьому зберігають свою нерухомість.
Пародонтальні кишені поглиблюються до 5 мм, при цьому альвеолярна кістка зменшується до половини висоти кореня зуба. Зуби стають рухливими.
Глибина пародонтальних кишень перевищує 5 мм, а альвеолярна кістка закриває корінь зуба менш, ніж наполовину. Зуби дуже рухливі, а деякі можуть зовсім випадати.

Приходьте в нашу клініку вже сьогодні і ми зробимо все, щоб усунути пародонтит навіть у самій занедбаній формі.
На будь-якій стадії хвороби завдання лікаря пародонтолога полягає в тому, щоб усунути її причину - зубний камінь, прибрати зубні відкладення і повністю знищити бактеріальне середовище, а також усунути ясневі кишені (в разі запущеного пародонтиту).
- Чищення над'ясневих зубних відкладень (чистка Air-flow)
- Усунення травмувальних чинників (нависаючого краю пломб, коронок), протезування за відсутності великої кількості зубів
- Видалення під’ясневих зубних відкладень. Проводимо очищення коренів за допомогою щадного для емалі та дентину ультразвукового апарату Вектор. Ультразвукове лазерне лікування пародонтиту без хірургічного втручання видаляє бактерії і зубні відкладення глибоко в ясневій кишені, полірує корінь, що перешкоджає утворенню нових бактеріальних бляшок.
- Шинування зубів.
- Антибактеріальна і протизапальна терапія
- Призначаємо курс лікування: полоскання і препарати для видалення інфекції між зубами.
Лікування пародонтиту за допомогою апарату Вектор на сьогодні є єдиною альтернативою хірургічному лікуванню.
За рахунок впливу ультразвуку бактерії, патогенні організми і скам'янілий зубний наліт видаляються. Коливання дозволяють ретельно очистити ясневу кишеню навіть в самій основі. У результаті ясна стають здоровими і припиняють кровоточити, поганий запах з роту йде. Залежно від ступеня занедбаності хвороби, процедуру лікування апаратом Вектор проводять один-три рази на три тижні.

Процедура повністю безболісна, на відміну від більш класичного способу лікування - кюретажу. І одночасно з цим так само результативна, як хірургічне втручання. Вартість лікування пародонтиту залежить від характеру захворювання і його занедбаності. Чим більш занедбане, тим більше сеансів лікування.
Наші зуби – це 32 богатиря, яким щодня доводиться боротися з безліччю ворогів: бактеріями, мікроорганізмами, залишками їжі. Без нашої допомоги зубам не впоратись, інакше їх атакуватимуть хвороби. Одна з найпідступніших – пародонтит.
Починається недуга непомітно, а результат – плачевний: зуби розхитуються і випадають. Згідно зі статистикою, захворювання за поширеністю не поступається карієсу, але ураження пародонту призводить до втрати зубів у 2–3 рази частіше.
Асоціація стоматологів України приводить шокуючі цифри: 80% населення страждає на це захворювання! Щоб не доводити до сумного фіналу, потрібно знати, з чим боротися. Ми розповімо про те, що таке пародонтит і як його лікувати.
Лікарям-пародонтологам безробіття не загрожує. Згідно зі статистикою, в кожному третьому випадку пацієнта до стоматолога приводять пародонтологічні захворювання. У чому причина такої сумнівної популярності? Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже нічого особливо не болить.