Блог
Healthydent
Категорії 2
Проблеми 6
Кульшова вкладка
Це мініпротез, який закріплюється в кореневій частині зуба і слугує опорою для коронки. За своєю конструкцією він може бути литим і збірним, а також виконуватися з різних (золота, діоксиду цирконію, металокераміки, металу) матеріалів.
Тимчасові коронки на імпланти: у чому сенс
Тимчасова коронка використовується на етапі встановлення імпланта, коли постійну коронку на імплантат іще не виготовлено і не зафіксовано.
Спецтема~ 6 хв. читання
Чутливість зубів: чому виникає, і що з цим робити
Чутливість зубів: чому виникає, і що з цим робити

Глосалгія – хвороба язика
Язик пече так, ніби в роті стручок перцю чилі, але ви при цьому навіть молока не пили? Це не смакові галюцинації, так проявляється глосалгія.
Мукозит і періімплантит – два варіанти однієї неприємності
Найчастіша причина відторгнення імплантованого зуба – запалення ясен під коронкою імплантату: зустрічається в кожного десятого пацієнта. Періімплантит і мукозит – дві серйозні проблеми, які затьмарюють життя після імплантації імплантів.
Озонування зубів: дезінфекція за хвилину
Як же зробити зуби стерильними і захистити їх від карієсу? Допоможе нова стоматологічна послуга – озонування.
Чи допомагає депофорез зберегти зуб?
Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.
Спецтема~ 5 хв. читання
Неприємний запах з рота: вся правда про проблему
Люди будь-якого віку і статі, і продавець у супермаркеті, і голлівудська суперзірка стикаються, по суті, з одними і тими самими проблемами. Неприємний запах з рота – одна з таких неприємностей.

Зубний протез метелик: що це?
Мікропротез метелик – це незамінний помічник для протезування тимчасово відсутнього зуба. Він кріпиться на кламмерах до сусідніх молярів і заміщає втрачений зуб.
Чим корисне фторування зубів
Процедура фторування – це ефективна профілактика зубного карієсу. Вона дуже корисна при дефіциті в організмі фтору – елементу, що відповідає за міцність зубів.
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Гранульома зуба: лікування після діагностики
Зубна гранульома – ускладнення запущеної стадії карієсу (пульпіту, періодонтиту) або травми. Через те, що карієс руйнує емаль, інфекція потрапляє в пульпу, потім може поширитися на зубний корінь і в результаті викликати появу гранульоми.
Що допомагає від зубного болю
Гострий зубний біль – це реакція організму на бактерії, які потрапили в під’ясневу зону, дісталися до нервового пучка або кореня.