Блог
Healthydent
Категорії 5
Проблеми 4
Щілина між зубами (діастема) – вада чи принада?
Щербинка між зубами не завадила американці Лорен Гаттон зробити кар'єру моделі та двадцять шість разів з'явитися на обкладинці журналу Vogue.
Чи допомагає депофорез зберегти зуб?
Іноді провести повноцінне ендодонтичне лікування зуба у важкодоступних ділянках каналу неможливо. У цих випадках стоматологи пропонують депофорез.
Спецтема~ 3 хв. читання
Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога
Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?

Magic Smile – чарівна посмішка без турбот
Фотовідбілювання – це комфортна і швидка процедура для всіх, хто бажає мати сяючу усмішку. Уявіть: ваші зуби стануть світліші на 8-13 тонів!
Хитаються зуби: що робити?
Хиткість молочних зубів – явище звичне. Так склалося, що перші зуби з'являються на тимчасових умовах і випадають всі до 12-13 років. Якщо ж хитається корінний зуб, це дуже погано. Проте з великою ймовірністю це можна виправити.
Телерентгенографія: що це, навіщо та кому рекомендують?
Знімок зубів в звичайному розумінні – це рентген зубів, що знаходяться поруч або панорамний знімок верхньої та нижньої щелепи, зроблений фронтально. Телерентгенографія надає ширшу картину – це повноцінний знімок черепа людини фронтально і в профіль з мінімальним спотворенням. Цей метод рентгенодіагностики вважається найрезультативнішим, оскільки кінцеві знімки показують зубощелепну систему практично в природному вигляді.
Все про стоматит: лікування, діагностика, профілактика
Слизова порожнини рота людини дуже чутлива до пошкоджень і мікробів. Стоматит – одна з найпоширеніших стоматологічних хвороб. Це хронічне запалення, для якого характерними є набряклість порожнини рота, підвищене слиновиділення, кровоточивість ясен, наліт, а також виразки й ерозії.
Спецтема~ 3 хв. читання
Седація у стоматології: лікування зубів без страху
При думці про візит до дантиста починається паніка? Ви не самотні: багато пацієнтів до тремтіння в ногах бояться стоматологічного кабінету. Вік тут не має значення: до дентофобії схильні і маленькі діти, і дорослі чоловіки.

Відбілювання системою Beyond: 6 важливих моментів, які необхідно знати перед процедурою
Результат відбілювання зубів системою Beyond, як правило, «тримається» до 1–2 років. Звісно, це залежить від того, як ретельно ви стежите за своєю посмішкою і якій їжі віддаєте перевагу.
Пародонтоз – чим полоскати: чи допомагає прополіс при пародонтозі
Розпечений іржавий цвях з медом проти флюсу, солоне сало проти зубного болю і господарське мило проти зубного нальоту. Здавалося б, медицина поганого не порадить. Але народна медицина гостро нокаутує своїми нещадними прийомами. Довіряти їм чи ні – залежить лише від вас. Але ми одностайно рекомендуємо звертатися до фахівців.
Як і чим лікувати гінгівіт, щоб ясна були в нормі
Стоматологічні проблеми не обмежуються зубами. Достатньо забути про зубну щітку на кілька днів, щоб отримати серйозну неприємність – гінгівіт.
Видалення зуба при періодонтиті: врятувати не можна, помилувати
Пам'ятаєте, як ми боялися ходити до стоматолога в дитинстві? У дорослому віці страх нікуди не дівається – «страх має великі очі». Та й карієс залишається на зубах. Але як би не було страшно, тягнути з лікуванням не варто, адже карієс не зупиниться, доки не знищить зуб.
Відбілювання зубів: сяюча посмішка за один візит до стоматолога
Відбілити зубну емаль пробували ще у Середні віки. Правда, результат цих спроб був плачевним. Не випадково на полотнах епохи Відродження дам зображали із серйозними обличчями.
Пародонтологія: основні захворювання і способи лікування
Лікарям-пародонтологам безробіття не загрожує. Згідно зі статистикою, в кожному третьому випадку пацієнта до стоматолога приводять пародонтологічні захворювання. У чому причина такої сумнівної популярності? Більшість людей не надають особливого значення першим симптомам: адже нічого особливо не болить.