Видалення зубів

Дбайливе ставлення до зубів – кредо нашої клініки Healthy Dent. Ми намагаємося вилікувати і зберегти здоров'я ротової порожнини в усіх наших пацієнтів.

Навіть із задавненими проблемами. І якщо є хоч один шанс зі ста врятувати «життя» моляра, наші фахівці будуть за нього боротися.

Для цього у нас в запасі найсучасніші стоматологічні методики лікування, великий досвід і високотехнологічне обладнання.

Але, на жаль, є випадки, коли хірургічної процедури уникнути неможливо. І в цьому випадку наші лікарі приходять на допомогу.

Хочете «попрощатися» з моляром без болю та ускладнень – записуйтеся на видалення зубів у Києві до нашої клініки.

Коли видалення є неминучим: показання

 1. запущений карієс: коли велика частина моляра вже уражена і є ризик поширення інфекції на всю ротову порожнину; це основне показання до процедури (2/3 випадків)
 2. велика розбіжність ряду (четверта стадія пародонтиту), коли лікування неефективне
 3. якщо зуб мудрості росте неправильно, змінює прикус, псує симетрію обличчя
 4. при ортодонтичному лікуванні
 5. моляр значно травмований, дуже зруйнований (залишилися уламки, частини кореня)

Видалення зубів у Києві без болю

Сім століть тому французький лікар Гі де Шоліак вперше використав для процедури «пелікан». Це пристосування дозволяло видалити моляр одразу з коренем. Винахід слугував стоматологам до XVII століття. Нині хірурги використовують найрізноманітніші інструменти, які дозволяють швидко і якісно видалити хворий моляр.

У нашій практиці видалення зубів проводиться двома основними способами: простим і хірургічним

 • Простий метод. Стоматолог спеціальними щипцями захоплює, розхитує і витягає моляр з порожнини. Дантист використовує принцип важеля. Власне, сам процес займає менше хвилини, а вся процедура – близько 20 хвилин. Простий спосіб застосовується в більшості випадків. Як правило, використовуємо місцеве знеболення.
 • Хірургічний (складний) спосіб застосовуємо в особливих випадках: коли до моляра важко підібратися, верхня частина (коронка) зруйнована, «вісімка» не до кінця прорізалася. Тут простим накладенням щипців не обійтися. Хірург розтинає збоку ясна й окістя, отримуючи доступ до кореня. Лазером або спеціальною пилкою він розділяє моляр на частини і витягує. Потім обробляє рану антисептичними препаратами і накладає шви.

Одвічне питання: чи болісне видалення зубів?

Тепер про те, що хвилює наших пацієнтів найбільше: видалення – це дуже боляче? Поспішаємо заспокоїти: нині у стоматології використовуються настільки ефективні анестетики, що біль ви точно не відчуєте. Максимум – легкий дискомфорт під час маніпуляцій.

У більшості випадків використовується тільки місцева анестезія. Причому сам укол ви теж практично не відчуєте: турботливий лікар попередньо обробить ясна спеціальним гелем-анестетиком.

У нашій клініці видалення зубів (незалежно від складності процедури) проводять тільки досвідчені хірурги-стоматологи після ретельного огляду ротової порожнини пацієнта. Саме тому ймовірність ускладнень зведено до мінімуму. Після процедури життя тільки починається – ми проконсультуємо, як можна відновити красу посмішки сучасними методами (протезуванням, імплантацією).

Якщо страх бере гору

Якщо навіть вид стоматологічних інструментів викликає у вас напад паніки, рекомендуємо скористатися «поверхневою седацією». Процедура абсолютно безпечна, дозволена дітям старше чотирьох років. Проводиться лікарем-анестезіологом одночасно зі знеболенням.

Ви перебуваєте в стані легкого напівсну, проте в свідомості. Найважливіше: страх зникає, ви сприймаєте дійсність абсолютно спокійно. Після процедури; навіть спогадів про це не залишиться.

Щоб біль швидко минув: догляд за порожниною рота після видалення

Пережити втрату одного з 32 зубів легше, якщо дотримуватися певних правил. Тоді загоєння пройде максимально швидко та обійдеться в буквальному сенсі «меншою кров'ю».

 1. Не намагайтеся відразу після процедури підхоплюватись і мчати з кабінету. Потрібно побути у стані спокою (10 хвилин – для простої процедури, 30–60 хвилин – у разі складного хірургічного видалення). За цей час на місці відсутнього зуба утворюється «пробка», яка закриє лунку.
 2. Далі лікар скаже, коли прийти на контрольний огляд, призначить необхідні ліки.
 3. Протягом 2–3 годин не їжте, постарайтеся не чіпати ранку язиком, щоб не посилити кровотечу. Як правило, кров виділяється до 8 годин після завершення процедури.
 4. У першу добу відмовтеся від гарячих напоїв та їжі, чищення зубів. Не можна займатися фізичними вправами, піднімати важкі речі.
 5. Не ополіскуйте рот (якщо цю процедуру не призначив лікар).
 6. Коли закінчиться дія анестетику, можуть з'явитися болючі відчуття. Прийміть знеболююче, прописане стоматологом.
Щоб видалення зубів у Києві пройшло без ризику і болю, вибирайте фахівців, які спеціалізуються на цій операції. Стоматологи-хірурги з нашої клініки Healthy Dent зроблять процедуру максимально комфортною для вас. Нададуть кваліфіковану підтримку в реабілітаційний період. Не ризикуйте здоров'ям – вибирайте якість і професіоналізм!

Автор материала

Буханцов Олександр Олександрович - фото стоматолога
Олександр
Буханцов
Стоматолог-хірург
Видалення зубів
Консультація хірурга
Безкоштовно
Видалення зубів (просте)
580 грн
Видалення зубів (складне)
830 грн
Видалення зубів мудрості
1270 грн
Відгуки
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Лікування зубів під час вагітності

Так завжди і буває: робота, навчання, стосунки; на візит до стоматолога часу немає (іноді – роками). А коли приходить непростий, але прекрасний період підготовки до материнства, проблема може настільки загостритися, що візит до стоматолога стає необхідністю.

Насамперед дзвонимо мамі та піднімаємо «на вуха» всіх знайомих, які у міру своїх розумінь дають «слушні» поради. Не завжди доречні, враховуючи, що загострилася недовірливість. Спробуємо по поличках розкласти, чи можна лікувати зуби під час вагітності? Розглянемо всі показання та протипоказання.