Чищення зубів

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Гігієніст-пародонтолог

Що таке професійне чищення зубів?
Професійна гігієна ротової порожнини – це очищення поверхні зубів, зубних проміжків і навколозубних відкладень професійним стоматологом. Для цього він використовує спеціальні інструменти і щадні чистячі засоби.

Головна загроза зубів і ясен – бактерії в ротовій порожнині, які залишаються після їжі. Вони ж утворюють наліт, який переростає в зубний камінь і карієс, а також викликають запалення ясен.

Чищення зубів Київ

Скажіть, cкільки разів на день ви чистите зуби? Мінімум два? Чудово, ви молодець. А чи правильно ви це робите? На це запитання допоможе вам відповісти професійний стоматолог нашої клініки.

Приходьте на професійну гігієну ротової порожнини до Healthy Dent. Ця процедура допоможе позбавитися скам'янілого нальоту, прибрати наліт курця і на кілька відтінків освітлити посмішку. А найголовніше – зберегти здоров'я зубів. У процесі чищення наш стоматолог розповість про найбільш проблемні місця – де ви не дочищаєте.

Під час чищення у домашніх умовах повністю позбутися кам'яного нальоту не можна, особливо в місцях, куди щетинки зубної щітки або нитки не можуть дістатися.

Навіщо потрібне професійне чищення?

На прийомі фахівець ретельно очищає ротову порожнину не тільки на видимих ділянках зубів, але і в зонах, які не очищують навіть найкращі щітки:

 • видаляє наліт між зубами;
 • очищає під’ясневі та між’ясневі ділянки;
 • очищає жувальну поверхню зубів;
 • прибирає утворення з боку щічної поверхні на верхній щелепі;
 • видаляє відкладення в місці контакту язика та емалі.
Чищення зубів ультразвуком: 30 хвилин раз на півроку

Це менше за тривалість 1 сеансу в кіно або 1 заняття у спортзалі.

Щоб підтримувати здорову фізичну форму, необхідно тренуватися щодня. Мінімум 1 годину. Зі здоров'ям ротової порожнини все трохи простіше.

Стоматологічна чистка зубів

Двічі на день по 3 хвилини вдома і 30–50 хвилин раз на півроку в кріслі стоматолога. Для цього необхідно не так і багато часу. Думаємо, що кожен зможе вмістити ці процедури у свій розклад. А порівняно з тим, скільки доводиться сидіти у кріслі пацієнтам з карієсом і його ускладненнями – це дуже мало. Не кажучи про те, що вартість чищення зубів також не порівняти з вартістю лікування.

Приходьте до Healthy Dent, і професійний стоматолог-гігієніст зробить вашу посмішку кращою та допоможе зберегти її здоров'я.

Видалення зубного каменю

Після їжі в роті залишаються частки їжі, корисні бактерії, а також частинки слизової оболонки ротової порожнини. Усе це разом накопичується на зубах, а згодом починає взаємодіяти і розростатися.

Видалення зубного каменю

Ці новоутворення виділяють кислоту, яка перші кілька годин нейтралізується слиною. Після того, як бактеріальний шар ущільнюється і твердне, слина вже не проникає в нього і не нейтралізує кислоту. А це означає, що весь кислотний удар тепер спрямовано на емаль зубів. Так із часом з'являється карієс.

Водночас м'який наліт кам’яніє і набуває жовтого або коричневого чи чорного відтінку. У підсумку це шкодить не тільки структурі, але й естетиці зубів, оскільки навколо них утворюються «кольорові кільця Юпітера», а посмішка блякне.

Саме ці навколозубні скам'янілості й видаляються, коли виконується чищення зубного каменю ультразвуком.

Чистка Air Flow – прибираємо наліт курця
Така процедура допомагає:
 1. Видалити зубний камінь
 2. Освітлити потьмянілу емаль на кілька відтінків
 3. Очистити брекети, імпланти, безметалеві протези
 4. У профілактиці пародонтиту і пародонтозу.

Також рекомендуємо цей метод гігієни ротової порожнини перед фторуванням і реставрацією.

Чистка эйрфлоу
У чому суть методики:

Ротова порожнина очищується за рахунок повітряно-водяного струменя з абразивним засобом. Такий спосіб професійної гігієни допомагає очистити ясневі кишені глибиною 10 мм, залишаючи ясна неушкодженими.

Після процедури емаль набуває більш природного відтінку, освітлюється, а потемнілий скам'янілий наліт зникає. Записуйтеся на чищення до Healthy Dent як профілактику, а також перед значущими подіями – нехай ваша усмішка говорить про ваш успіх за вас.

Vip-чищення PROPHYpearls – щадне чищення зубів від каменю

Завдяки спеціальному порошку для професійного очищення PROPHYpearls і захисту для губ і ясен оптрагейт процес проходить більш глибоко і безболісно.

Чистка Prophypearls
За рахунок перлинно-круглої форми гранул і пористої структури делікатно усувається наліт і полірується емаль.

Ротова порожнина очищується, а м'які тканини залишаються без найменших ушкоджень. Сама суміш не має содового присмаку і підходить для пацієнтів з підвищеною чутливістю та алергією.

Приходьте до Healthy Dent раз на півроку на профілактичну гігієну ротової порожнини і зберігайте здоров'я та красу вашої посмішки. Чекаємо вас у нашій клініці з 9:00 до 21:00 в будні та з 10:00 до 16:00 в суботу і неділю.
Як правильно чистити зуби
5 правил, як чистити зуби правильно
 1. Мінімум 2 рази на день чистіть зуби зубною пастою і користуйтесь ополіскувачем.
 2. Міняйте час від часу зубну пасту..
 3. Раз на 3–4 місяці міняйте зубну щітку, оскільки на ній скупчуються бактерії.
 4. Очищайте не тільки поверхню зубів, але й язик, внутрішню сторону щік.
 5. Користуйтеся зубною ниткою, але дуже акуратно, щоб не пошкодити ясна.

І, звичайно, ж, якщо ви дбаєте про здоров'я і білизну зубів, намагайтеся зменшити споживання фарбувальної їжі, кави (або споживайте фарбувальні напої через трубочку), кидайте курити.

Лікування зубів і ясен
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
від 800 (одна щелепа)

за одну щелепу

Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Наші спеціалісти
Відгуки
О
3

Сделала 18.02 гигиеническую чистку зубов и через неделю пошла к зубному врачу делать пломбы.

Врач сказала, что камни не почистили, и отправила меня на повторную чистку. Вообщем полная халтура, категорически не рекомендую!!!!

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №8
А
Медпортал 103
5

Только что вышла после профессиональной чистки зубов! По чистке все стандартно хорошо, делаю не первый раз)) Записалась по горячему часу со скидкой. Не то чтобы прям она такая уж большая, 15%, но с двух челюстей уже 200 гривен, так почему бы и нет)

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №199
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №147
5

Попав сюда однажды, осталась тут навсегда))) Первый раз попала на реставрацию верхнего клыка после неудачного падения. Мне все понравилось и я начала ходить на чистку зубов, десны перестали кровоточить и опухать. Клиника топ

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №148
Від чого залежить колір зубів

А ви знаєте, що білосніжні зуби – це рекламний міф? «Зубні» експерти-стоматологи заявляють: у природі немає ідеально білих зубів. Натуральна емаль – мультихромна і залежить від ступеня мінералізації тканини.

Поверхня зуба здатна пропускати світло, яке, заломлюючись, створює особливий відтінок (від блакитного до жовто-помаранчевого).

відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.