Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Лікування пульпіту

Записатися в гарячу годину
скидка -10%
запись в ЭкономЧас на
1
День приема
2
Время приема
3
Контактные данные

Що таке пульпіт?

Біль може «стріляти», «пронизувати» і жахливо будити вас серед ночі. Усі ці симптоми прямо говорять про запалення пульпи. Найчастіше причиною цього захворювання стає каріозна пляма на емалі. Вона розростається і уражає коронку дедалі глибше, поки не добирається до пульпи.
Що таке пульпіт

А потім настає маленький Армагедон. Інфекція проникає в коронку і впливає на нервові закінчення, тим самим викликаючи біль – сигналізуючи вам про небезпеку. Як зрозуміти, що пульпіт захопив ваш зуб? Ніби сирена що повідомляє про пожежну тривогу, різкий ниючий біль у зубі пояснить вам усе сам.

-20%, - 20%, -15%, -10% на лікування кариесу, реставрацію, видалення, чистку, лікування каналів, лікування під мікроскопом

скидка -10%
запись в ЭкономЧас на
1
День приема
2
Время приема
3
Контактные данные

Причини

Коли карієс прогресує, то інфекція проникає в пульпу і викликає запалення судинно-нервового пучка. Якщо її не лікувати, то вона піде далі – в корінь і кісткову тканину. Тоді лікувати вже доведеться не пульпіт зуба, а періодонтит.

Пульпіт як Серсея Ланністер – захоплює владу над зубом і пробуджує біль.
Пульпіт показання

Досить боротися із зубним болем за допомогою одних таблеток. Анальгін або кетанов не допоможуть усунути його причину. Записуйтеся на прийом до Healthy Dent у найближчий зручний час. Готові прийняти вас у цей же день, якщо є вільний лікар. Запишіться на «гарячі години» й отримаєте оперативне лікування зі знижкою.

Форми захворювання та оперативне лікування пульпіту в Healthy Dent

Вилікувати без болю. Вилікувати якісно. Ось два наших головних підходи при лікуванні всіх захворювань ротової порожнини.

  1. Гостра форма (початкові стадії). Поки зуб болить – це добре. Отже, він ще живий, і його можна врятувати, «не вбиваючи» нерви. Для цього стоматологи Healthy Dent встановлюють під пломбою лікувальні прокладки, усувають інфекцію і реставрують форму зуба, використовуючи пломби та вкладки. Строки, характер і вартість лікування пульпіту залежать від стадії хвороби.
  2. Гнійна і хронічна форми (запущені стадії).. На цьому етапі різкий біль зникає. У цьому випадку зазвичай нерви видаляють, і зуб зберігають, але неживим. Для лікування на цій стадії стоматологи знеболюють зуб, видаляють осередок запалення і пошкоджені нерви, пломбують кореневі канали і реставрують зуб. Таке лікування займає кілька сеансів. Також усуваємо пульпіт зуба мудрості, якщо є доступ до моляра. В інших випадках зуб рекомендуємо видаляти.
Симптоми пульпіту

Не можете відмовитися від солодкого? Для профілактики карієсу і пульпіту запрошуємо вас на професійне чищення. Одне відвідування стоматолога раз на півроку продовжує життя і здоров'я ваших зубів.

Лікування пульпіту: контроль якості

Лікування пульпіту в Києві

Щоб лікар мав повний огляд розвитку захворювання, до стоматологічного втручання робимо знімок ротової порожнини. Це дозволить стоматологу боротися з інфекцією, враховуючи характер ураження зуба. Після завершення лікування робимо контрольний знімок, щоб переконатися, що із зубом усе в порядку, а лікування завершилось успішно. Знімки можна зробити на місці – у нашій клініці.

Healthy Dent відкрита для відвідувань 7 днів на тиждень. Позбавтеся болю вже зараз і знову відчуйте, як приємно їсти гарячу та холодну їжу і спати спокійно із здоровою посмішкою. Чекаємо вас за попереднім записом.
Ціни

Лікування зубів і ясен

Консультація стоматолога–терапевта
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Пломбування 1го каналу (гутаперча)
300 грн
Лікування під мікроскопом одного каналу
1900 грн

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Відгуки
5

Прибежала с невыносимой болью. После быстрого осмотра и снимка челюсти диагностировали пульпит. Лечение пульпита, как мне показалось, длилось вечность. Но в конце-концов это закончилоась. Не болит, но еще слегка ноет.

5

Дякую за якісне лікування! Мені у вас ду-у-уже сподобалося, зубчик мій вилікували, ще і карієс на початковій стадії стоматолог виявила на сусідньому зубі, так що тепер усі мої зубки повністю здорові.

Статті на цю тему
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періостит

У Японії з'явився новий тренд – селфі з хворими зубами. Здорові люди імітують зубний біль. Навіщо вони це роблять? Схід – справа тонка, так японці хочуть бути привабливішими. Щасливі люди! Коли періостит щелепи (простіше кажучи, флюс) застає зненацька – тут не до фотознімків.