Лікування пульпіту

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Діючий член Асоціації ендодонтів України, спеціалізується на лікуванні кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа (проходження сильно викривлених та вузьких каналів, вилучення зламаних інструментів), художній реставрації зубів, лікуванні пацієнтів в седації.

Що таке пульпіт?

Біль може «стріляти», «пронизувати» і жахливо будити вас серед ночі. Усі ці симптоми прямо говорять про запалення пульпи. Найчастіше причиною цього захворювання стає каріозна пляма на емалі. Вона розростається і уражає коронку дедалі глибше, поки не добирається до пульпи.
Що таке пульпіт

А потім настає маленький Армагедон. Інфекція проникає в коронку і впливає на нервові закінчення, тим самим викликаючи біль – сигналізуючи вам про небезпеку. Як зрозуміти, що пульпіт захопив ваш зуб? Ніби сирена що повідомляє про пожежну тривогу, різкий ниючий біль у зубі пояснить вам усе сам.

Причини

Коли карієс прогресує, то інфекція проникає в пульпу і викликає запалення судинно-нервового пучка. Якщо її не лікувати, то вона піде далі – в корінь і кісткову тканину. Тоді лікувати вже доведеться не пульпіт зуба, а періодонтит.

Пульпіт як Серсея Ланністер – захоплює владу над зубом і пробуджує біль.
Пульпіт показання

Досить боротися із зубним болем за допомогою одних таблеток. Анальгін або кетанов не допоможуть усунути його причину. Записуйтеся на прийом до Healthy Dent у найближчий зручний час. Готові прийняти вас у цей же день, якщо є вільний лікар. Запишіться на «гарячі години» й отримаєте оперативне лікування зі знижкою.

Форми захворювання та оперативне лікування пульпіту в Healthy Dent

Вилікувати без болю. Вилікувати якісно. Ось два наших головних підходи при лікуванні всіх захворювань ротової порожнини.

  1. Гостра форма (початкові стадії). Поки зуб болить – це добре. Отже, він ще живий, і його можна врятувати, «не вбиваючи» нерви. Для цього стоматологи Healthy Dent встановлюють під пломбою лікувальні прокладки, усувають інфекцію і реставрують форму зуба, використовуючи пломби та вкладки. Строки, характер і вартість лікування пульпіту залежать від стадії хвороби.
  2. Гнійна і хронічна форми (запущені стадії).. На цьому етапі різкий біль зникає. У цьому випадку зазвичай нерви видаляють, і зуб зберігають, але неживим. Для лікування на цій стадії стоматологи знеболюють зуб, видаляють осередок запалення і пошкоджені нерви, пломбують кореневі канали і реставрують зуб. Таке лікування займає кілька сеансів. Також усуваємо пульпіт зуба мудрості, якщо є доступ до моляра. В інших випадках зуб рекомендуємо видаляти.
Симптоми пульпіту

Не можете відмовитися від солодкого? Для профілактики карієсу і пульпіту запрошуємо вас на професійне чищення. Одне відвідування стоматолога раз на півроку продовжує життя і здоров'я ваших зубів.

Лікування пульпіту: контроль якості

Лікування пульпіту в Києві

Щоб лікар мав повний огляд розвитку захворювання, до стоматологічного втручання робимо знімок ротової порожнини. Це дозволить стоматологу боротися з інфекцією, враховуючи характер ураження зуба. Після завершення лікування робимо контрольний знімок, щоб переконатися, що із зубом усе в порядку, а лікування завершилось успішно. Знімки можна зробити на місці – у нашій клініці.

Healthy Dent відкрита для відвідувань 7 днів на тиждень. Позбавтеся болю вже зараз і знову відчуйте, як приємно їсти гарячу та холодну їжу і спати спокійно із здоровою посмішкою. Чекаємо вас за попереднім записом.
Лікування зубів і ясен
Підготовка 1-го каналу до пломбування
від 650

файлінг

Лікувальне пломбування 1-го каналу Ca
від 360
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Пломбування 1го каналу (гутаперча)
від 600
Лікування під мікроскопом одного каналу
від 2190

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
від 3500

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Реставрація зуба 1 рівень
від 1800

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 2100

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 2300

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 2500

Estelite

Реставрація сильно зруйнованого зуба
від 3650
Наші спеціалісти
фото Кошарний Володимир Володимирович
Стоматолог-терапевт, ендодонт. Діючий член Асоціації ендодонтів України
Відгуки
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №13
5

Еще раз уже в интернете выражаю свою благодарность за чудесную работу. вылечили мне пульпит! Боль была просто ужасная..... я не могла нормально покушать, попить воды..... просто мучилась.... повезло, что зуб и нерв удалось спасти.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №13
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №19
5

За 2 приема вылечили пульпит и установили пломбу. Врач все спрашивал, а не мешает ли мне пломба, шлифовал ее до идеальной гладкости. Спасибо за такое хорошее лечение!

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent № 20
І
4

Мій відгук такий: стоматолог Мирослав Анатолійович – дуже приємний і «швидкісний лікар». Чесно, навіть не очікувала, що мені так швидко вилікують зуб)))) Тепер через півроку на перевірку))

Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періостит

У Японії з'явився новий тренд – селфі з хворими зубами. Здорові люди імітують зубний біль. Навіщо вони це роблять? Схід – справа тонка, так японці хочуть бути привабливішими. Щасливі люди! Коли періостит щелепи (простіше кажучи, флюс) застає зненацька – тут не до фотознімків.