Лікування пульпіту

Що таке пульпіт?

Біль може «стріляти», «пронизувати» і жахливо будити вас серед ночі. Усі ці симптоми прямо говорять про запалення пульпи. Найчастіше причиною цього захворювання стає каріозна пляма на емалі. Вона розростається і уражає коронку дедалі глибше, поки не добирається до пульпи.
Що таке пульпіт

А потім настає маленький Армагедон. Інфекція проникає в коронку і впливає на нервові закінчення, тим самим викликаючи біль – сигналізуючи вам про небезпеку. Як зрозуміти, що пульпіт захопив ваш зуб? Ніби сирена що повідомляє про пожежну тривогу, різкий ниючий біль у зубі пояснить вам усе сам.

Причини

Коли карієс прогресує, то інфекція проникає в пульпу і викликає запалення судинно-нервового пучка. Якщо її не лікувати, то вона піде далі – в корінь і кісткову тканину. Тоді лікувати вже доведеться не пульпіт зуба, а періодонтит.

Пульпіт як Серсея Ланністер – захоплює владу над зубом і пробуджує біль.
Пульпіт показання

Досить боротися із зубним болем за допомогою одних таблеток. Анальгін або кетанов не допоможуть усунути його причину. Записуйтеся на прийом до Healthy Dent у найближчий зручний час. Готові прийняти вас у цей же день, якщо є вільний лікар. Запишіться на «гарячі години» й отримаєте оперативне лікування зі знижкою.

Форми захворювання та оперативне лікування пульпіту в Healthy Dent

Вилікувати без болю. Вилікувати якісно. Ось два наших головних підходи при лікуванні всіх захворювань ротової порожнини.

  1. Гостра форма (початкові стадії). Поки зуб болить – це добре. Отже, він ще живий, і його можна врятувати, «не вбиваючи» нерви. Для цього стоматологи Healthy Dent встановлюють під пломбою лікувальні прокладки, усувають інфекцію і реставрують форму зуба, використовуючи пломби та вкладки. Строки, характер і вартість лікування пульпіту залежать від стадії хвороби.
  2. Гнійна і хронічна форми (запущені стадії).. На цьому етапі різкий біль зникає. У цьому випадку зазвичай нерви видаляють, і зуб зберігають, але неживим. Для лікування на цій стадії стоматологи знеболюють зуб, видаляють осередок запалення і пошкоджені нерви, пломбують кореневі канали і реставрують зуб. Таке лікування займає кілька сеансів. Також усуваємо пульпіт зуба мудрості, якщо є доступ до моляра. В інших випадках зуб рекомендуємо видаляти.
Симптоми пульпіту

Не можете відмовитися від солодкого? Для профілактики карієсу і пульпіту запрошуємо вас на професійне чищення. Одне відвідування стоматолога раз на півроку продовжує життя і здоров'я ваших зубів.

Лікування пульпіту: контроль якості

Лікування пульпіту в Києві

Щоб лікар мав повний огляд розвитку захворювання, до стоматологічного втручання робимо знімок ротової порожнини. Це дозволить стоматологу боротися з інфекцією, враховуючи характер ураження зуба. Після завершення лікування робимо контрольний знімок, щоб переконатися, що із зубом усе в порядку, а лікування завершилось успішно. Знімки можна зробити на місці – у нашій клініці.

Healthy Dent відкрита для відвідувань 7 днів на тиждень. Позбавтеся болю вже зараз і знову відчуйте, як приємно їсти гарячу та холодну їжу і спати спокійно із здоровою посмішкою. Чекаємо вас за попереднім записом.

Автор материала

Науменко Ярослав Сергійович - фото стоматолога
Ярослав
Науменко
Стоматолог-терапевт, ендодонт
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Підготовка 1-го каналу до пломбування
510 грн

файлінг

Лікувальне пломбування 1-го каналу Ca
270 грн
Пломбування 1го каналу (гутаперча)
470 грн
Лікування під мікроскопом одного каналу
1990 грн

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
2900 грн

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Реставрація зуба 1 рівень
від 750

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 1000

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 1250

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 1400

Estelite

Високоестетична художня реставрація 1 рівень
1500 грн

Enamel Plus

Високоестетична художня реставрація 2 рівень
1850 грн

Enamel Plus

Наші спеціалісти
Відгуки
Пульпіт і його симптоми

Нерви можуть здати не тільки у людини, але й у зуба. Як це проявляється? – Найсильнішим зубним болем, коли готовий посеред ночі бігти до стоматолога, щоб лікар полегшив страждання. Пульпіт – одна з найпоширеніших зубних хвороб, але більшість дізнається про неї тільки у стоматологічному кріслі. Тим часом проблему простіше попередити, не доводячи до крайнощів. Ми розповімо про основні симптоми, як вилікувати пульпіт і, звичайно, про профілактичні дії.

 

Періостит

У Японії з'явився новий тренд – селфі з хворими зубами. Здорові люди імітують зубний біль. Навіщо вони це роблять? Схід – справа тонка, так японці хочуть бути привабливішими. Щасливі люди! Коли періостит щелепи (простіше кажучи, флюс) застає зненацька – тут не до фотознімків.