Протезування + імплантація

Повне відновлення
зубного ряду за
технологією All-on-4

All-on-4 під ключ
від 147 650 ₴

Запишіться на консультацію

Автор статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Рецензент статті

Головний лікар

All on 4 – це економічний підхід, який ми застосовуємо при повній втраті всіх зубів. Незнімні зубні протези фіксуються на одній щелепі всього на чотирьох імплантах.

Стоматологи Healthy Dent розробили готові рішення, які відновлять вам втрачені зуби практично відразу. Без остеопластики та в різних варіантах по бюджету, у т.ч. недорогому.

імпантування на 4

Показання для All on 4

Протезування за протоколом All on 4 показане при:

 • відсутності всіх або майже всіх зубів;
 • середньої та вище середньої атрофії щелепної кістки в бічних відділах та наявність кістки у підборідному відділі;
 • показаннях до видалення зубів через сильну рухливість при захворюваннях пародонту;
 • атрофії альвеолярного відростка. У цьому випадку протезується верхня щелепа на 4 імплантах.

Переваги «Все на чотирьох»

Про плюси методу найкраще може судити пацієнт, який уже поставив протези на 4 імплантах. Ось що відзначають клієнти Healthy Dent:

 

З кабінету – відразу з зубами

Встановлюємо акрилові коронки на початку лікування через 2-4 дні після імплантації. Не потрібно чекати на місяці, ваша усмішка з вами практично відразу.

Краса та зручність «під ключ»

Посмішка ідеальна, а нові зуби відразу готові до помірних навантажень.

Імплантація зубів при атрофії щелепної кістки

«Все на 4» часто дозволяє обійтися без остеопластики.

Вартість All on 4 в рази нижче за імплантацію під кожен зуб

Не потрібно вживлювати 12-14 імплантів.

Довговічність

Зубний протез, встановлений на 4 імплантах, служить десятиліттями.

Естетика

Вирішуйте самі якої білизни буде ваша усмішка! Форму зубів, гармонійну саме вам, ми підберемо за допомогою цифрового моделювання.

Щоб дізнатися, чи підходить вам система All on 4, рекомендуємо записатися на прийом у Healthy Dent.

Етапи імплантації «Все на чотирьох»

Методика протезування «Все на 4 імплантах» включає 4 етапи:

 

Діагностика

КТ + зняття зліпків + шаблон навігації для точного позиціонування імплантів. Шаблон дозволяє, наприклад, обійти нерв, уникнути по можливості кісткової пластики, що економить час та гроші, а також знижує ризики.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 11 650 грн

Імплантація

Підготовляємо ротову порожнину, при необхідності видаляємо зуби. Після місцевого знеболювання проводимо операцію All on 4: встановлюємо імпланти, вшиваємо ділянки ясен, встановлюємо абатменти, знімаємо зліпки щелепи.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 80 500 -143 500 грн залежно від обраної вами системи імплантів

Знімні
протези

Через 2-6 днів ви вже із зубами! Готовий знімний акриловий протез All on 4. Якщо знімний протез вам ОК, то лікування на цьому можна закінчити. Це цілком робоче рішення, яке послужить вам вірою та правдою кілька років.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 52 400 - 58 950 грн

Постійні
протези

Якщо ви хочете саме незнімні протези, то через 3-12 місяців знову знімаємо зліпки та виготовляємо постійні протези у зуботехнічній лабораторії. Коронки на ваш вибір – металокерамічні, виготовлені за сучасною технологією лазерного спікання (SLM), або цирконієві, посилені титановою балкою.

 

Оплата на цьому етапі
≈ 68 800 - 129 700 грн залежно від обраного вами виду протезування

Наявність показань та обмежень до проведення процедури визначає стоматолог, не слід самостійно виносити вердикт.

Концепція All on 4 передбачає мінімум обмежень. Якщо протипоказання не є абсолютними, то незнімне протезування за методом «Все на 4» можна проводити після усунення проблем.

Пюрко Орест Ігорович
Пюрко Орест Ігорович
Хірург-імплантолог, щелепно-лицевий хірург, заст. головного лікаря з лікувальних питань. Член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України

Ви звертаєтесь – ми допомагаємо

Протезування «Все на 4»
у розстрочку
All on 4 доступніше, ніж здається. Оплата, як і лікування відбувається поетапно: частинами за 3-6 місяців. При цьому тимчасові протези з вами вже на 2-4 день від початку лікування
Рішення є
завжди
Якщо протезувати щелепу на чотирьох імплантах не можна, ми запропонуємо альтернативний варіант
Команда
професіоналів
Протезування All іn 4 у клініці понад 15 років проводять 2 хірурги та 2 ортопеди. Пройшли навчання в Європі та успішно працюють у Києві
Страховка
у дії
Ваша страхова є у нашому списку? Надаємо всі необхідні документи.

Що входить до пакета All-on-4

Для того, щоб відновити зубний ряд під ключ і зробити вашу посмішку ідеальною, ми підійшли комплексно до наших пакетів і включили в них всі необхідні послуги та матеріали:

 • 3D КТ двох щелеп (1 раз), ортопантомограма (2 рази).
 • Відбитки силіконові (А – 1 шт., С – 2 шт.), індивідуальна ложка, восковий валик на жорсткому базисі.
 • Навігаційний шаблон – попередньо змодельована під особливості вашої щелепи каппа для суперточного позиціонування імплантів.
 • 4 імпланти та комплектуючі до них (мультиюніти, трансфери, захисні ковпачки).
 • Операція з імплантації імплантації.
 • Тимчасові коронки: CAD/CAM PMMA на імплантах (армовані) + балкова конструкція (або умовно постійний акриловий протез дуговий армований на імплантах з гвинтовою фіксацією), точка фіксації платформи.
 • Постійна металокерамічна конструкція «Все на 4» на каркасі SLM з урахуванням ясен із гвинтовою фіксацією + точка фіксації платформи/постійного титанового абатменту.
 • При виборі цирконієвих протезів – примірювальна 3D-надрукована конструкція (копія постійної), а потім – повно-анатомічний циркон на фрезерованій титановій балці з забарвленням і штучними яснами + точка фіксації платформи + фрезерована балка титанова.
 • Робота стоматолога-ортопеда.

Ціни протезування за методом All-on-4

Повне відновлення зубного ряду All-on-2/4/6
All-on-2: акриловий протез + імпланти ICX / Osstem
74 350 – 76 860 грн
All-on-4: акриловий протез + імпланти ICX / Osstem / Straumann
149 850 – 214 050 грн
All-on-4: металокерамічні коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
211 170 – 271 720 грн
All-on-4: цирконієві коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
275 520 – 336 320 грн
All-on-6: металокерамічні коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
276 240 – 381 240 грн
All-on-6: цирконієві коронки + імпланти ICX / Osstem / Straumann
350 540 – 455 540 грн

Запишіться на протезування на імплантатах за технологією All-on-4

All on 4 – що це за технологія?

Багато людей думають (спойлер: помилково), що у разі відсутності великої кількості зубів є два варіанти вирішення проблеми – це встановлення знімних протезів або вживлення імплантів на місці кожного втраченого зуба. У клініці Healthy Dent пропонуємо пацієнтам альтернативу: протезування зубів за технологією All on 4.

Унікальний спосіб, що поєднує найсучасніші досягнення імплантології та протезування, який успішно використовують наші стоматологи. Це максимально швидке вирішення всіх стоматологічних проблем навіть за повної відсутності зубів.

Не просто імплантація плюс протезування: відмінності методу

Імплантація щелепи на 4 імплантах вперше була проведена в 1998 році в Лісабоні португальським дослідником Пауло Мало. Після успішної апробації технологію запатентувала компанія-виробник імплантів NobelBiocare.

Першим пацієнтом, який на собі випробував протезування «Все на чотирьох», став Гесте Ларсон. Йому на щелепу без жодного зуба встановили 4 імпланти і на них зафіксували протез. Конструкція прослужила пацієнтові понад 40 років.

Ноу-хау методу в тому, що крайні імпланти встановлюються в щелепну кістку не перпендикулярно, а під кутом. Це дозволило вживати зубні імпланти за методом All on 4 навіть пацієнтам з атрофією кісткової тканини, які давно втратили зуби.

Також цей спосіб може підійти тим, хто давно носить знімні протези і не з чуток знайомий з усіма їхніми недоліками – постійними думками про те, чи все добре зафіксовано, необхідністю знімати протези на ніч «у склянку» і багатьма іншими.

Недоліки імплантації на чотирьох імплантах

Процедура «Все на 4» – прогресивний метод, але не завжди можна поставити суцільний протез на імпланти. На жаль, при вираженій атрофії кісткової тканини можливості встановлення імпланта в кістку відразу може і не бути. Ми знаємо як вирішувати такі проблеми та запропонуємо вам кілька варіантів.

Ціна імплантації «Все на чотирьох» вища порівняно з методами класичного протезування знімними конструкціями. Проте протези на 4 імплантах, на відміну від знімних, функціонально служать як «рідний» зубний ряд – не зсуваються, не випадають, не спричиняють незручностей.

Види імплантів для технології «Всі на 4»

Для протезування за протоколом All-on-4 ми використовуємо імпланти найкращих та перевірених брендів:

 • Osstem NH (Корея);
 • ICX-templant (Німеччина);
 • StraumannRoxolidSLActive (Швейцарія).

Це надійні матеріали з високими показниками приживання, якість яких підтверджена сертифікатами. Ціни на імпланти All in four відрізняються залежно від компанії-виробника. 

До чого ви повинні бути готові після імплантації

Завдяки використанню сертифікованих матеріалів All on 4 та високому рівню точності маніпуляцій, імпланти в 98% випадків приживаються за протоколом. Після процедури допускаються можливі ускладнення:

 • біль на дільниці щелепи, де проводилася операція;
 • кровоточивість;
 • набряклість ясен.

Зазвичай, всі неприємні симптоми минають за кілька днів. Вгамувати біль допомагають знеболювальні засоби, які призначає лікар. Щоб виключити ризик інфікування рани, у реабілітаційному періоді пацієнт приймає протизапальні та антибактеріальні препарати.

Рекомендації з догляду після протезування на 4 імплантах

Конструкції постійні, знімати їх перед чищенням або на ніч не потрібно – це не вставна щелепа. Штучні зуби, встановлені за технологією «Все на чотирьох», у плані догляду не відрізняються від рідних: чищення двічі на день м'якою щіткою та неабразивною зубною пастою. Через півроку, після повного загоєння, можна переходити на щітки зі щетиною середньої жорсткості.

Також рекомендуємо використовувати іригатор, який допомагає піклуватися про чистоту ротової порожнини, підтримувати тонус ясен. Турбота мінімальна, але регулярна – це дуже важливо. Раз на півроку відвідуєте стоматолога для огляду та професійного чищення зубів.

Ціни на протезування All on 4 у Healthy Dent

Запропоновані в Healthy Dent пакети включають діагностику, безпосередньо імплантацію (операцію та вартість усіх імплантів), тимчасове та подальше постійне протезування. Важливо розуміти, що для того, щоб зробити всі зуби на 4 імплантах у вашому випадку, іноді можуть знадобитися додаткові роботи, які не включені у вартість:

 • екстракція існуючих зубів чи коренів;
 • остеопластика (робота хірурга);
 • витратні матеріали для нарощування кістки (штучна кістка, мембрани, піни та ін.).

Вартість кожного етапу є різною, вона залежить від багатьох чинників. Наприклад, різних марок імплантів, матеріалу виготовлення постійних коронок (акриловий або цирконієвий незнімний протез на 4 імплантах ціна може відрізнятись у рази).

 

З боку технологія протезування «Все на 4» виглядає чимось неймовірним: нові повноцінні зуби, сліпуча посмішка та нормальне життя за один день. Не віриться, але це справді так. Записуйтесь на прийом у Healthy Dent і переконайтесь у цьому самі. Перша консультація спеціаліста-імплантолога у нас безкоштовна.

Відгуки
Ксенія
0

Я залишилася в захваті від клініки та професіоналізму лікарів .  Довго підбирали стоматологію, дізнавалися у знайомих, читали відгуки і зрештою зважилися на імплантацію в Хелсі Дент. Про що жодного разу не пошкодували. Так тримати !

Олена Вікторівна
0

Подяка лікарю Пюрку Оресту Вікторовичу за підхід до лікування зубів та просто людське ставлення. Все пройшло легко та без затягування лікування на довгий період, де за кожен візит потрібно платити... Все якісно та без зайвих рухів. дякую)

Константин П.
0

Так сложилось, что отец никогда не обращался в стоматологию, и уже потеряв почти все зубы, наконец то решился. Мы понимали, что это будет огромная сумма и длительное лечение, но оказалось, что медицина шагнула далеко вперед и этот вопрос мы закрыли за несколько визитов, благодаря услуге все-на-4

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар