Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Сапфірові брекети

Що таке сапфірові брекети?

Це практично непомітна на зубах брекет-система класичного типу. За рахунок близького до натуральної емалі кольору, вона дозволяє виправити навіть складні зубні дефекти і вади прикусу без дискомфорту, який виникає при носінні класичних брекетів.

Золоті коронки були, цирконієві вкладки є, а тепер з'явилися ще й сапфірові брекети. Дорогоцінні метали і камені впевнено пробираються в світ стоматології.

І, мабуть, не дарма. У разі золотих зубів - це витрати часу, але що стосується цирконію і медичного сапфіру - це вищий клас ортопедичних і ортодонтичних конструкцій. Про останні і поговоримо далі.

Чому саме сапфір? Чим брекети сапфірові кращі за інші? Скільки коштують і наскільки ефективні? Про все це розповідають докладно ортодонти нашої клініки.

Про медичні сапфіри

Ювелірний сапфір після обробки стає синього кольору. Що стосується медичного каменю, то він вирощується штучно і виходить прозорим. Контактуючи зі слиною, він «зливається» з кольором емалі, але при цьому реагує на світло і переливається.

У поєднанні з пофарбованою, наприклад, у білий, металевою дугою сапфірова система крім ортопедичного набуває ще й естетичного призначення.

Переваги: чому сапфірова брекет-система така гарна?

  1. Дуже міцна. На противагу естетичним видам брекетів - кераміці і пластмасі, вона витримує великі навантаження. Усе завдяки кристалічній решітці.
  2. Не надає зубам жовтизну. Керамічні брекети, як правило, мають ряд стандартних світлих відтінків. У порівнянні з ними природний колір зубів може здаватися жовтуватим. З кристалічними конструкціями такого не буде - вони прозорі.
  3. Непомітна на тлі емалі. Прозора структура каменю ставить систему поза конкуренцією в порівнянні з іншими естетичними конструкціями, не кажучи про класику вирівнювання - метал
  4. Переливається на світлі. При впливі світла кристал красиво відсвічує, немов маленькі блискітки на емалі, і зараз популярна серед пацієнтів.

Естетичні брекети: сапфір vs. кераміка - наочна різниця між естетикою

Сапфірові і керамічні брекети порівняння

Сапфірова vs. лінгвальна система

Сапфірові і лінгвальні брекети порівняння

Показання: кому можна встановлювати таку систему?

Та й взагалі то всім. Ці брекети прозорі одна перевага – їх можна встановлювати для «оптимально швидкого» вирівнюювання. Справа в тому, що саморегулююча система «самопідлаштовується» в процесі вирівнювання. Це не тільки скорочує тривалість ваших візитів до стоматолога, але і прискорює процес ортодонтичного лікування.

Є міф, що таку конструкцію носити незручно і боляче, але це не так.

Коротенько про встановлення і тривалість лікування

Коли брекет система сапфірова готова, її встановлюють класичним способом, також, як і металеву або керамічну системи. Тиск і дискомфорт відчуваються буквально в перші кілька днів після установки, а потім настає звикання.

Інша справа, якщо з якихось причин вам потрібно гранично скоротити термін лікування, тоді стоматолог фіксує дугу в максимально оптимальну для вирівнювання позицію. В цьому випадку система дійсно викликає дискомфорт.

Може, все-таки посоромитися півтора року з металевими?

Або сапфірові брекети ціна Київ

Вартість такої системи набагато вища від класичного рішення з металу. Правда, естетику сапфірової конструкції не можна порівняти з іншими системами естетичного класу.

З іншого боку, єдиним видом вирівнювальних конструкцій, які можуть забрати «корону першості» у кристалічних брекетів, є невидимі лінгвальні системи.

Ці естетичні брекети розташовуються на внутрішній стороні зубів і тому зовсім непомітні. Єдиний недолік лінгвальних конструкцій - ціна, яка знову-таки виводить сапфірові системи на перше місце на п'єдесталі естетики.

І наостанок, 3 міфи про «кристальні» брекети прозорі, які слід зруйнувати

  1. Така система темніє з часом. Це неправда, хоча раніше так траплялося. Справа в тому, що перші покоління кристалічних замків не полірувалися і з часом на них накопичувався наліт. нових У рішеннях цей недолік усунуто.
  2. Виправляє тільки «класичні» дефекти. Ні, брекети підходять для усунення як звичайних дефектів, так і нетипових аномалій.
  3. На сапфірові брекети ціна космічна. Все відносно. Якщо говорити про невидиму лінгвальну конструкцію, то сапфірова коштує дешевше.

Приходьте на огляд-консультацію в Healthy Dent, і наш стоматолог-ортопед розповість докладно про види брекет-систем і строки вирівнювання в вашому випадку. Зверніть увагу, що в нашій клініці постійно проходять акції на нові саморегулюючі конструкції - платіть менше за кращі ортодонтичні системи в Healthy Dent.

Ціни

Вирівнювання зубів

Консультація ортодонта
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Брекети Clarity Advanced
16 700 грн
Брекети Damon Clear прозорі самолігуючі о/ч
19 200 грн