Сапфірові брекети

Що таке сапфірові брекети?

Це практично непомітна на зубах брекет-система класичного типу. За рахунок близького до натуральної емалі кольору, вона дозволяє виправити навіть складні зубні дефекти і вади прикусу без дискомфорту, який виникає при носінні класичних брекетів.

Золоті коронки були, цирконієві вкладки є, а тепер з'явилися ще й сапфірові брекети. Дорогоцінні метали і камені впевнено пробираються в світ стоматології.

І, мабуть, не дарма. У разі золотих зубів - це витрати часу, але що стосується цирконію і медичного сапфіру - це вищий клас ортопедичних і ортодонтичних конструкцій. Про останні і поговоримо далі.

Чому саме сапфір? Чим брекети сапфірові кращі за інші? Скільки коштують і наскільки ефективні? Про все це розповідають докладно ортодонти нашої клініки.

Про медичні сапфіри

Ювелірний сапфір після обробки стає синього кольору. Що стосується медичного каменю, то він вирощується штучно і виходить прозорим. Контактуючи зі слиною, він «зливається» з кольором емалі, але при цьому реагує на світло і переливається.

У поєднанні з пофарбованою, наприклад, у білий, металевою дугою сапфірова система крім ортопедичного набуває ще й естетичного призначення.

Переваги: чому сапфірова брекет-система така гарна?

  1. Дуже міцна. На противагу естетичним видам брекетів - кераміці і пластмасі, вона витримує великі навантаження. Усе завдяки кристалічній решітці.
  2. Не надає зубам жовтизну. Керамічні брекети, як правило, мають ряд стандартних світлих відтінків. У порівнянні з ними природний колір зубів може здаватися жовтуватим. З кристалічними конструкціями такого не буде - вони прозорі.
  3. Непомітна на тлі емалі. Прозора структура каменю ставить систему поза конкуренцією в порівнянні з іншими естетичними конструкціями, не кажучи про класику вирівнювання - метал
  4. Переливається на світлі. При впливі світла кристал красиво відсвічує, немов маленькі блискітки на емалі, і зараз популярна серед пацієнтів.

Естетичні брекети: сапфір vs. кераміка - наочна різниця між естетикою

Сапфірові і керамічні брекети порівняння

Сапфірова vs. лінгвальна система

Сапфірові і лінгвальні брекети порівняння

Показання: кому можна встановлювати таку систему?

Та й взагалі то всім. Ці брекети прозорі одна перевага – їх можна встановлювати для «оптимально швидкого» вирівнюювання. Справа в тому, що саморегулююча система «самопідлаштовується» в процесі вирівнювання. Це не тільки скорочує тривалість ваших візитів до стоматолога, але і прискорює процес ортодонтичного лікування.

Є міф, що таку конструкцію носити незручно і боляче, але це не так.

Коротенько про встановлення і тривалість лікування

Брекети установка

Коли брекет система сапфірова готова, її встановлюють класичним способом, також, як і металеву або керамічну системи. Тиск і дискомфорт відчуваються буквально в перші кілька днів після установки, а потім настає звикання.

Інша справа, якщо з якихось причин вам потрібно гранично скоротити термін лікування, тоді стоматолог фіксує дугу в максимально оптимальну для вирівнювання позицію. В цьому випадку система дійсно викликає дискомфорт.

Може, все-таки посоромитися півтора року з металевими?

Або сапфірові брекети ціна Київ

Вартість такої системи набагато вища від класичного рішення з металу. Правда, естетику сапфірової конструкції не можна порівняти з іншими системами естетичного класу.

З іншого боку, єдиним видом вирівнювальних конструкцій, які можуть забрати «корону першості» у кристалічних брекетів, є невидимі лінгвальні системи.

Ці естетичні брекети розташовуються на внутрішній стороні зубів і тому зовсім непомітні. Єдиний недолік лінгвальних конструкцій - ціна, яка знову-таки виводить сапфірові системи на перше місце на п'єдесталі естетики.

І наостанок, 3 міфи про «кристальні» брекети прозорі, які слід зруйнувати

  1. Така система темніє з часом. Це неправда, хоча раніше так траплялося. Справа в тому, що перші покоління кристалічних замків не полірувалися і з часом на них накопичувався наліт. нових У рішеннях цей недолік усунуто.
  2. Виправляє тільки «класичні» дефекти. Ні, брекети підходять для усунення як звичайних дефектів, так і нетипових аномалій.
  3. На сапфірові брекети ціна космічна. Все відносно. Якщо говорити про невидиму лінгвальну конструкцію, то сапфірова коштує дешевше.

Приходьте на огляд-консультацію в Healthy Dent, і наш стоматолог-ортопед розповість докладно про види брекет-систем і строки вирівнювання в вашому випадку. Зверніть увагу, що в нашій клініці постійно проходять акції на нові саморегулюючі конструкції - платіть менше за кращі ортодонтичні системи в Healthy Dent.

Автор материала

Михайло
Юдін
Головний лікар
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 220
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
250 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
330 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Брекети Clarity Advanced
18 300 грн
Наші спеціалісти
Комарницька Ярослава Олексіївна - фото стоматолога
Стоматолог-ортодонт, член Громадської організації «Асоціація Ортодонтів України»
Відгуки
Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.