Самолігуючі брекети

Що таке безлігатурні брекети?

Це нове покоління брекет-систем. Особливі ковзаючі фіксатори на брекетах фіксують ортодонтичну дугу без дротів. Вона вільно ковзає в конструкції, активізуючи тиск в потрібних зонах, що пришвидшує термін вирівнювання на 25%.

Виправлення прикусу процес тривалий. Його не можна завершити за день або за пару візитів до лікаря. Рік, півтора чи два – саме стільки вам доведеться носити брекети. Але якщо треба, то треба. Краса і здоров'я вимагають жертв, і в разі вирівнювання – тимчасово–естетичних жертв.

Лікування брекет–системами, хоч і тривале, але найбільш результативне, навіть в разі тяжких аномалій. І після появи самолігуючих конструкцій воно стало більш естетичним і менш тривалим.

самолігуючі брекети установка київ

Безлігатурні брекети: чому з ними лікування проходить швидше і приємніше?

Системи попереднього покоління мали особливі лігатури – дротяні кріплення ортодонтичних дуг. Вони щільно закріплювалися на окремих брекетах, тому ортодонтична дуга не ковзала в конструкції у процесі переміщення зуба.

Через це для вирівнювання застосовувався більш сильний тиск. Тому в перші дні після встановлення і підкручування системи було досить неприємно і боляче. Також така фіксація робила вирівнювання більш тривалим, як і процес зміни дуги на прийомі у ортодонта.

Безлігатурна брекет-система не має «вад» застарілих апаратів

Сравнение лигатурных и безлигатурных брекетов

Особливі ковзаючі фіксатори на брекетах фіксують ортодонтичну дугу без дротів. Вона вільно ковзає в конструкції, активізуючи тиск в потрібних зонах. Звідси і назва «самолігуючі брекети». Ціна такої конструкції дещо вища, ніж на класичні системи. В нашій київській клініці Healthy Dent, встановлюємо виключно такі конструкції.

Переваги вирівнювання:

 1. Результати лікування видно вже через 2–3 місяці
 2. Тривалість лікування скорочується на 25%

Різниця між старими і новими конструкціями не тільки функціональна. Інтенсивність сили, яка переміщує в нових конструкціях нижча, – вирівнювання відбувається швидше, а дискомфорт при носінні істотно менший.

Самолігуюча брекет-система: види

У лабораторіях Оксфордського університету розробляють магнітні брекети. За рахунок генераторів магнітного поля вони впливатимуть на залізо в складі зубів, тим самим переміщаючи зуби. Поки що це тільки розробка на початковому етапі. Можливо, вона через роки вдало «вистрілить». Ми ж розповімо про брекет–системи, які в наші дні вважаються одними з найкращих. Це безлігатурні керамічні брекети Damon Q і Damon Clear.

Металеві Damon Q

Классические брекеты и брекеты Damon Q

 1. Підходять навіть для пацієнтів з маленьким зубами
 2. Дбайливо кріпляться і обережно знімаються за рахунок особливої ​​технології SPINTEK
 3. Мають ромбоподібну форму і низький профіль тому практично не натирають
 4. За рахунок конструкції за ними простіше доглядати
 5. Не збирають залишки їжі так інтенсивно, як лігатурні системи, тому на них менше нальоту
 6. З ними видно результат уже через 2–3 місяці
 7. Мають міцну основу

Прозорі Damon Clear

Классические брекеты и брекеты Damon Clear

 1. Це самолігуючі керамічні брекети
 2. Практично не помітні на зубах за рахунок прозорої структури брекетів
 3. Не вбирають барвники і пігменти
 4. Не викликають алергії
 5. Не викликають підвищене стирання зубів
 6. Брекети саморегулюючі обережно кріпляться і щадно знімаються за рахунок особливої технології SPINTEK
 7. За рахунок конструкції за ними простіше доглядати (вони не збирають залишки їжі так інтенсивно, як лігатурні системи)
Чекаємо вас на прийомі, в нашій клініці і наш ортодонт розповість про види брекетів, які встановлюємо в Healthy Dent. За необхідності він підбере вам вирівнювальну систему, залежно від аномалії зубів, а також наявного бюджету (класичні або брекети безлігатурні з металу чи кераміки).

Брекети Київ

Якщо ж у вашого малюка спостерігаються зубні дефекти, приводьте його до нашої клініки. Дитячий ортодонт призначить йому кольоровий апарат для вирівнювання молочного прикусу і вже з ранніх років прикус і зубки малюка розвиватимуться правильно.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 250
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
300 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
350 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Брекети Inovation самолігуючі металеві о/ч
15 500 грн
Брекети Inovation самолігуючі керамічні о/ч
20 700 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.