Самолігуючі брекети

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортодонт

Що таке безлігатурні брекети?

Це нове покоління брекет-систем. Особливі ковзаючі фіксатори на брекетах фіксують ортодонтичну дугу без дротів. Вона вільно ковзає в конструкції, активізуючи тиск в потрібних зонах, що пришвидшує термін вирівнювання на 25%.

Виправлення прикусу процес тривалий. Його не можна завершити за день або за пару візитів до лікаря. Рік, півтора чи два – саме стільки вам доведеться носити брекети. Але якщо треба, то треба. Краса і здоров'я вимагають жертв, і в разі вирівнювання – тимчасово–естетичних жертв.

Лікування брекет–системами, хоч і тривале, але найбільш результативне, навіть в разі тяжких аномалій. І після появи самолігуючих конструкцій воно стало більш естетичним і менш тривалим.

самолігуючі брекети установка київ

Безлігатурні брекети: чому з ними лікування проходить швидше і приємніше?

Системи попереднього покоління мали особливі лігатури – дротяні кріплення ортодонтичних дуг. Вони щільно закріплювалися на окремих брекетах, тому ортодонтична дуга не ковзала в конструкції у процесі переміщення зуба.

Через це для вирівнювання застосовувався більш сильний тиск. Тому в перші дні після встановлення і підкручування системи було досить неприємно і боляче. Також така фіксація робила вирівнювання більш тривалим, як і процес зміни дуги на прийомі у ортодонта.

Безлігатурна брекет-система не має «вад» застарілих апаратів

Сравнение лигатурных и безлигатурных брекетов

Особливі ковзаючі фіксатори на брекетах фіксують ортодонтичну дугу без дротів. Вона вільно ковзає в конструкції, активізуючи тиск в потрібних зонах. Звідси і назва «самолігуючі брекети». Ціна такої конструкції дещо вища, ніж на класичні системи. В нашій київській клініці Healthy Dent, встановлюємо виключно такі конструкції.

Переваги вирівнювання:

 1. Результати лікування видно вже через 2–3 місяці
 2. Тривалість лікування скорочується на 25%

Різниця між старими і новими конструкціями не тільки функціональна. Інтенсивність сили, яка переміщує в нових конструкціях нижча, – вирівнювання відбувається швидше, а дискомфорт при носінні істотно менший.

Самолігуюча брекет-система: види

У лабораторіях Оксфордського університету розробляють магнітні брекети. За рахунок генераторів магнітного поля вони впливатимуть на залізо в складі зубів, тим самим переміщаючи зуби. Поки що це тільки розробка на початковому етапі. Можливо, вона через роки вдало «вистрілить». Ми ж розповімо про брекет–системи, які в наші дні вважаються одними з найкращих. Це безлігатурні керамічні брекети Damon Q і Damon Clear.

Металеві Damon Q

Классические брекеты и брекеты Damon Q

 1. Підходять навіть для пацієнтів з маленьким зубами
 2. Дбайливо кріпляться і обережно знімаються за рахунок особливої ​​технології SPINTEK
 3. Мають ромбоподібну форму і низький профіль тому практично не натирають
 4. За рахунок конструкції за ними простіше доглядати
 5. Не збирають залишки їжі так інтенсивно, як лігатурні системи, тому на них менше нальоту
 6. З ними видно результат уже через 2–3 місяці
 7. Мають міцну основу

Прозорі Damon Clear

Классические брекеты и брекеты Damon Clear

 1. Це самолігуючі керамічні брекети
 2. Практично не помітні на зубах за рахунок прозорої структури брекетів
 3. Не вбирають барвники і пігменти
 4. Не викликають алергії
 5. Не викликають підвищене стирання зубів
 6. Брекети саморегулюючі обережно кріпляться і щадно знімаються за рахунок особливої технології SPINTEK
 7. За рахунок конструкції за ними простіше доглядати (вони не збирають залишки їжі так інтенсивно, як лігатурні системи)
Чекаємо вас на прийомі, в нашій клініці і наш ортодонт розповість про види брекетів, які встановлюємо в Healthy Dent. За необхідності він підбере вам вирівнювальну систему, залежно від аномалії зубів, а також наявного бюджету (класичні або брекети безлігатурні з металу чи кераміки).

Брекети Київ

Якщо ж у вашого малюка спостерігаються зубні дефекти, приводьте його до нашої клініки. Дитячий ортодонт призначить йому кольоровий апарат для вирівнювання молочного прикусу і вже з ранніх років прикус і зубки малюка розвиватимуться правильно.

Выполненные работы
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 300 до 900
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
від 500
Зняття відтисків альгінатною масою
від 350
Зняття відтисків С силіконовою масою
від 450
Активація брекет-системи
від 550
Брекети Damon самолігуючі металеві о/ч
від 17 900
19 700 грн

Акція

Брекети Damon самолігуючі керамічні о/ч
від 26 900
29 200 грн

Акція

Відгуки
А
5

Выбрала на установку себе систему дэймон кью. Они гораздо удобнее, не так сильно натирают, конструкция миниатюрнее, чем обычные. Дуга не так сильно сдавливает зубы, к ним я привыкла достаточно быстро и результат достигается намного быстрее. Прошел год и мне их сняли, зубки ровные и красивые. Спасибо, ортодонту за рекомендации и установку

К
5

Кристина, 28 лет. Прежде чем идти на установку брекетов, я прочитала много информации о брекетах в интернете и вообще возможно ли в таком возрасте что-то исправить. В детстве не захотела металлические ставить, зато сейчас решила. Но решилась я на Inovation керамические, чтобы менее видно было и быстрее выпрямили мне зубной ряд. Во время ношения я привыкала недели 2 где-то, особо не натирали, дефекта речи не было. После снятия начала пользоваться ирригатором и ходить сюда на чистку зубов. Результатом я очень довольна

E
5

Yaroslava is an amazing dentist! Great service and super friendly staff! Strongly recommend!

Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.