Природні чистота і краса зубів

Професійне чищення
зубів Air Flow
Prophylaxis Master

VIP-чищення AIRFLOW Prophylaxis Master EMS,
одна щелепа
800 ₴

Запишіться на професійне чищення

 чистка зубів AIR FLOW PROPHYLAXIS MASTER - фото

AIRFLOW Prophylaxis Master – новітній пристрій для професійного очищення зубів. Він швидко та ефективно видаляє біоплівку, слабомінералізовані зубні відкладення, пігментацію емалі з використанням струменя теплої води і мінімальної кількості ручних та ультразвукових інструментів.

чищення зубів Air Flow Prophylaxis Master

В чищення Air Flow є маса плюсів, але ми не зупиняємось і намагаємося зробити цю процедуру ще більш ефективною та приємною, стежимо за новинками на ринку стоматологічного обладнання, і найкращі розробки відразу з'являються в нашій клініці. Клієнти Healthy Dent тепер можуть оцінити, як працює Air Flow Prophylaxis Master – інновація 2019 року від швейцарської компанії EMS.

Цей ультрасучасний апарат:

 • діє точніше від попередніх моделей;
 • порошок AIRFLOW® Plus ще ефективніше і м'якше прибирає біоплівку, відкладення на зубах і під яснами;
 • знижується необхідність використання ультразвукових насадок і ручних інструментів;
 • пацієнт відчуває комфорт завдяки функції підігріву водного струменя;
 • апарат чистить і водночас полірує поверхню зубів;
 • мінімально інвазивний скайлінг забезпечують насадки PIEZON® NO PAIN і PS.

Вартість чищення зубів Air Flow Prophylaxis Master

Лікування зубів і ясен
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
від 800 (одна щелепа)

за одну щелепу

Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно

Наші постійні клієнти, які зробили чищення на новому апараті, відзначають плюси: комфортні відчуття під час процедури, теплий струмінь води і результат – чисту блискучу емаль з ефектом відбілювання.

Air Flow очистить ваші зуби до стану «нуль бактерій» і без механічного контакту інструментів з поверхнею зубів: емаль очищається водно-повітряним струменем зі спеціальним порошком. Результат процедури – чисті блискучі зуби, додатковий бонус – легкий відбілювальний ефект на 1-2 тони.

Запишіться, щоб зробити найприємніше чищення в житті!

Апарат Air Flow Prophylaxis Master

Airflow Prophylaxis Master – найкраще чищення в сучасній стоматології

Air Flow (Ейр Флоу) – найпопулярніший метод професійного очищення зубів. І це заслужено. Багато наших клієнтів у Києві приходять на чищення, як до салону краси: регулярно та із задоволенням.

Чим приваблює наших пацієнтів чищення з використанням апарату Air Flow:

 • процедура безболісна
 • безпечний вплив на емаль
 • зникають пігментні плями та наліт курця, залишається тільки чиста і блискуча емаль
 • зуби не просто стають чистими, повністю усуваються відкладення, які провокують розвиток карієсу і хвороб ясен
 • очищаються не тільки зуби, але і брекети, коронки, імпланти, навіть протези
 • сеанс триває 30 хвилин, а ефект зберігається 3–6 місяців

Мінімум обмежень: кому можна робити чищення зубів Air Flow Prophylaxis Master

Стандартна чистка зубного каменю методом Air-Flow була багатьом протипоказана, наприклад, дітям і пацієнтам із чутливою емаллю. З обережністю призначалася ця процедура людям із зубними протезами, щоб не пошкодити коронки або вініри.

З новим апаратом AIRFLOW Prophylaxis Master ці обмеження залишаються в минулому. Пацієнти більше не скаржаться на дискомфорт і хворобливість під час процедури, прилад однаково дбайливо очищує зубну емаль і поверхню протезів, брекетів та імплантів. Тому на питання «Кому можна чистити зуби на новому апараті Air Flow?» відповідаємо: «Усім, хто піклується про чистоту і красу своїх зубів».

Як часто робити чищення зубів Air Flow Prophylaxis Master

Професійне чищення зубів робиться раз на півроку. Ефект зберігається за умови, що в цей проміжок часу ви самостійно стежите за зубами: чистите їх двічі на день, користуєтесь ополіскувачами і зубною ниткою.

VIP-чищення зубів за приємною ціною

В чищення апаратом AIRFLOW Prophylaxis Master є тільки один недолік: складно знайти стоматологію, яка надає таку послугу. Цей прилад навіть для клінік Києва – рідкість. Проте вам нічого не треба шукати, адже в Healthy Dent уже використовується Prophylaxis Master EMS. Почистити зуби можна «не за всі гроші світу»: ціна за видалення зубного каменю з використанням апарату AIRFLOW Prophylaxis Master – 700 грн за одну щелепу.

Звертайтеся до нашої клініки – отримаєте безкоштовну консультацію стоматолога-терапевта і професійне VIP-чищення зубів за ціною манікюру. А з урахуванням ефекту, який триває півроку, виходить, що це – швидкий, надійний і бюджетний спосіб подбати про здоров'я зубів. І чудовий привід частіше посміхатися!