Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Незнімні конструкції

Існує багато видів брекетів, і далеко не кожен бажаючий вирівняти зуби може в них розібратися самостійно. Але ми постараємося виправити цю ситуацію.

Отже, брекет-системи не тільки виготовляють з різних матеріалів, вони також відрізняються за принципом дії та розташуванням у ротовій порожнині – на зовнішній або внутрішній стороні зубів (вестибулярні та лінгвальні).

  Вестибулярні брекети Лінгвальні брекети
  Вестибулярні брекети Лінгвальні брекети
Кому найбільше підходять Дітям від 14 років і дорослим, які не соромляться брекетів Бажаючим вирівняти зуби непомітно для оточуючих
Строк лікування 1–1,5 року, залежно від кількості викривлених зубів 1,5 - 2,5 роки
Переваги
  • Регулярно з'являються нові види зовнішніх брекетів з цікавим дизайном (використовуються різнокольорові матеріали, замочки різних форм і т. д.).
  • До таких брекетів можна швидше звикнути, і вони зручніші.
  • Можна підібрати бюджетний варіант.
  • Можна виправити будь-яку патологію
  • Брекет-система зовсім непомітна для оточуючих
Недоліки
  • Брекети помітні для оточуючих
  • До лінгвальних брекетів складніше звикнути.
  • Не у всіх випадках показане їх встановлення.
  • Відчуття дискомфорту.
  • Лінгвальні брекети вважаються найдорожчими

Чи можуть брекети виправити будь-яку проблему прикусу?

Скільки часу носити брекетиІноді буває так, що брекет-системи не можуть усунути проблему з прикусом. У складних випадках лікар призначає комплекс процедур, у ході яких вам, можливо, призначать не тільки носити брекети, але і встановлювати зубні протези, а також видаляти зайві зуби.

Скільки часу я буду їх носити?

Приготуйтеся до того, що вирівнювати зуби ви будете достатньо довго. Якщо вам, наприклад, потрібно повернути або пересунути один-два зуба, то ви можете досягти бажаного результату і за півроку. Але якщо у вас неправильно розташовані 4-5 зубів, то лікування може тривати 1–1,5 року і навіть більше. Точний строк визначає лікар, причому він може змінюватися залежно від ваших особистих результатів.

І ще. Якщо ви десь почуєте обіцянку виправити всі проблеми за 3–6 місяців, вам варто звернутися за консультацією в іншу клініку. Максимум, чого можна досягти при тримісячному лікуванні – це вивихнути зуби і забезпечити проблеми із зубами та яснами на все життя. У кращому випадку вам просто не зможуть нічого зробити і все одно доведеться довго ходити з брекетами, звернувшись в іншу клініку, заплативши там ще раз.

Красиві та здорові зуби

Красиві та здорові зубиПеред початком вирівнювання ваша ротова порожнина має бути повністю здорова. Для цього вам в обов'язковому порядку потрібно підлікувати ясна, запломбувати хворі зуби, а в разі потреби – поставити протези. Тому рекомендуємо вам обирати не ортодонта-одинака, а клініку, яка має у своєму розпорядженні повний перелік висококваліфікованих лікарів.

У нас є всі необхідні умови для правильного комплексного лікування, тому із стоматологічної клініки Healthy Dent ви вийдете не тільки з красивою, але й здоровою посмішкою.

Ціни

Вирівнювання зубів

Консультація ортодонта
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Апарати для вирівнювання зубів в молочному прикусі
від 3840 грн
Ортодонтична каппа Easy Align
2970 грн
Відгуки
5

Спасибо большое клинике ХелсиДент за мою улыбку и отдельно ортодонту Виктории. Да, было непросто эти двенадцать месяцев выходить с брекет-системой, но теперь мне впервые, наверно так приятно улыбаться.

5

Дякую, Ользі Анатоліївні! Зубки у дочки рівненькі тепер і красиві. Ви справжній фахівець, усього доброго Вам!

Статті на цю тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Догляд за брекетами

Природа іноді помиляється – це факт. На щастя, багато «недосконалостей» можна виправити завдяки досягненням сучасної науки. Тим, хто не може похвалитись ідеальною посмішкою через проблеми прикусу, стоматологи рекомендують встановлення брекетів. Усього рік-два, і ви – володар красивих рівних зубів. Метод ефективний для дітей і дорослих, але є головна умова: правильний догляд за брекетами. Ми розповімо, як і чим чистити брекет-системи. Навчимо азам догляду за імплантами і знімними протезами.