Незнімні конструкції

Існує багато видів брекетів, і далеко не кожен бажаючий вирівняти зуби може в них розібратися самостійно. Але ми постараємося виправити цю ситуацію.
Вирівнювання зубів незнімними конструкціями

Отже, брекет-системи не тільки виготовляють з різних матеріалів, вони також відрізняються за принципом дії та розташуванням у ротовій порожнині – на зовнішній або внутрішній стороні зубів (вестибулярні та лінгвальні).

Вестибулярні брекети

вирівнювання зубів вестибулярними брекетами
 • Кому найбільше підходять : дітям від 14 років і дорослим, які не соромляться брекетів
 • Строк лікування: 1–1,5 року, залежно від кількості викривлених зубів

Переваги

 • Регулярно з'являються нові види зовнішніх брекетів з цікавим дизайном (використовуються різнокольорові матеріали, замочки різних форм і т. д.).
 • До таких брекетів можна швидше звикнути, і вони зручніші.
 • Можна підібрати бюджетний варіант.
 • Можна виправити будь-яку патологію

Недоліки

Брекети помітні для оточуючих

Лінгвальні брекети

 • Кому найбільше підходять: бажаючим вирівняти зуби непомітно для оточуючих
 • Строк лікування: 1,5 - 2,5 роки

Переваги

Брекет-система зовсім непомітна для оточуючих

Недоліки

 • До лінгвальних брекетів складніше звикнути.
 • Не у всіх випадках показане їх встановлення.
 • Відчуття дискомфорту.
 • Лінгвальні брекети вважаються найдорожчими

Чи можуть брекети виправити будь-яку проблему прикусу?

вирівнювання зубів у дітей незнімними конструкціями

Іноді буває так, що брекет-системи не можуть усунути проблему з прикусом. У складних випадках лікар призначає комплекс процедур, у ході яких вам, можливо, призначать не тільки носити брекети, але і встановлювати зубні протези, а також видаляти зайві зуби.

Скільки часу я буду їх носити?

Приготуйтеся до того, що вирівнювати зуби ви будете достатньо довго. Якщо вам, наприклад, потрібно повернути або пересунути один-два зуба, то ви можете досягти бажаного результату і за півроку. Але якщо у вас неправильно розташовані 4-5 зубів, то лікування може тривати 1–1,5 року і навіть більше. Точний строк визначає лікар, причому він може змінюватися залежно від ваших особистих результатів.
рівні зуби

І ще. Якщо ви десь почуєте обіцянку виправити всі проблеми за 3–6 місяців, вам варто звернутися за консультацією в іншу клініку. Максимум, чого можна досягти при тримісячному лікуванні – це вивихнути зуби і забезпечити проблеми із зубами та яснами на все життя. У кращому випадку вам просто не зможуть нічого зробити і все одно доведеться довго ходити з брекетами, звернувшись в іншу клініку, заплативши там ще раз.

Красиві та здорові зуби

Перед початком вирівнювання ваша ротова порожнина має бути повністю здорова. Для цього вам в обов'язковому порядку потрібно підлікувати ясна, запломбувати хворі зуби, а в разі потреби – поставити протези. Тому рекомендуємо вам обирати не ортодонта-одинака, а клініку, яка має у своєму розпорядженні повний перелік висококваліфікованих лікарів.

У нас є всі необхідні умови для правильного комплексного лікування, тому із стоматологічної клініки Healthy Dent ви вийдете не тільки з красивою, але й здоровою посмішкою.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 250
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
300 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
350 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Брекети металеві (о/ч)
8900 грн
Апарат Френкеля
8000 грн
Брекети Inovation самолігуючі металеві о/ч
15 500 грн
Брекети Clarity Advanced
18 300 грн
Брекети Inovation самолігуючі керамічні о/ч
20 700 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Догляд за брекетами

Природа іноді помиляється – це факт. На щастя, багато «недосконалостей» можна виправити завдяки досягненням сучасної науки. Тим, хто не може похвалитись ідеальною посмішкою через проблеми прикусу, стоматологи рекомендують встановлення брекетів. Усього рік-два, і ви – володар красивих рівних зубів. Метод ефективний для дітей і дорослих, але є головна умова: правильний догляд за брекетами. Ми розповімо, як і чим чистити брекет-системи. Навчимо азам догляду за імплантами і знімними протезами.