Нейлоновий протез

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортопед

Що таке нейлоновий протез?

Нейлоновий протез – це пружна пластинка зі штучними зубами, яка заміщає відсутні зуби і непомітна в роті. На відміну від щільних акрилових такі системи пропускають світло і виглядають природно.

Пластинку виконано з еластичного дентального нейлону під колір ясен, кріпиться вона на зубах за допомогою кламерів, які виконані з того самого матеріалу, що й основа.

Навіть придивляючись, співрозмовник не помітить її. Ваша посмішка знову стане красивою, повноцінною та білосніжною.

Протезування в києві

Показання до встановлення нейлонових зубних протезів

 1. На один зуб і в разі втрати всіх або великої кількості зубів.
 2. Якщо в пацієнта алергія на акрил і метал (кламери в акрилових конструкціях виконуються з металу).
 3. Якщо в пацієнта спостерігаються серцево-судинні захворювання або цукровий діабет.
 4. Небажання пацієнта обточувати і депульпувати здорові опорні зуби для встановлення мостоподібних конструкцій.
 5. М'які зубні протези підходять пацієнтам, діяльність яких пов'язана з високою травматичною небезпекою, адже еластичний нейлоновий базис не ламається.

Протипоказання до встановлення нейлонових зубних протезів

Обмежень до використання нейлонових зубних протезів небагато, однак про них варто знати. До протипоказань відносяться

 • недостатня висота коронок зубів;
 • третя і четверта стадії пародонтозу;
 • атрофія ясенного краю;
 • рухливість зубного ряду;
 • атрофія кісткової тканини. Встановлення зубних протезів з нейлону в цьому випадку можливе після остеопластики.

Нейлонові зубні протези: плюси і мінуси

З появою нейлону у протезуванні стоматологія однозначно виграла. Матеріал поєднує в собі м'якість і міцність, стійкість до зношування і натуральний зовнішній вигляд, тому нейлонові зубні протези так затребувані сьогодні.

5 переваг гнучких нейлонових конструкцій

Ось так виглядає протез із нейлону на 1 зуб – не відрізнити від натуральних зубів і ясен.

Серед пацієнтів Healthy Dent у Києві м'які зубні протези – у списку найпопулярніших. Відгуки наших клієнтів дозволяють виокремити головні плюси конструкцій із нейлону:

 1. Непомітні на зубах. . Завдяки напівпрозорій структурі нейлонові зубні протези не помітні навіть зблизька.
 2. Надійне безпечне кріплення. . Непомітні кламери з нейлону міцно фіксуються на зубах і утримують конструкцію.
 3. Добре фіксуються. Завдяки надійній фіксації пластинки пацієнти можуть їсти різну їжу, в тому числі й тверду. Гнучкий нейлоновий протез, ціна якого трохи вища, ніж акрилового, – це зручність у використанні та надійність конструкції.
 4. Антиалергенні.. Підходять для пацієнтів з алергічними реакціями на метал і акрил. А також при постійному догляді на їх поверхні не накопичуються мікроби.
 5. Зручні у використанні. . М'яка структура основи і спеціально виготовлена під пацієнта конструкція роблять звикання до нейлонових зубних протезів дуже швидким. Дикція пацієнта практично не змінюється і відновлюється до норми в перші дні носіння індивідуальної конструкції. Як і вінілові зубні протези, такі конструкції зручно знімати та одягати без шкоди для слизової й емалі рідних зубів.
Нейлоний протез ціна

Строк служби нейлонових протезів

Силіконові зубні протези часто плутають із нейлоновими або термопластичними. Обидві ці системи помилково називають силіконовими через гнучку структуру.

Справа в тому, що перші нейлонові протези були дійсно дуже м'якими і практично прозорими. У процесі використання такі конструкції вбирали в себе неприємні запахи, змінювали колір і через короткий проміжок часу починали погано фіксуватися. Тому спочатку у США нейлонові зубні протези призначалися для тимчасового використання.

З часом матеріал удосконалили: нейлону надали більш жорсткої пружності для фіксації на кламерах, знизили проникність для фарбувальних речовин і запахів. У результаті строк служби нейлонових протезів збільшився: сучасні вироби розраховані мінімум на 3–5 років використання. При цьому важливо пам'ятати, що інтенсивне та одностороннє жування може спричинити їх передчасне зношування.

Вартість нейлонових протезів у Києві в Healthy Dent

Нейлоновий протез за ціною від 6800 грн – це золота середина: вироби дорожчі за акрилові, проте дешевші від бюгельних конструкцій. Однак, обираючи цей варіант, потрібно враховувати, що вартість протезування – це не тільки ціна нейлонового протезу, в остаточній сумі враховуються попереднє лікування зубів, остеопластика та інші стоматологічні маніпуляції.

Якщо вирішили ставити нейлонові зубні протези, цікавить ціна протезування в Києві – зверніться до нашої клініки. Стоматолог-протезист після огляду зможе назвати точну суму. Перша консультація в Healthy Dent безкоштовна.

Універсальне рішення: як вибрати протез із нейлону

Вам набридло соромитися своєї неповноцінної посмішки? Скучили за улюбленою їжею, якою неможливо насолоджуватися через відсутність зубів?

Приходьте до Healthy Dent на консультацію, і наш стоматолог розповість, який тип ортопедичної системи буде оптимальним у вашому випадку. Після обстеження і зняття відбитків установимо гнучкий зубний протез, у тому числі й на один зуб. Ви знову повернете собі впевненість і зможете повноцінно їсти тверду їжу.

Індивідуальні м'які зубні протези

Протез в основі нейлоновий, а ось матеріал коронок, які встановлюються в конструкцію, обирає сам пацієнт. Це можуть бути металокераміка або кераміка.

Після огляду наш стоматолог-ортопед розповість, які конструкції підійдуть для ефективного відновлення зубного ряду у вашому випадку.

Нейлоновий протез на один зуб

Нейлоновий протез – це універсальний спосіб відновити цілісність зубного ряду, незалежно від того, скільки зубів немає: один чи всі. У зв'язку з цим конструкції з нейлону бувають частковими або повними.

Для заміни одного або кількох зубів використовуються часткові протези з нейлону. Виріб фіксується за опорні зуби за допомогою замків-кламерів, які знаходяться по обидва боки від порожньої лунки. Частковий нейлоновий протез застосовується для заміщення від 1 до 8 зубів на щелепі.

М'які зубні протези можна встановлювати дітям, наприклад, якщо видалено молочний зуб і потрібно зберегти місце в ряду під майбутній постійний зуб.

встановити нейлонні протези Київ

Нейлоновий протез на верхню щелепу

Повний протез використовується, коли на щелепі не залишилося зубів. На нижній щелепі такі конструкції тримаються за рахунок вакуумного ефекту: гнучкий протез надійно присмоктується до слизової, і пластина не з'їжджає.

Нейлоновий протез на верхню щелепу фіксується за допомогою спеціальних кремів і гелів, які діють як клей. Іноді вироби оснащуються маленькою пластиковою пластиною для додаткової фіксації на піднебінні.

Стоматолог-протезист:

 1. Перед установленням протеза усуне карієс і захворювання ясен.
 2. Зніме зліпок і віддасть його до лабораторії для виготовлення ортопедичної конструкції.
 3. Установить одиничні еластичні протези або системи на верхню і нижню щелепи, а також розповість, як правильно доглядати за ними.

Чекаємо вас у клініці сім днів на тиждень. Приходьте за попереднім записом.

Популярні запитання про нейлонові протези

На всі запитання про протези з нейлону стоматолог-протезист відповість на консультації. Відповіді на найпопулярніші запитання пацієнтів ви можете дізнатися прямо зараз.

Які протези кращі: нейлонові чи пластмасові?

У плані тривалого використання однозначно кращим є нейлоновий зубний протез: комфортніший, міцніший, естетичніший. Єдиний плюс акрилових виробів – ціна, тому ці протези зазвичай установлюються як тимчасові.

Який протез кращий: бюгельний чи нейлоновий??

В основі бюгельних протезів – металева дуга, до якої кріпляться базис, що імітує ясна, і коронки. Конструкція фіксується за опорні зуби, тому не підходить для використання при повній адентії. Легкий, еластичний і гіпоалергенний протез із нейлону застосовується при всіх видах адентії.

Як доглядати за нейлоновими протезами?

Нейлон – м'який матеріал, щоб не подряпати, його чистять неабразивною пастою та щіткою soft. Для дезінфекції нейлонового протеза використовують рідкі антисептики і таблетки. Періодично м'які зубні протези потрібно чистити від нальоту у стоматології: для цього застосовують ультразвукові ванночки.

Альтернатива нейлоновому протезу – протезування All-on-4 чи All-on-6

Якщо з будь-якої причини вам не підходить нейлоновий протез, фахівці нашої клініки завжди можуть запропонувати альтернативні та сучасні варіанти. Один із них – імплантація щелепи на 4 імплантах або, як варіант, імплантація щелепи на 6 імплантах. All-on-4/All-on-6 – це економічне рішення, при якому незнімні зубні протези фіксуються на чотирьох чи шести імплантах. Як і нейлоновий протез – це готове рішення, яке дозволяє отримати зуби відразу. До того ж це постійна конструкція, яку не потрібно знімати перед чищенням або на ніч.

Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
від 450
Зняття зліпків А силіконовою масою
від 700
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
від 1400

НОВИНКА

Цифровий WAX UP
від 2800

НОВИНКА (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері),одна щелепа

Знімне протезування
Індивідуальна ложка
від 800
Знімний акриловий протез
від 5300

Повний

Знімний нейлоновий протез
від 7400

Повний

Наші спеціалісти
Відгуки
И
5

Приехали маме ставить нейлоновый протез с металлокерамикой. Осмотр, слепок то да се, через пару дней поставили сам протез. Каждый раз встречали с улыбкой, предлагали чай и кофе, все как полагается в клинике в центре города