Нейлоновий протез

Що це таке?

Нейлоновий протез – це пружна пластина зі штучними зубами, яка заміщає відсутні зуби і непомітна в роті. На відміну від щільних акрилових, такі системи натурально пропускають світло і виглядають природно.
протезування зубів київ

Пластинку виконано з еластичного дентального нейлону під колір ясен, кріпиться вона на зубах за допомогою кламерів, виконаних з того самого матеріалу, що й основа.

Навіть придивляючись, співрозмовник не помітить її. Ваша посмішка стане знову красивою, повноцінною та білосніжною. І це не єдина перевага таких конструкцій, але про це пізніше.

Показання: нейлонові зубні протези

 1. На один зуб і в разі втрати всіх або великої кількості зубів.
 2. Якщо у пацієнтів алергія на акрил і метал (кламери в акрилових конструкціях виконуються з металу)
 3. Якщо у пацієнта спостерігаються серцево-судинні захворювання або цукровий діабет.

Хвилинка стоматологічного лікнепу: силіконові зубні протези

Їх часто ототожнюють з нейлоновими або термопластичними. Обидві ці системи помилково називають силіконовими через гнучку структуру.

Справа в тому, що перші нейлонові протези були дійсно дуже м'якими і практично прозорими. У процесі використання такі конструкції вбирали в себе неприємні запахи, змінювали колір і через короткий проміжок часу погано фіксувалися.

Тому матеріалу з часом додали більш жорсткої пружності для фіксації на кламмерах, знизили проникність для фарбувальних речовин і запахів.

5 переваг гнучких конструкцій

Ось так виглядає протез із нейлону на 1 зуб – можна премію з маскування присвоювати:

 1. Непомітні на зубах. Завдяки напівпрозорій структурі системи не видно навіть зблизька.
 2. Надійне безпечне кріплення. Непомітні кламери з нейлону міцно фіксуються на зубах і утримують конструкцію.
 3. Добре фіксуються. За рахунок надійної фіксації пластини пацієнти можуть їсти різну їжу, в тому числі й тверду. Гнучкий нейлоновий протез, ціна якого трохи вища від акрилового, – це зручність використання і надійність в одній конструкції.
 4. Антиалергенні. Підходять для пацієнтів з алергічними реакціями на метал і акрил. А також не накопичують мікроби на поверхні при постійному догляді
 5. Зручні у використанні. М'яка структура основи і спеціально виготовлена під пацієнта конструкція роблять звикання до системи дуже швидким. Дикція пацієнта практично не змінюється і відновлюється до норми в перші дні носіння індивідуальної конструкції. Як і вінілові зубні протези, такі конструкції зручно знімати та одягати без шкоди для слизової й емалі рідних зубів.

Строк служби протеза – 3–5 років. При цьому важливо пам'ятати, що інтенсивне та одностороннє жування може спричинити його передчасне зношування.

Вам набридло соромитися своєї неповноцінною посмішки? Ви скучили за своєю улюбленою їжею, якою неможливо насолоджуватися через відсутність зубів?

Приходьте до Healthy Dent на консультацію, і наш стоматолог-ортопед розповість, який тип ортопедичної системи буде оптимальним у вашому випадку. Після обстеження і зняття відбитків встановимо гнучкий зубний протез, у тому числі й на один зуб. Ви знову повернете собі впевненість і зможете повноцінно їсти тверду їжу.

Індивідуальні м'які зубні протези

Матеріал коронок, які встановлюються в конструкцію,обирає сам пацієнт. Це може бути металокераміка або кераміка.

Приходьте на протезування до стоматологічної клініки Healthy Dent на Печерську!

Після огляду наш стоматолог-ортопед розповість, які конструкції підійдуть для ефективного відновлення зубного ряду у вашому випадку.

А також, стоматолог:

 1. Усуне карієс і захворювання ясен перед установкою.
 2. Зніме зліпок і віддасть його в лабораторію для виготовлення ортопедичної конструкції.
 3. Встановить поодинокі еластичні протези або системи на верхню і нижню щелепу, а також розповість, як правильно доглядати за ними.

Чекаємо вас в клініці 7 днів на тиждень. Приходьте за попереднім записом.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Зняття зліпків С силіконовою масою
350 грн
Зняття зліпків А силіконовою масою
490 грн
Тимчасова коронка CAD/CAM PMMA
1550 грн

НОВИНКА

Цифровий WAX UP
4000 грн

 (фотодіагностика, зліпки, контрольна модель, друк на 3D принтері) 

Знімне протезування
Індивідуальна ложка
640 грн
Знімний акриловий протез
4900 грн

Повний

Знімний нейлоновий протез
6800 грн

Повний

Наші спеціалісти
Відгуки
5

Приехали маме ставить нейлоновый протез с металлокерамикой. Осмотр, слепок то да се, через пару дней поставили сам протез. Каждый раз встречали с улыбкой, предлагали чай и кофе, все как полагается в клинике в центре города

Нейлоновий протез