Лінгвальні брекети

Що таке лінгвальні брекети?

Це невидимі брекет-системи. За конструкцією вони схожі з класичними брекетами, проте кріпляться на внутрішній поверхні зубів.
Далі розповідаємо:
 • Чим хороші лінгвальні системи крім естетики?
 • У чому їх недоліки?
 • Кому можна носити такі брекети?
 • Як проходить і скільки часу займає вирівнювання зубного ряду з їх допомогою?

Переваги: невидима фіксація - очевидний результат

Головна перевага «внутрішніх» брекетів - то, що їх не видно. Поки ви ходите, як ні в чому не бувало, ваші зуби поступово стають на правильне місце.

Чому лінгвальна брекет-система - вибір ортодонтів і пацієнтів?
 • З ними візуально краще контролювати ефект вирівнювання. За рахунок того, що конструкція розміщується з внутрішньої сторони, лікар і пацієнт мають кращий огляд розташування зубів. А значить, процес вирівнювання краще контролюється.
 • Їх не потрібно знімати в разі форс-мажору: «У мене через тиждень весілля - зніміть мені ці брекети!» Подібні раптові рішення часто стають причиною призупинення ортодонтичного лікування. Не можна просто так сьогодні взяти і зняти брекети, а завтра заново їх поставити. Система не придатна для повторного лікування - вам доведеться робити перерву в лікуванні і заново купувати систему. З лінгвальними конструкціями у вас просто не виникне такої необхідності.
 • Їх комфортно носити. Порівняно з аналогічними системами класичної конструкції з «невидимими» брекетами рідше виникають захворювання і запалення ясен.
Брекети лінгвальні як зворотна сторона Місяця - їх ніхто не бачить, але вони є.

Вперше вирівнювальну систему з внутрішньої сторони зубів встановив П'єр Фушар в XIII столітті. Вона зовсім не була схожа на сучасні аналоги, проте стала родоначальницею ортодонтичних конструкцій в цілому.

Недоліки, про які потрібно сказати

Один з недоліків, які мають лінгвальні брекети ціна Київ, Одеса чи Дніпро - не важливо, де ви купуєте систему. Вартість такої конструкції трохи вище, від класичних моделей. Правда, з точки зору комфорту, естетики та ефективності ортодонтичного лікування цей недолік зводиться нанівець.

Показання: кому можна вирівнювати прикус такою системою?

Всім без винятку, якщо у пацієнта спостерігається будь-яке порушення оклюзії або положення зубів. У деяких випадках ця вирівнювальна конструкція буде більш результативною, ніж класичні вестибулярні системи.

Підготовка до встановлення: що обов'язково потрібно зробити до нього

Лінгвальні брекети ціна

Наприклад, перед пломбуванням, протезуванням і відбілюванням є деякі підготовчі процедури. Брекет система лінгвальна, як і інші системи, також встановлюється не відразу. Стоматологу потрібно повністю вилікувати ротову порожнину пацієнта.

С этой целью врач:
 1. Проводить санацію ротової порожнини. Для цього усуває карієс у всіх його проявах, лікує запалення ясен.
 2. Проводить професійну чистку ротової порожнини.
 3. Розповідає, як правильно виконувати гігієну ротової порожнини з брекетами і без них.

А далі приступає до встановлення. Як і у випадку з класичними моделями, універсальних моделей брекетів не існує - як зубна коронка або вінір - конструкцію виготовляють під пацієнта.

Брекети носити не страшно. Страшно, що їх бачать оточуючі. У відповідь на це виробники вирівнювальних систем створили лінгвальні конструкції.

Лікування: 7 кроків до красивої посмішки правильного прикусу

Коли ротова порожнина повністю здорова і виконана професійна чистка зубів, лікар приступає до ортодонтичного лікування.

Установлення лінгвальних брекетів
 1. Стоматолог робить панорамний знімок зубів і знімає зліпок щелепи.
 2. Спільно з пацієнтом обговорює план лікування, тип системи.
 3. Після того, як тип вирівнювальної системи обрано пацієнтом, лікар відправляє зліпок до лабораторії. Там на його основі технік виготовляє лінгвальні брекети на верхню щелепу або на нижню (іноді обидві конструкції).
 4. Коли брекети готові, зуби готуються до встановлення - на них за допомогою клейової суміші фіксуються накладки під брекети.
 5. Після цього на накладки встановлюють брекети, які з'єднані один з одним дугами.
 6. Час від часу пацієнт приходить на корекцію - в залежності від результатів дуги змінюються. З кожним візитом встановлюються більш сильні дуги, щоб відбувалося вирівнювання.
 7. Як тільки результат буде задовільним, конструкція знімається.
Брекети встановлення Київ

Брекети лінгвальні ціна вашої красивої посмішки, правильного прикусу і безтурботного лікування.

Строки: як довго доведеться з ними ходити?

Все залежить від початкової проблеми:
 • Максимум – 2,5 року.
 • В середньому – 1,5 рік.
 • Минимум – полгода, когда нужно изменить положение отдельных зубов при небольшом их перемещении.
 • Менше очікуваного – 4-5 місяців у випадках, якщо усуваються проміжки між зубами або розширюється зубний ряд

У вас неправильний прикус або невеликі дефекти положення зубів? І при цьому класичну брекет-систему ви соромитеся носити? Приходьте в Healthy Dent на установку лінгвальних брекетів. Наш стоматолог-ортодонт розробить індивідуальний план лікування, про який будете знати тільки ви, не оточуючі. Через 1-1,5 року ваша усмішка стане красивою, а прикус виправиться.

Хочете дізнатись яка на лінгвальні брекети ціна? Україна, Київ, та й всі міста країни, - вартість конструкцій приблизно однакова. Детальніше вартість дізнавайтеся у менеджерів Healthy Dent або у стоматологів під час консультації.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
300 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
350 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.