Лікування зубів під мікроскопом

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт

Стоматологічне лікування за допомогою мікроскопа дозволяє лікарю дуже точно виявити проблему і надати стоматологічну допомогу пацієнтові. Стоматологи Healthy Dent використовують мікроскоп в процесі лікування карієсу, ортодонтичного, ортопедичного та хірургічного лікування зубів. Для цього використовуємо PRIMA DNT Microscope - надійну оптичну систему виробництва Labo America, Inc.

Стоматологічний мікроскоп: застосування

У деяких випадках навіть професійний стоматолог з багаторічним практичним досвідом не може візуально оцінити проблему в повному обсязі.

Лікування каналів під мікроскопом

Наприклад, в процесі лікування глибокого карієсу лікарю потрібно робити рентгенівський знімок до і після лікування, а іноді і контрольний в процесі. Це необхідно для того, щоб лікар міг оцінити глибину ураження і якість пломбування каналів. В такому випадку в процесі лікування лікар може використовувати мікроскоп і скоротити кількість рентгенографічних знімків до необхідного мінімуму.

Ендодонтія під мікроскопом

Також мікроскоп використовуємо в процесі лікування періодонтиту для детального вивчення пульпи зуба і змін, які відбуваються в ній через розростання карієсу.

Для яких цілей використовуємо мікроскоп в стоматології:

  • Для діагностики карієсу, тріщин і відколів, якщо вас турбує біль або ви відчуваєте дискомфорт при жуванні, але очевидних ознак хвороби або пошкоджень немає.
  • Для ретельного лікування каналів при препаруванні зубів. Лікування каналів зуба під мікроскопом дозволяє ретельно запломбувати звивисті і відгалужені канали та глобально усунути інфекцію.
  • В процесі ортопедичного лікування зубів для точного препарування і прішліфовки коронки, яка буде точно прилягати до зуба.
  • Для діагностики і внутрішньоканального лікування кіст і гранульом.
  • Для виявлення під'ясенного зубного каменю, щоб ретельно виконати професійну чистку ротової порожнини і попередити або усунути захворюваня ясен.

Лікування за допомогою дентального мікроскопа дозволяє нашим стоматологам
  • Дуже точно діагностувати захворювання
  • Проводити маніпуляції гранично акуратно
  • Максимально скоротити обсяги для видалення зубної тканини при лікуванні
  • Надавати якісне лікування і гарантувати результат на роки вперед
  • Звести до мінімуму рентгенографічний контроль результатів лікування
Приходьте на лікування в Heathy Dent, і наші стоматологи точно діагностують проблему та нададуть якісну стоматологічну допомогу, вилікують канали зубів, використовуючи дентальний мікроскоп, щоб здоров'я ваших зубів було в порядку на роки вперед.
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Лікування під мікроскопом одного каналу
від 2190

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
від 3500

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Наші спеціалісти
фото Кошарний Володимир Володимирович
Стоматолог-терапевт, ендодонт. Діючий член Асоціації ендодонтів України
Гранульома

Зубна гранульома – ускладнення запущеної стадії карієсу (пульпіту, періодонтиту) або травми. Через те, що карієс руйнує емаль, інфекція потрапляє в пульпу, потім може поширитися на зубний корінь і в результаті викликати появу гранульоми.

Вона являє собою запалення тканин періодонта у вигляді округлого освіти з тонкими стінками у вершини кореня зуба.