Лікування зубів лазером

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Діючий член Асоціації ендодонтів України, спеціалізується на лікуванні кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа (проходження сильно викривлених та вузьких каналів, вилучення зламаних інструментів), художній реставрації зубів, лікуванні пацієнтів в седації.

Що таке лазер PICASSO?

Це інноваційний інструмент виробництва США для лікування та хірургії ясен, навколозубних тканин, а також пластики під коронки.
Лікування лазером Пікассо

Застосування: для чого він використовується в нашій клініці?

 • Стерилізація каріозних порожнин перед реставрацією зуба
 • Стерилізація інфікованих кореневих каналів при лікуванні та перед лікувальним і постійним пломбуванням
 • Висічення слизового «капюшона» над зубами мудрості
 • Пластика вуздечок язика і губ у дітей
 • Лікування тканин пародонту і стерилізація пародонтальних кишень
 • Розтин абсцесів і видалення інфекцій
 • Ретракція і пластика ясен під коронки
 • Імплантація зубів
 • Видалення доброякісних пухлин
 • Лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота (лейкоплакії, герпесу та ін.)
У 97% випадків лазер застосовується без анестезії – пацієнтові наносять тільки знеболюючий гель.

Лазер зупиняє кровотечі – усі хірургічні операції проходять безкровно. Лікар добре бачить уражену область і більш точно проводить усі процедури.

Вплив: лікування лазером – швидка реабілітація

Робота з лазером – справжня ювелірна робота. Лазер впливає на тканини (постійне випромінювання або періодичні імпульси) тільки в зоні ураження.
Лікування зубів лазером Київ

Він видаляє тільки інфіковані шари тканин, виконує мінімальний необхідний розріз і практично не пошкоджує ясна. Цього не можна зробити звичайними інструментами, навіть електричними.

У результаті невеликі рубці швидко гояться, а набряки проходять швидше. Лазерна стоматологія допомагає звести травматичність лікування до мінімуму.

Лазерне лікування без болю

Діодний лазер впливає на тканину точково. Ширина його сфокусованого пучка становить 0,01 мм. Саме за рахунок цього він дуже обережно діє на тканину, відсікаючи її найтоншими шарами.

Водночас відбувається коагуляція судин, яка практично повністю зупиняє кровотечу. Промінь лазера повністю стерильний, тому рана заживає набагато швидше, ніж це відбувається при використанні класичного скальпеля. Саме тому лікування зубів лазером обирають більшість наших пацієнтів.

Як допомагає при лікуванні ясен

Лікування ясен лазером

Усунення врослої частини ясен, корекція ясенного краю при пломбуванні, лікування стоматиту та інших захворювань ясен – у всіх цих процедурах лазер надає неоціненну допомогу. Крім проведення малоінвазивного лікування, інструмент сприяє більш швидкому відновленню тканин. Наприклад, при корекції краю врослих ясен при протезуванні дозволяє не відкладати встановлення коронки на наступний прийом, а проводити всі процедури за одне відвідування.

Лікування карієсу лазером і його ускладнень

Безбактеріальний вплив лазерного лікування дозволяє проводити чищення каналів і стерилізацію каріозних порожнин максимально ефективно. Це зводить ризики рецидиву захворювання до мінімуму. У тому числі й результативне лікування кісти зуба лазером.

Як допомагає при гіперчутливості зубів

Щадний безболісний вплив інструменту дозволяє забезпечувати комфортне лікування пацієнтам із чутливою емаллю.

Лазер Пікассо і його 5 переваг

які вже зараз перевертають уявлення про стоматологію

 1. Повна стерильність
 2. Лікування безболісне
 3. Маніпуляції проходять без крові
 4. Ніяких ускладнень після операції
 5. Загоєння рубців за лічені дні
За допомогою лазера PICASSO в клініці Healthy Dent проводять першокласне лікування захворювань ротової порожнини. Записуйтеся до нас на прийом і вкажіть, що ви бажаєте пройти лікування зубів лазером замість класичної процедури.
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Наші спеціалісти
фото Кошарний Володимир Володимирович
Стоматолог-терапевт, ендодонт. Діючий член Асоціації ендодонтів України
Відгуки
A
5

One of the gum treatment I received. Dr. Tatiana offered the most comfortable deep cleaning & gum vector/ laser treatment I had. Highly recommend.

Ю
5

Велике спасибі лікарям: Самсону Васильовичу, Юлії В'ячеславівні, Оксані Петрівні, всьому медперсоналу та адміністрації клініки за роботу, уважність і професіоналізм. Завжди з великим задоволенням всією сім'єю приходимо до вас!

Юлія

М
5

Дякую за якісне лікування! Тепер знайомим тільки вашу клініку рекомендую.

Лікування пародонтиту лазером: 6 фактів від професійного стоматолога

Чистьте зуби, користуйтесь ополіскувачем для рота, і ваші ясна будуть здоровими. Так радять стоматологи та виробники засобів гігієни з екранів телевізорів. Проте таке захворювання, як пародонтит (утім, як і карієс), продовжує «приводити» пацієнтів в кабінети дантистів день за днем. Хто ж строго дотримується цих рекомендацій, правда?