Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню

Лікування карієсу

Що таке карієс?
Карієс – захворювання зубів, яке призводить до повільного руйнування емалі та дентину. Тільки 1% щасливчиків у світі не відчували на собі його дію. Решта приречені щодо карієсу – підступна зубна хвороба дісталася до них навіть у самому зародку. І, найімовірніше, до вас теж.

Здоров'я зубів – це практично як заощадження в банку, щоб воно було гарним – потрібно ретельно інвестувати в нього. Чистити зуби 2 рази на день, користуватись ополіскувачем і зубною ниткою та за можливості не напосідати на солодке. А на крайній випадок звертайтеся до стоматологів частіше, щоб вилікувати карієс якомога раніше.

Приходьте до стоматолога на профілактичний огляд раз на півроку-рік. Переконайтеся, що ваші зуби здорові, і будьте впевнені: наш стоматолог виявить найменший прояв карієсу і вилікує його.

У клініці Healthy Dent ми не дамо вам втратити жодного зуба – приходьте регулярно на прийом до наших стоматологів, і вони зупинять карієс на корені. Найкращий пацієнт для наших стоматологів – це здоровий пацієнт!

Карієс: що це

Якщо ж ви занедбали карієс, то ми докладемо всіх зусиль і виконаємо лікування глибокого карієсу, щоб зберегти зуб живим. Видалення і протезування – це найрадикальніший і найменш поширений метод, до якого ми звертаємося тільки в надзвичайних випадках.

Чому з'являється карієс на зубах?

  • Недостатньо ретельно і регулярно чистимо зуби
  • Балуємо себе солоденьким
  • Багато працюємо, мало відпочиваємо, часто хворіємо
причини карієсу
В епоху Середньовіччя наявність карієсу вважалась ознакою добробуту і благополуччя, адже саме забезпечені люди могли собі дозволити їсти солодке. Видалення карієсу зовсім не турбувало їх, а наявність почорнілих зубів тоді можна прирівняти до нового айфона, яким можна похвалитися.

Група ризику

Група ризику захворювання карієсом

Нині карієс – це проблема майже кожної людини на планеті. Однак, якщо у США 99% жителів страждають від каріозних захворювань зубів, то в Нігерії на подібні проблеми скаржаться всього 2% населення.

Ще ризик карієсу залежить від вашого віку. У новонароджених дітей карієс відсутній! Каріозні бактерії передаються дитині від матері при прямому контакті. Тому приходьте на лікування поверхневого карієсу відразу ж, як тільки виявите його.

Як показує статистика, починаючи з дворічного віку, це захворювання стрімко розвивається і зустрічається у 60% дітей віком до 11 років.

Далі процентні показники активності карієсу незмінно зростають.

Карієс перестає бути основною проблемою, з якою люди звертаються до стоматолога, тільки після 40 років.

Лише 1% щасливчиків на Землі можуть похвалитися відсутністю карієсу, і якщо ви не нігерієць, то, швидше за все, вам доведеться постійно боротися з карієсом і займатися його профілактикою.

Чим вищою є стадія розвитку карієсу, тим складнішим є процес лікування зуба!

Карієс і стадії його розвитку

Стадії розвитку карієсу
  1. Стадія плями. На зубі з'являються білі та коричневі плями. /li>
  2. Поверхневий карієс. Плями стають шорсткими, а зуби чутливими.
  3. Середній карієс. В твердій оболонці зуба з'являються порожнини.
  4. Глибокий карієс. Карієс розростається до твердої оболонки зуба.

Лікування карієсу в Healthy Dent

Залежно від стадії розвитку карієсу фахівці Healthy Dent використовують різні способи лікування зубів. Серед них можна виокремити традиційний та інноваційний способи боротьби з каріозною хворобою. Детальніше про ці методики лікування карієсу можна дізнатися тут.

У клініці виконуємо не тільки лікування карієсу на стадії плями і його запущених форм.

Лікування карієсу

Також усуваємо наслідки хвороби:

Якщо ви виявили у себе ознаки захворювання карієсом, то не зволікайте з візитом до Healthy Dent. Навіть якщо ви не бачите ознак карієсу – все одно краще прийти на профілактичний огляд до наших лікарів. Карієс може перебувати там, де його побачить тільки стоматолог при огляді.

Приходьте до нас, і наші фахівці допоможуть зберегти здоров'я кожного вашого зуба на все життя! Виконаємо лікування середнього карієсу та інших його форм, а також реставруємо зуб, щоб сліди захворювання не було видно навіть за пильного погляду на вашу посмішку.
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Підготовка 1-го каналу до пломбування
490 грн

файлінг

Лікувальне пломбування 1-го каналу Ca
250 грн
Пломбування 1го каналу (гутаперча)
420 грн
Лікування під мікроскопом одного каналу
1900 грн

(Файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею входять у вартість)

Повторне лікування під мікроскопом одного каналу
2800 грн

(розпломбування, файлинг, іригація кореневого каналу, пломбування гарячою гутаперчею)

Реставрація зуба 1 рівень
від 700

Estelite

Реставрація зуба 2 рівень
від 960

Estelite

Реставрація зуба 3 рівень
від 1200

Estelite

Реставрація зуба 4 рівень
від 1300

Estelite

Високоестетична художня реставрація 1 рівень
1400 грн

Enamel Plus

Високоестетична художня реставрація 2 рівень
1750 грн

Enamel Plus

Наши специалисты
Лікар-стоматолог Ірина Поліщук
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, ендодонт, лікар-куратор
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Герметизація фісур

50 мільярдів бактерій – приблизно така кількість мікроорганізмів мешкає в роті людини. У нормі вони не приносять шкоди. Але якщо чистити зуби не дуже ретельно, продукти життєдіяльності бактерій призводять до розвитку карієсу та інших неприємних хвороб. Руйнування зуба починається найчастіше в тих місцях, де скупчується найбільше відкладень – на стиках і у фісурах (глибоких борозенках на фронтальній поверхні). З метою запобігання розвитку карієсу проводиться герметизація фісур – спеціальна стоматологічна процедура, про яку йтиметься далі.