Лігатурні брекети

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортодонт

Лігатурні системи – одне з перших поколінь брекетів. Вони мають просту конструкцію, дуже міцні та на тверду п'ятірку виправляють аномалії прикусу найвищої складності.

Незважаючи на пристойний «вік» конструкцій, їх увсе ще обирають більшість дітей і дорослих. Чому так відбувається, чим хороші такі брекети, і що з цього приводу вважають ортодонти нашої клініки, розбираємося далі.

Лігатурна брекет-система: коли ціна має значення

Якщо перший критерій, за яким ви визначаєтеся з вибором системи, – вартість, то однозначно це ваш вибір.

Лігатурна система – найбюджетніша модель за своєю конструкцією. Справа в тому, що більш нові моделі – безлігатурні брекети – мають рухливу дугу і за рахунок цього вирівнювання відбувається на третину швидше. Однак вартість поліпшених рішень перевищує номінальну вартість лігатурних систем, на жаль, не на третину. А в два рази і більше. І це ми говоримо про прості металеві моделі, не кажучи вже про сапфірові та лінгвальні системи.

І ще 6 причин, щоб встановлювати брекети лігатурні

  1. Справляються з найважчими аномаліями прикусу, які не виправити пластинками і капами.
  2. Підходять для дітей і дорослих.
  3. Міцні та слугують протягом усього строку лікування.
  4. Не забарвлюються під час прийому фарбувальної їжі.
  5. Колір лігатур можна міняти (навіть під час кожного візиту).
  6. Кольорову систему більш охоче носять діти і дорослі, не соромлячись сторонніх поглядів.

Хочете яскраві кольорові брекети?

Тоді вам точно підійдуть лігатурні системи. Сама по собі лігатура – це еластичне кріплення, за рахунок якого дуга тримається в потрібному положенні і здійснює правильний тиск на конкретний брекет. Їх виконують з гуми або металу. У першому випадку кріплення роблять із кольорових резинок, і це ще одна їх перевага.

Встановлення лігатурних брекетів
За рахунок різнокольорових гумок звичайні сірі брекети перетворюються на стильну кольорову прикрасу для зубів. Це надзвичайно подобається дітям і дорослим, тому кольорові брекети ціна невелика за лікування, якого не потрібно соромитися. Такі брекети хочеться носити навіть тим, у кого все гаразд із посмішкою.

Приходьте на лікування до Healthy Dent

Установлюємо ці вирівнювальні конструкції дітям і дорослим з різними аномаліями прикусу. Зазвичай строк лікування лігатурними конструкціями займає 1–2,5 року. Усе залежить від характеру порушень.

Чекаємо вас у нашій клініці на огляді-констультаціі:
  1. На першому прийомі наш ортодонт оцінить стан прикусу та зубних аномалій і розповість, який спосіб лікування вам підійде оптимально. Можливо, у вашому конкретному випадку брекети не потрібні, і можна обійтися вирівнювальними капою або пластиною.
  2. У тому випадку, якщо брекет-система – найрезультативніше рішення, лікар зробить зліпок щелеп і відправить його в лабораторію для виготовлення брекетів. На цьому етапі ви вибираєте тип системи і колір лігатур.
  3. На наступному прийомі (через 10–14 днів) лікар фіксує брекети і налаштовує тиск дуги.
  4. Далі за складеним лікарем планом лікування ви приходите на прийоми час від часу, де лікар замінює лігатури і регулює натягнення дуги до завершення лікування.
брекети лігатурні

У вас дефект прикусу або неправильно росте окремий зуб?

Кольорові брекети лінгвальні допоможуть виправити ваш прикус і при цьому не соромитися ортодонтичного лікування. І найважливіше – ці конструкції набагато дешевші від усіх естетичних брекетів. Записуйтеся до нас на консультацію і приходьте самі або з вашою дитиною. У Healthy Dent гарна посмішка є доступною для кожного.
Выполненные работы
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 300 до 900
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
від 500
Зняття відтисків альгінатною масою
від 350
Зняття відтисків С силіконовою масою
від 450
Активація брекет-системи
від 550
Брекети металеві (о/ч)
10500 грн
Відгуки
М
5

Большое спасибо ортодонту за установку ярких брекетов. Привела зубы в порядок, красиво и надежно.

Д
5

Из всех вариантов наша 12летняя дочь выбрала именно цветные и заявила, что при желании на приеме у доктора будет их менять на другой цвет. Она у нас целеустремленная, своего добилась. Ей поставили брекеты с нежно розовыми вставками за, что спасибо прекрасному ортодонту. Смотрится хорошо, дочка привыкала к ним почти месяц. Скоро ее мучения закончатся.

Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.