Керамічні брекети

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-ортодонт

Що це таке?

Clarity Advanced - нове покоління саморегулюючих невидимих брекетів, які до душі дорослим і дітям. Це нова унікальна система, яка повністю розвіяла кошмари пацієнтів щодо носіння вирівнювальних конструкцій. Це друге поліпшене покоління систем від компанії 3М Unitek.

Керамічна брекет система Clarity Advanced: переваги

  1. Мають більш міцну конструкцію. Підкручуютьмя і надають оптимальну дію для ефективного вирівнювання.
  2. Отримали мініатюрні розміри. У комплексі з естетичною дугою, та й без неї, вони практично непомітні.
  3. Носити таку систему не просто приємно, а й комфортно. Мають закруглену форму, тому не натирають, не псують емаль і не подразнюють слизову.
  4. Полікристалічний матеріал, який відповідає кольору натуральної емалі, не відблискує, не фарбується і не вбирає барвники від їжі протягом всього періоду носіння.
Конструкція

Завдяки особливій конструкції і способам виробництва неметалічна конструкція пазів нарівні з металевими аналогами дозволяє фіксувати систему в оптимальному положенні для лікування.

Соромитеся брекетів? Обирайте невидимі керамічні системи Clarity Advanced, вони практично непомітні.

Такі системи так само ефективні як і металеві, - вирівнювання зубів відбувається в оптимально короткі строки, але при цьому їх практично ніхто не помічає. Сторонні погляди будуть прикуті до вас, а не до ваших брекетів.

Чекаємо вас в нашій клініці - приходьте на огляд-консультацію і наш лікар-ортодонт розповість чи потрібна вам брекет-система, а також про особливості вирівнювання зубів за допомогою системи від компанії 3М Unitek.

Естетика понад усе

Не треба соромитись брекетів - їх же не видно

Оскар, Тоні, Золота пальмова гілка і будь-які інші нагороди в області ортодонтичної естетики (якби вони видавалися) вся команда Healthy Dent одноголосно віддає цій системі. Це Венера серед брекет-систем, яка з морської піни зійшла в стоматологічні клініки.

У чому вся краса? У керамічних полікристалічних брекетах. Вони мініатюрні та за кольором дуже схожі на натуральну емаль. Як і емаль вони не відсвічують і не виблискують (на відміну від металу). А до того ж, їх натуральний білий колір залишається незмінним в період лікування (до 2,5 року і довше). Ви можете пити каву, вино, їсти фрукти, і при цьому конструкція збереже свою естетику.

Тільки один недолік мають ці керамічні брекети ціна. Навіть для Києва вона не мала, але тим не менш, багато наших клієнтів обирають саме цю систему. Адже ви з нею будете нерозлучними 1,5-2 роки, а це не так уже й мало, щоб відмовляти собі у красі.

Не тільки красиво, але й комфортно

Про приємне

Про це творці системи подбали не менше ніж про естетику. Низький профіль і поверхня закруглена і відполірована до гладкості шкіри немовляти — конструкція не натирає і не подразнює слизову. Згодом ви геть забуваєте, що ходите з брекетами.

Про дієве

База брекетів має нову поліпшену анатомічну форму. Кожен елемент добре зчіплюється з поверхнею і міцно тримається протягом усього періоду лікування.

Полікристалічні брекети установлення

Міцна конструкція: краще кераміки не придумаєш

Невеликі розміри і неперевершена міцність разом з цим - брекет система керамічна вийшла неймовірно надійною. Все завдяки особливому матеріалу.

Мілкодисперсна кераміка після запікання наділена високими показниками міцності. Навіть невеликі за розмірами брекети відмінно справляються з постійним «тиском». До того ж, підкрильний простір під брекетами робить лігування системи більш простим і одночасно результативним.

Лікування

За рахунок запатентованого концентратора напруги брекет під час дебондінгу розколюється, навіть залишаючись на дузі. Емаль при цьому залишається неушкодженою.

Як встановлюються і скільки коштують керамічні брекети Clarity Advanced

Як встановлюють брекети

Тривалий, але більш приємний, процес вирівнювання за допомогою керамічної системи, покроково не особливо відрізняється від звичайної установки брекетів. Різниця тільки в тому, наскільки вам приємно і комфортно їх носити.

  1. Спочатку обстеження. Оглядаємо ротову порожнину, робимо рентген, діагностичну модель і розшифровуємо ТРГ.
  2. Потім лікуванняе. Перед установленням системи ваша ротова порожнина повинна бути здоровою. Тому з карієсом і захворюваннями ясен «розправляємось» в найближчі відвідування (якщо такі є).
  3. Підготовка. Знімаємо відбитки і готуємо систему. Встановлюємо систему і час від часу її коригуємо для досягнення потрібного положення зубів
  4. Далі знімаємо систему і закріплюємо результат за допомогою капи або ретенційної дуги.
Ви або ваш малюк соромитесь носити брекети? Дефекти не підуть самі собою —  вибирайте керамічні Clarity брекети. З ними вам буде комфортно проходити ортодонтичне лікування, не викликаючи сторонніх поглядів і зайвих запитань. Такі керамічні брекети ціна вашої впевненості в собі і в здоров'ї ваших зубів у майбутньому.

Встановлюємо й інші види систем, в тому числі і керамічні брекети Damon Q, дізнавайтеся докладніше у наших ортодонтів.

Выполненные работы
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Шанина Серафима Александровна
Шанина Серафима Александровна
Стоматолог-ортодонт. Действующий член Ассоциации ортодонтов Украины
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Відгуки
В
5

Работаю ведущим на мелких ивентах. Мне как человеку, который должен всегда улыбаться, не позволительно иметь зубы с дефектами, но увы верхние двойки у меня немного съехавшие. Обратился сюда за помощью. Решил раскошелится и выбрал малозаметную керамику. Дефект с речью был в период привыкания. Относил нужный срок и теперь с ровными зубами. Не стыдно поддаваться на ведущего больших мероприятий

К
5

Советую всем ортодонта Ярославу Алексеевну в Хелси Дент. Все расскажет, покажет, предложит несколько вариантов, работу делает кропотливо. Я довольна

О
5

У меня не правильный прикус. Сказали нужно ставить срочно брекеты, а я очень сильно сопротивлялась, тогда мне посоветовали керамические, едва заметные брекеты. С ними есть дискомфорт, но зато я по прежнему могу улыбаться. Врач сказал через месяц будем сниматься - урааа

Ретейнер для зубів

Ретейнер на зуби – це знімна або незнімна конструкція, яка використовується в процесі вирівнювання зубів. Його призначають для закріплення результатів вирівнювання. Залежно від характеру порушення і причини викривлення прикусу ретейнери призначають на короткий або тривалий період.