Хірургічна стоматологія

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Що таке хірургічна стоматологія?

Стоматологічна хірургія в Healthy Dent - це передові безболісні методики лікування запущених захворювань ротової порожнини. Коли терапевтичне лікування безсиле, тоді і приходить час для хірургічної стоматології.
Хірургічна

З зубною хірургією ви стикалися ще в самому дитинстві. Вам знайома ця історія? Ось вам п'ять років і у вас хитається передній зуб. Його потрібно видаляти. Щоб уберегти вас від стресу в клініці, вам за дідівським методом прив'язують до хворого зуба нитку. А її другий кінець - до зачинених дверей. Залишається тільки штовхнути її від себе.

Якраз в той момент, ви виконували «спрощену роль» хірурга-стоматолога. У дорослому віці такий фокус не пройде. В нашій стоматологічній клініці ми проведемо видалення зубів професійно, безпечно і безболісно. Не страшно не тільки дорослим, але й дітям.

Професійна хірургічна стоматологія HealthyDent

Сьогодні хірургія в стоматології використовує передові, максимально щадні рішення для безболісного лікування і видалення зубів. Всі ці процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини - повне видалення крайній захід.

У Healthy Dent проводимо такі хірургічні маніпуляції:

  1. Видалення зубів
  2. Видалення зубів мудрості
  3. Видалення кісти
  4. Резекцію верхівки кореня зуба

А також проведемо повний курс імплантації зубів: від вживлення імпланту до встановолення коронки на нього.

Видалення зубів: в яких випадках це є неминучим

  1. запущений карієс
  2. травми і тріщини зубів
  3. рухливість зубів
  4. запалення ясен навколо зуба
Головною причиною повного видалення зуба є запущений карієс, який переріс в пульпіт, а потім в періодонтит, поки враження не дійшло до самих коренів.

Наші фахівці намагаються зберегти здорову частину зуба, а потім реставрують його форму.

Якщо рятувати вже нічого, - видаляємо зуб під місцевим наркозом. Ця процедура максимально безболісна і займає до 20-ти хвилин.

Чому видаляють зуби мудрості?

Так уже влаштована фізіологія людини, що зуби в 8-му зубному ряду з'являються окремо від усіх корінних зубів.

В обох цих випадках зуби мудрості видаляються. Так як в першому випадку зуб травмує слизову оболонку, а в другому - занадто щільно прилягає до іншого зуба. У цьому місці зуби очистити важко і там утворюється карієс.

В обоих этих случаях зубы мудрости удаляются. Так как в первом случае зуб травмирует слизистую оболочку, а во втором – слишком плотно прилегает к другому зубу. В этом месте зубы очистить трудно и там образуется кариес.

Видалення кісти

Кіста - гнійне запалення, що виникає найчастіше біля коренів зубів в результаті попадання інфекції.

Згодом це запалення розростається, ущільнюється і розхитує зуб. А на запущених стадіях - загрожує зараженням крові і розломом щелепи.

За допомогою антибіотиків його усунути не можна. Наші фахівці успішно видаляють його хірургічним шляхом вже багато років.

Можемо з упевненістю сказати, що ця методика - перевірене рішення для боротьби з шкідливим утворенням.

Резекція верхівки кореня зуба - порятунок потопаючих

Така нова хірургічна маніпуляція належить до зубозберігаючих методик. Вона полягає в частковому видаленні кореня зуба ураженого кістою або карієсом.

Будьте впевнені, що ми зробимо все можливе, щоб врятувати частину здорового зуба, а після маніпуляції розробимо план по його реставрації.

Безболісна стоматологічна хірургія в Києві

Хірургічні процедури в Хелсідент - це багаторічний досвід наших фахівців, підкріплений перевіреними передовими знаннями в області.

Лікуючий лікар перед проведенням будь-яких процедур продумує план лікування і робить рентгенівський знімок, щоб бачити всю картину цілком.

Всі процедури проходять під місцевою анестезією, тому під час операції ви будете почувати себе комфортно.

Довірте здоров'я ваших зубів фахівцям нашої клініки і ми повернемо до життя вашу посмішку!
Выполненные работы
Пюрко Орест Игоревич
Пюрко Орест Игоревич
Хирург-имплантолог, челюстно-лицевой хирург, зам.главного врача по лечебным вопросам. Член Ассоциации стоматологов Украины и Ассоциации имплантологов Украины
Видалення зубів
Консультація хірурга
Безкоштовно
Видалення зубів (просте)
від 750
Видалення зубів (складне)
від 1100
Видалення зубів мудрості
від 1400
Наші спеціалісти
Пюрко Орест Ігорович
Хірург-імплантолог, щелепно-лицевий хірург, заст. головного лікаря з лікувальних питань. Член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України
Відгуки
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №78
5

В этой стоматологической клинике делали удаление двух зубов, удалили безболезненно и недорого, цены так же адекватные, целую неделю страдал от зубных болей, врачей боюсь с детства, поэтому тянул столько времени, в наше время удаление и лечение зубов стало почти безболезненной процедурой. Хотелось бы выразить свою благодарность стоматологу ))))).

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №79
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №88
5

Хорошая клиника, в которой работают профессионалы. Обращался к ним за помощью, так как ещё из детства остался молочный зуб. Сделали всё оперативно и качественно и за символическую цену.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №89
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Лікування зубів під час вагітності

Так завжди і буває: робота, навчання, стосунки; на візит до стоматолога часу немає (іноді – роками). А коли приходить непростий, але прекрасний період підготовки до материнства, проблема може настільки загостритися, що візит до стоматолога стає необхідністю.

Насамперед дзвонимо мамі та піднімаємо «на вуха» всіх знайомих, які у міру своїх розумінь дають «слушні» поради. Не завжди доречні, враховуючи, що загострилася недовірливість. Спробуємо по поличках розкласти, чи можна лікувати зуби під час вагітності? Розглянемо всі показання та протипоказання.