Хірургічна стоматологія

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Хірург-імплантолог, заст.головного лікаря з лікувальних питань

Що таке хірургічна стоматологія?

Стоматологічна хірургія в Healthy Dent - це передові безболісні методики лікування запущених захворювань ротової порожнини. Коли терапевтичне лікування безсиле, тоді і приходить час для хірургічної стоматології.
Хірургічна

З зубною хірургією ви стикалися ще в самому дитинстві. Вам знайома ця історія? Ось вам п'ять років і у вас хитається передній зуб. Його потрібно видаляти. Щоб уберегти вас від стресу в клініці, вам за дідівським методом прив'язують до хворого зуба нитку. А її другий кінець - до зачинених дверей. Залишається тільки штовхнути її від себе.

Якраз в той момент, ви виконували «спрощену роль» хірурга-стоматолога. У дорослому віці такий фокус не пройде. В нашій стоматологічній клініці ми проведемо видалення зубів професійно, безпечно і безболісно. Не страшно не тільки дорослим, але й дітям.

Професійна хірургічна стоматологія HealthyDent

Сьогодні хірургія в стоматології використовує передові, максимально щадні рішення для безболісного лікування і видалення зубів. Всі ці процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини - повне видалення крайній захід.

У Healthy Dent проводимо такі хірургічні маніпуляції:

  1. Видалення зубів
  2. Видалення зубів мудрості
  3. Видалення кісти
  4. Резекцію верхівки кореня зуба

А також проведемо повний курс імплантації зубів: від вживлення імпланту до встановолення коронки на нього.

Видалення зубів: в яких випадках це є неминучим

  1. запущений карієс
  2. травми і тріщини зубів
  3. рухливість зубів
  4. запалення ясен навколо зуба
Головною причиною повного видалення зуба є запущений карієс, який переріс в пульпіт, а потім в періодонтит, поки враження не дійшло до самих коренів.

Наші фахівці намагаються зберегти здорову частину зуба, а потім реставрують його форму.

Якщо рятувати вже нічого, - видаляємо зуб під місцевим наркозом. Ця процедура максимально безболісна і займає до 20-ти хвилин.

Чому видаляють зуби мудрості?

Так уже влаштована фізіологія людини, що зуби в 8-му зубному ряду з'являються окремо від усіх корінних зубів.

В обох цих випадках зуби мудрості видаляються. Так як в першому випадку зуб травмує слизову оболонку, а в другому - занадто щільно прилягає до іншого зуба. У цьому місці зуби очистити важко і там утворюється карієс.

В обоих этих случаях зубы мудрости удаляются. Так как в первом случае зуб травмирует слизистую оболочку, а во втором – слишком плотно прилегает к другому зубу. В этом месте зубы очистить трудно и там образуется кариес.

Видалення кісти

Кіста - гнійне запалення, що виникає найчастіше біля коренів зубів в результаті попадання інфекції.

Згодом це запалення розростається, ущільнюється і розхитує зуб. А на запущених стадіях - загрожує зараженням крові і розломом щелепи.

За допомогою антибіотиків його усунути не можна. Наші фахівці успішно видаляють його хірургічним шляхом вже багато років.

Можемо з упевненістю сказати, що ця методика - перевірене рішення для боротьби з шкідливим утворенням.

Резекція верхівки кореня зуба - порятунок потопаючих

Така нова хірургічна маніпуляція належить до зубозберігаючих методик. Вона полягає в частковому видаленні кореня зуба ураженого кістою або карієсом.

Будьте впевнені, що ми зробимо все можливе, щоб врятувати частину здорового зуба, а після маніпуляції розробимо план по його реставрації.

Безболісна стоматологічна хірургія в Києві

Хірургічні процедури в Хелсідент - це багаторічний досвід наших фахівців, підкріплений перевіреними передовими знаннями в області.

Лікуючий лікар перед проведенням будь-яких процедур продумує план лікування і робить рентгенівський знімок, щоб бачити всю картину цілком.

Всі процедури проходять під місцевою анестезією, тому під час операції ви будете почувати себе комфортно.

Довірте здоров'я ваших зубів фахівцям нашої клініки і ми повернемо до життя вашу посмішку!
Видалення зубів
Консультація хірурга
Безкоштовно
Видалення зубів (просте)
630 грн
Видалення зубів (складне)
920 грн
Видалення зубів мудрості
1270 грн
Наші спеціалісти
Пюрко Орест Ігорович
Хірург-імплантолог, щелепно-лицевий хірург, заст. головного лікаря з лікувальних питань. Член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України
Іващенко Олександр Леонідович
Хірург-імплантолог, кандидат медичних наук
Відгуки
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №78
5

В этой стоматологической клинике делали удаление двух зубов, удалили безболезненно и недорого, цены так же адекватные, целую неделю страдал от зубных болей, врачей боюсь с детства, поэтому тянул столько времени, в наше время удаление и лечение зубов стало почти безболезненной процедурой. Хотелось бы выразить свою благодарность стоматологу ))))).

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №79
Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №88
5

Хорошая клиника, в которой работают профессионалы. Обращался к ним за помощью, так как ещё из детства остался молочный зуб. Сделали всё оперативно и качественно и за символическую цену.

Отзыв о стоматологической клинике HealthyDent №89
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Лікування зубів під час вагітності

Так завжди і буває: робота, навчання, стосунки; на візит до стоматолога часу немає (іноді – роками). А коли приходить непростий, але прекрасний період підготовки до материнства, проблема може настільки загостритися, що візит до стоматолога стає необхідністю.

Насамперед дзвонимо мамі та піднімаємо «на вуха» всіх знайомих, які у міру своїх розумінь дають «слушні» поради. Не завжди доречні, враховуючи, що загострилася недовірливість. Спробуємо по поличках розкласти, чи можна лікувати зуби під час вагітності? Розглянемо всі показання та протипоказання.