Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Хірургічна стоматологія

Що таке хірургічна стоматологія?

Стоматологічна хірургія в Healthy Dent - це передові безболісні методики лікування запущених захворювань ротової порожнини. Коли терапевтичне лікування безсиле, тоді і приходить час для хірургічної стоматології.
Хірургічна

З зубною хірургією ви стикалися ще в самому дитинстві. Вам знайома ця історія? Ось вам п'ять років і у вас хитається передній зуб. Його потрібно видаляти. Щоб уберегти вас від стресу в клініці, вам за дідівським методом прив'язують до хворого зуба нитку. А її другий кінець - до зачинених дверей. Залишається тільки штовхнути її від себе.

Якраз в той момент, ви виконували «спрощену роль» хірурга-стоматолога. У дорослому віці такий фокус не пройде. В нашій стоматологічній клініці ми проведемо видалення зубів професійно, безпечно і безболісно. Не страшно не тільки дорослим, але й дітям.

Професійна хірургічна стоматологія HealthyDent

Сьогодні хірургія в стоматології використовує передові, максимально щадні рішення для безболісного лікування і видалення зубів. Всі ці процедури спрямовані на збереження здорового зуба або його частини - повне видалення крайній захід.

У Healthy Dent проводимо такі хірургічні маніпуляції:

  1. Видалення зубів
  2. Видалення зубів мудрості
  3. Видалення кісти
  4. Резекцію верхівки кореня зуба

А також проведемо повний курс імплантації зубів: від вживлення імпланту до встановолення коронки на нього.

Видалення зубів: в яких випадках це є неминучим

  1. запущений карієс
  2. травми і тріщини зубів
  3. рухливість зубів
  4. запалення ясен навколо зуба
Головною причиною повного видалення зуба є запущений карієс, який переріс в пульпіт, а потім в періодонтит, поки враження не дійшло до самих коренів.

Наші фахівці намагаються зберегти здорову частину зуба, а потім реставрують його форму.

Якщо рятувати вже нічого, - видаляємо зуб під місцевим наркозом. Ця процедура максимально безболісна і займає до 20-ти хвилин.

Чому видаляють зуби мудрості?

Так уже влаштована фізіологія людини, що зуби в 8-му зубному ряду з'являються окремо від усіх корінних зубів.

В обох цих випадках зуби мудрості видаляються. Так як в першому випадку зуб травмує слизову оболонку, а в другому - занадто щільно прилягає до іншого зуба. У цьому місці зуби очистити важко і там утворюється карієс.

В обоих этих случаях зубы мудрости удаляются. Так как в первом случае зуб травмирует слизистую оболочку, а во втором – слишком плотно прилегает к другому зубу. В этом месте зубы очистить трудно и там образуется кариес.

Видалення кісти

Кіста - гнійне запалення, що виникає найчастіше біля коренів зубів в результаті попадання інфекції.

Згодом це запалення розростається, ущільнюється і розхитує зуб. А на запущених стадіях - загрожує зараженням крові і розломом щелепи.

За допомогою антибіотиків його усунути не можна. Наші фахівці успішно видаляють його хірургічним шляхом вже багато років.

Можемо з упевненістю сказати, що ця методика - перевірене рішення для боротьби з шкідливим утворенням.

Резекція верхівки кореня зуба - порятунок потопаючих

Така нова хірургічна маніпуляція належить до зубозберігаючих методик. Вона полягає в частковому видаленні кореня зуба ураженого кістою або карієсом.

Будьте впевнені, що ми зробимо все можливе, щоб врятувати частину здорового зуба, а після маніпуляції розробимо план по його реставрації.

Безболісна стоматологічна хірургія в Києві

Хірургічні процедури в Хелсідент - це багаторічний досвід наших фахівців, підкріплений перевіреними передовими знаннями в області.

Лікуючий лікар перед проведенням будь-яких процедур продумує план лікування і робить рентгенівський знімок, щоб бачити всю картину цілком.

Всі процедури проходять під місцевою анестезією, тому під час операції ви будете почувати себе комфортно.

Довірте здоров'я ваших зубів фахівцям нашої клініки і ми повернемо до життя вашу посмішку!
Ціни
Видалення зубів
Консультація хірурга
Безкоштовно
Видалення зубів (просте)
550 грн
Видалення зубів (складне)
790 грн
Видалення зубів мудрості
1210 грн
Відгуки
Статті на цю тему
Анестезія у стоматології

Добре зафіксований пацієнт не потребує анестезії

Відомий лікарський жарт втратив актуальність з появою нових засобів і методів знеболення при лікуванні зубів. Візит до сучасної стоматологічної клініки викликає не більше хвилювань, ніж відвідування салону краси. Безумовно, є маніпуляції, які викликають дуже неприємні відчуття: видалення нерва або зуба; встановлення коронок; ортодонтичні процедури. Для цих випадків передбачено різні способи знеболювання.

Лікування зубів під час вагітності

Так завжди і буває: робота, навчання, стосунки; на візит до стоматолога часу немає (іноді – роками). А коли приходить непростий, але прекрасний період підготовки до материнства, проблема може настільки загостритися, що візит до стоматолога стає необхідністю.

Насамперед дзвонимо мамі та піднімаємо «на вуха» всіх знайомих, які у міру своїх розумінь дають «слушні» поради. Не завжди доречні, враховуючи, що загострилася недовірливість. Спробуємо по поличках розкласти, чи можна лікувати зуби під час вагітності? Розглянемо всі показання та протипоказання.