Безметалова кераміка

Безметалова кераміка – найбільш сучасний і прогресивний вид протезування. Посмішку більше не потрібно ховати, а про подразнення ясен ви забудете раз і назавжди.
Безметалова кераміка

На британському телебаченні є шоу «Ніколи не були в лікаря». Нещодавно його учасницею стала 56-річна британка, яка не ходила до стоматолога 10 років і маскувала відсутність передніх зубів жуйкою.

На огляді виявилося, що в неї залишилося всього лише 17 молярів. Після лікування жінка змінилася до невпізнання. Їй повернули красу посмішки, встановивши постійний протез.

Для відновлення її передніх молярів використовувалася безметалева кераміка, а для жувальних – цирконієві коронки.

Як і в європейських клініках, у нашій стоматології ми також встановлюємо найкращі з нині існуючих протезів – без металу.

Що особливого в таких конструкціях

Кераміка безметалова

Це вершина естетичної досконалості. Уявіть найкрасивішу посмішку, яку ви коли-небудь бачили. Безметалеві коронки виглядають саме так. Вони дуже схожі на натуральну емаль і навіть реагують на світло так, як натуральні, злегка просвічуючись під його дією. А найголовніше, вони виготовляються індивідуально для вас, надаючи ідеальну форму новому зубу.

83% пацієнтів нашої клініки обирають кераміку або цирконій для корекції передніх молярів.

Записуйтеся на прийом до Healthy Dent, і ми встановимо протези без металу, які зроблять вашу посмішку здоровою та досконалою.

Металокерамічні конструкції та безметалева кераміка: київська стоматологія розповідає, в чому відмінності

Судячи з назви, відповідь дуже проста – в основі, на яку кріпиться зовнішня частина. У першому випадку – це метали, у другому – діоксид цирконію або керамічні коронки.

Як це позначається на вашій посмішці

  1. Коронки з металевою основою. Не просвічуються на світлі. Мають металевий ободок у місці зіткнення з коронкою. Дуже міцні та підходять для встановлення на жувальні зуби.
  2. Коронки без металу. Просвічуються на світлі й виглядають як натуральна емаль. Упритул стикаються із зубами. З керамічною основою встановлюються тільки на передні зуби, а з цирконієвою основою – навіть на жувальні.

У Лондоні є 7-зіркова стоматологія. Її клієнтів доставляють у клініку і потім відвозять додому після процедур виключно на «Бентлі». У цій клініці встановлюється така сама безметалева кераміка, як і в Healthy Dent у Києві. Адже це найкращі матеріали для створення протезів, які існують у наші дні.

5 незаперечних переваг конструкцій безметалевої основи

Коронки керамічні безметалалеві
  1. Натуральна краса. Навіть стоматолог з досвідом «на око» не відрізнить таку конструкцію від натурального зуба. Ваша посмішка буде природно прекрасною.
  2. Легка конструкція. Відсутність металів в основі робить їх легкими, до них легко звикнути.
  3. Антиалергенність. Зовнішня керамічна частина коронки повністю безпечна для здоров'я людини. Такі конструкції встановлюють навіть людям з алергічними реакціями на метал.
  4. Мінімальне обточування. Міцність матеріалу дозволяє робити конструкції дуже тонкими порівняно з металевими. Тому навіть за естетичної корекції форми ваші рідні зуби залишаться максимально недоторканими.
  5. Нерв залишається не видаляється

А також ще дві додаткові переваги цирконію

Приголомшлива безметалева кераміка: Київ і передмістя

  1. Висока міцність. Незважаючи на невелику товщину, діоксид цирконію дуже міцний і легкий. Установлюють навіть на жувальні моляри.
  2. Довгостроковість служби. Міцність, естетика і щільне прилягання коронки до ясен роблять такі конструкції найкращими для довгострокового відновлення. Вони слугують до 7–10 років, тоді як металокерамічні витримують до 5–6 років.

Вартість коронок: чому наші пацієнти обирають такі конструкції

Керамічні коронки безметалові установити в Києві

Ціна таких коронок вища, ніж інших типів. Це зумовлено унікальністю матеріалу, а також 3D-технологією виробництва. Але, з огляду на всі переваги такого протезування, воно дійсно вартує витрачених коштів.

Виконуючи таке протезування, ви обираєте здоров'я, красу і впевненість у собі на роки вперед.

Записуйтеся до Healthy Dent на естетичну корекцію або відновлення зубів, і наші фахівці встановлять вам керамічні коронки – повернуть здоров'я і красу вашій посмішці за допомогою найкращих елітних протезів.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Коронка керамічна
6200 грн
Вінір класичний
7000 грн
Коронка на основі оксиду цирконію
6300 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.