Керамічні безметалеві коронки

Безметалева кераміка – найбільш сучасний і прогресивний вид протезування. Посмішку більше не потрібно ховати, а про подразнення ясен ви забудете раз і назавжди.

Як і в європейських клініках, у нашій стоматології ми також установлюємо найкращі з нині існуючих протезів – безметалеві керамічні коронки.

Безметалеві коронки

Особливості керамічних коронок

Це вершина естетичної досконалості. Уявіть найкрасивішу посмішку, яку ви коли-небудь бачили. Безметалеві коронки виглядають саме так. Вони дуже схожі на натуральну емаль і навіть реагують на світло так само, як натуральні, злегка просвічуючись під його дією. А найголовніше – керамічна зубна коронка виготовляється індивідуально для вас, надаючи ідеальну форму новому зубу.

83% пацієнтів нашої клініки обирають кераміку або цирконій для корекції передніх молярів.

Записуйтеся на прийом до Healthy Dent, і ми встановимо протези без металу, які зроблять вашу усмішку здоровою та досконалою.

Чим керамічні зуби відрізняються від протезів із металокераміки

Відмінності полягають в основі, на яку кріпиться зовнішня частина протеза. У першому випадку – це діоксид цирконію або керамічні коронки, у другому – метали./p>

Різниця – у візуальному ефекті:

  1. Коронки з металевою основою Не просвічуються на світлі. Мають візуально помітний металевий ободок у місці контакту з коронкою. Дуже міцні та підходять для встановлення на жувальні зуби.
  2. Коронки без металу Просвічуються на світлі та виглядають як натуральна емаль. Керамічна коронка безпосередньо контактує із зубами. Така коронка з керамічною основою встановлюється тільки на передні зуби. З цирконієвою основою – навіть на жувальні.
У клініці Healthy Dent у Києві встановлюється така сама безметалева кераміка, як і в європейських клініках, – виробники ті самі. Ми використовуємо найкращі матеріали для створення протезів, які існують у наші дні.

Відновлення зуба керамічною коронкою – найпопулярніший, але не єдиний спосіб протезування безметалевими конструкціями. Коронки з цирконію використовуються в мостоподібних і знімних протезах, цирконієві коронки встановлюються на імпланти.

Кераміка безметалева

Незаперечні переваги безметалевих коронок

  1. Природна краса. Навіть стоматолог із досвідом не відрізнить «на око» таку конструкцію від натурального зуба. Ваша посмішка буде природно прекрасною.
  2. Легка конструкція. Відсутність металів в основі робить керамічні коронки легкими, до них легко звикнути.
  3. Антиалергенність. Коронка повністю безпечна для здоров'я людини. Такі конструкції встановлюють навіть людям з алергічними реакціями на метал.
  4. Мінімальне обточування. Міцність матеріалу дозволяє робити конструкції безметалевих коронок дуже тонкими порівняно з металевими. Тому навіть за естетичної корекції форми ваші рідні зуби залишаться максимально недоторканими.
  5. Висока міцність. Незважаючи на невелику товщину, діоксид цирконію дуже міцний і легкий. Установлюють навіть на жувальні моляри.
  6. Нерв залишається, не видаляється в усіх випадках, коли це можливо.

Строк служби керамічних коронок

Міцність, естетика та щільне прилягання коронки до ясен роблять такі конструкції найкращими для довгострокового відновлення зубів. Металокерамічні протези витримують до 5–6 років служби, тоді як безметалеві коронки слугують 7–10 років. І це не межа, зазвичай керамічні зуби чудово виглядають і після завершення цього строку за умов хорошої гігієни та дбайливого ставлення до протезів і рідних зубів.

Безметалева кераміка – комфорт і естетика в дії

Для виготовлення безметалевих протезів застосовуються такі матеріали: медичний фарфор, оксид алюмінію та діоксид цирконію. Безметалеві коронки бувають цільними (повністю з кераміки або діоксиду цирконію) і комбінованими, в яких каркас виконано з цирконію і вкрито порцеляною.

Керамічна коронка тонша за найтендітнішу порцелянову чашку, чудово пропускає світло, однак медична кераміка нагадує фарфор тільки ззовні. За міцністю безметалева коронка ближча до натуральної зубної емалі, тому встановлюється без обмежень на передні зуби, а цирконієва – навіть на жувальні моляри.

Корнка керамічна без металу

Керамічні коронки на передні зуби – кращих не придумали

До фронтальних зубів (10 верхніх і 8 нижніх) прикуто всю увагу, адже їх видно при розмові та коли ви просто посміхаєтеся. Тому естетичні вимоги до «зовнішності» цих зубів найвищі, як і до протезів, якими реставрують зону посмішки.

Керамічні коронки на передні зуби – ідеальне рішення: за виглядом абсолютно точні як природна емаль і жувальне навантаження витримують без проблем. Тому найчастіше в зоні посмішки ми рекомендуємо нашим пацієнтам ставити кераміку на зуби.

Керамічні коронки на жувальні зуби

Моляри – найпотужніші зуби в людини, адже на них припадає найбільше навантаження при жуванні. Однак безметалевий протез за бажанням пацієнта стоматолог-протезист може встановити і на моляри. Тільки запропонує не керамічну коронку, а цирконієву – вона міцніша і без проблем витримує серйозні жувальні навантаження.

Ціни на керамічні коронки

Ціна таких коронок вища, ніж інших типів. Це зумовлено унікальністю матеріалу, а також 3D-технологією виробництва. Технологія CAD/CAM – новітній метод моделювання у стоматології. Спочатку протезист створює комп'ютерну модель коронки, а потім за готовим дизайном протеза програмується верстат, на якому виготовляються керамічні зуби: застосовується принципово нове дороге обладнання, тому і ціна протеза вища.

Вартість установлення керамічної коронки в Києві

Вартість керамічної коронки у клініках Києва в середньому вдвічі вища, ніж ціна металокераміки, – від 6 тис. грн, але вона дійсно вартує витрачених коштів, з огляду на всі переваги такого протезування.

Обираючи керамічні коронки, ви обираєте не тільки здоров'я, а й красу і впевненість у собі на роки вперед.

Записуйтеся до Healthy Dent на естетичну корекцію або відновлення зубів, і наші спеціалісти встановлять вам керамічні коронки – повернуть здоров'я та красу вашій посмішці за допомогою найкращих елітних протезів.

керамічні коронки без металеві

Популярні запитання про керамічні безметалеві коронки до лікаря-протезиста

Серед пацієнтів Healthy Dent безметалева кераміка дуже затребувана. Клієнти цікавляться, консультуються і встановлюють кераміку на зуби. Є запитання – приходьте на безкоштовну консультацію до стоматолога-ортопеда, якщо не знайшли відповідь тут.

Як установлюють керамічні коронки?

Перед виготовленням постійного протеза проводяться санація ротової порожнини та лікування зуба. Потім зуб обточується, і лікар знімає зліпок. Поки виготовляється керамічна коронка, пацієнту встановлюється тимчасовий протез. Через 7–10 днів, коли коронка готова, ортопед приміряє протез, якщо потрібно, корегує і фіксує стоматологічним цементом.

Строк служби керамічних коронок

Коронка керамічна має заявлений строк служби в 1,5–2 рази більший, ніж металокераміка: 7–10 років. Секрет у тому, що керамічні зуби, які виготовлені за CAD/CAM-технологією, ідеально повторюють форму природної коронки, тому дуже щільно прилягають до дентину, коли не залишається порожнин. Ризик вторинного карієсу мінімальний.

Скільки коштує керамічна коронка: ціна за один зуб

Ціна керамічного зуба у стоматології Healthy Dent – 6200 грн. Це вартість однієї коронки. В остаточну суму протезування входять також витрати на лікування зуба і зняття зліпків. Точну вартість протезування зубів безметалевою керамікою зможе назвати стоматолог-ортопед на консультації.

Автор материала

Горбатюк Мирослав Анатолійович - фото стоматолога
Мирослав
Горбатюк
Стоматолог-ортопед, лікар-куратор
Протезування зубів
Консультація стоматолога–ортопеда
Безкоштовно
Коронка керамічна
6200 грн
Вінір класичний
7000 грн
Коронка на основі оксиду цирконію
6300 грн
Наші спеціалісти
Відгуки
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.