Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Безметалова кераміка

Безметалова кераміка – найбільш сучасний і прогресивний вид протезування. Посмішку більше не потрібно ховати, а про подразнення ясен ви забудете раз і назавжди.
Безметалова кераміка

На британському телебаченні є шоу «Ніколи не були в лікаря». Нещодавно його учасницею стала 56-річна британка, яка не ходила до стоматолога 10 років і маскувала відсутність передніх зубів жуйкою.

На огляді виявилося, що в неї залишилося всього лише 17 молярів. Після лікування жінка змінилася до невпізнання. Їй повернули красу посмішки, встановивши постійний протез.

Для відновлення її передніх молярів використовувалася безметалева кераміка, а для жувальних – цирконієві коронки.

Як і в європейських клініках, у нашій стоматології ми також встановлюємо найкращі з нині існуючих протезів – без металу.

Що особливого в таких конструкціях

Кераміка безметалова

Це вершина естетичної досконалості. Уявіть найкрасивішу посмішку, яку ви коли-небудь бачили. Безметалеві коронки виглядають саме так. Вони дуже схожі на натуральну емаль і навіть реагують на світло так, як натуральні, злегка просвічуючись під його дією. А найголовніше, вони виготовляються індивідуально для вас, надаючи ідеальну форму новому зубу.

83% пацієнтів нашої клініки обирають кераміку або цирконій для корекції передніх молярів.

Записуйтеся на прийом до Healthy Dent, і ми встановимо протези без металу, які зроблять вашу посмішку здоровою та досконалою.

Металокерамічні конструкції та безметалева кераміка: київська стоматологія розповідає, в чому відмінності

Судячи з назви, відповідь дуже проста – в основі, на яку кріпиться зовнішня частина. У першому випадку – це метали, у другому – діоксид цирконію або керамічні коронки.

Як це позначається на вашій посмішці

  1. Коронки з металевою основою. Не просвічуються на світлі. Мають металевий ободок у місці зіткнення з коронкою. Дуже міцні та підходять для встановлення на жувальні зуби.
  2. Коронки без металу. Просвічуються на світлі й виглядають як натуральна емаль. Упритул стикаються із зубами. З керамічною основою встановлюються тільки на передні зуби, а з цирконієвою основою – навіть на жувальні.

У Лондоні є 7-зіркова стоматологія. Її клієнтів доставляють у клініку і потім відвозять додому після процедур виключно на «Бентлі». У цій клініці встановлюється така сама безметалева кераміка, як і в Healthy Dent у Києві. Адже це найкращі матеріали для створення протезів, які існують у наші дні.

5 незаперечних переваг конструкцій безметалевої основи

Коронки керамічні безметалалеві
  1. Натуральна краса. Навіть стоматолог з досвідом «на око» не відрізнить таку конструкцію від натурального зуба. Ваша посмішка буде природно прекрасною.
  2. Легка конструкція. Відсутність металів в основі робить їх легкими, до них легко звикнути.
  3. Антиалергенність. Зовнішня керамічна частина коронки повністю безпечна для здоров'я людини. Такі конструкції встановлюють навіть людям з алергічними реакціями на метал.
  4. Мінімальне обточування. Міцність матеріалу дозволяє робити конструкції дуже тонкими порівняно з металевими. Тому навіть за естетичної корекції форми ваші рідні зуби залишаться максимально недоторканими.
  5. Нерв залишається не видаляється

А також ще дві додаткові переваги цирконію

Приголомшлива безметалева кераміка: Київ і передмістя

  1. Висока міцність. Незважаючи на невелику товщину, діоксид цирконію дуже міцний і легкий. Установлюють навіть на жувальні моляри.
  2. Довгостроковість служби. Міцність, естетика і щільне прилягання коронки до ясен роблять такі конструкції найкращими для довгострокового відновлення. Вони слугують до 7–10 років, тоді як металокерамічні витримують до 5–6 років.

Вартість коронок: чому наші пацієнти обирають такі конструкції

Керамічні коронки безметалові в Києві

Ціна таких коронок вища, ніж інших типів. Це зумовлено унікальністю матеріалу, а також 3D-технологією виробництва. Але, з огляду на всі переваги такого протезування, воно дійсно вартує витрачених коштів.

Виконуючи таке протезування, ви обираєте здоров'я, красу і впевненість у собі на роки вперед.

Записуйтеся до Healthy Dent на естетичну корекцію або відновлення зубів, і наші фахівці встановлять вам керамічні коронки – повернуть здоров'я і красу вашій посмішці за допомогою найкращих елітних протезів.
Ціни

Протезування зубів

Консультація стоматолога–ортопеда
200 грн

або безкоштовно при встановленні додатку Healthy Dent

Коронка керамічна
4700 грн
Коронка на основі оксиду цирконію
5000 грн

від 5 одиниць знижка -10% 4500 грн

Відгуки
5

Перед встановленням зубного протеза мій лікуючий лікар Мирослав Анатолійович пояснив, що і як з матеріалами для коронок, тому я зважився на хороші безметалеві. Звичайно, з першого дня я не зміг звикнути до такої краси, але через місяць уже цілком природно себе почуваю (візуально вони відразу змінили мою посмішку у кращий бік).

5

Хочу поповнити ваш сайт ще одним приємним відгуком! Бажаю команді ваших фахівців процвітання і вдячних клієнтів.

Статті на цю тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Підготовка порожнини рота до протезування

Кожен з нас завжди прагне кращого, щоб з кращого вибрати те, що ідеально підходить для нас за якістю і ціною. Так відбувається і в стоматологічній практиці, кожне звернення пацієнта в нашу клініку є індивідуальним і вимагає диференційованого підходу. Тема моєї статті – протезування, точніше, правильне і довгострокове протезування, якого можна досягти тільки в ідеальних умовах. Протезування зубів – це заключний етап лікування, і нерідко саме лікар-ортопед будує весь процес від початку до кінця. Це він вирішує, що лікуємо, що видаляємо і де будуть встановлені імплантати, буде це знімне протезування чи незнімне.