Засоби гігієни

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт

У стоматологічній клініці Healthy Dent ви можете придбати унікальну продукцію для професійного догляду за зубами і порожниною рота від швейцарської компанії CURADEN.

Ми пропонуємо високоякісні засоби для догляду за порожниною рота і профілактики захворювання стоматологічних захворювань. CURADEN є першовідкривачем у виготовленні унікальних йоршиків, які ефективно справляються з забрудненнями будь-якої складності, в тому числі із зубним каменем.

Купуючи продукцію CURADEN в нашій клініці, ви зможете забезпечити собі міцні і здорові зуби і підтримувати їх в прекрасному стані після лікування!

Крім того, в асортименті компанії ви знайдете зубну пасту на основі хлоргексидину, яка  несе дезинфікуючу дію на тканини пародонту. Зубні щітки від компанії CURADEN дбайливо очищають важкодоступні місця в зубному ряді і в брекет-системах.

Вартість продукції:

Зубні щітки:

  1. CS 1560 (діаметр щетинки 0,15 мм, 1560 щетинок) – 220 грн
  2. CS 3960 (діаметр щетинки 0,12 мм, 3960 щетинок) – 220 грн
  3. CS 5460 (діаметр щетинки 0,10 мм, 5460 щетинок) – 220 грн
  4. CS 5460 орто (рекомендується використовувати для брекет систем) – 270 грн
  5. Curakid 4260 (гумова ручка і робоча головка абсолютно безпечна і виготовлена ​​з матеріалів призначених для дітей) –220 грн

Йоршики:

  1. CPS 114Z – 350 грн
  2. CPS 115 – 350 грн
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Наші спеціалісти
Відгуки
Д
4

Хороша, винятково ввічлива атмосфера, вишколений персонал, усе на високому рівні! Хороша зубна косметика – незвичайні зубні щітки, в магазинах ніколи таких не зустрічав, такі суцільно м'якенькі. Дякуємо.

О
5

У мене зуби дуже чутливі та тендітні – спадковість, нічого не зробиш. Я їх і чищу 2 рази на день, і солодкого намагаюся менше їсти, а наліт все одно залишається в деяких місцях. Щітки купувала найрізноманітніші, але після цих різні фірмові взагалі в порівняння не йдуть. Тепер з чоловіком тільки такі беремо – у них ворсинки такі тоненькі, що навіть між зубами чистять.

І
5

Чудова зубна паста Enzycal, кожний день нею чищу, іноді для зміни беру ще «Лакалут», але після цієї відчуття чистоти дуже довго тримається.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Головні правила чищення зубів

Кожний день ми чистимо зуби. Прості дії, знайомі кожному з дитинства: дістав зубну щітку, видавив пасту і потер зуби. Звідки ж тоді береться наліт і карієс? Щоб зуби завжди були «у формі», потрібно правильно їх чистити. Тоді і професійне чищення зубів можна буде робити набагато рідше. Про те, як це відбувається і скільки разів потрібно чистити зуби, ми розповімо далі.