Високоестетична художня реставрація

Автор статті

Головний лікар

Рецензент статті

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Діючий член Асоціації ендодонтів України, спеціалізується на лікуванні кореневих каналів з використанням операційного мікроскопа (проходження сильно викривлених та вузьких каналів, вилучення зламаних інструментів), художній реставрації зубів, лікуванні пацієнтів в седації.

Що таке реставрація зубів?

Це відновлення форми зубів за допомогою композитних матеріалів. У нашій стоматології використовуємо для цього унікальний реставраційний матеріал Enamel Plus HRi, який повністю замінює зубну емаль. Йому немає аналогів в світі.
Реставрація зубів в Києві

Від архітектури до стоматології один крок. Стоматолог цей той самий архітектор-реставратор, тільки він відтворює оригінальну форму зуба. Як при реставрації будівлі, так і для зубів довгостроковість нової конструкції залежить від використаного матеріалу.

Якщо для цього обрано неякісний матеріал, то всі старання майстра зійдуть нанівець – будівля (зуб) швидко зруйнується. Важливо підібрати для пломби або вкладки міцний композит, який за своїми властивостями і структурою, а головне, за зовнішнім виглядом не відрізнятиметься від оригіналу.

Такий унікальний світлополімер тепер з'явився в стоматології, - його не відрізнити від справжнього зуба ні за міцністю, ні за зовнішнім виглядом.

Новинка! Інноваційний матеріал Enamel Plus HRi. Має властивості натуральної емалі

 1. Фотополімерний матеріал Enamel Plus HRi (Італія) - унікальний світлополімерний засіб для реставрації зубів, який зробив справжню революцію в галузі реставрації зубів.
 2. Універсальна емаль Enamel Plus HRi змінює свій відтінок зі збільшенням товщини аналогічно тому, як це відбувається з природною емаллю
 3. Інноваційний пломбувальний фотополімер Enamel Plus HRi має ідентичний з натуральною емаллю коефіцієнт заломлення світла і володіє високою прозорістю. Такої подібності з натуральної зубної оболонкою немає у жодного фотополімера в світі.
Реставрація переднього зуба

Універсальна Enamel Plus HRi товщиною 0,1 мм, 0,3 мм і 0,6 мм

Показання: для чого використовується емаль Plus HRi?

 1. Для відновлення передніх і жувальних зубів (пломби, вкладки)
 2. Для виготовлення вінірів
 3. Для виготовлення металокомпозитних конструкцій на імплантати

Безмежні можливості Enamel Plus HRi

Відновлення форми зубів

Навіть придивляючись, ви не побачите межі між вкладкою (пломбою) з HRi і рідним зубом. Щільність і структура матеріалу наскільки схожа з натуральною емаллю, що при відновленні зуба фотополімер наноситься шаром такої ж товщини, як і емальу зуба.

Чому стоматологи Healthy Dent рекомендують використовувати Enamel Plus HRi?

 • Різниця між вкладкою з емалі Plus HRi і справжнім зубом не помітна
 • Просвічується як справжній зуб
 • Тримається на зубі вічно
 • Має дуже міцну структуру
 • Практично не стирається
 • Відмінно підбирається під колір зубів

Які види HRi ми використовуємо?

Залежно від особливостей реставрації використовують різні види емалі HRi:

 1. Універсальна (UE1, UE2, UE3). Призначена для передніх зубів, має високу прозорість і високий коефіцієнт заломлення світла
 2. Функціональна (EF1, EF2, EF3). Використовується для жувальних зубів, як і натуральна емаль зуба має низьку схильність до стирання і високу опірність на стискання
 3. Інтенсиви (IM, IWS, IW). Мають інтенсивний білий колір і використовуються в товщі Універсальної Емалі HRi, щоб відтворювати ділянки зубів з характерними білими ділянками.
 4. Дентин.  Складовий елемент композиту, застосовується при глибокій деформації зуба, має ступінь флюоресценції ідентичний натуральним зубам.

Результати лікування Enamel Plus HRi

Реставрація ріжучого краю зуба за допомогою універсальної емалі HRi

Реставрація зубів: до і після

Ювелірна реставрація

Реставрація зубів за допомогою нового фотополімера - справжня ювелірна робота. Вона кардинально відрізняється від обробки інших матеріалів, тому вартість такої послуги трохи вища.

Для відтворення зуба стоматологи застосовують спеціальні силіконові гладилки, пензлики з білячого хвоста, щітки з козячої вовни та полірувальні пасти на основі алюмінію, щоб його форма вийшла правильною і гладкою.

Відновлення зубів фотополімером

Для роботи з цим матеріалом наші лікарі навчалися на професійних курсах «Консервативна пряма реставрація передньої групи зубів в техніці анатомічної стратифікації». Професор Лоренцо Ваніні, Італія.

5 кроків до розкішної усмішці з унікальною емаллю Plus HRi

 1. Очищення поверхні зубів профілактичною пастою без фтору
 2. Вибір кольору матеріалу під колір зубів
 3. Підготовка зубів для реставрації (при непрямій реставрації знімаються зліпки і виготовляються вкладки
 4. Нанесення композитного матеріалу (в залежності від складності дефекту може наноситися дентин і/або Емаль HRi) і його рівномірний розподіл за допомогою пензля
 5. Шліфування і полірування повстяними дисками, пастами і щітками з козячої вовни.

Художня реставрація зубів Київ

Запишіться на високоестетичну художню реставрацію зубів у клініку Healthy Dent і ваші зуби стануть здоровими і красивими, немов вас нагородила такою красою сама природа!
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
Реставрація сильно зруйнованого зуба
від 3650
Наші спеціалісти
фото Кошарний Володимир Володимирович
Стоматолог-терапевт, ендодонт. Діючий член Асоціації ендодонтів України
Відгуки
Л
5

Висловлюю особливу подяку Поповій Оксані Петрівні за високий професіоналізм у роботі, у неї просто «золоті» руки. Дуже приємно відвідувати такого лікаря, який так сумлінно виконує свою роботу. Уважна, чуйна лікар, усе пояснить щодо проблем, дасть потрібні рекомендації та поради, щоб у подальшому такі проблеми не виникали. Буду рекомендувати знайомим лікуватись у вашій клініці, де такі професійні лікарі, доброзичливий і чуйний колектив.

Л
2

Привіт! Я із Канади, була на канікулах в Києві.Заболів зуб звернулась в Хелсі Дент. Такої уваги я ще ніде не зустрічала. Адміністратор клас,лікарі супер, та і асистенти кваліфіковані.Подяка всьому колективі. Клініка залишила найкращі враження.

О
5

Не можу сказати нічого хорошого про клініку – скажу тільки прекрасне! Мені тут дуже сподобалося, відразу відчуваєш себе як у клініці з якогось закордонного серіалу: всі ввічливі, уважні й устаткування відразу видно, що серйозне. Загалом лікування – вищий клас!

Коронки з оксиду цирконію: сьогодення і майбутнє стоматологічної реставрації

Перли у 1000 разів міцніші від карбонату кальцію. До такого висновку дійшла команда вчених з університету Нью-Йорка.

Стоматологическая клиника в Киеве

Емаль – це тверда безбарвна оболонка, яка складається з мінеральних речовин і повністю покриває зуби. Демінералізація емалі призводить спочатку до карієсу, а згодом і до руйнування зуба.