Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Відгуки

5

Спасибо большое клинике ХелсиДент за мою улыбку и отдельно ортодонту Виктории. Да, было непросто эти двенадцать месяцев выходить с брекет-системой, но теперь мне впервые, наверно так приятно улыбаться.

5

Удачі вашій клініці та вашим лікарям. Ви молодці!

5

Дякую, Ользі Анатоліївні! Зубки у дочки рівненькі тепер і красиві. Ви справжній фахівець, усього доброго Вам!

5

Рівні зуби і правильний прикус – ви зробили з моїми зубами справжнє диво. Безмежно вам вдячна!

5

Чудова клініка – для дітей є все, що потрібно. Лікар-ортодонт Вікторія Сергіївна надзвичайно чуйна жінка, дуже добре ладнає з дітьми.

5

Тут обом дітям ставили брекет-системи. Спочатку доньці, а через рік і синові потрібно було зуби вирівнювати. У дочки зуби вже вирівнялись, а синові ще мінімум 4 місяці ходити, але прогрес уже добре помітний.

5

У сина в 10 років почали викривлятися передні верхні зуби, звернулися до «Хелсідент», і стоматолог-ортодонт розповіла, що найкраще виправляти їх за допомогою ортодонтичної пластини. Плюс – її можна знімати і чистити, дитина самостійно навчилася доглядати, а я тільки нагадувала її одягати. Нині синові вже 12 років – трохи більше за півтора року зубки стали на місце. Дуже задоволена, що лікар Ольга Анатоліївна підібрала правильне і результативне лікування.

5

Помітила, що передні зуби почали викривлятись, і звернулася до стоматології Healthy Dent – виявилося, потрібно виправляти прикус. Я вжахнулася, коли дізналася, що доведеться ставити брекети, але діватися було нікуди – це краще, ніж криві зуби на все життя. Довелося рік походити в них, але результат того вартий. Далі все як завжди, раз на кілька місяців ходила на огляди, мені там щось підкручували, і вуаля – зубки на місцях.

5

Хороша стоматологія та ввічливі кваліфіковані фахівці: все за розкладом, кабінети стерильні, лікарі працюють акуратно, і в цілому все як годиться для стоматології такого високого рівня.

4

Якщо викривлення не дуже серйозне, капа – те що треба! Мої передні зуби вирівнялися добре, правда, довелося носити більше року.

Сторінки