Рівний – отже здоровий. І красивий

Вирівнювання зубів
у Києві у Healthy Dent

акціяОртодонтичні
капи Easy Align
2 970 ₴

Безкоштовна консультація ортодонта

Ми знаємо, як зробити ваші зуби рівними і красивими. Виправлення прикусу – будь-якого та в будь-якому віці. Швидко, непомітно і доступно. І це не тільки за допомогою брекетів.

Вирівнювання зубів у стоматології

Хочете, щоб у майбутньому ваша дитина сказала вам «спасибі»? Запишіться на прийом

Вартість послуг з вирівнювання зубів, ціна брекетів

Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 250
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
400 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
350 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
400 грн
Активація брекет-системи
480 грн
Ортодонтична капа Easy Align
2310 грн
3300 грн
Знімний ортодонтичний апарат з гвинтом
4600 грн
Апарати для вирівнювання зубів в молочному прикусі
від 4300
Брекети металеві (о/ч)
9500 грн
Апарат Френкеля
8800 грн
Twin Block
9200 грн
Брекети Inovation самолігуючі металеві о/ч
16 500 грн
Брекети Clarity Advanced
19 300 грн
Брекети Inovation самолігуючі керамічні о/ч
22 700 грн

Виправлення прикусу брекетами
того варте!

З нерівним зубним рядом найчастіше можна спокійно жити. Проте з рівним – краще. І ось чому:

  • Можна не соромитися. Можна широко посміхатися. Ви станете більше подобатися собі на фото. Будете чіткіше вимовляти слова. Вирівнювання зубів допоможе вам стати набагато впевненіше в собі ще задовго до кінця лікування.
  • З рівним прикусом мімічні та глибокі зморшки з'являться пізніше. А ваші риси обличчя у зрілому віці будуть більш правильними – без запалих щік і тонких губ.
  • Правильний прикус подовжить строк служби рідних зубів – вони стануть менш рухливими, не будуть оголятися корені, навантаження розподілиться більш рівномірно.
  • Можуть зменшитись або повністю пройти часті головні болі, болі у спині та шиї, а також проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Вирівнювання зубів
Зробимо вашу посмішку прекрасною

Ретельно
У ортодонта на 20 хвилин регулярного прийому припадає 40 хвилин на вивчення ваших знімків. Він повинен бути на 100% впевнений, що все йде за планом
На ваш
бюджет
Завжди пропонуємо кілька варіантів виправлення прикусу, не лише брекети – різні за естетикою, швидкістю і, звичайно ж, ціною
Руками
умілих
лікарів
У нашій команді 2 чудових ортодонта, 3 ортопеда, 2 хірурга і 6 терапевтів працюють разом і наближають результат
Якщо потрібно,
то і по
страховці
Ми працюємо з десятьма найвідомішими компаніями. Якщо ви обслуговуєтесь у нашій клініці за рахунок страховки, для вас встановлення брекетів буде за спецціною

Що вас зупиняє? Думаєте, брекет-систему буде помітно?

По-перше, навіть класичні брекети з керамічними замочками є малопомітними, а капи так і взагалі не видно. По-друге, кінозірки давно зробили так, що брекети для дорослих сприймаються як new sexy. Ви боїтеся дискомфорту? Це розумно, але ви за тиждень звикнете до брекетів, а до капи – і зовсім за годину. Ціни кусаються? Найпростіші та надійні металеві брекети вже опустилися за вартістю до рівня двох металокерамічних коронок. Так що переживати не варто – просто приходьте на консультацію, і подивимось, які варіанти підійдуть вам найкраще для виправлення прикусу.

Алєксєєв Володимир Олександрович - фото стоматолога
Алєксєєв Володимир Олександрович
Стоматолог-ортодонт
Ортодонт Київ

Красиві рівні зуби? Легко! Запишіться на прийом, щоб зробити перший крок

Як ми виправимо ваш прикус

3D-візуалізація одного з наших пацієнтів: моделювання переміщення зубів у правильне положення

Чим раніше, тим краще

Якщо вашій дитині вже є 6 років, то по її молочних зубах уже можна відстежити всі можливі в майбутньому аномалії прикусу або дефекти зубного ряду. Саме час відвідати ортодонта і, якщо потрібно, підібрати вирівнювальні конструкції. У дитинстві все це відбувається значно комфортніше і легше. І якщо вчасно звернутися до ортодонта, то, швидше за все, брекет-система не знадобиться вашій дитині в майбутньому.

Можливо, у вашої дитини все ок. Однак точно це скаже лише лікар. Приходьте на безкоштовний прийом і будьте впевнені, що все добре.

Потурбуйтеся заздалегідь,
поки кістка ще м'яка

Розширення щелепи для рівного зростання корінних зубів
Ніжний вік і незначні дефекти прикусу?

Вам допоможуть пластинки
Пластинки
Це знімна конструкція з пластмаси і дроту з гвинтом для розширення. Фіксується на верхній або нижній щелепі. Пластинка розширює щелепу і формує правильний прикус, даючи постійним зубам місце для зростання
  • Носити потрібно не менше 16 годин щодня, від 8 до 12 місяців. А після цього – ще півроку надягати на ніч для фіксації результатів
  • У нас є прозорі пластинки і кольорові: рожеві, зелені, сині та червоні
Вирівнювання молодих корінних зубів
Справи серйозніші, й неправильний прикус вже закріпився?

Ваш вибір – брекети
Брекети
Це незнімні конструкції, які складаються із замків і тонкої металевої нитки. За допомогою механічної сили брекети переміщують зуби в заданих напрямках
  • Носити брекети потрібно від року до півтора року
  • Брекети можуть бути видимими (кріпляться на зовнішній стороні зубів) або невидимими (на внутрішній). Підлітки молодшого віку люблять кольорові замочки, а старші – малопомітні керамічні та сапфірові системи

Хочете зробити цінний внесок у майбутнє здоров'я і впевненість у собі вашої дитини?

Приведіть її до мене на прийом. Я огляну її, і ми разом вирішимо, чи потрібно їй ортопедичне лікування. Навіть якщо знадобиться щось скоригувати, у дитинстві та юності це набагато простіше, ніж у дорослому віці.

Вирівнювання зубів у дітей

Який шлях до здорової посмішки саме ваш? Запишіться на прийом, щоб дізнатись

Часті питання про вирівнювання зубів:
Скільки коштує установка брекетів у Києві?
Самі бюджетні - стандартні вестибулярні брекети: ціна в нашій стоматології - 8900 грн (на одну щелепу). Найдорожче обійдеться виправлення прикусу лінгвальними апаратами - ціни від 30 тис. Грн. Весь перелік вартості конструкцій можна подивитися трохи вище на цій сторінці або в розділі «Ціни». Якщо говорити про загальну тенденцію, то чим менше помітна система, тим більше вартість брекетів.
Що потрібно зробити перед тим як поставити брекети?
Потрібно зробити панорамний знімок зубів і діагностику ротової порожнини і, за необхідності, провести лікування ротової порожнини (поставити пломби), а так само зробити чистку зубів.
У якому віці найкраще ставити брекети?
Оптимальний вік 12-13 років, поки організм активно росте. Тоді лікування дає максимальний ефект. Але не раніше прорізування всіх постійних зубів. Варто зауважити, що для установки брекетів немає верхньої межі віку. Можна вирівнювати зуби і в дорослому віці.
Чи можна ставити брекети в 40 років?
У ортодонтичного лікування немає вікових обмежень і протипоказань. У 40 літніх пацієнтів є певні особливості під час установки брекетів і після під час корекції. Про них на прийомі розповість вам ортодонт.
Коли ставити брекети дорослому?
Обмежень в установці брекетів за віком у дорослих пацієнтів немає. Показанням до вирівнювання є наявність зубів, які необхідно вирівняти і привести в правильне положення.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар