Рівний – отже здоровий. І красивий

Брекети і вирівнювання
зубів у Києві
у Healthy Dent

акціяОртодонтичні
капи Easy Align
2 970 ₴

Безкоштовна консультація ортодонта

Ми знаємо, як зробити ваші зуби рівними і красивими. Виправлення прикусу – будь-якого та в будь-якому віці. Швидко, непомітно і доступно. І це не тільки за допомогою брекетів.

Вирівнювання зубів у стоматології

Хочете, щоб у майбутньому ваша дитина сказала вам «спасибі»? Запишіться на прийом

Вартість послуг з вирівнювання зубів, ціна брекетів

Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 250
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
300 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
350 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Ортодонтична капа Easy Align
2790 грн
3300 грн
Знімний ортодонтичний апарат з гвинтом
4250 грн
Апарати для вирівнювання зубів в молочному прикусі
від 4300
Брекети металеві (о/ч)
8900 грн
Апарат Френкеля
8000 грн
Twin Block
8400 грн
Брекети Inovation самолігуючі металеві о/ч
15 500 грн
Брекети Clarity Advanced
18 300 грн
Брекети Inovation самолігуючі керамічні о/ч
20 700 грн

Виправлення прикусу брекетами
того варте!

З нерівним зубним рядом найчастіше можна спокійно жити. Проте з рівним – краще. І ось чому:

 • Можна не соромитися. Можна широко посміхатися. Ви станете більше подобатися собі на фото. Будете чіткіше вимовляти слова. Вирівнювання зубів допоможе вам стати набагато впевненіше в собі ще задовго до кінця лікування.
 • З рівним прикусом мімічні та глибокі зморшки з'являться пізніше. А ваші риси обличчя у зрілому віці будуть більш правильними – без запалих щік і тонких губ.
 • Правильний прикус подовжить строк служби рідних зубів – вони стануть менш рухливими, не будуть оголятися корені, навантаження розподілиться більш рівномірно.
 • Можуть зменшитись або повністю пройти часті головні болі, болі у спині та шиї, а також проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Вирівнювання зубів
Зробимо вашу посмішку прекрасною

Ретельно
У ортодонта на 20 хвилин регулярного прийому припадає 40 хвилин на вивчення ваших знімків. Він повинен бути на 100% впевнений, що все йде за планом
На ваш
бюджет
Завжди пропонуємо кілька варіантів виправлення прикусу, не лише брекети – різні за естетикою, швидкістю і, звичайно ж, ціною
Руками
умілих
лікарів
У нашій команді 2 чудових ортодонта, 3 ортопеда, 2 хірурга і 6 терапевтів працюють разом і наближають результат
Якщо потрібно,
то і по
страховці
Ми працюємо з десятьма найвідомішими компаніями. Якщо ви обслуговуєтесь у нашій клініці за рахунок страховки, для вас встановлення брекетів буде за спецціною

Що вас зупиняє? Думаєте, брекет-систему буде помітно?

По-перше, навіть класичні брекети з керамічними замочками є малопомітними, а капи так і взагалі не видно. По-друге, кінозірки давно зробили так, що брекети для дорослих сприймаються як new sexy. Ви боїтеся дискомфорту? Це розумно, але ви за тиждень звикнете до брекетів, а до капи – і зовсім за годину. Ціни кусаються? Найпростіші та надійні металеві брекети вже опустилися за вартістю до рівня двох металокерамічних коронок. Так що переживати не варто – просто приходьте на консультацію, і подивимось, які варіанти підійдуть вам найкраще для виправлення прикусу.

Алєксєєв Володимир Олександрович - фото стоматолога
Алєксєєв Володимир Олександрович
Стоматолог-ортодонт
Ортодонт Київ

Красиві рівні зуби? Легко! Запишіться на прийом, щоб зробити перший крок

Як ми виправимо ваш прикус

3D-візуалізація одного з наших пацієнтів: моделювання переміщення зубів у правильне положення

Чим раніше, тим краще

Якщо вашій дитині вже є 6 років, то по її молочних зубах уже можна відстежити всі можливі в майбутньому аномалії прикусу або дефекти зубного ряду. Саме час відвідати ортодонта і, якщо потрібно, підібрати вирівнювальні конструкції. У дитинстві все це відбувається значно комфортніше і легше. І якщо вчасно звернутися до ортодонта, то, швидше за все, брекет-система не знадобиться вашій дитині в майбутньому.

Можливо, у вашої дитини все ок. Однак точно це скаже лише лікар. Приходьте на безкоштовний прийом і будьте впевнені, що все добре.

Потурбуйтеся заздалегідь,
поки кістка ще м'яка

Розширення щелепи для рівного зростання корінних зубів
Ніжний вік і незначні дефекти прикусу?

Вам допоможуть пластинки
Пластинки
Це знімна конструкція з пластмаси і дроту з гвинтом для розширення. Фіксується на верхній або нижній щелепі. Пластинка розширює щелепу і формує правильний прикус, даючи постійним зубам місце для зростання
 • Носити потрібно не менше 16 годин щодня, від 8 до 12 місяців. А після цього – ще півроку надягати на ніч для фіксації результатів
 • У нас є прозорі пластинки і кольорові: рожеві, зелені, сині та червоні
Вирівнювання молодих корінних зубів
Справи серйозніші, й неправильний прикус вже закріпився?

Ваш вибір – брекети
Брекети
Це незнімні конструкції, які складаються із замків і тонкої металевої нитки. За допомогою механічної сили брекети переміщують зуби в заданих напрямках
 • Носити брекети потрібно від року до півтора року
 • Брекети можуть бути видимими (кріпляться на зовнішній стороні зубів) або невидимими (на внутрішній). Підлітки молодшого віку люблять кольорові замочки, а старші – малопомітні керамічні та сапфірові системи

Хочете зробити цінний внесок у майбутнє здоров'я і впевненість у собі вашої дитини?

Приведіть її до мене на прийом. Я огляну її, і ми разом вирішимо, чи потрібно їй ортопедичне лікування. Навіть якщо знадобиться щось скоригувати, у дитинстві та юності це набагато простіше, ніж у дорослому віці.

Вирівнювання зубів у дітей

Який шлях до здорової посмішки саме ваш? Запишіться на прийом, щоб дізнатись

Брекеты

Бездоганно рівними зубами природа обдарувала тільки одну людину з десяти. Решті залишається розраховувати виключно на себе або на хорошого сімейного стоматолога. Ортодонти клініки Healthy Dent допоможуть вам і вашим рідним вирівняти зуби, усунути дефекти прикусу і зробити посмішку вашим надійним союзником, а не причиною сорому.

Вирівнювання зубів у Києві дітям і дорослим пацієнтам

Коли призначають дітям

Якщо у дитини спостерігаються аномалії прикусу або дефекти зубного ряду, то в молодшому шкільному віці їм уже призначають вирівнювальні апарати – знімні (або незнімні) пластинки, які вирівнюють або розширюють щелепу. У такому віці зазвичай уже виростають усі постійні зуби, за винятком третіх молярів – зубів мудрості.

Чим краще виконувати вирівнювання прикусу – пластинами чи брекетами? Все залежить від віку пацієнта і характеру аномалії.

Пластинки є більш щадними, ніж брекети, і, на відміну від останніх, не вирівнюють зуби, а не дають їм неправильно рости. Що стосується брекетів, то такі пристосування встановлюються з 14 років або пізніше, коли прорізалися всі постійні зуби і прикус уже сформований.

Коли призначають брекети дорослим

Виправлення прикусу в дорослих – не менш поширена історія. Після 18 років також можуть розвиватися дефекти прикусу та кривизна зубів, навіть у тих, у кого в дитинстві та юнацтві було все в порядку. Причинами цього можуть бути втрата зубів, захворювання пародонту або травми. Найчастіше буває так, що цінність правильного прикусу пацієнт усвідомлює, уже будучи дорослим.

У таких випадках також призначають ортодонтичне лікування, але без установлення пластинок. Для ефективного лікування фахівець рекомендує встановлювати брекет-системи.

Вирівнювання зубів брекет-системою: показання

 1. Аномалії росту окремого зуба.
 2. Дефекти прикусу і розташування зубів у дитячому та дорослому віці.
 3. Зуб не прорізався, але вже розташований неправильно, і його треба вивести в зубний ряд.
 4. Підготовка до протезування: до встановлення протезів необхідно вирівняти зуби.

У деяких випадках, коли дефекти напрямку росту або положення окремого зуба зовні не помітні, стоматолог усе одно рекомендує використовувати вирівнювальну конструкцію.

Скоби на зуби – протипоказання до застосування

Однак не завжди є можливим установлення брекетів для виправлення прикусу. Абсолютними протипоказаннями до встановлення є:

 • захворювання крові;
 • серйозні ендокринні порушення;
 • онкологічні захворювання порожнини рота;
 • захворювання імунної та кісткової систем.

Пацієнтам з алергією на метал або інші елементи брекетів ортодонт підбере інший спосіб, щоб вирівняти зуби. При пародонтозі або пародонтиті встановлення ортоконструкцій не проводиться, вирівнювання прикусу брекетами можливе тільки після успішного лікування захворювань пародонту.

Порушення прикусу і росту зубів – це не тільки естетична проблема: ортодонтичні аномалії призводять до появи карієсу, завдають шкоди здоровим зубам, сприяють їх розхитуванню під час жування через нерівномірне навантаження.

Способи вирівнювання зубів у клініці Healthy Dent

Сучасні технології у стоматології дозволяють виправити практично будь-які порушення прикусу та росту зубів. Залежно від віку пацієнта та особливостей ортодонтичної патології наш стоматолог призначить лікування за допомогою однієї з таких конструкцій:

 • Знімні. До таких видів апаратів відносимо трейнери, капи, ортодонтичні та вестибюлярні пластини. Знімні системи допомагають вирівняти зуби пацієнтам молодше 14 років, коли прикус повноцінно не сформований, а щелепи ще повністю не виросли. Конструкції можуть мати одно- або двощелепну структуру.
 • Незнімні. Це апарати, які фіксує на зубах стоматолог-ортодонт, зняти їх самостійно пацієнт не може. Такі брекети можуть бути видимими, коли основна конструкція закріплюється із зовнішнього боку зубів. А також невидимими – закріплюються з внутрішньої сторони (лінгвальні брекети). Встановлення брекетів допомагає виправити різні аномалії прикусу навіть у дорослому віці, зокрема, коли знімні конструкції є малоефективними або зовсім не підходять для вирішення проблеми. З точки зору естетики, існують різні брекети, ціна формується виходячи з цього. Детальніше про види і ціну встановлення брекетів розповімо трохи далі.
 • Ретенційні. Це апарати знімного і незнімного типу. Їх обов'язково призначають пацієнтові після носіння брекет-систем, щоб закріпити ефект вирівнювання, коли зуби зайняли правильне місце.
 • Ортодонтичні капи Easy Align. Це силіконові вироби, які швидко виправляють незначні дефекти розташування зубів у дорослому віці.

Види брекетів

Коли йдеться про незнімні конструкції, то наших клієнтів найчастіше хвилюють два головних питання: наскільки сильно вони помітні та скільки коштує поставити брекети. Розповідаємо про все по порядку.

Металеві

Самолігуюча брекет-система Damon Q. Класична, повністю металева конструкція. Спеціальні замки утримують дугу в пазах брекетів, а дуга при цьому вільно ковзає – у результаті на кожну з ділянок спрямовується максимальне зусилля, яке необхідне, щоб вирівняти зубний ряд. Порівняно з більш ранніми апаратами строк лікування з Damon Q скорочується на 20–25%.

Керамічні брекети (Clarity Advanced)

Clarity Advanced – це щось незвичайне. Крім функціональності й ефективної оперативної дії вони ще й дуже естетичні. За рахунок фарбування замків у тон емалі зуба брекет-система практично непомітна (порівняно, наприклад, з металевими виробами). У плані догляду та особливостей носіння Clarity Advanced не відрізняються від металевих конструкцій.

Прозорі самолігуючі Damon Сlear

Завдяки металевій дузі в поєднанні з керамічними замочками брекети Damon Сlear є практично непомітними під час носіння.

Лінгвальні

Такий апарат приховано від очей – він повністю розташовується із внутрішнього боку зубів. Однак є недоліки – труднощі догляду за зубами і брекетами, не найкомфортніше носіння. З лінгвальною системою необхідно частіше ходити до клініки на професійне чищення. А ще ціна брекетів вища, ніж вестибулярних апаратів.

Вирівнювання зуба: як відбувається

 1. Діагностика. Спочатку наш стоматолог-ортодонт дуже ретельно обстежує ротову порожнину: призначає комп'ютерну томографію (можна провести прямо в нашій клініці), віддає на виготовлення діагностичну модель прикусу. На основі всього цього робить висновки про стан ротової порожнини, визначає проблему і способи вирівнювання зубів.
 2. Лікування ротової порожнини. Перед тим, як поставити брекети в Києві, пацієнти стоматології повинні знати: вирівнювання зубів проводиться в абсолютно здоровій ротовій порожнині, за винятком порушень прикусу або дефектів зубів. Тому, якщо у пацієнта є карієс або захворювання ясен, їх лікуємо. Також у деяких випадках лікарі призначають видалення зубів.
 3. Відбиток і встановлення. Після того, як лікар переконався, що ваші зуби та ясна здорові, знімаються відбитки для виготовлення ортодонтичного апарату. Потім брекети встановлюються київським фахівцем з нашої стоматології.
 4. Активація. Час від часу вам необхідно приходити на прийом до стоматології, щоб лікар почистив апарат, переконався в тому, що брекет-система працює, і переналаштував її для подальшого вирівнювання зубного ряду.
 5. Зняття і закріплення результатів. Після виправлення прикусу, коли зуби стають у потрібне положення, система знімається, а потім установлюється ретенційна конструкція або призначається капа. Такі пристосування дозволяють закріпити результат дії вирівнювальних конструкцій.

Виправлення прикусу брекетами – універсальний метод

За допомогою корегувальної ортоконструкції можна провести вирівнювання зуба, всього ряду або виправити порушення змикання зубів. Брекети усувають дефекти прикусу, з якими не впораються знімні апарати: пластини, елайнери, трейнери. Конструкції встановлюються дорослим пацієнтам і дітям. Технології в ортодонтії вдосконалюються, з'являються нові апарати, проте брекети, як і раніше, є затребуваними завдяки своїй ефективності.

Які брекети кращі

Ортодонтія сьогодні пропонує різні способи вирівнювання зубів. Можна обрати варіант, який максимально підходить для вирішення конкретної ортодонтичної проблеми та відповідає естетичним перевагам пацієнта. Вестибулярні металеві брекети, скоби з різнокольоровими замочками частіше встановлюють підліткам.

Дорослі пацієнти обирають менш помітні керамічні, сапфірові або лінгвальні системи. Відгуки наших клієнтів указують на те, що такі брекети найменш помітні і при цьому ефективні. Щоб зрозуміти, який вид ортодонтичних апаратів краще підійде саме вам чи вашій дитині, рекомендуємо прийти до нашої клініки на безкоштовну консультацію

Брекети на зуби – тривалість лікування

Строк носіння незнімних апаратів залежить у першу чергу від типу і характеру ортодонтичної аномалії. В середньому тривалість лікування становить від року до двох років. При складних порушеннях прикусу брекети носять 2–2,5 року.

Скільки коштують брекети?

Увесь перелік вартості конструкцій можна подивитися трохи вище на цій сторінці або в розділі «Ціни». Якщо говорити про загальну тенденцію, то чим менше помітна система, тим більша вартість брекетів.

Найбюджетніші – стандартні вестибулярні брекети: ціна в нашій стоматології – 8900 грн (на одну щелепу). Найдорожче обійдеться виправлення прикусу лінгвальними апаратами – ціни близько 30–50 тис. грн.

Догляд за брекетами

Перед установленням ортодонтичних апаратів стоматолог розповідає, як відбуватиметься вирівнювання зубів, а потім пояснює нюанси догляду за брекетами. Щоб правильно почистити всі елементи ортоконструкції, тільки зубної щітки і пасти недостатньо, потрібен цілий ряд спеціальних пристосувань:

 • щітка V-подібної форми;
 • міжзубний йоржик;;
 • монопучкова щітка;
 • стоматологічна нитка (флосс);
 • дзеркальце

Краще придбати готовий комплект і зберігати в косметичці або пластиковому контейнері. Чистити брекети потрібно після кожного прийому їжі. Будь-яке запитання щодо догляду за зубами ви можете поставити під час візиту до ортодонта.

Поставити брекети в Києві: як записатися на прийом до Healthy Dent

Запис до нашої стоматології здійснюється за телефоном або через форму на сайті. Зателефонуйте нам або, якщо вам зручніше, ми самі зателефонуємо.

Чекаємо вас на консультацію в нашій стоматології: приходьте самі та приводьте дітей. До речі, перший огляд стану прикусу в дитини проводиться ортодонтом у 4–5 років, коли виявити проблему можна на ранній стадії, а потім – швидко і відносно просто усунути її.

Якщо ви помітили, що з віком у вас почали викривлятись або розходитися зуби (наприклад, після видалення), рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря-ортодонта, і він розповість, як вирівняти зуби.

Ваша гарна посмішка – ваша найкраща зброя і найбажаніша нагорода для вашого стоматолога.

Часті питання про вирівнювання зубів:
Скільки коштують брекети?
Самі бюджетні - стандартні вестибулярні брекети: ціна в нашій стоматології - 8900 грн (на одну щелепу). Найдорожче обійдеться виправлення прикусу лінгвальними апаратами - ціни від 30 тис. Грн. Весь перелік вартості конструкцій можна подивитися трохи вище на цій сторінці або в розділі «Ціни». Якщо говорити про загальну тенденцію, то чим менше помітна система, тим більше вартість брекетів.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар