Рівний – отже здоровий. І красивий

Виправлення прикусу
в Healthy Dent

акціяОртодонтичні
капи Easy Align
2 970 ₴

Безкоштовна консультація ортодонта

Ми знаємо, як зробити ваші зуби рівними і красивими. Виправлення прикусу – будь-якого та в будь-якому віці. Швидко, непомітно і доступно. І це не тільки за допомогою брекетів.

Вирівнювання зубів у стоматології

Хочете, щоб у майбутньому ваша дитина сказала вам «спасибі»? Запишіться на прийом

Вартість послуг

Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Заміна дуги
від 250
Активація, корекція знімного ортодонтичного апарату
250 грн
Зняття відтисків альгінатною масою
300 грн
Зняття відтисків С силіконовою масою
350 грн
Активація брекет-системи
400 грн
Ортодонтична капа Easy Align
2790 грн
3300 грн
Знімний ортодонтичний апарат з гвинтом
4250 грн
Апарати для вирівнювання зубів в молочному прикусі
від 4300
Брекети металеві (о/ч)
8900 грн
Апарат Френкеля
8000 грн
Twin Block
8400 грн
Брекети Inovation самолігуючі металеві о/ч
15 500 грн
Брекети Clarity Advanced
18 300 грн
Брекети Inovation самолігуючі керамічні о/ч
20 700 грн

Виправлення прикусу
того варте!

З нерівним зубним рядом найчастіше можна спокійно жити. Проте з рівним – краще. І ось чому:

 • Можна не соромитися. Можна широко посміхатися. Ви станете більше подобатися собі на фото. Будете чіткіше вимовляти слова. Вирівнювання зубів допоможе вам стати набагато впевненіше в собі ще задовго до кінця лікування.
 • З рівним прикусом мімічні та глибокі зморшки з'являться пізніше. А ваші риси обличчя у зрілому віці будуть більш правильними – без запалих щік і тонких губ.
 • Правильний прикус подовжить строк служби рідних зубів – вони стануть менш рухливими, не будуть оголятися корені, навантаження розподілиться більш рівномірно.
 • Можуть зменшитись або повністю пройти часті головні болі, болі у спині та шиї, а також проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Вирівнювання зубів
Зробимо вашу посмішку прекрасною

Ретельно
У ортодонта на 20 хвилин регулярного прийому припадає 40 хвилин на вивчення ваших знімків. Він повинен бути на 100% впевнений, що все йде за планом
На ваш
бюджет
Завжди пропонуємо кілька варіантів виправлення прикусу, не лише брекети – різні за естетикою, швидкістю і, звичайно ж, ціною
Руками
умілих
лікарів
У нашій команді 2 чудових ортодонта, 3 ортопеда, 2 хірурга і 6 терапевтів працюють разом і наближають результат
Якщо потрібно,
то і по
страховці
Ми працюємо з десятьма найвідомішими компаніями. Якщо ви обслуговуєтесь у нашій клініці за рахунок страховки, для вас встановлення брекетів буде за спецціною

Що вас зупиняє? Думаєте, вирівнювання зубів буде помітне?

По-перше, навіть класичні брекети з керамічними замочками є малопомітними, а капи так і взагалі не видно. По-друге, кінозірки давно зробили так, що брекети для дорослих сприймаються як new sexy. Ви боїтеся дискомфорту? Це розумно, але ви за тиждень звикнете до брекетів, а до капи – і зовсім за годину. Ціни кусаються? Найпростіші та надійні металеві брекети вже опустилися за вартістю до рівня двох металокерамічних коронок. Так що переживати не варто – просто приходьте на консультацію, і подивимось, які варіанти підійдуть вам найкраще для виправлення прикусу.

Алєксєєв Володимир Олександрович - фото стоматолога
Алєксєєв Володимир Олександрович
Стоматолог-ортодонт
Ортодонт Київ

Красиві рівні зуби? Легко! Запишіться на прийом, щоб зробити перший крок

Як ми виправимо ваш прикус

3D-візуалізація одного з наших пацієнтів: моделювання переміщення зубів у правильне положення

Чим раніше, тим краще

Якщо вашій дитині вже є 6 років, то по її молочних зубах уже можна відстежити всі можливі в майбутньому аномалії прикусу або дефекти зубного ряду. Саме час відвідати ортодонта і, якщо потрібно, підібрати вирівнювальні конструкції. У дитинстві все це відбувається значно комфортніше і легше. І якщо вчасно звернутися до ортодонта, то, швидше за все, брекет-система не знадобиться вашій дитині в майбутньому.

Можливо, у вашої дитини все ок. Однак точно це скаже лише лікар. Приходьте на безкоштовний прийом і будьте впевнені, що все добре.

Потурбуйтеся заздалегідь,
поки кістка ще м'яка

Розширення щелепи для рівного зростання корінних зубів
Ніжний вік і незначні дефекти прикусу?

Вам допоможуть пластинки
Пластинки
Це знімна конструкція з пластмаси і дроту з гвинтом для розширення. Фіксується на верхній або нижній щелепі. Пластинка розширює щелепу і формує правильний прикус, даючи постійним зубам місце для зростання
 • Носити потрібно не менше 16 годин щодня, від 8 до 12 місяців. А після цього – ще півроку надягати на ніч для фіксації результатів
 • У нас є прозорі пластинки і кольорові: рожеві, зелені, сині та червоні
Вирівнювання молодих корінних зубів
Справи серйозніші, й неправильний прикус вже закріпився?

Ваш вибір – брекети
Брекети
Це незнімні конструкції, які складаються із замків і тонкої металевої нитки. За допомогою механічної сили брекети переміщують зуби в заданих напрямках
 • Носити брекети потрібно від року до півтора року
 • Брекети можуть бути видимими (кріпляться на зовнішній стороні зубів) або невидимими (на внутрішній). Підлітки молодшого віку люблять кольорові замочки, а старші – малопомітні керамічні та сапфірові системи

Хочете зробити цінний внесок у майбутнє здоров'я і впевненість у собі вашої дитини?

Приведіть її до мене на прийом. Я огляну її, і ми разом вирішимо, чи потрібно їй ортопедичне лікування. Навіть якщо знадобиться щось скоригувати, у дитинстві та юності це набагато простіше, ніж у дорослому віці.

Комарницька Ярослава Олексіївна - фото стоматолога
Комарницька Ярослава Олексіївна
Стоматолог-ортодонт, член Громадської організації «Асоціація Ортодонтів України»
Вирівнювання зубів у дітей

Який шлях до здорової посмішки саме ваш? Запишіться на прийом, щоб дізнатись

Ідеальна посмішка – прерогатива обраних. Тільки кожного десятого нею нагородила природа, іншим залишається розраховувати виключно на себе чи на хорошого сімейного стоматолога. Стоматологи клініки Healthy Dent з повною віддачею допоможуть вам і вашим рідним заповнити всі недоліки посмішки. У тому числі й дефекти зубів.

Вирівнювання зубів у Києві

Коли призначають дітям

Якщо у дитини спостерігаються аномалії прикусу або дефекти зубного ряду, то в 10–12 років їм уже призначають спеціальні конструкції – знімні вирівнюючі пластини. У такому віці, як правило, уже виростають всі постійні зуби, за винятком третіх молярів – зубів мудрості.

Вирівнюючі пластини чи брекети? Усе залежить від віку та характеру аномалії.

Пластини більш щадні, ніж брекети, і, на відміну від останніх, не вирівнюють зуби, а не дають їм неправильно рости. Так би мовити, направляють їх на правильний шлях. Що стосується брекет-систем, то такі конструкції встановлюються з 14 років, коли прикус уже сформувався.

Коли призначають дорослим

У дорослому віці також можуть розвиватися дефекти прикусу і кривизна зубів. Навіть у тих, у кого в дитинстві та юнацтві все було впорядку. Причиною цього можуть стати втрата зубів, захворювання пародонту або травми.

У таких випадках також призначають ортодонтичне лікування, правда, не за допомогою пластин. Для ефективного лікування фахівець рекомендує носити брекети.

4 ключових показання до вирівнювання зубів:

 1. Аномалії росту окремих зубів.
 2. Аномалії прикусу і зубних рядів у дитячому та дорослому віці.
 3. Зуб, який ще не прорізався, уже розташований неправильно, і його треба вивести в зубну дугу.
 4. Підготовка до протезування: необхідно поставити зуби, що «роз'їхалися», на місце.

У деяких випадках, коли дефекти напрямку росту або розташування окремих зубів не видно, стоматолог усе одно рекомендує використовувати вирівнюючі конструкції. А все тому, що, крім естетичного дискомфорту, аномалії зубів призводять до появи карієсу, завдають шкоди здоровим зубам, сприяють розхитуванню здорових зубів під час жування через нерівномірне навантаження.

Способи вирівнювання зубів у клініці Healthy Dent

Залежно від віку пацієнта і характеру ортодонтичної патології наш стоматолог призначить лікування за допомогою однієї з таких конструкцій:

 • Знімні. До цих видів апаратів відносимо трейнери, капи, ортодонтичні та вестибулярні пластини. Знімні системи ефективно справляються з аномаліями пацієнтів віком до 14 років, коли прикус повноцінно не сформувався, а щелепи ще повністю не виросли. Конструкції можуть мати однощелепну або двощелепну структуру.
 • Незнімні.Це брекет-система, яка фіксується на зубах. Такі системи можуть бути видимими, коли основна конструкція закріплюється із зовнішнього боку зубів, і невидимими, які закріплюються з внутрішньої сторони (внутрішні брекети). Такі системи використовуються для виправлення різних аномалій навіть у дорослому віці – зокрема, коли знімні конструкції малоефективні або зовсім не підходять для вирішення проблеми. Правда, ортодонтичне лікування з їх допомогою займає 1–2,5 року залежно від причин і характеру аномалії. З точки зору естетики, існують різні брекети, ціна яких формується на основі цього. Детальніше про види систем та їх ціновий діапазон розповімо трохи далі.
 • Ретенційні. Це системи знімного і незнімного типу. Їх обов'язково призначають після носіння незнімних вирівнюючих конструкцій, щоб закріпити ефект вирівнювання, коли зуби зайняли своє законне місце.
 • Ортодонтичні капи Easy Align. Це силіконові конструкції, які виправляють незначні дефекти розташування зубів.

Встановлення брекетів дорослим: з чого почати і яку систему вибрати?

Що стосується незнімних конструкцій, то наших клієнтів найчастіше хвилюють два головних питання: наскільки вони помітні та вартість брекетів. Розповідаємо про все по порядку.

Металеві

(Самолігуючі Damon Q). Ця класика – як перегляд «Один вдома» на новий рік – безвідмовно працює в будь-якому випадку. Повністю металева конструкція. Дуга утримується в пазах брекетів спеціальними замками і при цьому вільно ковзає – у результаті на кожну з ділянок спрямовується максимальне зусилля, необхідне для виправлення аномалії. Порівняно з більш ранніми системами строк лікування з Damon Q скорочується на 20–25%.

Керамічні

(Clarity Advanced). Це щось надзвичайне. Крім функціональності та ефективної оперативної дії вони ще й неймовірно естетичні. За рахунок естетичної дуги вони практично непомітні (порівняно, наприклад, з металевими). Що стосується догляду та особливостей носіння, то вони нічим не відрізняються в цих питаннях від металевих конструкцій.

Прозорі самолігуючі Damon Сlear

Металева дуга + керамічні замочки = виходять практично непомітні брекети Damon Сlear.

Лінгвальні

Така система зовсім прихована від очей – вона повністю розташовується з внутрішнього боку зубів. Єдиний недолік – складний догляд. З такою системою необхідно ходити частіше на професійне чищення.

Як проходить лікування? Коротко про процес вирівнювання

 1. Обстеження. Спочатку наш стоматолог-ортодонт дуже ретельно обстежує ротову порожнину: призначає рентген, телерентгенограмму, віддає на виготовлення діагностичну модель прикусу. На основі всього цього робить висновки про стан ротової порожнини і діагностує проблему.
 2. Лікування ротової порожнини. Перед тим як ставити брекети, київські пацієнти та й усі клієнти нашої клініки повинні знати – ротова порожнина має бути абсолютно здоровою, за винятком порушень прикусу або дефектів зубів. Отже, якщо у пацієнта є карієс або захворювання ясен, лікуємо їх. Також у деяких випадках стоматолог призначає видалення зубів.
 3. Відбиток і встановлення. Після того, як лікар переконається, що ваші зуби та ясна здорові, знімаються відбитки для виготовлення ортодонтичної конструкції. Потім розробляється брекет-система київським фахівцем з нашої клініки.
 4. Активація. Час від часу вам необхідно приходити на прийом, щоб лікар почистив систему, переконався в тому, що вона працює, і підкрутив її.
 5. Зняття і «закріплення» результатів.Коли зуби стають на потрібне місце, то система знімається, і потім або встановлюється ретенційна конструкція, або призначається капа. Як повторення правил у школі, такі конструкції дозволяють закріпити результат. У нашому випадку – результат дії вирівнюючих конструкцій.

Скільки коштують брекети і які гарантії?

Весь перелік вартості конструкцій можна подивитися внизу цієї сторінки або в розділі ціни. Якщо говорити про загальну тенденцію, то чим менше помітною і більш ефективною є система, тим вищою є її вартість.

Гарантія на стоматологічні послуги фахівців клініки – 6 місяців.

Чекаємо вас на консультацію в нашій клініці: приходьте самі та приводьте ваших малюків на огляд стану прикусу. Будемо виправляти проблему на самій ранній стадії, якщо вона є.

Якщо ви помітили, що з віком у вас почали викривлятися або розходитися зуби (наприклад, після видалення), записуйтеся на консультацію до лікаря-ортодонта, і він розповість, як це можна виправити.

Ваша гарна посмішка – найкраще покарання для ворогів і найбільша нагорода для вашого стоматолога.

Автор материала

Юдін Михайло Юрійович - фото стоматолога
Михайло
Юдін
Головний лікар