Київ, Печерськ,
вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Графік роботи
Пн.-Нд.: 9:00 - 21:00
Бесплатная консультация
Запись на прием
тумблер меню
Healthy Dent
Відсвяткуємо день народження на славу!
-10%
на будь-які реставрації та лікування каналів
+ ще акції на інші послуги клініки.
Знижки діють до 31.01.2020

Вирівнювання зубів

Ідеальна посмішка – прерогатива обраних. Тільки кожного десятого нею нагородила природа, іншим залишається розраховувати виключно на себе чи на хорошого сімейного стоматолога. Стоматологи клініки Healthy Dent з повною віддачею допоможуть вам і вашим рідним заповнити всі недоліки посмішки. У тому числі й дефекти зубів.
Вирівнювання зубів у Києві
Коли призначають дітям
Вирівнювання зубів в Києві

Якщо у дитини спостерігаються аномалії прикусу або дефекти зубного ряду, то в 10–12 років їм уже призначають спеціальні конструкції – знімні вирівнюючі пластини. У такому віці, як правило, уже виростають всі постійні зуби, за винятком третіх молярів – зубів мудрості.

Вирівнюючі пластини чи брекети? Усе залежить від віку та характеру аномалії.

Пластини більш щадні, ніж брекети, і, на відміну від останніх, не вирівнюють зуби, а не дають їм неправильно рости. Так би мовити, направляють їх на правильний шлях. Що стосується брекет-систем, то такі конструкції встановлюються з 14 років, коли прикус уже сформувався.

Коли призначають дорослим
Брекети для дорослих

У дорослому віці також можуть розвиватися дефекти прикусу і кривизна зубів. Навіть у тих, у кого в дитинстві та юнацтві все було впорядку. Причиною цього можуть стати втрата зубів, захворювання пародонту або травми.

У таких випадках також призначають ортодонтичне лікування, правда, не за допомогою пластин. Для ефективного лікування фахівець рекомендує носити брекети.

4 ключових показання до вирівнювання зубів:

 1. Аномалії росту окремих зубів.
 2. Аномалії прикусу і зубних рядів у дитячому та дорослому віці.
 3. Зуб, який ще не прорізався, уже розташований неправильно, і його треба вивести в зубну дугу.
 4. Підготовка до протезування: необхідно поставити зуби, що «роз'їхалися», на місце.

У деяких випадках, коли дефекти напрямку росту або розташування окремих зубів не видно, стоматолог усе одно рекомендує використовувати вирівнюючі конструкції. А все тому, що, крім естетичного дискомфорту, аномалії зубів призводять до появи карієсу, завдають шкоди здоровим зубам, сприяють розхитуванню здорових зубів під час жування через нерівномірне навантаження.

Способи вирівнювання зубів у клініці Healthy Dent

Залежно від віку пацієнта і характеру ортодонтичної патології наш стоматолог призначить лікування за допомогою однієї з таких конструкцій:

Способи вирівнювання зубівСпособи вирівнювання зубів
 • Знімні. До цих видів апаратів відносимо трейнери, капи, ортодонтичні та вестибулярні пластини. Знімні системи ефективно справляються з аномаліями пацієнтів віком до 14 років, коли прикус повноцінно не сформувався, а щелепи ще повністю не виросли. Конструкції можуть мати однощелепну або двощелепну структуру.
 • Незнімні.Це брекет-система, яка фіксується на зубах. Такі системи можуть бути видимими, коли основна конструкція закріплюється із зовнішнього боку зубів, і невидимими, які закріплюються з внутрішньої сторони (внутрішні брекети). Такі системи використовуються для виправлення різних аномалій навіть у дорослому віці – зокрема, коли знімні конструкції малоефективні або зовсім не підходять для вирішення проблеми. Правда, ортодонтичне лікування з їх допомогою займає 1–2,5 року залежно від причин і характеру аномалії. З точки зору естетики, існують різні брекети, ціна яких формується на основі цього. Детальніше про види систем та їх ціновий діапазон розповімо трохи далі.
 • Ретенційні. Це системи знімного і незнімного типу. Їх обов'язково призначають після носіння незнімних вирівнюючих конструкцій, щоб закріпити ефект вирівнювання, коли зуби зайняли своє законне місце.
 • Ортодонтичні капи Easy Align. Це силіконові конструкції, які виправляють незначні дефекти розташування зубів.

Встановлення брекетів дорослим: з чого почати і яку систему вибрати?

Що стосується незнімних конструкцій, то наших клієнтів найчастіше хвилюють два головних питання: наскільки вони помітні та вартість брекетів. Розповідаємо про все по порядку.

Металеві брекети
Металеві

(Самолігуючі Damon Q). Ця класика – як перегляд «Один вдома» на новий рік – безвідмовно працює в будь-якому випадку. Повністю металева конструкція. Дуга утримується в пазах брекетів спеціальними замками і при цьому вільно ковзає – у результаті на кожну з ділянок спрямовується максимальне зусилля, необхідне для виправлення аномалії. Порівняно з більш ранніми системами строк лікування з Damon Q скорочується на 20–25%.

Керамічні брекети
Керамічні

(Clarity Advanced). Це щось надзвичайне. Крім функціональності та ефективної оперативної дії вони ще й неймовірно естетичні. За рахунок естетичної дуги вони практично непомітні (порівняно, наприклад, з металевими). Що стосується догляду та особливостей носіння, то вони нічим не відрізняються в цих питаннях від металевих конструкцій.

Брекети Damon Clear
Прозорі самолігуючі Damon Сlear

Металева дуга + керамічні замочки = виходять практично непомітні брекети Damon Сlear.

Брекети лінгвальні
Лінгвальні

Така система зовсім прихована від очей – вона повністю розташовується з внутрішнього боку зубів. Єдиний недолік – складний догляд. З такою системою необхідно ходити частіше на професійне чищення.

Як проходить лікування? Коротко про процес вирівнювання

вирівнювання зубів дітям
 1. Обстеження. Спочатку наш стоматолог-ортодонт дуже ретельно обстежує ротову порожнину: призначає рентген, телерентгенограмму, віддає на виготовлення діагностичну модель прикусу. На основі всього цього робить висновки про стан ротової порожнини і діагностує проблему.
 2. Лікування ротової порожнини. Перед тим як ставити брекети, київські пацієнти та й усі клієнти нашої клініки повинні знати – ротова порожнина має бути абсолютно здоровою, за винятком порушень прикусу або дефектів зубів. Отже, якщо у пацієнта є карієс або захворювання ясен, лікуємо їх. Також у деяких випадках стоматолог призначає видалення зубів.
 3. Відбиток і встановлення. Після того, як лікар переконається, що ваші зуби та ясна здорові, знімаються відбитки для виготовлення ортодонтичної конструкції. Потім розробляється брекет-система київським фахівцем з нашої клініки.
 4. Активація. Час від часу вам необхідно приходити на прийом, щоб лікар почистив систему, переконався в тому, що вона працює, і підкрутив її.
 5. Зняття і «закріплення» результатів.Коли зуби стають на потрібне місце, то система знімається, і потім або встановлюється ретенційна конструкція, або призначається капа. Як повторення правил у школі, такі конструкції дозволяють закріпити результат. У нашому випадку – результат дії вирівнюючих конструкцій.

Скільки коштують брекети і які гарантії?

Вирівнювання зубів: строки

Весь перелік вартості конструкцій можна подивитися внизу цієї сторінки або в розділі ціни. Якщо говорити про загальну тенденцію, то чим менше помітною і більш ефективною є система, тим вищою є її вартість.

Гарантія на стоматологічні послуги фахівців клініки – 6 місяців.

Чекаємо вас на консультацію в нашій клініці: приходьте самі та приводьте ваших малюків на огляд стану прикусу. Будемо виправляти проблему на самій ранній стадії, якщо вона є..

Якщо ви помітили, що з віком у вас почали викривлятися або розходитися зуби (наприклад, після видалення), записуйтеся на консультацію до лікаря-ортодонта, і він розповість, як це можна виправити.

Ваша гарна посмішка – найкраще покарання для ворогів і найбільша нагорода для вашого стоматолога.
Ціни
Вирівнювання зубів
Консультація ортодонта
Безкоштовно
Ортодонтична капа Easy Align
2790 грн
3300 грн
Апарати для вирівнювання зубів в молочному прикусі
від 4250
Брекети металеві (о/ч)
8000 грн
Брекети Damon Q самолігуючі металеві о/ч
14 400 грн
Брекети Clarity Advanced
16 700 грн
Брекети Damon Clear прозорі самолігуючі о/ч
19 200 грн
Наші спеціалісти
Стоматолог-ортодонт, член Громадської організації «Асоціація Ортодонтів України»
Відгуки
Статті на цю тему
Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.

Догляд за брекетами

Природа іноді помиляється – це факт. На щастя, багато «недосконалостей» можна виправити завдяки досягненням сучасної науки. Тим, хто не може похвалитись ідеальною посмішкою через проблеми прикусу, стоматологи рекомендують встановлення брекетів. Усього рік-два, і ви – володар красивих рівних зубів. Метод ефективний для дітей і дорослих, але є головна умова: правильний догляд за брекетами. Ми розповімо, як і чим чистити брекет-системи. Навчимо азам догляду за імплантами і знімними протезами.