VIP-чищення PROPHYpearls

Що це таке?

Професійна VIP-чищення зубів Prophypearls
Клініка Healthy Dent представляє новий метод професійного чищення зубів із застосуванням засобу PROPHYpearls та захисту для губ і ясен ОптраГейт. VIP-читска PROPHYpearls забезпечує глибоке очищення ротової порожнини та не пошкоджує м'які тканини. Після процедури стоматолог проведе заспокійливі і відновлюючі ротові ванночки.

Переваги VIP-чищення PROPHYpearls

  1. глибоке очищення найбільш важкодоступних ділянок;
  2. найделікатніша для поверхні зуба процедура серед аналогів;
  3. чищення займає менше часу, ніж зазвичай;
  4. оптрагейт гарантує надійний захист прилеглих м'яких тканин;
  5. відсутній солоний содовий смак (тільки очищуючий засіб – без смаку).

Технологія очищення за допомогою PROPHYpearls

Чищення зубів у стоматолога за допомогою PROPHYpearls
Новий порошок для професійного чищення зубів PROPHYpearls ефективно видаляє зубний камінь і наліт, при цьому він делікатно діє на зуби та оточуючі їх м'які тканини.

Особлива куляста форма частинок порошку PROPHYpearls діє на зуб, який підлягає очищенню, довше звичайного. Завдяки такому щадному і неагресивному способу чищення досягається більш якісний результат, а навколишні тканини відчувають менший вплив, ніж при звичайному чищенні бікарбонатом натрію. Оскільки частинки PROPHYpearls є високопористими, то наліт і зубний камінь просто скочуються з оброблюваного місця – щадно і результативно.

PROPHYpearls є абсолютно нейтральним і показаний навіть схильним до алергічних реакцій пацієнтам.

Форма частинок кальцієвого порошку PROPHYpearls ідеально куляста (діаметр менший за 120 мкм) і не містить граней і кутів. За звичайного чищення продовгуваті частинки бікарбонату натрію при зіткненні із зубом через свою форму відразу відштовхуються. Кулясті частинки PROPHYpearls лягають на оброблювану ділянку під кутом від 10 до 60 градусів, а після першого стикання із зубом скочуються по його поверхні.

Чищення зубів кальцієвих порошком PROPHYpearls

Ефект ковзання, що виникає, дозволяє очистити чималі поверхні максимально ефективно за меншу кількість часу, оскільки частинки, маючи пористу структуру, вбирають по дорозі наліт у себе, створюючи ефект снігової кулі. Наліт, таким чином, видаляється на великій площі, і при цьому полірується емаль.

Надійний захист губ і ясен оптрагейт

Захист для губ і ясен ОптраГейт
Завдяки інноваційному м'якому засобу ізоляції губ і щік (оптрагейт софт) усі м'які тканини пацієнта при проведенні стоматологічної процедури надійно захищені. Традиційні жорсткі ретрактори (роторозширювачі) не дають пацієнтам і сотої частки комфорту, як новий м'який оптрагейт, який ідеально ізолює слизову губ і щік. Крім того, повністю вилучено ризик закушування, яке нерідко виникає при використанні традиційних жорстких ретракторів.

До складу optragate не входить латекс, тому його використання показане пацієнтам з алергією на нього. Оптрагейт повністю перекриває губи, тим самим максимально захищаючи їх. Optragate володіє тривимірної еластичністю, тому не обмежує руху нижньої щелепи і може комфортно знаходитись у ротовій порожнині від початку до кінця стоматологічної процедури.

Автор материала

Бац Тетяна Петрівна - фото стоматолога
Тетяна
Бац
Гігієніст-пародонтолог
Лікування зубів і ясен
Консультація стоматолога–терапевта
Безкоштовно
VIP чистка AirFlow Prophylaxis master EMS
700 грн

за одну щелепу

Наші спеціалісти
Відгуки
відбілити зуби в домашніх умовах

Летять роки, а сліпуча посмішка Мерилін Монро не виходить з моди. Промениста посмішка – символ життєвого успіху, респектабельності та впевненості в собі. І йдеться не тільки про зірок кіно. Кожному хочеться мати красиві білосніжні зуби, але тільки як досягти «голлівудського» блиску? Способів безліч, та далеко не всі з них дають бажаний результат. Ми розповімо, як швидко відбілити зуби  і витратити при цьому мінімум зусиль.

Профілактика карієсу

Ви – доросла людина, у вас в роті всі зуби «свої» й немає жодної пломби? Вітаємо, ви потрапили до 2% населення земної кулі. Вам з успіхом можна читати лекції на тему: «Як зберегти зуби від карієсу». Але ж ця хвороба набула шокуючих масштабів: 90% дітей з молочними зубами та 80% випускників шкіл мають каріозні порожнини, 95–98% дорослих уже зверталися до стоматолога для лікування. Про те, що це за хвороба, звідки береться і як доглядати за зубами, щоб не було карієсу, ми розповімо далі.