Київ, Печерськ, вул. Євгена Коновальця 23, оф. 1
Передзвонити мені
Пн.-Пт.
9:00 - 21:00
Сб.-Нд.
10:00 - 16:00

Відгуки

5

Сестра замовила на день народження карту клієнта в Healthy Dent. Вона завжди саме сюди ходить на чищення і відбілювання, а тепер каже, що зі знижкою ще приємніше ходити.

5

Найкраще чищення, на якому я був взагалі коли-небудь. Клініку «Хелсідент» уже знаю роки три, мінімум раз на рік приходжу на чищення зубів, як за розкладом, а в цей раз вирішив спробувати, що ж це таке VIP-чищення. Записався на економ-годину (знижка 10% нині нікому не завадить). Загалом від процесу залишився в повному захваті, мені чищення особливого дискомфорту не створювало – сидиш, як король, усе акуратно, чисто, а головне – швидко. Результатом дуже задоволений, усім раджу.

0

У Києві не так давно, переїхала сюди зі східної України півроку тому. До цієї стоматології потрапила не випадково – сюди влаштувалася працювати лікуючий лікар моєї шкільної подруги. Вона й порадила, до кого звернутися, ніби й не вдома, а все одно, свої та приємно. Думала, на нижній «шістці» карієс з'явився, лікар подивилась і сказала, що немає – порадила на чищення зубів записатися. Записалася на економ-годину, і чищення обійшлося на 10% дешевше. Після нього зуби красиві стали, і ніяких ознак карієсу. Я дуже задоволена!

0

Клас! Посмішка тепер – як у голлівудської зірки = D

4

Вирішила відбілити зуби, але у мене на передніх зубах 2 пломби під колір зубів, а як виявилося – пломби не відбілюються (ну, взагалі про це не подумала). Стоматолог порекомендувала записатися на VIP-чищення. Зуби, звичайно, стали трохи світлішими, але не білосніжними, як хотілося б.

4

Ходила на чищення. Знала, що відчуття не з приємних, але думала, що буде простіше висидіти процедуру. Результат хороший, але задоволення це точно не принесло.

5

Дуже-дуже задоволена процедурою. Я жахливий кофеман, а страждають зуби, хоч і чищу 2 рази на день. Після чищення зубки змінились і стали більш світлими. Спасибі величезне за таке прекрасне очищення! Ольга Руда

5

Усе просто – багато курю і п'ю каву, а часу мало. Заїхав до «Хелсідент» по дорозі, домовилися про сеанс. Косметичне чищення провели швидко, якісно. Коротше, нічого не турбувало. Зуби тепер як у 16-річного)

5

У мене вже достатньо великий стаж курця, природно, у мене був наліт на зубах. І що ще гірше – зубний камінь. Усе ніяк не наважувався піти до стоматолога. Натрапив на «Хелсідент» – ціна послуги все вирішила. Мені зробили професійне чищення зубів, тепер вони як у голлівудської зірки, їй-богу. Навіть і не знав, що просте чищення так освітлює зуби. Усім раджу!

5

Дуже приємна, сучасна клініка з нормальними цінами. Постійно бачу, що у них акції на щось цікаве, але мені поки що, слава Богу, не потрібні, крім чищення. Живу на Оболоні, але все одно приїжджаю лікуватися сюди, рекомендую всім!

Сторінки