Система Antogyr Axiom

Що таке імпланти Anthogyr Axiom?

Система Anthogyr Axiom – це надміцні та надтонкі (2,8 мм) імплантати у світі!
Anthogyr Axiom імпланти

Систему Anthogyr Axiom розроблено на основі результатів останніх досліджень світового досвіду в імплантології. Ці імплантати мають внутрішнє конічне з'єднання та одну ортопедичну платформу для абатментів усіх розмірів.

Якщо є такі невеликі та надійні імплантати, то відпадає потреба в кісткових замінниках і в підсаджуванні кісткової тканини.

Імплантація без кісткової пластики

Для встановлення прямо на місце видаленого зуба розроблено імплантати Axiom PX, які зберігають ясна навколо імплантату та економлять час стоматолога і пацієнта. Одна з останніх систем Axiom дозволяє застосовувати такі імплантати навіть там, де не вистачає кісткової тканини. Це вкрай важливо при встановленні імплантатів у верхній щелепі в районі гайморових пазух після давніх видалень.

Імпланти Anthogyr Axiom PX

Імплантати Axiom розроблено на основі клінічних та наукових розробок, вони володіють усіма якостями для підтримання і формування здорового пародонта навколо імплантату. Іншими словами, кісткова тканина не руйнується, це допомагає підтримувати ясневий край у стабільності достатньо довгий час.

Переваги системи імплантатів AXIOM:

  1. відсутність навіть найменшої рухливості з'єднання;
  2. ефект перемикання платформ;
  3. герметичність з'єднання імпланта з абатментом;
  4. ортопедичний протокол проходить за один етап;
  5. шорстка поверхня шийки імплантату;
  6. сталість профілю відповідності.

Використовуються матеріали: біосумісний титановий сплав IV класу, медичний титан.

Чистий титан (Ti) – це біологічно інертний елемент, який чудово сумісний з тканинами людського організму. Оброблена шорстка поверхня імплантату при проникненні в щелепу утворює міцний зв'язок з кісткою.

Імплантація зубів
ANTHOGYR – – це унікальне поєднання надійності, якості та простоти застосування, що важливо для планування і проведення імплантологічного лікування. Вони виготовляються з надміцного титану, поверхню якого оброблено двофазним фосфатом кальцію (запатентована технологія ВСР).

Пісковоструменева обробка мікрочастинками фосфату кальцію дозволяє створити шорстку поверхню, яка надійно тримає імплантат у кістці. Крім того, така технологія сприяє швидкому загоєнню рани і відрізняється довгим строком служби.

Наші спеціалісти
Відгуки
Зубні імпланти

Красиві природні зуби – значить сміятися і говорити, природно приймати їжу, а також красиво виглядати і не відчувати дискомфорту. Але і тут життя залишає свої сліди. Іноді швидше, ніж ми припускаємо: нещасний випадок під час спортивних занять або падіння можуть непередбачено привести до втрати зуба.

Які бувають зубні імпланти

Зубний імплант - це повноцінний штучний зуб. Його стрижень, який виконує роль зубного кореня і угвинчується в кісткову тканину щелепи, створений з титану.

На ньому закріплюється абатмент - зовнішня титанова частина імпланта, яка служить кріпленням для коронки. А далі фіксується коронка.